Keresés

Részletes keresés

jocika6530 Creative Commons License 2016.03.10 0 0 7657

A készülék 1 kiszuperált pro extenderből, aki ismeri a készüléket az megfejtheti hogy az én tipusomnál ez a fehér alkotóelem ez az extendernek 1 alkatrésze.Annyit hozzá füznék hogy aki pro extendert vásárol vagy hasonló szarságot az a legnagyobb butaságot követi el ugyanis használhatatlan fájdalmas készülékek. Semmire való egyedül ennyi haszna van hogy én felhasználtam az én tipusú nyójtó készülékemhez.A többi része egy avon-os sminkes kis üveg félbe vágva és ami tarja a vákumot az pedig egy bébe cumisüveg cumi része az egy picit megcsonkítva.Ezek mind bőrbarát anyagok ugyanis a cumi ha a gyerek szájába jó akkor a péniszednek sem lessz semmi baja a kis müanyag sminkes üveg pedig ha jól ki van mosva ugyancsak nem okoz a bőrödnek károsodát. Legalábbis én már 1 hónapja tesztelem és semmi baj nincs napi 6 órát viselem kényelmesen mindenféle fájdalom nélkül és ahogy a képen látszik kisgatyában is láthatatlan.Ugyanez nem mondható el az extenderekről hisz próbáltam de 1 óra múlva a bőrt le tudtam volna kaparni magamról annyira szorította a makkom.Tehát aki ilyen eszközben gondolkozik ne pazarolja a pénzét rá.

Előzmény: zsadanyi80 (7656)
zsadanyi80 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 7656

Nem tudom ezt a méretet már hová nyújtod... :-) amúgy tetszik.

Miből áll pontosan a "készülék"? Mennyit hozott neked? Ha hozott akkor hosszban és vastagságban is? Válaszod várom

Előzmény: jocika6530 (7654)
jocika6530 Creative Commons License 2016.03.05 0 0 7655

Nem feltünő naciban sem.



jocika6530 Creative Commons License 2016.03.05 0 1 7654

Így néz ki használat közben.

jocika6530 Creative Commons License 2016.03.05 0 0 7653

Saját készítésű phallosan forte-hoz hasonló pénisznyujtóm.Vélemény?

gio80 Creative Commons License 2016.03.04 0 0 7652

Szia!

Mi volt a tapasztalatod a tablettáról? Ajánlod?

Milyen volt tőle az erekciód?

Előzmény: perec88 (7536)
zsadanyi80 Creative Commons License 2016.03.02 0 0 7651

Mit használsz még, nyugodtan oszd meg reklám nélkül :-)

Előzmény: hartzing (7650)
hartzing Creative Commons License 2016.03.02 0 0 7650

Nekem vissza hozta azt 2cm hosszban keruletben meg 7mm nem lesz tobb nem tom vissza esik e de mast is használók 

Előzmény: zsadanyi80 (7649)
zsadanyi80 Creative Commons License 2016.03.02 0 0 7649

Miért adod el? Nem használt neked?

Előzmény: hartzing (7648)
hartzing Creative Commons License 2016.03.01 0 0 7648

 

Elado : fel eves bathmate hercules penis pumpa olcson erd.: 0630 2277590

clint3 Creative Commons License 2016.03.01 0 0 7647

Én jelq-t tolok meg andropéniszt lassan 2 hónapja de eddig semmi még egyenesebb sem lett,pedig én azzal is megelégednék.Általában lehúzzák az emberek a tablettákat és én is azt mondom hogy nem hinném hogy a netes cuccok jók lennének,de az tény hogy néha néha bekapok énis egy fél kamagrát és olyankor jóval erősebb az erekcióm még ha nem is vagyok anyira felizgulva a péniszem már olyan kemény mint ejakuláció előtt.Lankatt állapotban meg olyankor kicsit hosszabb és vastagabb abban a 24 órában amig elnem múllik a hatás.Lehet ha napi szinten bevennék egy fél kamagrát a jelq meg az andropénisz mellé történne valami,ha más nem egy szivinfartus és utána nem lesz gondom a görbeséggel x D

rubint88 Creative Commons License 2016.02.28 0 0 7646
Sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem, hogy a péniszt felnőtt korban lehet e még növelni??
Kinek mi a tapasztalata? Pénisznyújtást szeretném alkalmazni. Csinálta már valaki?
27 éves vagyok és kb 16 cm a péniszem kerülete meg 13 cm. Nem tudom elfogadni hogy csak átlagos. Még vagy 3 centit szeretnék növelni rajta csak nemtudom hogy lehet e még. Várom a véleményeteket :)
herculess1 Creative Commons License 2016.02.26 0 0 7645

Mondasz rá példát?

