Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.22 -1 0 18711

Meglocsoltátok? Többen? Az igen! :-)

Előzmény: lalilovics (18709)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.22 -2 0 18710

Ezen jót nevettem.:-D

De még mindig nem tudom, hova küldjem azokat a piros szíveket a Hölgynek. Extra húsvéti ajándékkal. :-)

Előzmény: More Joy (18704)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.22 -1 0 18709

Röviden ,  Jó az írás !  ....Bővebben, Q....rva jó , de még ebbe is bele kötnek majd   :) Csak úgy " mellékesen " hozzáteszem , reggel már a kis páromat "  meglocsoltuk " ..... :) 

Előzmény: More Joy (18704)


Dominika 26 Creative Commons License 2019.04.22 0 0 18708

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18707)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.21 -1 1 18707

Nem igazán az én problémám ez...

Ha nem kétszer veszed a kettest, akkor lett volna kilences.

Előzmény: More Joy (18704)
More Joy Creative Commons License 2019.04.21 0 0 18706

Megértetted, mert a haverod. De ha a haver ide leírná, cafatokra szednék a sztoriját. Nemi identitás minden tárháza is felvonulna. Sok egyéb mellett...

Előzmény: Törölt nick (18695)
More Joy Creative Commons License 2019.04.21 0 0 18705

Az a (jó)pár megélt év már túlzottan gyanakvóvá tett téged.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18697)
More Joy Creative Commons License 2019.04.21 -1 5 18704

Nos, gyorsan ledarálom a tegnapiakat. Kételkedők, beszólogatósok, kötekedők figyelem! Esti mese következik. Miután bekajáltátok, tenti van ám.

 

Már pár nappal korábban tervezve volt, hogy ebédelünk és mozizunk egyet hármasban. Plázában történt meg. Barátunkat mi vettük fel útközben. Amíg ő máshol állt sorba a kajáért, feleségemmel átterveztük a továbbiakat. Eredetileg ez a nap szexmentesre volt tervezve, mivel vele aludt volna csütörtök éjjel. Mivel én akkor nem voltam a topon, ez elmaradt. Valamivel kárpótolni kellene. Dolgunk végeztével valamelyikünknél lefekszik vele. Azt úgy is értékelné. Valami újat kellene. Tudod mire gondoltam a mélygarázsba parkolásunkkor? Hátul, betonfal mellett. Kiváló hely egy titkos entyem-pentyemre. Szopd le őt ott. Neki nem újdonság ezt autóban csinálni. Pár mp... igaz... elég csendes hely... jó. De ott ne várd, hogy dugjak is vele. Az már durva lenne. Arra nem is gondoltam, csak csináld neki elélvezésig. Azt még nem kapta tőled. Még eggyel több ok, hogy magadhoz kötve ne keressen magának mást hétköznapra. Majd meglátjuk hogyan alakul...

 

Ettünk, dumáltunk a hétköznapjainkről, semmi extra. Séta közben egy szakaszon mikor átkaroltam a páromat, ő automatikusan a barátját. Rögtön bevillant, feleségem a közösben. Hármas szex képei ugrottak be. Na, majd. Film közben a megbeszéltek alapján megérintette a combját, ő ugyanezt viszonozta. Rövid ideig egymás kezét is fogták. Én oldalamon is ugyanezek voltak, csak ritkábban.

 

Film után még érdeklődött, hogy mit csinálunk? Azt, hogy megleplek, mondta a párom és közelebb simulva adott neki egy puszit. Remek húzás. Fel is csigázta vele. Autóig próbált rájönni, mégis mi lesz az. Hátsó ülésen a puszilgatások közepette előhúzott farkáról már rájött a meglepire. Párom hamar rábukott. Nagyokat sóhajtozott a gyerek. A hangokat hallani és a fejének mozgását nagyon jó volt látni. Most az én meglepim jön. Hamar elindultam, tényleg meglepve őket. Egy mondat után folytatta a munkáját, a haját türögetve. Velem már csinálta menet közben. Kiérve a felszínre, a fényes nappal és a forgalom miatt abbahagyta. Hol fejezzük be? Mehetünk hozzá. Akkor irány. Hazáig el volt olvadva a srác a történésektől. Nagyon jó...

