Keresés

Részletes keresés

Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.03.25 0 0 201

Jó lesz németül is, köszi!

 

ma bedarálom az utolsó részt, utána meg azt hiszem, nyugtatom majd az idegeimet, és megpróbálom Hiróhoz hasonlóan elhajlítani az időt. ;-)

Előzmény: Cinnamon (200)
Cinnamon Creative Commons License 2007.03.25 0 0 200
magyarul Rejtélyek városa címen fut, a Lost után volt az RTL-en.

Candy: pillanatnyilag csak németül jön be, www.heroespedia.de címen, de ugyanez .com-mal még eddig működött. lehet, leszedték?
Előzmény: Spinderella (197)
vidor23 Creative Commons License 2007.03.25 0 0 199
www.heroespedia.com :))
Előzmény: Candy Perfume Girl (198)
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.03.25 0 0 198

van olyan is, h heroespedia... ;))

Linket plíz! Már csak egy rész van nekem hátra, a 18-as, utána én is beállok a sorba ülni a tűkön április 23-ig. Addig meg szívesen rávetném magam a Heroespediára. ;-)

Előzmény: Cinnamon (188)
Spinderella Creative Commons License 2007.03.25 0 0 197
Áá, no prob.:))
A Supernaturals-ről még nem hallottam, de a címe elég beszédes.:)
Előzmény: cooldoc (194)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.25 0 0 196
Kettészelte a fejét, bocs. Az agyakat nem bántja. Azt hiszem:)))
Előzmény: Törölt nick (195)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.25 0 0 195
Vagy amikor Sylar kettészelte az agyát, erre így /tulkép a saját erejével/ reagált a teste.
Előzmény: Cinnamon (188)
cooldoc Creative Commons License 2007.03.25 0 0 194
Hope no harm done Spinderella. :)
Megjegyzem, ilyen jó sorozatot nagyon rég nem láttam. Ezen felbuzdulva letöltöm a "Supernaturals"-t. Hátha az is ilyen...Mint minden pótszer nyilván nem lesz ugyanolyan, de megnézem. Ma kezdek, holnap sajnos meló.
Előzmény: Spinderella (192)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.25 0 0 193
peace and love, oké, oké, mostmár téll mindneki vágja, h tartani kell a pofit XD :D
Előzmény: Spinderella (192)
Spinderella Creative Commons License 2007.03.25 0 0 192
Okéoké, nem akartam senkit megbántani, több napi termést olvastam most vissza egyszerre, és az ominózus hsz-t olvastam előbb. De tényleg písz.

Megjegyzem, "Spindi" azért nem vagyok:DDD
Előzmény: cooldoc (191)
cooldoc Creative Commons License 2007.03.25 0 0 191
Ezt már megbeszéltük, Spindi. No spoiler (részemről). Nem kell mindent soxor elmondani, azzal nem adsz neki nyomatékot. Peace.
Előzmény: Spinderella (189)
Spinderella Creative Commons License 2007.03.25 0 0 190
Én meg azon lepődtem meg, hogy Hiro belement. (Kicsit csalódtam is a karakterben, valahogy nem ezt várja valakitől az ember, aki éppen a világot indult megmenteni. Na jó, árnyalja a képet hogy azért nem volt tökkkkéletesen boldog a ragyogó öltönyében.) De az mekkora poén volt már, hogy "a barátom olyan erős, hogy blablabla", mire leütötték szegényt:DDDDD Kíváncsi leszek, mi lesz Hiro barátjának a sorsa (nem, nem kérem hogy bárki utaljon rá aki már látta), tartok tőle, hogy valami rossz fog vele történni. Nem tudom, ez ilyen megérzés.

Az utolsó jelenet viszont ütött rendesen. Hiro tud angolul, meg az a frizura, vááááá! Ezexerint nem ő lesz az "aranyos japán hapsi", vagy legalábbis már nem túl sokáig.:D
Előzmény: marcilu (150)
Spinderella Creative Commons License 2007.03.25 0 0 189
Szerintem meg aki látta a sorozatot (előre) az ne itt akarja már borzolni a kedélyeket, légyszi... nem akarok bunkózni, de ez már kezd egy kicsit idegesítő lenni.:((( most vagy tudom olvasni a topikot a poénok lelövése nélkül, vagy nem. Ha nem, akkor húztam a fenébe.:-/// (Ugyanezért nem mertem Született feleségek topikokat sem olvasni, mert mindenhol ez ment.)
Előzmény: langalétacsaj (166)
Cinnamon Creative Commons License 2007.03.25 0 0 188
van olyan is, h heroespedia... ;))