Előzmény: Dobó József (7644)
Dobó József Creative Commons License 2016.02.26 -1 0 7644

Én régebben vásároltam ilyen készüléket, de kb 1 hét után ráuntam az egészre, körülményes mindig feltenni... legalábbis nekem az volt... kényelmetlen volt és kissé fájó is. inkább kerestem bogyót ami tágítja az ereket, és így sokkal több vér tud a farkamba menni... hosszban is hozott, de a vastagság az nekem elég látványos lett. nem volt kicsi, se vékony farkam, csak hát az ember mindig nagyobbat és vastagabbat akar. mivel értek a hatóanyagokhoz, ezért direkt olyat kerestem ami főként az erekre képes hatást gyakorolni, és persze az sem volt egy hátrány hogy eléggé megdobta a libidómat.

koszmo Creative Commons License 2016.02.23 0 0 7643

koszmoka@citromail.hu 

Előzmény: Onestyákjózsef (7640)
koszmo Creative Commons License 2016.02.22 0 0 7642

József, erdekelne, leirod az e-mail cimeded , akkor megbeszelhetnenk :) koszi elore is 

Phd vezér Creative Commons License 2016.02.21 0 0 7641

Ajánlanám a satut ,volt aki túlélte,igaz,hogy lapos lett ,de hosszabb..

Előzmény: Onestyákjózsef (7640)
Onestyákjózsef Creative Commons License 2016.02.20 0 1 7640

Én 10000 +postaköltségért eladom neked az enyémet anno postaköltséggel valami 20 ezer körül volt.

 

Talán ha 10X használtam teljesen újszerű állapotban van.

Előzmény: koszmo (7637)
zsadanyi80 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 7639

Ezek a te cuccaid?

Előzmény: SuperSizeMe (7638)
SuperSizeMe Creative Commons License 2016.02.16 0 0 7638
koszmo Creative Commons License 2016.02.15 0 0 7637

Sziasztok bathmate pumpát vennék. Akinek van, legyen szíves jelezze! 

clint3 Creative Commons License 2016.02.15 0 0 7636

Hát igen,az könnyen beszél aki legalább egy teljesen normális átlagos mérettel,formával rendelkezik. De én jobban örülnék,ha lenne egy 14 / 5,5  ös péniszem mint,hogy egy 20 / 4 es legyen mert a vastagság a legfontosabb(szerintem).Mérd meg mekkora kerületre,ha van legalább  4 cm (nálam a 4,5 az 13-14 et takar) akkor szerintem próbáld ki a jelq-t lehet segít,feltöltetni utána is tudod,de ha egyszer már feltöltetted nembiztos hogy jó ötlet jelq-t használni.

Amúgy kurva drága a műtét,azt hiszem 200 körül van és többször meg kell ismételni mert felszívódik a zsír.Van egy olcsóbb módszer,hogy  feltöltöd magadnak vazelinnel (soha nem szívódik fel)Van egy ismerősöm akinek 4 éve benne van,neki nincs baja csak hogy esztétikailag nem mutat valami szépet egy vastag puska végén a picike kupak,viszont van akinél elhal a péniszbőr meg elfertőződik,tehát én nem ajánlom SEMMI KÉPP

Onestyákjózsef Creative Commons License 2016.02.15 0 0 7635

Sziasztok Én a műtéten gondolkodom.

Van valakinek tapasztalata ?

12cm hosszú és a hozzá tartózó kis átmérő , amit még megmérni sem mertem eddig.

Vastagítani szeretném saját zsírral vagy valami maradandóval.

Nem tudom itthon vagy külföldön csináltassam meg. Itthon szerintem még nincsen nagy tapasztalat.

Kerestem, de kevés előtte utána képet találtam.

