Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 9290

BAKIBABY!

NEKED IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

 

Bocsánat, hogy lemaradtunk, ez már csak ilyen csúszós év lett, hogy mindenkinek 8 napon belül sikerült csak gratulálni.

De Te sokkal figyelmesebb voltál Kizsgé ügyben!

 

Előzmény: bakibaby (9288)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 9289

Tényleg! Milyen gyorsan eljött a szeptember!

ISTEN ÉLTESSE KIZSGÉT!!!

 

Aztán le ne maradjatok a koccintásról!

Előzmény: bakibaby (9288)
bakibaby Creative Commons License 2009.09.08 0 0 9288

Boldog 40.-et Kizsgének is !

 

bb

 

Csak remélem, hogy olvassa...

dmmddm Creative Commons License 2009.09.03 0 0 9287
Egyébként meg imádom az indexfórumot.... Ezt az alanti két hozzászólást elég sok időmbe telt "elkövetni", nem is jelent meg, majd azt mondta,hogy elküldte, változtassam a szöveget,változtattam, erre ugyanaz megjelent......
Előzmény: Snakeins (9286)
Snakeins Creative Commons License 2009.09.03 0 0 9286
Hát igen - pongyolák, felelőtlenek, beszélnek össze-vissza, hemzsegnek a pontatlan adatok, a csúsztatások, a helyesírási hibák - és akkor ilyen médiaközegből szűrje ki az ember a használható információkat.
Előzmény: dmmddm (9285)
dmmddm Creative Commons License 2009.09.02 0 0 9285

Na látod, ebben a cikkben nekem nem tünnek fel csúsztatások,mert a téma nem éppen a szakterületem :)))

 

(Attól viszont a falat tudom én is kaparni, amikor manapság - a könnyedén ellenőrizhető információk, adatok korában - képesek leírni pl. hogy XVI.kerület - Rákoscsaba (???!!!), meg a másik kedvencem  határidőként,dátumként szeptember 31  !!  És ezt láttam egyébként jó hotel honlapján..... áááááá)

Előzmény: Snakeins (9283)
dmmddm Creative Commons License 2009.09.02 0 0 9284

Na látod, ebben a cikkben nekem nem tünnek fel csúsztatások,mert a téma nem éppen a szakterületem :)))

 

(Attól viszont a falat tudom én is kaparni, amikor manapság - a könnyedén ellenőrizhető információk, adatok korában - képesek leírni pl. hogy XVI.kerület - Rákoscsaba (???!!!), meg a másik kedvencem  határidőként,dátumként szeptember 31  !!  És ezt láttam egyébként jó hotel honlapján..... áááááá)

Előzmény: Snakeins (9283)
Snakeins Creative Commons License 2009.09.02 0 0 9283
No de ennek még semmi köze az internethez... mintha az első gerinchúros halszerű lényekre mondanák, hogy a főemlősök közvetlen őse... eh, olyan csúsztatások vannak mostanság a cikkekben, szinte minden témában, az ember néha a falat kaparná kínjában.

Kezdődik lassan az ősz...
Előzmény: dmmddm (9282)
dmmddm Creative Commons License 2009.09.02 0 0 9282

Nem csak mi vagyunk 40 évesek idén .... :-)

 

 Nem mondom,hogy a cikk minden szavát értettem (műszaki analfabetizmus,ugye:), de mégis érdekes számomra is.

bakibaby Creative Commons License 2009.08.25 0 0 9281

"Szerencse, hogy nem vagy közjogi méltóság, talán átengednek a határvidéken. "

 

Nyugi az EU-n belül (Schengen) nincs határellenőrzés, szabadon mozoghatnak az állampolgárok ;-)

 

bb

Előzmény: Törölt nick (9280)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.25 0 0 9280

madaras tescóba volt nagy nyáricucc leárazás, minden 500 Ft

 

Ott ritkán találkoztam problémás dologgal, de abban a bótba, ami nem madaras... hát... !

