Keresés

Részletes keresés

TR FX Creative Commons License 2010.07.07 0 0 16793

Szia OPC-007,

 

A Kleopátra Beach homokos, hogy kövek/sziklák vannak e a vízben azt sajnos nem tudom. :-(

Szerintem azzal nem ártasz magadnak, ha mindenképpen elviszed a gyógyszert, aztán max nem használod.

Malazs topic társ elég friss infókkal rendelkezik pénzes kérdésekben, nem is vitatnál a TRY vs EUR kérdéskörben adott válaszát, csak annyival kiegészíteném, hogy ha a magyar utazási irodával szeretnétek fakultatívokra menni, akkor azzal EUR-ban érdemes számolni + persze a vízum is EUR-ban vagy USD-ben fizetendő!

 

 

Előzmény: OPC-007 (16789)
malazs Creative Commons License 2010.07.07 0 0 16792
1 kérdésre tudok válaszolni. Jobban jársz ha főleg lírát viszel és egy kevés eurót.
Előzmény: OPC-007 (16789)
rengav Creative Commons License 2010.07.07 0 0 16791
27.én debreceni indulással még mindíg senki???
debrecenből én leszek egyedül a gépen??
sokan nem ismerik még ezt a fórumot!!!
rengav Creative Commons License 2010.07.07 0 0 16790
Szia Csinga!

a transzfer nem biztos sőt inkább úgy mondom kicsi az esély rá hogy egy buszon mentek!!
mi már voltunk törökbe és a transzferbuszok 10-14 személyes volkswagen craftver típusuak.
2 max 3 család és tele van.
mi a pegasos royalba mentünk egy család meg a clubba és 8-an voltunk a buszon.
legalább kényelmesen elfértünk!!
Előzmény: Csinga (16759)
OPC-007 Creative Commons License 2010.07.07 0 0 16789
-A Kleopátra beach talaja homokos vagy kavicsos?
-A strandról a tengerbe mezitláb simán belehet menni, vagy sziklás a tenger és inkább
vegyek fel valamit?
-Elég eurót vinnem vagy jobban járok ha török pénzt és eurót is viszek?
-Szeles volt az idő? /amiatt kérdezem mert hajlamos vagyok tartós fejfájásra és úgy
viszek gyógyszert/


Mááás ! A HEDEF KLEOPÁTRA GOLDEN SUN HOTELBA továbbra sem járt senki?????
Előzmény: racoon81 (16788)
racoon81 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16788
Sziasztok! Tegnap jöttünk haza. Csodálatos 2 hetet töltöttünk Alanyában. A hotelről csak legekben tudok beszélni, szuper volt (Blue star hotel - Neckermann). A tengerpart is fantasztikus volt (Kleopátra beach), tenger hőmérséklet kellemes, az idő meg végig 30 fok felett volt. Beszámolót sajnos csak hét vége felé tudok írni, mert rengeteg elintézni valónk van, de ha valakinek kérdése van, nyugodtan írjon. Meg persze vissza kell olvasnom, hogy mi történt veletek az elmúlt 2 hétben, hát az sem lesz kis idő :-)
egynek Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16787
sziasztok!

tudom, hogy ez az oldal főleg nem erről szól, de már nem tudom kit kérdezhetnék. szeretném török barátomat magyarországra meghívni. ezért fel is kerestem a bevándorlási hivatalt, meghívó igénylése miatt. vettem illetékbélyeget és elvittük azokat a dokumentumokat amiket az oldalon írtak valamint amiről telefonon tájékoztatást kaptunk. de közölték velünk, hogy ezek a dokumentumok nem is jók és, hogy rengeteg minden kell még egy ilyen meghívólevélhez.
aki tényleg, valóban tud erről információt adni, az kérem jelezze, és szeretném vele felvenni a kapcsolatot msnen.

mondanom sem kell, hogy az a nap volt életem egyik legmegalázóbb napja, és annyira kellemetlenül még életemben nem éreztem magam, mégis vannak kételyeim pár dologban.