Aki azt mondja, nem a méret a lényeg az nem tudja milyen 47 évet leélni egy ilyen cuccal.

Bujkálni az öltözőkben, vagy fiatalom más srácok vicceinek célpontjává válni.

Nem tudja milyen az az érzés mikor a csaj megkérdezi jó volt e, mikor még be sem tetted.

Vagy egy másik mikor már jól benedvesedett közölte ’basszus már nem is érezlek’

Persze lehet azt mondani, hogy oké kicsi a cerka légy találékony ujaddal nyelveddel, és minden rendben lesz, de mikor a barátnőd azt mondja , hogy ara vágyik, hogy jól meglegyen döngetve, és te tudod, hogy ezt nem tudod megadni neki mert nincsen mivel, na az elég szar érzés.

 

 

spekacsky Creative Commons License 2016.02.12 0 0 7634

Térj át a jelq-re és mindig hagyj ki egy nap pihenőt. A piros pöttyök a túlterhelés jelei. A pumpálás inkább vastagságra van.

Előzmény: TumorHerold (7630)
clint3 Creative Commons License 2016.02.11 0 0 7633

Hát a méréssel én is bajba vagyok,mert ha viz szintesen tartom a péniszem és nem nyomom csontig akkor 17,de ha lefelé nyomom és úgy mérem akkor 18,5 viszont ha felfelé akkor meg épp hogy 16 bár ez lehet,hogy nálam van így a görbületem miatt,az meg hogy menyire nyomja be az ember a vonalzót az megint csak jó kérdés mert 6-7 mm ert simán el lehet csalni vele.Amúgy a 13 -14 cm el nincs baj ha esztétikailag is szép egyenes,nagy kalappal ahogy kell.Viszont a 3,5 az nálad kerületre menyit takar ? Mert nálam a 4,5 az 13-14 cm,de a 3,5 az tényleg kicsit kevés úgyhogy jó hogy használod a szorító gyűrűt is,de azt sem szabad 30 percnél tovább rajtahagyni,ha jól tudom,szóval avval is vigyázz.

Sima fejést csinálok minden reggel 1 órát kb sikosítóval határozottan de fájdalom mentesen,közbe nem nyújtogatom mert használok nyújtó extendert és kb ennyi ja meg szünetekbe maszirozom 5-10 percet.Nem értem el eddig semmilyen eredményt,de bízom benne hogy a rendszeresség meghozza az eredményt ,de mindegy mekkora farkad van a legfontosabb,hogy minél tovább bírd  lehet a másiknak 20 / 5 ös puskája ha beteszi és 2 perc alatt elmegy,én használok érzés telenitő kenőcsöt,csak vigyázni kell vele mert ha sokat raksz rá kurvára csíp,ezért inkább a lidokain a legjobb,csak abbol is keveset. Ha már régóta együtt vagy a csajjal akkor akár ő is bekenheti te meg  5-10 percig csak kényeztesd maszírozd meg ujjazd kicsit finoman,érzékien 1 új is elég,had érezze a különbséget mikor berakod neki.Rendelj kamagrát én is van hogy használok nekem 1 tabletta negyede is bőven elég és nem azért használom mert nem áll fel ,hanem mert ha elis megyek kiveszem nyalom 3 percet a csajt és mehet tovább.

