Keresés

Részletes keresés

otyik Creative Commons License 2013.01.21 0 0 27238

Nem tudom, szerintem is megrosszult, és fingat is ....:-))) A gőzfürdőben is lecserélték a staroprament dreherre, és nem örülök. Könnyes szemmel nosztalgiázom amikor rágondolok hogy nemrég még reggel friss barna Staroprament csapoltak...

 

Bréking news: Újabb életmód váltás van nálam. Totális reformok. Sikeres két hét után visszatérek az egészségtelen életmódhoz, és nagyon fogok rá figyelni hogy rendesen igyak és cigarettázzak is ha lehet.

Kúrám lezárását emlékezetesen ünnepeltem meg, éjjel fél 12-kor indultam el otthonról minden előzetes jel nélkül ad-hoc, és erős éneklésbe torkollott az éjszakám. Mindezt tökegyedül... 

Másnap a feleségem nem hitte el hogy elmentem, ami viszont elgondolkodtató mert ezek szerint simán letudnék lépni bármikor :-)))))

Előzmény: pipacsmező (27237)
pipacsmező Creative Commons License 2013.01.18 0 0 27237

Soha többet nem iszom Drehert. Tegnap megittam hatot, ami lássuk be, nem egy nagy mennyiség, de olyan máanapos vagyok, mintha egész éjjel édes vörös pezsgőt vedeltem volna. Bár nem tudom, hogy az milyen:-)

Nektek milyen tapasztalatotok van a Dreherrel? Régen egy jó sör volt.

zlotyi11 Creative Commons License 2013.01.09 0 0 27236

Egészségére....én ittam rá két sört, meg néztem a Darts-ot.

Előzmény: pipacsmező (27235)
pipacsmező Creative Commons License 2013.01.08 0 0 27235

Messi negyedszerre Aranylabdás, ez pedig bort kívánt! Sokat...

-bakter Creative Commons License 2013.01.07 0 0 27234

én már augusztus óta nem cigizek. azóta többet kell innom, hogy a lelki egyensúlyom helyreálljon.

zlotyi11 Creative Commons License 2013.01.07 0 0 27233

Már csak az a kérdés, hogy meddig? Most már tényleg kell egy tali:)

Előzmény: otyik (27232)
otyik Creative Commons License 2013.01.07 0 0 27232

Az alkoholfogyasztásnak vége.

És nőzni se nőzök. Szerzetesi időszak következik.

Előzmény: zlotyi11 (27231)
zlotyi11 Creative Commons License 2013.01.07 0 0 27231

Cigizni nem cigizek, borozni nem borozok, sportolni meg sportolok. A szalonnát szeretem, arról nem mondok le.:)

 

Akkor én azért jó vagyok, így iszom tovább a sört és a felest.:)

 

Tényleg, a felesről nem mondtál le meg a sörröl?:))

Előzmény: otyik (27229)
pipacsmező Creative Commons License 2013.01.07 0 0 27230

"Ámen", vagy "á, nem"?

:-)

Előzmény: otyik (27229)
otyik Creative Commons License 2013.01.07 0 0 27229

BUÉK!

 

Újévi fogadalmamnak megfelelően, tegnap letettem a cigarettát, megittam az utolsó boromat, és megettem az utolsó szelet szalonnát.

Életmódváltás, sport, teljes megvonás.

 

Ááá-á-men!

zlotyi11 Creative Commons License 2013.01.07 0 0 27228

Mit, a netet?:)

Előzmény: -bakter (27227)
-bakter Creative Commons License 2013.01.06 0 0 27227

apóstól ezt kaptam a jézuskától, meg 2 liter szicsek pálinkát

Előzmény: homerx (27208)
zlotyi11 Creative Commons License 2013.01.03 0 0 27226

Nos kérem, túlvagyok a múlt éven, és végül azért szépen zártam.:)

Az említett buliba 28.-án eljutottam, és újra a régi fényemben pompáztam.:)

 

Nagyon szolídan indult a buli, alig akartak inni az emberek, egészen addig, amíg meg nem embereltem magam, és a kezembe vettem egy üveg innentől azért kezdenek fogyni az emlékek.

Kolbász és hurva evészet volt, ahogy a feles ivó bajnokság is, ezt utóbbit megnyertem....

