Keresés

Részletes keresés

AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 89
Ha érdekel a takinénim, most nálam spec nem takarít, mert izé... nem jut rá, de megkérdezhetem, illetve megadhatom a telefonszámát.

(Már alig várom, hogy a férjem kapjon megint egy olyan munkát, amiből rá is tellik)...:-(((
Előzmény: Ginger0707 (86)
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 88
....nálam vasalni nem kell ( azt csak én tudok:-)))))))))) )
Előzmény: Ginger0707 (84)
ggabobp Creative Commons License 2009.01.02 0 0 87
Sziasztok!

Mi a véleményetek a férfi takarítókról? Nálam egy srác takarít és én meg vagyok vele elégedve. Egyébként neki is elmegy 2 óra a 46 m2 kitakarítására, pedig nem a tv-t nézi. Ha takarít inkább nem vagyok otthon - amúgy sem sokat - de amikor találkozunk rémtörténeteket mesél a kedves megrendelőkről.Őt ajánlhatom, de azt hiszem irodákat jobban szeret takarítani. vasalást viszont nem vállal.
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 86
Bocsi, a 3-as metró Kőbánya-Kispesti végállomása:-)))
Előzmény: AliceCsodaországban01 (85)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 85
MI az a KÖki?
Lehet hülyének tűnök, de tényleg nem tudom.. Móricz Zs. körtér mondjuk?
Előzmény: Ginger0707 (84)
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 84
Sziasztok,

Segítséget keresek heti egy alkalomra (péntek) kb. 85m2-es családi ház rendbentartásához megbízható, precíz hölgy személyében.
Pestimre és Gyál határán van a ház, a Kökiről induló 184-es vagy 284E-s busz végállomásától nincs messze.
Igaz nem Bp-en van a belvárosban, de ha tudtok valakit ajánlani azt megköszönném.
Mikolt Creative Commons License 2009.01.01 0 0 83

en pl. minden hetre kerek valami extrat a szokasos takaritason kivul. pl. egyik heten hutoolvasztas es furdo vizkotlenitese, masik heten ablakok es suto, harmadik heten a polcok kitakaritasa es visszapakolasa.

 

nalunk amit minden heten kell az a ruhak hajtogatasa, felmosas, porszivozas, portorles, szekrenyek kivulrol letorolgetese, pakolas, kanape athuzasa, meg az egyeb szokvanyos dolgok. ja, es en nem pucoltatok vecet massal, az szerintem intim dolog:)

Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.31 0 0 81
Ez jogos, a kéthavonkénti nagytakarítás (minden ablak, lámpabúra belseje, ajtók, szőnyeg- és kárpittisztítás) jóval nagyobb falat, sőt, a havonkénti sütő-hűtő nagytaki is elég elrettentő, pedig a hűtőt hetente áttörlöm kívül-belül, olvasztás nélkül. De a fentiek az átlag heti takarításba nem tartoznak bele (vagy csak én nem tisztítom meg a lámpabúrák belsejét hetente?).
Előzmény: AliceCsodaországban01 (80)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2008.12.31 0 0 80
Szerintem is sok, de hidd el, vannak akik ennyiért dolgoznak és vannak akik meg is adják ezt érte. Csak amiatt írtam, hogy azért el ne szálljatok az álmaitokkal, hogy mondjuk 500 ft-os órabér az már igen megfelelő vagy hasonló. Az én takinénimnek is van egy külföldi kliense, és az ennyit fizet neki. Másoknál olyan 1000 ft-ért vállal munkát.

Nem akarok cikiskedni, de valaki írta, hogy 54 nm-es lakást nem vágott ragyogóra 3 óra alatt egy takaritónő... hát nem is (ha valóban takarí)t, akkor valóban legfeljebb a mellékhelységekkel meg a porszívózással végez...

Egyet tudomásul kéne venni. a takarítás is egy szakma. Pl. az én takinénim azt mesélte nekem, hogy őt úgy tanították, hogy amire ránéz, azt ki kell takarítani, gondolom keveseknek jut eszébe mondjuk a lámpák búráját megtisztítani, vagy a kábeleket áttörölni, vagy a kapcsolókat is megtisztítani, nem bezsélve pl a kilincsekről és hasonlókról. Egy háziasszony napi, heti takarítása tényleg megoldható 3 órán belül, de egy igazi takarítás (ami szinten tartja a laksá tisztaságát) NEM.