TumorHerold Creative Commons License 2016.02.11 0 0 7632

Köszönöm a válaszodat Clint3!
Lehetséges hogy akkor ez a probléma, mindig úgy használom hogy erekcióm van közben, úgy könnyebben és jobban tudom pumpálni. Nem gondoltam hogy nagy lenne a nyomás mert a pumpán bejelölt mércén pont addig tudom pumpálni amekkora a péniszem. 
A méreteim pedig: lankadtan hossza 8 cm átmérő 3.5 cm. mereven pedig jó kérdés, mert ha szeméremcsonttól mérem akkor 14-15 cm viszont ha csak ráteszem a vonalzót a tetejére akkor 13 cm (nem tudom melyik a helyes mérési módszer) átmérő pedig 3.8 cm. Pumpáláskor a pumpán 15 cm-ig tudom felpumpálni, menne a 16 is de az már fájdalmas. Miután kiveszem a kukacot a készülékből utána nem igazán van erekcióm, ha van is azért is meg kell küzdeni, akkor a hossz ugyanúgy 15 cm viszont az átmérő már 4 cm, de nagyon puha leszek tőle. Lankadtan kb 12 cm hossz és 4cm átmérő, ez meg is marad legalább 1 óráig mert péniszgyűrűt szoktam rárakni. Külföldi oldalakat böngésztem, ott találtam néhány olyan hozzászólást ahol segített a pumpa maradandó növekedést okozni, de mindenki azt ír amit akar, amíg képi bizonyíték nincs addig nem bizonyított. Van egy videó ahol viszont szembetűnő változást ér el egy srác pumpa használatával, azt be is linkelem
Első hét: https://www.youtube.com/watch?v=bWQp5IIREzA
Hatodik hét: https://www.youtube.com/watch?v=Xrr0Ip60fE4
A csatornáján minden héten töltött fel videót ahol látványos a fejlődés, viszont nehezen tudom elhinni hogy 6 hét alatt sikerült elérnie ezt az eredményt. Na meg elég reklám szaga van:).  
Most pihentetni fogom egy picit a pumpát és kipróbálom a jelq-et, tegnap már el is kezdtem, csak kérdés hogy jól csináltam-e. Esetleg ha úgy lesz időd akár privátban akár itt, le írhatnád a te jelq rutinodat részletesen, gondolok ez alatt a lépésekre, azokat meddig etc.

clint3 Creative Commons License 2016.02.10 0 0 7631

Hát én nem nagyon értek a pumpákhoz ,csak annyit tudok  amit itt a fórumon olvastam,hogy soha nem szabad erekcióval használni és,hogy az előírt alap nyomás van akinek túl erős kezdésnek.Nálad is ez lehet a gond szerintem,kis piros pöttyök a jelq-tól is előjönnek (már aki ész nélkül csinálja és azzal sem foglalkozik hogy fáj neki).A merevedési zavar is a túl erős nyomás miatt van.Volt olyan aki jelq-t csinálta,mondta is hogy durván nyomja mert mindig előjönnek a piros pöttyök de másnapra neki is el mullotak és ezért nem foglalkozott vele,de utána azt vette észre hogy jelq után 3-4 óra kellet mig 100% os erekciót tudott elérni.Viszont a legtöbben ahogy olvastam a pumpával csak átmeneti eredményeket értek el volt aki a kezdeti méretére rátudott pumpálni 3 cm is ami azért elég jó ,de nem maradt meg ,csak kizárólag a pumpába tudtak nagyobb péniszt produkálni a saját merevedésük nem lett hoszabb.Mindenképp ajánlom hogy olvasgasd visszafelé a fórumot ,mindig egy keveset ahogy az idődbe belefér.Amúgy mik a méreteid ?pumpálás előtt,közben, utána ?

TumorHerold Creative Commons License 2016.02.10 0 0 7630

Sziasztok!
Vettem 2 hónapja egy Bathmate Herculest és problémáim akadtak, bízom benne hogy vannak itt tapasztaltabb "motorosok" akik tudnak segíteni. Eleinte 5 perc bemelegítés után 5 percig hagytam a pumpát majd 1 perc pihenő ezt 4x ismételve. Még kisebb nyomáskor is apró piros pöttyök jelentek meg a péniszemen amik másnapra eltűntek, viszont pumpálás után egész nap nem volt erekcióm. Mostanra már úgy használom a pumpát hogy 5 perc bemelegítés, 5 perc pumpa utána 1 perc pihenő majd rajtahagyom 20-25 percig. A pöttyök már ritkultak, viszont merevedésem még mindig nincs aznap, és másnap sem olyan erőteljes mint volt. Szegény párom meg azt hiszi hogy vele van a probléma.  Heti 3x pumpálok, eddig azon kívül hogy nincsen erekcióm sokban nem változott a pélóm, talán petyhüdt állapotban lett egy picivel nagyobb. Mit gondoltok mi lehet a probléma? Illetve ha folytatom lehet ebből komolyabb probléma, mint pl impotencia? Tudom hogy 2 hónap alatt nem várhatok csodát, de félek hogyha folytatom csak még nagyobb kárt teszek, viszont ezzel a kis csonkal a lábaim között nem tudok élni, olyan szinten depressziós vagyok miatta hogy emberek közé sem szívesen megyek, úgyhogy mindenféleképpen szeretnék valamit tenni ellene.