spoiler némiképp





az h megfagyva találták a testet még nm jelenti azt, h előtte is megvolt sylernek ez a képessége. ezt mégis miből gondolják? lehet, h sylar kinyírta, jól megnézte (vagy istentudja micsinált vele:))) az agyát, aztán szépen kipróbálta a testen az új képességét.
Előzmény: cooldoc (186)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.25 0 0 187
Valamiért kellhet neki a kiscsaj, mert ha ki akarta volna nyírni, akkor elég hamar meg tudta volna tenni.
Bár lehet, hogy ez az egyetlen logikai döccenő ;)
Előzmény: cooldoc (180)
cooldoc Creative Commons License 2007.03.25 0 0 186
"James Walker" Power: unknown,
His body was found frozen, indicating that the freezing power had been acquired before this murder. Later, Sylar unsuccessfully attempted to kidnap the Walkers' daughter, Molly, from FBI custody.
In "Don't Look Back," Agent Hanson investigated a double homicide where a married couple with a child were murdered. The woman was pinned horizontally to the staircase and the male, James Walker, was frozen solid in mid-pose with his brain removed. Telepathic police officer Matt Parkman found their unharmed daughter, Molly, hiding in the house, and learned the name "Sylar" from Hanson.
Wikipedia...
Előzmény: Cinnamon (185)
Cinnamon Creative Commons License 2007.03.25 0 0 185
sylar a hősöket gyilkolja. :)) ha jól láttam, a pasi meg tudta fagyasztani a vizet.
Előzmény: marcilu (184)
marcilu Creative Commons License 2007.03.25 0 0 184
Úgy tűnik, rosszkor pislogtam az első rész nézése közben. :) Mikor derült ki, hogy a kislány apja hős volt? És miféle?
Előzmény: Cinnamon (181)
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.03.25 0 0 183

azért mert nm esik róla szó a továbbiakban még simán lehetett hős. az apja az volt, és tudjuk h ez genetikus dolog.

 

Én is erre gondoltam.

Előzmény: Cinnamon (181)
cooldoc Creative Commons License 2007.03.25 0 0 182
Ez is benne van a pakliban. Tényleg csak találgatok, kedves Fahéj.
Előzmény: Cinnamon (181)
Cinnamon Creative Commons License 2007.03.25 0 0 181
azért mert nm esik róla szó a továbbiakban még simán lehetett hős. az apja az volt, és tudjuk h ez genetikus dolog. emelett tudjuk h még csomó hős van, akikről szintén nm esett szó.
Előzmény: cooldoc (180)
cooldoc Creative Commons License 2007.03.25 0 0 180
Mert - ennyit azért elárulhatok, hiszen teljesen mellékes, és lényegtelen szál ez a történet evolúciója szempontjából-, soha még csak szó sem esik róla a következő részekben. Ez a jelenet szerintem csak Matt telepatikus képességének kifejtése miatt kellett.
Előzmény: Candy Perfume Girl (179)
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.03.25 0 0 179

A kislány semmilyen különleges képességet nem birtokol

 

Honnan tudod?

Előzmény: cooldoc (178)
cooldoc Creative Commons License 2007.03.25 0 0 178
Sylar vonzódása érthetetlen a házaspár kislánya iránt. Számomra sem volt világos, miért kellett volna elkapnia. Hacsak a "Ne hagyj tanút" alapján nem akarta eltenni láb alól...A kislány semmilyen különleges képességet nem birtokol - mindössze látta Sylart.
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.24 0 0 177
Érdekesnek tartom, hogy miért kellett a kislány annyira Sylernek, hogy a rendőrségi védelem ellenére is elment érte...

A másik pedig, hogy egy olyan pasi, mint a pompomlány apja, nem hiszem, hogy egy olyan nővel tud együttélni, mint a lány anyja. Márminthogy ő lenne az élettársa. Egyedül

Ezek olyan logikai buktatók számomra, amit egy ilyen filmnél csak úgy tudok megmagyarázni, hogy van céljuk ezzel a történetben.
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.24 0 0 176
Láttatok tv2 honlapon vmi összefoglalófélét? Én az új lapon egyszerűen nem igazodok el.
cooldoc Creative Commons License 2007.03.24 0 0 175
Rosszul emlékeztem. Akkor is egy hónap.
Előzmény: langalétacsaj (174)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.24 0 0 174
nah, utána néztem, fix h 23. vagyis több helyen is ez van kiírva.
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.03.24 0 0 173
Én is április 23-ról tudok.
Előzmény: langalétacsaj (172)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.24 0 0 172
hm, oké, bocsika, akkor mostantól csak a háttérből figyelek :D de az is jó... volt, amikor még én se tudtam mindent XD
jé, én úgy tudtam, h április 23-án lesz az új rész.... de lehet, h tévedek.... akkor még később lesz? wáááá..... már naon sok elvonási tünetem van.... de ez már minden fanon mutatkozik XD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!