Még egy dolog: én egészen biztosan nem alaklmaznék oylan takarítónőt, aki azzal jön, hogy "jaj de piszkos ez a lakás". Hát vazze miért akarom kitakaríttani????
Előzmény: Ammandina (78)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2008.12.31 0 0 79
:-)
Előzmény: nag champa (77)
Ammandina Creative Commons License 2008.12.31 0 0 78
1500 Ft szerintem nagyon sok. Én 5e Ft-ot fizetek 84 nm-re + vasalás 4 emberre, és nem csak ingek. 4 órát tuti itt van, de általában többet.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (70)
jazmine35 Creative Commons License 2008.12.29 0 0 76
Nekem most pont hasonlókért nincs takarítóm: akik eddig voltak, hihetetlen időt tudtak eltölteni az 54 nm-es lakásunkban: 3-4 óra alatt (!!!) nem jutottak túl a fürdő-WC, konyha, porszívózás részen (tehát 0 portörlés, ablak stb.). Ha ráveszem magam csak fix összegért keresek majd embert pont ezért. És ha kiszámoljuk, akkor lassan egy tanár (nem magántanár) óra bére nincs ennyi (készülést is beleszámítva)...
Előzmény: Törölt nick (73)
_Szilvi_ Creative Commons License 2008.12.29 0 0 75
Megbízható(nem dohányzó) nő lakástakarítást, ablak tisztítást vállal, referenciával!
Hívjon bizalommal! :) Sürgős lenne.

Tel.: 06 30-446-0178
Mikolt Creative Commons License 2008.12.25 0 0 74
csatlakozom. 3e-t fizettem a leanyzonak par napja, ezert 3 ora alatt ugy nagytakaritott a lakasban, hogy 6-an voltunk benne, es egy szava nem volt.
Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 73
Az 1000 inkább reális mint az 1500 szvsz. Amúgy én most pü. válságkezelek és magam takarítok; a 130 nm-es ház feltakarítása (portörlés, porszívózás bútorápolás, felmosás, vízkövetlenítés (két fürdő, mosogató, mosókonyha), WC súrolás) kb 3, max 4 órámba telik. És a sajátomat takarítom, tehát nyilván odafigyelek. Szóval meg lehet ezt csinálni ennyi idő alatt.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (70)
_eszter_ Creative Commons License 2008.12.22 0 0 72
Elnézést, hogycsak mostí írok vissza, de elment a netem.
Vállanám, ha még aktuális.
Üdv.
Előzmény: gralla pokobra (69)
pynky Creative Commons License 2008.12.19 0 0 71
Azért szerintem 2-3 óra munkáért nem rossz pénz 4000 Ft. Jelentkeztek páran, most beszélgetek velük. Nekem normálisnak tűnnek :)
Ha meg ennyiért nem találok olyat, aki kitakarit, akkor marad ahogy van, mert nem tudok többet fizetni :)

Ja: az előző órabérben volt 4-5 éve. Hát, kb. 1 órán át tartott a szőnyeg porszivózása. Szerintem jobb, ha fix pénzt kap, hátha akkor besüriti a munkát :)

p.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (70)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 70
Nem akarlak elkeseríteni, de azt hiszem ennyiért nem tudsz kapni senki olyat aki valóban ki is takarít... általában ugyanis órabérben jönnek, és az órabér alsó hangon 1000 ft-nál kezdődik, de inkább 1500.

Arról nem is beszélve, hogy minden takinéni azzal kezdi, hogy csinál egy alapos nagytakarítást, mert mindegyiknek (már aki lelkiismeretes) az a célja, hogy csak utántakarítson (no meg tisztába jöjjön a lakással, meg hogy miylen tisztítószerek kelelnek, meg hogy mennyi a bútor, milyenek a padlók stb - így lövi be magát a laksába) - és az első takarítás mindenképpen nagyobb összeg.

Nálam eddig két takinéni volt: az első sokat beszélt, víg volt és kedélyes, ő is először nagytakarított, de aztán eléggé lazán vette, később meg le is mondta, mert neki az órabér éri meg, én meg eleve napi fix összeget ajánlottam. A mostani takinénink tulajdonképpen baráti áron jár hozzám, mert egy nagyon nehéz időszakában szereztem neki helyeket, és ezt nem felejti el. De ő egy takarítőnő mesternő vagy mi, takarítás előtt átöltözik fehérbe mint egy műtősnő, aztán nem is takarít, hanem ádáz harcot, csatákat vív a kosz ellen, úgy mozog 65 éves kora ellenére mint a motolla, és üti vágja a koszt a szó szoros értelmében... az a baj, hogy félig süket, emiatt olyan zajjal jár a takartás, mintha földrengés lenne, és hát szó ami szó ő is sokat beszél, sokkal többet mint az előző... :-)))

De azért ha kéthetente nálam helyretesz mindent, akkor két hétig arany életem van, éppen csak vigyázni kell a tisztaságra...


Előzmény: pynky (68)
gralla pokobra Creative Commons License 2008.12.19 0 0 69
Nekünk kellene valaki, hetente egyszer, vagy kéthetente egyszer.