 

Nekem még egy hét "lazulás" itthon, aztán jövő kedden kezdődik minden

 

Van munkád? Nem is újságoltad!

 

Cesky Krumlovba

 

Szerencse, hogy nem vagy közjogi méltóság, talán átengednek a határvidéken.

Előzmény: ananova (9277)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.25 0 0 9279

(Ebben az évben nem vagyunk túl jók a köszöntés terén. Szerencse, hogy mindig figyel valaki. :)  ).

 

ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG SÜSÜT ÉS ZSOLTDIT!

Előzmény: bakibaby (9278)
bakibaby Creative Commons License 2009.08.25 0 0 9278

Elfelejtettük, de azért utólag is :

 

Boldog Szülinapot (08.18.) Zsoltdi  és (08.21.) Süsü !!!

 

bb

ananova Creative Commons License 2009.08.24 0 0 9277
Én is sokszor "bedőlök" :), de eddig nem volt problémám, vagy csak nagyon minimális.

Bár én inkább könyveket, gyerekcuccot veszek, ott nem olyan nagy a rizikó. Tegnap például a madaras tescóba volt nagy nyáricucc leárazás, minden 500 Ft. De nem volt semmi bajuk a cuccoknak, csak gondolom igy nyár végén már nem akarták tartogatni.
2e-2500 Ft-ért biztosan nem vennék meg egy vászon halásznadrágot K-nak, de 500 Ft-ért igen.

Nekem még egy hét "lazulás" itthon, aztán jövő kedden kezdődik minden. :)
És nagyon várom már az ősznek azt a részét, amikor is, ha minden igaz teszünk egy pár napos látogatást Cesky Krumlovba.
Előzmény: Törölt nick (9276)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.23 0 0 9276

Tegnap vettem két akciós terméket.

Úgy néz ki, az egyikkel nem lesz gond.

A másik egy edénykészlet: ami nem olyan volt, amit a dobozon feltüntettek, ráadásul minőségi hibás volt. Vihettem vissza.

 

A barátom vett akciósan egy plazma tv-t. Több ismerős is megvette azt a márkát, úgy szerzett róla tudomást.

Most mit csinál a tv? Amikor akarja, kikapcsolja önmagát, majd bekapcsolja önmagát. A szerelő majd jelentkezik (ennek egy hónapja), mert az alkatrészt külföldről kell behozatni.

 

Már negyven elmúltam, de még mindig bedőlök az akciós dolgoknak.

 

Bár úgy érzem, ez sokkal inkább félrevezetés az áruházak részéről. Ha odaírja, hogy minőségi hiba miatt akciós, akkor nem veszem meg. De lehet, hogy valakinek úgy is jó. Így meg egy zsákbamacska.

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.18 0 0 9275

Az én szabim is végetért.

Bejött egy munka nekem is, és nem mertem visszautasítani...

 

Egy kicsit muszály ellazulni, mert csak két hét van a nyárból. A szeptember akárhogy is, de szeptember.

Előzmény: Snakeins (9274)
Snakeins Creative Commons License 2009.08.14 0 0 9274
Én dolgozom... hál istenek, mondhatom, de azért már nagyon zsibbadt vagyok, jólesne kicsit kikapcsolni.
Előzmény: Törölt nick (9273)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.13 0 0 9273

Nem, most kezdődik! :)))

 

Biztosan sokan mennek most szabira; a kánikula a hétvégén tombolni fog!

Remélem ti is kihasználjátok!

 

 

Előzmény: Miki69 (9272)
Miki69 Creative Commons License 2009.08.13 0 0 9272

Letelt a szabi?
Előzmény: Törölt nick (9271)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.06 0 0 9271

Rendi vagy, hogy beugrottál! Egy jeges valamivel megkínálhatunk?

 

Az év legpocsékabb hete volt nekem. De majd csak véget ér már!