aki valóban tud segíteni, vagyis információvan szolgálni erről, az kérem jelezze, mert nagyon fontos lenne, és megköszönném előre is.
feri500 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16786
Nem látom, kaptál-e már választ a Vikingen Qualiyí Hotelről, én voltam ott áprilisban , az egyik legjobb hotelnek tartom, egyetlen baja van, hogy a tengerpartja olyan keskeny , hogy 1 sor napozóágy van , ha kicsit dagály van , a lábad az ágyról vízben van., a tenger felett benyúló mólókon lehet napozni. Ez a móló 3 ágú villa , és tele van napozóággyal.
Jó kaja volt, kellemes a kiszolgálás, klassz a fittnes terem , a hamam. csináltam képeket, le kellene kicsinyíteni, mert nem fér ide fel, de ha gondolod saját címedre tudok küldeni.
A szálloda főnökkel is összejöttem , ha kell segyítség a foglalásnál, szólj.
Előzmény: kleri55 (16725)
martiyi Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16785
Sziasztok.Nem tudom hozzászólás nélkül hagyni,de igérem,ebben a témában ez az utolsó!Az én nagyobbik fiam is 16 éves(pár hónap még),a kicsi 8.Hát ez a "csókolom" stilus esetleg még nála elmegy,de az is biztos,hogy egy mai tini nem fogalmaz igy.Ha mégis ezen a szinten van,nem értem,hogy mi a francnak neki még a vizipipa?Ebben a korban már illene tudni a fejkendőről is. Erről ennyit,maradjunk inkább tényleg a sok ,és főleg élményekkel teli beszámolóknál.Sokkal szivesebben olvasom én is azokat!!!
Előzmény: Törölt nick (16784)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16784
Sajnos volt, aki észrevette és hálálkodott neki a minden alapot nélkülöző segítségért :(
Egyébként igazad van, lépjünk túl rajta! Reméljük, hagyni fogja.
Előzmény: Törölt nick (16782)
kittike1974 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16783
Szia! Mi 15-én megyünk a Cortezbe, max a reptéren tudok infót átadni:-)
De ha megtudsz valamit értesíts:-)
Előzmény: pkrysz (16665)
malazs Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16781
A fiad miért nem kérdezte az anyukáját, állítólag igen jó ráérzése van mindenre. A vízipipát kérdezte szintén,csakúgy mint te,csak nem annyira erőszakosan. Elmondtam már akkor is,nem mindegy milyen vízipipa. Van 5€-ért meg van 150€-ért, remélem megnyugtató válasz volt. Ez kb olyan mint ha azt kérdezném mennyi egy autó?! Jah hogy milyen autó?! Azt nem tudom,nem tök mindegy. Mit kell tudni utazási irodás útról,szerintem erre sem egyszerű válaszolni, ha azt írom neki hogy bemész,fizetsz,nyaralsz az megnyugtató válasz?! Segítünk itt mindenkinek,én is a kevés tapasztalatommal,de nekem is segítettek. Csak hülye kérdésre hülye válasz van,ezen nem kell csodálkozni.
Előzmény: tengerlánya (16778)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16780
Na végre!
Szia!
Jó nyaralást!
Előzmény: tengerlánya (16778)
Huditka Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16779
Azt hiszem,mindannyian jobban járunk,ha végleg kilépsz innen. Jó nyaralást!
Előzmény: tengerlánya (16778)
tengerlánya Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16778

Magadból indulsz ki?? Hangvétel?? Nincs is semmi a hangvételemben!!!! Még amikor ide regisztráltam, akkor sem kaptam választ...pedig teljessen máshogy írtam!

 

Képzeld, a fiam írt, 16 éves elmult!!!! 

 

Na lépek is innen, legyetek csak magatoknak. Ajnározzátok, meg sajnáljátok akinek nem jó a nyaralása. Mert csak ehez értetek!!

 

Nekünk JÓ lesz a nyaralásunk! :)))))

 

 

Előzmény: Huditka (16777)
Huditka Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16777

Felvagyok háborodva a stílusodon,és meggyőzödésem,hogy a Fiad is Te voltál! Ilyen hangvétel mellett,ne csodálkozz,hogy nem kapsz választ,hisze kiállítottad magadról a szegénységi bizonyítványt!

Előzmény: tengerlánya (16776)
tengerlánya Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16776

...hmm....érdekessek vagytok....kérdezett ma valamit a fiam tőletek, Ti meg még válaszra sem méltattátok?! Ezt megfigyeltem már nálam is, még régebben. Talán ezért is próbálok másoknak írni, mert Ti mintha "szelektálnátok" a beírások között. :(( 

 

Vagy csak annak tudtok írni, aki beszámolót ír? Vagy dícsér esetleg lehord egy szállodát?

 

Mert olyat nem kérdezett, ami meghaladná a tudásotokat....Mert itt csupa Törökország rajongó, meg x-szer Törökorszában megfordult ember írogat.

 

De mit is várhatok, ma ilyen a világ....:( sz..nak a másikra :(

Kira277 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16774

Szia Gabriel!

Nagyon várjuk a beszámolódat!

 

Végülis erről kellene szólnia a topic-nak. Ha valaki új belépő és csak annyit lát, hogy megy a vita valamin... Jujj, ez nem biztos, hogy jó.

 

Én nagyon hasznosnak tartom az egyedi véleményeket, köszönöm a továbbiakban is Mindenkinek a beszámolóját.

