Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.20 0 3 18691

Igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy a legtöbb női hölgy aktus után elmegy "pisilni", és elszöszmötöl a mosdóban egy kicsit. Orálnál meg: a párom már többször lekapta a barátunkat, lenyelte, amit kell, kaptam tőle csókot közvetlenül szopás után és akkor is, amikor a srác már elment. Marhára nem éreztem egy félóra-óra múlva, hogy nemrég idegen sperma járt a szájában (a páromnak, nem a srácnak. :D ). Szóval nekem is válik meseszerűvé ez a sok romantikus elképzelés. :)

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18687)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.20 0 1 18690

Alárendeltség, megalázottság, alfa hím...

Atya világ! Ez a szöveg nekem nagyon ismerős... 

Valaki már megint keveri a szezont a fazonnal. Csak most más néven :D

Előzmény: Huncutfeleség (18688)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.04.20 0 7 18689

Ez a nélkülem féle dugás, ez a kettesben történő ráélvezés, beleélvezés, amit anya hazahozna nekem, frissen, vagy nem, na ez nem pálya.

Ráélveztek már az arcára, ráélveztek már a melleire, és ráélveutek már a puncijára.

Ezzel nincs gondom, hiszen mindezek az orrom előtt, 2 méterre történtek tőlem.

De máshonnan ne cipelje már haza más  spermáját nekem, mert az nem pálya.

Szerintem.



Huncutfeleség Creative Commons License 2019.04.20 -1 5 18688

Valóban, sok írás messze túllépi a fantázia határát, de néhány dologban nincs igazad.

Van aki nem nyúl rögtön a törlőkendő után és nem siet ki a mosdóba, mert bizonyos fétisekhez szükség van a szerető "nyomaira", és ennek semmi köze a látens és nem látens homoszexualitáshoz. Inkább az alárendeltség, virtuális megalázottság témakörébe tartozik. Sok férfi, köztük sok alfa szereti átélni azt a sokkoló érzést, hogy a feleségükbe élveznek és utána, zuhanyozás nélkül szeretkeznek, beleértve az orális kényeztetést is. Ez a végső felszarvazottság érzése. Mások bevonása egyeseknek már parafíliának minősül, számomra és számodra nyilván nem az, ezért a "fantáziaelemeken" túl, a mások számára élvezetes dolgokat kár kritikával illetni.

 

 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18687)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.20 0 6 18687

Ezeknek  a gyerekeknek nemhogy többes szexélményük nem volt, de szerintem nagyon nővel sem voltak még. Ha lettek volna, lenne némi fogalmuk arról, hogyan viselkedik egy nő dugás vagy szopás után. Vagy megint én vagyok az UFO, mert én még nem találkoztam olyan nővel, aki ahelyett, hogy törlőkendőért nyúl vagy kisiet a mosdóba, elkezdené őrizgetni valamelyik testrészében a spermát.

Szerény véleményem szerint ez csak a hasonló (egyáltalán nem látens) homók álmaiban fordul elő :D

Előzmény: Törölt nick (18686)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.19 0 1 18686

Nekem ezekben az a fura (de lehet, hogy az én érzékszerveim ilyen hiányosak), hogy én közvetlenül a szopás után érzem a párom csókján, hogy mi történt, de mondjuk egy jó félóra múlva már nem annyira (pedig nem megy el fogat mosni közben). Szóval ez a "hazajött a szeretőjétől és éreztem a csókján a geci izét", meg a "nyalás közben még ott csordogált a szeretője spermája" nekem mindig eléggé elképzelhetetlen. Főleg egy teljes hazaút után... 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18684)
Ugye te is akarod? Creative Commons License 2019.04.19 0 0 18685

Na, erről van szó!!!!

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18684)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.19 -1 2 18684

Végülis még mindig jobb mese, mintha az elképzelt első fasszopós élményedet írtad volna le itt is. :S

Előzmény: Fiatalosparos (18683)
Fiatalosparos Creative Commons License 2019.04.19 -4 2 18683