Szerintetek érdemesebb lenne átállni a jelq-re? Vagy az is okozhat hasonló problémákat? 

clint3 Creative Commons License 2016.02.08 0 0 7629

Egy hónapja csinálom a jelq-t naponta 1 órát reggel mikor felkelek,van hogy csak 30 at ,de általában 1 órát andropéniszt használok még napi 4-5 órát átlagba de van hogy 7-8 at is ha úgy van rá időm.Az eredmény eddig kb semmi azon kívül,hogy a makkom picit vaskosabb,de csak jelq közbe ,meg az erek k...va vaskosak,mikor az extendert leveszem és maszírozom 5-10 percet,pihentetem pár percet és újra felrakom.Sajnos a görbületem sem javult eddig semmit.Határazott erős mozdulatokkal csinálom a jelq-t de persze fájdalom mentesen,nincs hajszálér repedésem,sem piros pötyök a makkon.

Napi szinten fogyasztok glutamint,creatint,görögszénát,királydinye kivonatotés maca gyökér kapszulát,ezek mind természetes tesztoszteron szint normalizáló és vitaminban gazdag gyógynövény kivonatok a creatint leszámítva XD valamint rengeteg fehérjét fogyasztok.Nem adom fel folytatom még 5 hónapig és ha nincs 1  cm eredmény semm akkor nem sanyargatom magam tovább.

pee2011 Creative Commons License 2016.02.08 0 0 7628

Svájcinak 1000%-ban igaza van.

Ez úgy működik, ahogy leírta.

Én 50 vagyok, nem voltam nős, olyan örökbohém vagyok.

Egy biztos, senki ne foglalkozzon azzal, hogy feláll vagy sem és hogy tudtok e "teljesíteni", mert ilyen gondolatokkal csak bukni tudtok.

Nálam úgy zajlik, hogy elkezdődik a csókolgatás símogatás, stb. feláll afarkam, kőkeményre. A lány érzi ezt a combján, kezében vagy akárhogy, vagyis megtudja, hogy milyen lehet a farkam. Majd mivel nagyon de nagyon sokáig imádok nyalni, lemegyek a combjai közé és sok esetben félórát is elvagyok ott, miért ? Mert a jó, csakis fínom nyalás-ujjmasszázs kombómmal addíg izgatom, míg le nem vakarja a tapétát a falról. SZABÁLY : csak fínoma, símogatóan csinálunk bármit a puncival, -ban. S ha neki energikusabban kell minden, azt ösztönszerűen jelzi majd, ne aggódj, észre fogod venni, mert tempósabban tólja rá magát az ujjaidra :-) Nálam ilyenkor símán 10 perc után lelankad, de nem érdekel, mert nem akarok "bizonyítani", hogy milyen jó vagyok és milyen jól tudok dugni.

S ha a lány elment egy párszor, akkor úgyis megvan benne is a vágy, hogy ő játszon velem.

És még egy fontos dolog: Egy lányt lelkileg nagyon izgat és boldoggá tesz, ha az ő kezétől és szájától keményedsz bele, ezt kurvára szeretik. Nálam ez mindíg így volt, és tutti módszer.

(persze az önző szinglik nem ez a kategória, ilyen mellől már szálltam ki ágyból és felöltztem-hazamentem). És amikor már nagyon nem bírod, na akkor kell hasrafektetni és összezárt combaji között megdugni. Az eredmény brutál lesz, főleg ha közben hátulról fínoma karmolászod a nyakát esetleg óvatosan folytogatni kezded. És már el is telt egy óra majdnem. Brutál élvezeteket adsz így neki és nem lesz gond hogy 15cm vagy, vagy 20, higgyétek el.

Vagyis örökszabály, ne a mérettel foglalkozz agyban, és ne azzal hogy tudsz e "teljesíteni", hanem tépesd szét a lánnyal a kispárnáját úgy, hogy még meg se dugtad, akkor tutti a siker.

Hát ennyi a véleményem, és svájcit akartam csak kiegészíteni.

Előzmény: svájci1975 (7625)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!