Én már voltam Alanyában, ezért Mindenkinek kellemes szép nyaralást kívánok! :-)

Előzmény: Gabriel63 (16773)
Gabriel63 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16773
Én is ezért választottam, no meg a nevetséges ára miatt.
Köszönöm a jókívánságokat, ha megjöttem mesélek.
Előzmény: TR FX (16772)
TR FX Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16772

Szia Gabriel63!

 

Jó nyaralást neketek! Várjuk a beszámolót az élményekről, tapasztalatokról.

Májusban sétáltam egyet a Plaza felé...hát olyan szuper helyen van, hogy egyszer még simán elcsábulok... :-)

Előzmény: Gabriel63 (16771)
Gabriel63 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16771
Jövő héten megyünk a Green-nel két hétre az alanyai Plaza Hotelbe. Tegnap írtam egy e-mailt a szállodának, hogy szerda este érkezünk, szeretnék egy tengerre néző szobát, valamelyik felsőbb emeleten. Természetesen nem kívánom ingyen.
Egy óra múlva jött a válasz, hogy OK, sea-view room a harmadik emeleten, 30 € az egész.
Szerintem korrekt a dolog (a honlapjukon is megírják, hogy ez plusz pénz), remélem helyben is ilyen flott lesz minden.
Nem egy nagy történet, de azért leírtam, hátha érdekel valakit ...
spokk Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16770

Hát én igazán nem ételek!!!!!

Volt legalább 1000 szem oliva!

 Az etetőn meg nem veszed észre az antik stílust????????

Boccsi! De ezt tényleg csak viccesen lehet felfogni. Szörnyű!

Előzmény: banyóca1 (16765)
spokk Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16769
Elöször nem értettem, hogy mire irod ezt de aztán mikor a névre mentem rájöttem. Én azt a mondatot dicséretnek szántam és erre a topik beli múltjára értettem, mert tényleg érdekes leírásai voltak csak nagyon kilogott az irodás láb. Az, hogy máshova mit ir, magánügy.És ez a mai kettő meg már a szánalmas kategória, ennyi megérző képesség még nekem is van.
Előzmény: kékszemű (16767)
malazs Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16768
Ez siralmas!
Szinte ugyan ilyennel szembesültünk tavaly Krétán.
Előzmény: banyóca1 (16765)
kékszemű Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16767

OFF

 

A nickek használatának szempontjából kétféle fórumozó van. Van, aki minden fórumhoz külön-külön nicket használ és van, aki egy névvel fórumozik.

 

Aki csak egy nevet használ, annak bizony vannak "érdekes hozzászólások a múltjában". Az ember élete nem egy naptár, ami minden évben tiszta lappal kezdődik újra, hanem egy olyan könyv, amiben sokféle lap van.

 

Abból a szempontból is kétféle fórumozó van, hogy van aki csak érdekességképpen olvassa el mások régebbi hozzászólásait, meg van olyan is, aki csak azért olvas vissza, hogy "fogást keressen"...

Előzmény: spokk (16746)
pixarfan Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16766
Szia banyóca1!

Megnéztem. 4 csillagos - aha, persze.
De a férjed (?) megjegyzése a végén, na az visz mindent. Hűen tükrözi a hangulatot.

Várom a további fejleményeket. Sok sikert.
banyóca1 Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16765
Beadtuk a kártérítési igényünket a Karyának, szerintem pénteken vagy legrosszabb esetben tegnap meg kellett kapniuk. Elég hosszú és pocsék a történet, úgyhogy legalább egy hét ügyintézésre számítok.

Kevés az időm, de folytatom majd a történetet.

Addig is 2 YouTube link, még mindig az Ares:

link{http://www.youtube.com/watch?v=JghcS4q-_Lg}{svédasztal}

link{http://www.youtube.com/watch?v=jZaZraZk2Qg}{etetőszék}

Előzmény: banyóca1 (16318)
come Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16764

Azt szeretném megkérdezni, hogy történik ilyen utazási irodás utazás? Anyával csak egyénileg utaztunk eddig. A tengert először fogom látni. Már nagyon várom! Vizipipa mennyiért kapható kinn? Amit a férfiak kinn hordanak a fejükön a vallásuk miatt, azt hol lehet kapni? Beszélnek kint angolul is, mert én azt tanulom. Köszönöm a válaszokat, csókolom

come Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16763

Csókolom!

 

Ne tessék már az anyukámat bántani, ő tengerlánya néven van itt. Mindig segít mindenkinek, nem szokott senkit sem bántani. Én tegnap regisztráltam fel, nem léptem ki, anyu meg nem tudta, hogy nem a saját nevével ír.

 

 

kirgizke Creative Commons License 2010.07.06 0 0 16762
Szia!

Kattints ide:

Türkiye
Előzmény: Olci83 (16761)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!