Izgat minket is ha a feleségem kalandozik, szerencsére akad rendszeresen egy egy hódoló aki örömmel szeretkezik a feleségemmel. Legutóbb egy hete volt, hogy a feleségem egyik szeretője rá írt. A párom egyből írt nekem hogy dugni akarnak vele, vissza írtam neki hogy találkozzanak ha érezni akarja. Kaptam is pár perc múlva a fotókat ahogy a feleségem borotválja a punciját ahogy fűrdik és hogy milyen fehérneműben megy hozzá. Mondanom se kell hogy ált a farkam ahogy néztem a képeket ahogy készülődik a hódolójához. Majd írt hogy megérkezet hozzá  kB 1 órát volt nála a farkam majd szét robbant ahogy várakoztam, hogy írjon. Majd haza ért szenvedélyesen szájon csókolt és rámarkolt a faszomra, éreztem ahogy mohón csókol hogy tiszta geci íllatú az arca a szája íze. Majd levetkőztünk és mohón szeretkezni kezdtünk közben mesélte hogy smároltak hogy szopta a melleit hogy újjazta a punciját és, hogy kefélte meg a csatakos punciját. Majd hányat fektetett és kezembe adta a mobílját a párom és mondta hogy nézd. Csináltak nekem videót ahogy szopja a párom a szeretőjét. Közben úgyan úgy szopni kezdte a farkam ahogy a csávót isteni volt nézni a videót ahogy a feleségem szopja az idegen faszt ahogy torokra veszi ahogy markolja veri a merev faszt, és ahogy hatalmasat élvez a feleségem szájába és tovább szopja önkívületi állapotban a gecis faszt, és ekkor én is tele élveztem az édes száját. Majd megköszönte hogy megengedtem hogy jólmegdugják és hogy megszoptassák. Várjuk a következő kalandot  

Mr.+Mrs. Creative Commons License 2019.04.19 -1 2 18682

Ez így történne, ha valós lenne a sztori. De majd leírja, hogy ő is lezavart otthon, egy fürcis, nyalcis, dugcis numerát. És amikor küldés előtt visszaolvassa,..... na majd akkor durran el a farka és ott fog ülni a monitor előtt önelégülten, boldogan vigyorogva.

Előzmény: fotóraverő (18681)
fotóraverő Creative Commons License 2019.04.19 -2 1 18681

Már most is csak tartalékos és a partvonalnál ugrabugrál, hamarosan taccsra kerül. Csak ő még nem látja.

Előzmény: Dominika 26 (18678)
medve táp Creative Commons License 2019.04.19 0 2 18680

Ezt én nem mertem volna ideírni, mert kaptam volna hideget meleget mert nem vagyok eléggé toleráns. Én is így gondolom a női lélek működését és köszönöm, hogy ezzel a pár sorral megvédted őket.

Előzmény: Dominika 26 (18678)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.19 0 0 18679

Hú ez édesen keserű helyzet. Csodálatos dolog a szerelem, de kellemetlen lehetett mindkét pasinak. Ők beszélő viszonyban vannak még?

Előzmény: Dominika 26 (18678)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.04.19 0 7 18678

Szia!Nagyon szép és jó az,amiket ide irogatsz,mi 6.évell ezelőtt voltunk így a volt párommal.Ott én voltam a feleség,aki mindig nagy örömmel kefélt a férje barátjával naponta többször is,szivesen töltöttem vele mi nden szabadidőmet férjem nagy örömére.Utána én is szivesen beszámoltam a páromnak minden jóról és ettől a párom is nagyon beindult és még ő is adott egy adag élvezetet.Persze akkor is a férjem barátjára gondoltam.Elmondtam páromnak mindent,csak egy aprócska kis részletet felejtettem el közölni  vele.Hogy a barátja iránt többet érzek,mint kellene.Beleszerettem.Most már 5.éve a barátjával élek nagy szerelemben.Persze ez veletek nemtörténhet meg,hisz ez más.A volt férjem is úgy gondolta.

Előzmény: lalilovics (18673)
medve táp Creative Commons License 2019.04.19 0 0 18677

Csak egy kukkolni vágyó buzzancs.

Előzmény: Törölt nick (18676)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.19 -2 1 18676

Ha lenne rá lehetőségem, most tiltanálak innen ki, mint a szart...