 

Nála. És most mi lesz? Isztok valamit? Csak ülj le és leültette a fotelbe. Nadrgjától meg lett szabadítva, párom féleztelemre vetkőzött és a lábai közé térdelt. Folytatta a szopást. Már nem bírta sokáig. Már ismert hangos szuszogással és testremegéssel elélvezett. A szemét is lehunyta. Párom csukott szájjal a fürdőbe távozott. Látom, övét nem akarja lenyelni. Nem baj. Srác, miután magához tért, megköszöntgette ezt a meglepetést. Jólesett neki. Rövidesen távoztunk.

 

Ezek után Harmincasnak, Mr-nek, fotóraverőnek jó munkát akartam kívánni a valótlanságok,  ellentmondások kereséséhez, de úgy döntöttem, a saját stílusotokkal besegítek néhány szemponttal.

 

1. Ez a történet úgy kamu, ahogyan van. Ne adja be nekem senki, hogy egy ilyen tökéletes(nek beállított) feleség a lázas férje dédelgetése után két nappal leszopja más pasi faszát. Hihetőbb mese kellene.

2. Vigyük bele a szeretett iróniát is. Csak a hülyék szerveznek plázába hármas randikat. Zaj és tömeg van, nincs romantika. A film még nagyobb ostobaság, azalatt sem beszélgetni, sem egyéb akciót kivitelezni nem lehet. Én biztos nem így csinálnám, tehát ez felesleges időpocsékolás.

2. Az kizárt, hogy egy ilyen tisztaságszerető szuperhölgy, aki állandóan a tenyerét fertőtleníti, szájába vegyen egy több órája nem mosott farkat. Asszonynak jól fog állni a herpesz, gratulálok.

3. Az emberek nem szoktak szopni mélygarázsban ez nem életszerű. Főleg nem olyat, akit csak azt hiszi, hogy ismeri. Valójában nem tud róla semmit. Tehát más sztorira kellene verni a cerkát. (Csak Harmincas felesége nem kap el semmi betegséget a gumi nélküli másodszex miatt, mindenki másnak borítékolva. Valaki szerint én már hpv-s vagyok)

4. Azt végképp nem hiszem el, hogy pont ott volt a betonfal takarásnak és volt is ott parkoló. És pont nem is járt arra senki. Ez más röhelyes.

5. Hazaérve, a megaigényes hölgy még farkat mosni sem küldte el a fasziját. Gumikesztyű azért volt rajta?

6. Hogy-hogy kibírta utána fogmosás nélkül, miután beleélveztek a szájába? A geci íze nincs az allergének listáján?

7. Hogy-hogy a heti koplalás után ilyen sokáig bírta a gyerek? Egy magyarázata lehet. Hétközben másokat kurogat és nemibetegségek tömkelegét adja át nekünk folyamatosan.

8. Ezt a történetet akkor sem venném be, ha tárhelynyi fotó lenne mellékelve, mert azok úgy is a netről letöltöttek lennének.

9. ... ??? 

 

És tovább? Fiúk iparkodjatok, vannak még érveitek. Sokat én sem vehettem észre, mikor megálmodtam a történetet. Ne nekem kelljen elvégezni a ti melótokat

Ez, hogy a ti módszereitekkel elébe mentem a beszólásaitoknak, nagyon szánalmas mutatvány. Ezzel jobban lejárattam magam, mint a kamusztoriaimmal. Mindjárt reagál a két zsáner, kinevettetve magukat. Lalilovics licitál. Ő kicsi feleségének nem 1, hanem 2 lyukába spricceltek és nagyon élvezte. Extra pedig elolvad a teljesítménytől és észre sem veszi, hogy egy fiktív nőszemélybe szerelmes...

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.21 -1 8 18703

Én szívesen olvasom More Joy és lalilovics történeteit. Feltételezem, ha kamu lenne mégis mi örömük lenne abban, hogy ennyit írjanak feleslegesen? Résztvevő is lennék egy-egy történetben :)

lalilovics Creative Commons License 2019.04.21 -5 4 18702

Sajnos vannak ilyenek is , de ne törődj vele , nyugodtan oszd meg az élményeidet ,mint ahogy én és mások is , hiszen ez a topik nem véletlenűl erről szól ... " Izgat , ha szeretkeznek a feleségemmel " ....  

Előzmény: More Joy (18700)
More Joy Creative Commons License 2019.04.21 0 0 18701

Enyhébb változata.

Előzmény: Törölt nick (18698)
More Joy Creative Commons License 2019.04.21 -1 4 18700

Majd talán délután. Addig is találd fel magad. Van itt neked való teríték. A feleségesben is tudod folytatni kritizálást. Köss bele hamar valamelyik fotóba. 