Előzmény: _eszter_ (55)
pynky Creative Commons License 2008.12.08 0 0 68
Sziasztok:)
Takarítónőt keresek januártól, hosszabb távra. Heti 1 alkalomra, 4E Ft-ot tudok fizetni. Délelőtti órákban kellene jönni, szerintem 2-3 óra alatt lehet végezni. A XIII. ker. Árpád hídnál lakunk, a közlekedés mindenfelől jó.
Feladat: porszívózás, felmosás, portörlés, teregetés, ingvasalás, szükség szerint ablakpucolás, 1-1 helyiség rendbetétele. Meg ami ide sorolható, értelemszerűen. Nem csicskáztatok senkit, de csinálja meg a dolgát rendesen. Nem vagyok faxnis, de azt se bírom, ha valaki 2 órán át porszívózik (mint az előző néni).
A lakás 1+2 félszobás, 2 kisgyerek van, egy rendetlen apuka és egy egyetemen utolsó éves anyuka :)

Ha érdekel, jelentkezz: zsa@fw.hu

Köszi:)

p.
_eszter_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 67
Takarítást vállalok!
Rend- és tisztaságszerető budapesti lány vagyok, Budapest egyész vállalok takarítást, akár a szokásos karbantartást(porszívózás,ablaktörlés,felmosás stb.) akár nagytakarítást, bulik, rendezvények után.
Elérhetőségek:

e-mail: akina_999@freemail.hu
mobil:0620-219-75-79

Várom a jelentkezéseket!
_eszter_ Creative Commons License 2008.10.19 0 0 66
Takarítást vállalok!
Rend- és tisztaságszerető budapesti lány vagyok, Budapesten vállalok takarítást, akár a szokásos karbantartást(porszívózás,ablaktörlés,felmosás stb.) akár nagytakarítást, bulik, rendezvények után.
Elérhetőségek:

e-mail: akina_999@freemail.hu
mobil:0620-219-75-79

Várom a jelentkezéseket!
hedi60 Creative Commons License 2008.10.14 0 0 65
 

Jó napot kívánok!

Szerdán, vagy csütörtökön takarítást vállalok ha megfelel. Én Zuglóban dolgozok 14-óráig, és utána.

Kis lakásért 3000 ft-ot, nagy lakásért 5000 ft-ot szokatm kapni.

hedi60@freemail.hu

beth74 Creative Commons License 2008.10.02 0 0 64

Sziasztok!

 

Megbízható, precíz takarítónőnk további munkalehetőségeket keres hosszú távra. ( takarítás, vasalás, ablakpucolás, nagytakarítás )

 

Én teljes mértékben elégedett vagyok vele, pedig elég kukacos vagyok!:-)

 

Tel: 06-30-740-3703

_eszter_ Creative Commons License 2008.09.30 0 0 63
Takarítást vállalok!
Rend- és tisztaságmániás budapesti lány vagyok, Budapesten vállalok takarítást, akár a szokásos karbantartást(porszívózás,ablaktörlés,felmosás stb.) akár nagytakarítást, bulik, rendezvények után.

Elérhetőségek:

e-mail: akina_999@freemail.hu
mobil:0620-219-75-79

mokuci2 Creative Commons License 2008.09.27 0 0 62
Takarítást vállalok, vagy rendszeres házvezetőnői munkát illetve babysitterkedést is.
Én a 11.kerületben lakom de Budapest egész területe jó.Ár megegyezés szerint.
Pici babámmal vagyok itthon akire addig Édesanyám vigyáz.Max.8 órát tudok elvállalni.

Elérhetőség:email cím:mokuci2@freemail.hu
tel:06-70-423-65-85
Szalainé Sepsei Annamária
krisina Creative Commons License 2008.09.27 0 0 61

Sziasztok!

Megbízható, leinformálható, középkorú háziasszony (aki a nővérem:-) hétfőn és csütörtökön takarítást vállalna. (Mosás, vasalás, ablaktisztítás is stb...), alkalmanként gyermekfelügyelet is lehetséges.

Érdeklődni:

06 30 221-6224

_eszter_ Creative Commons License 2008.09.27 0 0 60
Takarítást vállalok!
Rend- és tisztaságszerető budapesti lány vagyok, Budapesten vállalok takarítást, akár a szokásos karbantartást(porszívózás,ablaktörlés,felmosás stb.) akár nagytakarítást, bulik, rendezvények után.
Elérhetőségek:

e-mail: akina_999@freemail.hu
mobil:0620-219-75-79

Várom jelentkezésüket!
sylvia7 Creative Commons License 2008.09.13 0 0 59
Budapest egész területén vállalok lakások korrekt,pontos takarítását,rendbetételét.Referencia,ha kell,van.Kérem üzenjen,ha érdekli.

Üdvözlettel:Szilvia
hedi60 Creative Commons License 2008.09.12 0 0 58

Jó napot kívánok!

Szerdán, vagy csütörtökön tudnám elvállalni a takarítást, ha megfelel. Nem tudom, helyileg hol van?

Én Zuglóban dolgozok 14-óráig, és utána.

Kis lakásért 3000 ft-ot, nagy lakásért 5000 ft-ot szokatm kapni.

Zsuzsa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!