 

 

Előzmény: Roland32 (18675)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.19 -1 0 18674

Írj emailbe , publikus a cím 

Előzmény: Törölt nick (18670)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.19 -4 1 18673

Igen ő szereti ha gyakrabban találkozhat vele , és mivel nagyon jó a pasival a szex , amit ő is imád , és szívesen is csinálja , ezért most is nála volt a kis nejem , megkapta az adagját , sőt adagjait valóban , ahogy ő mondta ....." Irtó jó a srác , piszok jó vele minden , élvezi minden percét a szexnek ...." Nagyon nagyokat kefélnek , és mindíg visznek bele " újdonságot" . Őrülten szexi volt mint álltalában mindíg , és a faszija már szinte rögtön csókokkal és minden egyéb módon kényezteti , mikor belép a lakásba hozzá . Most a fürdőszobában közös kis fürdés és pezsgőzésel kezdtek , és ott volt az első dugci is ...ahogy ő mondja . Aztán persze a hállószobában később még voltak további élvezetek , és kapott a kicsim mindene alaposan . Megbeszélték hogy az ünnepek alatt is találkoznak , és nálunk is lesz egy kis szex " party" ... :) 

Előzmény: Törölt nick (18670)
More Joy Creative Commons License 2019.04.19 -1 3 18672

Elmaradt a buli. Kissé belázasodtam tegnap és így nem akart elmenni a párom. Lefújta. Inkább nekem csinált fürdőt, kaját, teát, ágyat... még borogatni is akart, de mondom az már felesleges. Nem 41 volt a lázam. 

Nem tudom, mikor pótolják be a tegnapit. Lesz nekünk is dolgunk a hosszú hétvégén, pasijához is mennek rokonok. A holnapi közös progi még áll, ami eredetileg szexmentesre volt tervezve, de szerintem jó lehetőség kárpótolni őt. Ha már annyira számított tegnap a puncira, egész éjjelre.

Előzmény: Törölt nick (18659)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.19 0 1 18671

Akadnak belevaló feleségek bőven... :-)

Előzmény: Törölt nick (18663)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.19 0 1 18670

Látom a te feleséged egy hétre sem hagyja magára a szeretőjét. Nehogy kihűljön a kapcsolatuk! Nagyon jó. Tetszik. Biztos megkapta az adagját mindenből megint. :-)

Előzmény: lalilovics (18660)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.19 -2 0 18669

Bocs hogy csak úgy beledumálok ....írhatnánk ?! Köszönöm ha lehetőséget adsz ! Itt vagy , privátban , úgy nyilván jobb volna .

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18668)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.19 0 0 18668

Nyitottál egy zárójelet, amit elfelejtettél bezárni... Legalább négyszer el kell olvasni, hogy az ember sejthesse, mit akarsz kifejezni.

Így ne csodálkozz, ha nem arra jön válasz, amit szeretnél! :D

Előzmény: Törölt nick (18663)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.19 -2 0 18667

Ha rám gondoltál , értem , világos miről irt ! :) valóba amit én írtam , nem a legjobb megfogalmazás . :) 

Előzmény: Boildike (18666)
Boildike Creative Commons License 2019.04.19 0 0 18666

A kapott válaszból láthatod, nem érti miről van szó.

Előzmény: Törölt nick (18663)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.19 -1 0 18665

Beszéltél már erről a pároddal , hogy szívesen látnád őt egy másik úgymond idegen pasival , aki melletted , elötted keféli meg és te mindezt közelről nézed , esetleg te is beszálnál !? Nálunk régóta müködik már , és sok más dolgot is megéltünk , szívesen osztom meg veled , és beszélhetünk róla . Nyilván privátban is , amennyiben úgy gondolod .

Előzmény: Törölt nick (18663)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.18 -1 0 18664

Akkor sok a két nőben a hasonlóság ! Imád dugmi , é tabuk nélkül kefél az én párom is , élvezni neki is bárhova lehet , szereti ha többször is élvezhet ....Írj ha gondolod még 

Előzmény: Törölt nick (18663)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.18 0 1 18663

kicsit átírnám a címet. Engem régóta az izgatna nagyon,  ha egyszer valakivel, ( a nejem 47 éves, tényleg arányosan telt alakkal, gyönyörű nagy cicikkel,  szép arcú, fantáziadús szájjal, és nem mellesleg imádja a szexet, és azt is amikor egyszerre két farok van benne!  mondjuk, kicsit gyorsan elélvez a szex során, és igazán csak egyszer szeret elélvezni!  de nála  nincs tabu, ahová akarsz, oda élvezhetsz el amikor csak akarsz!  csak a feneke tabu egy kemény faroknak.  Azt csak..., de a többit csak privátban!    

lalilovics Creative Commons License 2019.04.18 -1 0 18662

Pld ?! Mire gondolsz ?! 

Előzmény: Törölt nick (18661)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.18 0 0 18661

sziasztok, tudok segíteni valamiben?!

Előzmény: gevera (15741)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!