Neked ezekből áll a fórumozás.

Előzmény: Mr.+Mrs. (18699)
Mr.+Mrs. Creative Commons License 2019.04.20 -6 0 18699

Na, lássuk milyen új sztorit ötlöttél ki!

Előzmény: More Joy (18696)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.20 0 1 18698

Meg lett az a tervezett hármas dolog? 

Előzmény: More Joy (18696)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.20 -4 0 18697

Ezek a sztorik úgy bűzlenek, hogy gázálarcon át is érzed. Nem kell szimatolni. Elég ha megéltél már egy-két évet/dolgot.

Előzmény: More Joy (18696)
More Joy Creative Commons License 2019.04.20 0 4 18696

Neked aztán olyan mindegy, megtiszítja-e magát a szeretői spermától. Te mindenhol kamut szimatolsz. 

Ma nekünk is élményekben gazdag napunk volt. Leírom, ha több időm lesz és csemegézhetsz ott is vélt ellentmondásokat.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18687)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.20 0 3 18695

Úgy tűnik, hogy nincs egyetlen, mindenkinél érvényes alapmotiváció, amire ezt vissza lehetne vezetni. Több van. Ismertem meg olyan srácot, aki valóban azt élvezi egy kicsit a hármas közben (aktívan részt vesz benne, nem sima cuckold), hogy a párja ezzel kicsit féltékennyé teszi, lealázza, hogy egy idegennel kefél; a srác meg utána mindig "visszaszerzi", hiszen mégis ő dugja meg utoljára, még aznap, amikor a vendégük végzett és távozik.

 

Ahogy így elmesélte a srác, és elemezgettük, értem az ő motivációját; de pl. én se éreztem ilyesmit soha. Engem szimplán maga a látvány izgat, hogy a párom ennyire "rosszkislány". :) 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18693)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.20 0 2 18694

Te sem, Harmincas sem, én sem. De tőlünk függetlenül van, akinek ezek a fogalmak is játszanak a cuckold/hármas során. Ki így, ki úgy. :) 

Előzmény: alezredes 1 (18692)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.20 0 0 18693

Ne tőlem kérdezd!
Én hála Istennek még soha nem tapasztaltam ezen érzések nyomát sem. :)

Előzmény: alezredes 1 (18692)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.04.20 0 1 18692

Alárendeltség, megalázottság,

 

Miért kell ezeket a fogalmakat belekeverni egy ilyen topikcímbe ?

 

Hiszen önként adjuk át a párunkat, ha szabad így fogalmazni.

Nem tennénk ilyet, ha meg lennénk alázva, nem ?

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18690)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.20 0 3 18691

Igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy a legtöbb női hölgy aktus után elmegy "pisilni", és elszöszmötöl a mosdóban egy kicsit. Orálnál meg: a párom már többször lekapta a barátunkat, lenyelte, amit kell, kaptam tőle csókot közvetlenül szopás után és akkor is, amikor a srác már elment. Marhára nem éreztem egy félóra-óra múlva, hogy nemrég idegen sperma járt a szájában (a páromnak, nem a srácnak. :D ). Szóval nekem is válik meseszerűvé ez a sok romantikus elképzelés. :)

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18687)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.20 0 1 18690

Alárendeltség, megalázottság, alfa hím...

Atya világ! Ez a szöveg nekem nagyon ismerős... 

Valaki már megint keveri a szezont a fazonnal. Csak most más néven :D

Előzmény: Huncutfeleség (18688)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.04.20 0 7 18689

Ez a nélkülem féle dugás, ez a kettesben történő ráélvezés, beleélvezés, amit anya hazahozna nekem, frissen, vagy nem, na ez nem pálya.

Ráélveztek már az arcára, ráélveztek már a melleire, és ráélveutek már a puncijára.

Ezzel nincs gondom, hiszen mindezek az orrom előtt, 2 méterre történtek tőlem.

De máshonnan ne cipelje már haza más  spermáját nekem, mert az nem pálya.

Szerintem.

Huncutfeleség Creative Commons License 2019.04.20 -1 5 18688

Valóban, sok írás messze túllépi a fantázia határát, de néhány dologban nincs igazad.