A sör+felesbe nem szálltam be, de a csak sörben második lettem.:)

 

Én valamikor éjjel 1-2 körül kezdtem el teleportálni hazafelé. Másnak asszony még meg is dícsért, hogy milyen csendben, ügyesen, korán értem haza.

Ja, csak nem látta, hogy négykézláb kúszok be az ajtón, aztán a gyerek mellé ágyaztam meg, és feküdtem le a gyerekszobába a földre, illetve feküdni nem bírtam, így ülve aludtam reggel 6-ig.:)

Aztán fél8-kor ébreszt a gyerek, hogy "apa, mi van veled, olyan rosszul nézel ki".....

Aztán azért asszonynak is leesett, hogy jó volt a buli, mert még délben sem bírtam enni, sőt, mozogni is alig.....

 

Na erre jött aztán Szilveszter, ahol is otthon azért, szolídan de módjával azért iszogattam, csak hogy jó legyen az újév.:)

 

A héten még szabi, aztán jövő héten ontopic tudok lenni.:)

Előzmény: zlotyi11 (27222)
-bakter Creative Commons License 2013.01.03 0 0 27225

úgyszintén

pipacsmező Creative Commons License 2013.01.01 0 0 27224

Boldog új évet kívánok minden kedves topiktársamnak!

zlotyi11 Creative Commons License 2012.12.27 0 0 27223

Ja és kaptam ajándékba Csehből egy karton sört, Németből egy üveg Jagert, Magyarból pedig két rohadt jó sörös posztert, szép fa keretben, ami majd megy is ki a falra.:)

illetve a bulira ígértek még nekem valami meglepetést.:)

zlotyi11 Creative Commons License 2012.12.27 0 0 27222

Eltelt ez a karácsony is....a gyerekeknél a karácsonyi láz mellett a testhőfok láza is szépen megemelkedett, így kínomban ittam, hogy a gyerekordítást eltudjam viselni, illetve az esti nemalvást bírjam.

Remek volt, bár jobb karácsonyt is eltudok képzelni, bár minden jó ha jó a vége, a gyerekek örültek az ajándékoknak, kicsivel jobban vannak már, én meg 3 nap végig ittam.:)

 

A java még csak most jön, ma egy elő melegítésem van a holnapi napra, ahol egy fantasztikus elő-szilveszteri bulit tartunk....

hurka-kolbász sütés, rövidital és sörivó bajnokság külön-külön és egyben is, csocsó bajnokság, és a végére még ki tudja mi minden más...

 

Csak egy dolog húzhatja keresztül a számítást, ha a gyerekek szarabbul lesznek, de remélem azért bírják ennyire az apjukat, hogy nem tesznek velem ilyet.:)

pipacsmező Creative Commons License 2012.12.24 0 0 27221

Igazad van, az üveges jobb.

Előzmény: -bakter (27220)
-bakter Creative Commons License 2012.12.23 0 0 27220

az íze a gond, nem a műsuaki tartalom. most csavaros wunderlichet ittam, az megy.

Előzmény: zlotyi11 (27217)
pipacsmező Creative Commons License 2012.12.23 0 0 27219

Minden kedves topiktársamnak áldott szép békés karácsonyi ivászatot kívánok!

pipacsmező Creative Commons License 2012.12.23 0 0 27218

... én általában hét-nyolccal is meg szoktam bírkózni :-)

Előzmény: -bakter (27216)
zlotyi11 Creative Commons License 2012.12.22 0 0 27217

Harapd le!:)

Előzmény: -bakter (27216)
-bakter Creative Commons License 2012.12.22 0 0 27216

isten éltessen mindenkit kivéve a dobozos soproni kitalálóját, mert ezzel  bírkózom épp.

pipacsmező Creative Commons License 2012.12.21 0 0 27215

Én tegnap este ötödmagamma vártam a világvégét a Szlovák sörözőben. Nagyon rettegtem az éjféltől, úgyhogy megittam addig gyorsan öt sört meg négy bechert. Aztán meg, hogy elmúlt a félelmem, még két sört, és két bechert ;-)

zlotyi11 Creative Commons License 2012.12.21 0 0 27214

Én tegnap ihentem, de ma iszok is tovább.:)

 

Boldog világvégét mindenkinek, iszok is ma rá pár karikát.:)

Előzmény: otyik (27213)
otyik Creative Commons License 2012.12.21 0 0 27213

Azóta 2 napja iszom.

ma meg a gőzben a volt évzáró. hát...

rettenetes baj van.