Előzmény: Miki69 (9267)
bakibaby Creative Commons License 2009.08.06 0 0 9270

Igen, ígérem 5 hónapon belül mindenki megugorja ;-)

 

bb

Előzmény: Miki69 (9269)
Miki69 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 9269

De szépen gyarapodnak a 40 évesek...
Előzmény: bakibaby (9268)
bakibaby Creative Commons License 2009.08.06 0 0 9268

Jól, remélem :-) Ha már homár :

 

08.01. Alibenkuka

08.06. akvamari

 

Boldog szülinapot !

 

bb

Előzmény: Miki69 (9267)
Miki69 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 9267

Sziasztok!

Jól van mindenki?

Csak benéztem.
dmmddm Creative Commons License 2009.07.06 0 0 9266
Filozofikus kérdés.... megérte-e neki az élet így ? .....
Előzmény: bakibaby (9265)
bakibaby Creative Commons License 2009.07.06 0 0 9265

"mi lehetett volna belőle" - megkockáztatom, hogy élné egy átlagos amerikai fekete életet. Tudom, nincs olyan, hogy átlagos :-)

 

bb

Előzmény: dmmddm (9263)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.06 0 0 9264

Ez egy olasz szám volt, 85-86-ból. Eldudolásznám, biztosan felismernéd!

A refrénben olasz városokat sorolt, aztán a refrén a móre mió-val ért véget. Tudj manó, hogy mi volt a címe, mi Szakácsindulónak hívtuk.

Előzmény: dmmddm (9263)
dmmddm Creative Commons License 2009.07.06 0 0 9263

Mi az a  " szakácsinduló " ?  Nem tudod linkelni ?

 

(M. J. sajnálnivaló ember volt... Vajon mi lehetett volna belőle,ha nem ilyen családba születik ?... )

 

 

Előzmény: Törölt nick (9262)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.06 0 0 9262

Jackson utolsó éveire rányomta a bélyegét bírósági ügyei. Nekem sokszor nem is művészként jut eszembe. Nálam egyébként semleges érzelmeket váltott ki, amikor élt, akkor is. Egyedül a Bad kazettáját vettem meg.

Csomó nótáját elfelejtettem, akkor jutott újra eszembe, amikor a múlt hétvégén nyomta több zenecsatorna a klipjeit. Kb. 10-et. Itt láttam, hogy Amerikában gyerekkorától napjainkig kísérte végig életet a kamera. Ez iszonyú nagy teher lehet!

 

Van egy-két szám, ami gépírás órán nagy sláger volt, az aktuális diszkószámok közül, én a Szakácsindulóra emlékszem, ami már nagyon tempós! Sort-válts-kész!

 

(Eső +süt a nap) ×2 = fűnyírás a köbön!

 

 

 

 

Előzmény: dmmddm (9261)
dmmddm Creative Commons License 2009.07.04 0 0 9261

 Nem tudom, ki hogy volt Michael Jacksonnal, én ha hallottam a rádióban, nem éreztem feltétlenül késztetést,hogy azonnal elkapcsoljak onnan.

 

Ma ezt   sikerült elcsípni, és erről nekem a gépírásórák jutnak eszembe az ókorból:), ugyanis volt néhány szám - többek közt F.R. David Szavak c. örökbecsűje - amire ütemre kellett gépelnünk.... 

Ezek hallatán mindig megidéződik a gépírástanulásom nem épp felhőtlen időszaka, a terem a mechanikus gépekkel és egy elhagyott arany pecsétgyűrű, amit persze mindig le kellett tenni gépírásóra előtt a gép mellé és sikerült ottfelejteni, soha nem lett meg. Semmi komolyra ne gondoljatok, egy vékony kis gyűrűcske, ami anyukámé volt, de őrzi (valahol, valakinél aki megtalálta és eltette) apukám foganyomát, mert megnézte,hogy tömör arany-e :)

 

Mondtam már idén, hogy mennyirek gyűlölöm a nyarat .... (főleg az ilyen  fülledt párás meleget)  Ma felkeltem hajnali fél 8-kor kutyát sétáltatni és már kiizzadva jöttem haza....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!