Van aki nem nyúl rögtön a törlőkendő után és nem siet ki a mosdóba, mert bizonyos fétisekhez szükség van a szerető "nyomaira", és ennek semmi köze a látens és nem látens homoszexualitáshoz. Inkább az alárendeltség, virtuális megalázottság témakörébe tartozik. Sok férfi, köztük sok alfa szereti átélni azt a sokkoló érzést, hogy a feleségükbe élveznek és utána, zuhanyozás nélkül szeretkeznek, beleértve az orális kényeztetést is. Ez a végső felszarvazottság érzése. Mások bevonása egyeseknek már parafíliának minősül, számomra és számodra nyilván nem az, ezért a "fantáziaelemeken" túl, a mások számára élvezetes dolgokat kár kritikával illetni.

 

 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18687)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.20 0 6 18687

Ezeknek  a gyerekeknek nemhogy többes szexélményük nem volt, de szerintem nagyon nővel sem voltak még. Ha lettek volna, lenne némi fogalmuk arról, hogyan viselkedik egy nő dugás vagy szopás után. Vagy megint én vagyok az UFO, mert én még nem találkoztam olyan nővel, aki ahelyett, hogy törlőkendőért nyúl vagy kisiet a mosdóba, elkezdené őrizgetni valamelyik testrészében a spermát.

Szerény véleményem szerint ez csak a hasonló (egyáltalán nem látens) homók álmaiban fordul elő :D

Előzmény: Törölt nick (18686)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.19 0 1 18686

Nekem ezekben az a fura (de lehet, hogy az én érzékszerveim ilyen hiányosak), hogy én közvetlenül a szopás után érzem a párom csókján, hogy mi történt, de mondjuk egy jó félóra múlva már nem annyira (pedig nem megy el fogat mosni közben). Szóval ez a "hazajött a szeretőjétől és éreztem a csókján a geci izét", meg a "nyalás közben még ott csordogált a szeretője spermája" nekem mindig eléggé elképzelhetetlen. Főleg egy teljes hazaút után... 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18684)
Ugye te is akarod? Creative Commons License 2019.04.19 0 0 18685

Na, erről van szó!!!!

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18684)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.04.19 -1 2 18684

Végülis még mindig jobb mese, mintha az elképzelt első fasszopós élményedet írtad volna le itt is. :S

Előzmény: Fiatalosparos (18683)
Fiatalosparos Creative Commons License 2019.04.19 -4 2 18683

Izgat minket is ha a feleségem kalandozik, szerencsére akad rendszeresen egy egy hódoló aki örömmel szeretkezik a feleségemmel. Legutóbb egy hete volt, hogy a feleségem egyik szeretője rá írt. A párom egyből írt nekem hogy dugni akarnak vele, vissza írtam neki hogy találkozzanak ha érezni akarja. Kaptam is pár perc múlva a fotókat ahogy a feleségem borotválja a punciját ahogy fűrdik és hogy milyen fehérneműben megy hozzá. Mondanom se kell hogy ált a farkam ahogy néztem a képeket ahogy készülődik a hódolójához. Majd írt hogy megérkezet hozzá  kB 1 órát volt nála a farkam majd szét robbant ahogy várakoztam, hogy írjon. Majd haza ért szenvedélyesen szájon csókolt és rámarkolt a faszomra, éreztem ahogy mohón csókol hogy tiszta geci íllatú az arca a szája íze. Majd levetkőztünk és mohón szeretkezni kezdtünk közben mesélte hogy smároltak hogy szopta a melleit hogy újjazta a punciját és, hogy kefélte meg a csatakos punciját. Majd hányat fektetett és kezembe adta a mobílját a párom és mondta hogy nézd. Csináltak nekem videót ahogy szopja a párom a szeretőjét. Közben úgyan úgy szopni kezdte a farkam ahogy a csávót isteni volt nézni a videót ahogy a feleségem szopja az idegen faszt ahogy torokra veszi ahogy markolja veri a merev faszt, és ahogy hatalmasat élvez a feleségem szájába és tovább szopja önkívületi állapotban a gecis faszt, és ekkor én is tele élveztem az édes száját. Majd megköszönte hogy megengedtem hogy jólmegdugják és hogy megszoptassák. Várjuk a következő kalandot  

Mr.+Mrs. Creative Commons License 2019.04.19 -1 2 18682

Ez így történne, ha valós lenne a sztori. De majd leírja, hogy ő is lezavart otthon, egy fürcis, nyalcis, dugcis numerát. És amikor küldés előtt visszaolvassa,..... na majd akkor durran el a farka és ott fog ülni a monitor előtt önelégülten, boldogan vigyorogva.

Előzmény: fotóraverő (18681)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!