Boldog karácsony mindenkinek,őőőő  illetve meghittt világvégét

Előzmény: zlotyi11 (27212)
zlotyi11 Creative Commons License 2012.12.20 0 0 27212

Tegnap Otyikkal együtt ittunk, még ha csak virtuálisan is.:)

Történt ugyanis, hogy sms-t írt nekem, hogy épp Dortmund meccset néz, és iszik. Gyorsan írtam is neki vissza, hogy én is ezt teszem. Gyorsan koccintottunk, aztán ittunk tovább!:)

R3tk3s Creative Commons License 2012.12.20 0 0 27211

Én is iszogatok, persze csak módjával. Nagyon sok dolog után kell szaladgálnom, így adhoc tudok kocsmázni. Topictalit felírtam és el akartam menni rá, ahogy mindig, de előre tervezni és lefixálni az nekem mostanában nem megy.

Volt néhány alkalom, amikor majdnem írtam otyiknak hogy ugorjunk el valahova, de aztán másnak írtam, mondván otyik biztos karácsonyi partizik.

Előzmény: zlotyi11 (27210)
zlotyi11 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 27210

Lesz ez még így sem, és szerintem kár feladni a dolgot, csak kicsit rá kell pörögni a dologra.

Én is nagyon rajta vagyok a témán, még ha ide nem is sikerül mindig beírni.:)

 

A múlt heti mókát kereszbe húzta 2 céges rendezvény, lényegében délelőtt még úgy jövök be dolgozni, hogy nincs program, délutánra meg már egy dúrva italozásban találom magam.

 

A november végi nagy céges dzsembori után minden hétre jut valamilyen osztályos móka. Múlt héten is dolgozok, erre bejönnek az irodába, hogy nincs-e kedvem menni sörözni, sütizni, forralt bort inni...hát hogy a viharba ne?!:)

 

A héten nekem is tejfakasztó, illetve tegnap céges ivászat volt, ma haveri ivászat, utána tejfakasztó, és aztán karácsony....

 

Jövő héten szabin vagyok, ennek egyenes következménye, hogy már 2 fix ivászatom van lebiztosítva....sűrű napok állnak előttem, plusz ugye még szilveszter is....idén se megyünk sehova, két gyerek mellett nem is nagyon lehet, így idén is hozzánk jönnek át inni szép sorban.:)

 

Így fájó szívvel, de tényleg át kellett rakatni a tali időpontját, de ez nem jelenti azt, hogy elmarad, SŐT!

 

Szóval Otyik, kapjuk össze a brigádot, igyunk tovább, írjunk ide, aztán tartsunk egy régi idők emlékű talit, csak hogy tudják a fiatalok, még mindig mi vagyunk a királyok!;)

Előzmény: otyik (27209)
otyik Creative Commons License 2012.12.19 0 0 27209

Köszi az aggódást mélyen maghat :-))) Tegnap már bakter is érdeklődött sms-en, hogy nem autóbaleset áldozata lettem e, vagy nem vitt e el a 3. szívinfim?

Há nem.

Sőt nagyon rendesen iszom, bár akkor a córesz, hogy alig van karácsonyi céges parti, vagy csak engem nem hívnak. Cserébe ma van egy tejfkasztó, ami így karácsony előtt nagyon meghitt és hasznos is. Főleg azért mert holnap meg a nagy céges buli van 9-től, így nem meló másnaposan lesz, hanem cégesbuli másnaposan, hát, jobban örültem volna ha erre se hívnak meg. :-))))

Szóval itt vagyok, iszom is csak mivel volt olyan hogy egy hétig itt magamnak válaszolgattam, nem erőltettem a topicot. Lássuk be hogy hárman max négyen írogatunk be hetente egyet-egyet, topictalit meg hárman sem tudtatok összehozni...

Szóval ha nem is a topic tárgya, de maga a topic, megdöglött.

Előzmény: zlotyi11 (27198)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!