Keresés

Részletes keresés

1anya1 Creative Commons License 2014.04.03 0 0 15885

Kedves Sorstársak, kb 1 1/2 éve találtalak meg benneteket ... sajnos

Néhány mondatban röviden, lehet, hogy nem csak ti nekem, de én is tudok segíteni, ötletet adni.

Kezdet kb 6 éve.Sajnos beadattam a H1N1 védőoltást a gyereknek (16 évesen)... nem kellett volna. Remélem forog aki kitalálta és nem tesztelte kellő mértékben, hasonló jókat kívánok neki ..

Akkor kezdődött a kálvária.Utána 2 héttel.

Majd egy mononukleosis fertőzés után eltűnt 3 évre.

2 éve heves vírusfertőzés. láz , felső légúti gyulladás ,  meg némi lelki összeomlás után ismét előjött, de iszonyatos mértékben 2 hét leforgása alatt :( orvos keresés...fényterápia, szteroid.. semmi... majd teljes baktériumkutatás következett, miután a gyerekem ragaszkodott az immunterápiához..... kenetek, vérvétel. Kimutatták a dögöket, megkapta a specifikus antibiotikum kezelést és a pikkelysömör ahogy jött, úgy el is tűnt. :)

2 héttel ezelőttig , vírusfertőzés.. mandulagyulladás... pikkelyek.. megint antibiotikum.. várjuk az eredményt:(

Nálunk egyértelműen a lázas , szövődményes betegségek generálják.:(

 

Olvastam, hogy szeditek a kovaföldet, kérlek írjátok meg a beszerzési forrást. Melyiket a jobb ? és mennyi a szükséges adag.

Van valakinek tapasztalata a Varga gombákkal kapcsolatban?

Köszönettel

babboo Creative Commons License 2014.04.03 0 0 15884

Az organic a drága. A hatását nem ismerem, "misoda" ajánlotta a dr. s.-t. Sokkal olcsóbb és állítólag ugyanolyan jó.

Előzmény: peppermintpetty (15883)
peppermintpetty Creative Commons License 2014.04.03 0 0 15883

szia! melyiket értetted a drágább alatt? a dr organicot? azon belül melyiket?

én csak a sampont ismerem, szeretem, de ha ez a dr. s ilyen olcsón is ugyanolyan hatásos, akkor átpártolnék.. :)

Előzmény: babboo (15879)
babboo Creative Commons License 2014.04.02 0 0 15882

Köszi!:-)

Előzmény: Törölt nick (15880)
nono444 Creative Commons License 2014.04.01 0 0 15881
köszönet Mindenkinek a segitségért
Előzmény: peppermintpetty (15877)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.01 0 0 15880

Én a drágábbikal keztem, igaz sűrübb de 3 nap alatt elfogyott....:) most az olcsóbbikat használom, ugyan olyan jó, és 1 hétig elég.....

Előzmény: babboo (15879)
babboo Creative Commons License 2014.04.01 0 0 15879

Megnéztem mindkét holt-tengeri krémet. Az egyik 250ml, 536Ft, a másik 50ml, 3350Ft. Összetételében nagyon különböző. A drágább nem tartalmaz kőolaj összetevőket, tartósítót, fragrancet (parfüm). A másik nyomokban tartalmaz holt-tengeri összetevőket. Az olcsóbb is hatásos?????? Szeretném a választ, mert rendelnék...

B.GY Creative Commons License 2014.03.31 0 0 15878

Akkor az nem gumis volt,hanem a vasorrú bába:)

Előzmény: eukariota (15875)
peppermintpetty Creative Commons License 2014.03.31 0 0 15877

szia!

 

én a samponjukat használom, nagyon kíméletes, és állítólag több pikkelysömörös beteg ajánlja.( a klinikán mondta a tanácsadó)

 

http://www.drorganic.co.hu/termekek/holt-tengeri-asvanyok-termekcsalad.html

Előzmény: nono444 (15874)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.31 0 0 15876

Szia!

DR.S. HOLT-TENGERI KRÉM Én ezt használom, nem drága, és jó a kézre, testre, fejre.

Itt rendelheted: http://www.pingvinpatika.hu/bor-+es+hajapolas+1/?ordering=price&orderby=asc&page=0

 

Vagy ha van közeledbe pingvinpatika, akkor ott.

Előzmény: nono444 (15874)
eukariota Creative Commons License 2014.03.31 0 0 15875

Kedves geopake!

 

Azért ez nem egészen így van: a PS tünetmentesíthető, akár egy életen keresztül is, szteroidok, immun-szupresszív cuccok nélkül is..ami Rp-t én ide felraktam, az egy átlagosan terhelt PS-esnél jó hatással lehet (volt is ilyen visszaigazolás)..és persze volt olyan csávó (állítólag gumis szakmával rendelkezik Debrecenben), aki tepsiben akart megsütni..én hasonló jókat kívánok ennek a faszinak..

Előzmény: B.GY (15873)
nono444 Creative Commons License 2014.03.29 0 0 15874

helló,

 

kérdésem lenne pls segítsetek ha tudtok.

Holt-tengeri sós termékeket szeretnék venni de annyi féle van és nemtudom melyik ér vmit.

Van valakinek tapasztalata kérem ajánljon kézkrémet és testápolót szeretnék rendelni.

 

köszönöm

B.GY Creative Commons License 2014.03.29 0 0 15873

Nekem azt mondta a maszek bőrgyógyász sok ezerért,hogy csak addig használ Izrael ameddig ott vagyok.Ha visszajövök kiújul a nyavaja. Na meg azt is mondta,hogy akkor múlik el csak ha belefulladok.Így el sem mentem odáig:)Szerintem azért holt tenger a neve,mert ha holtak leszünk akkor elmúlik a sömör is.

Előzmény: Törölt nick (15872)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.29 0 0 15872

Ciao mkinek!
Mint tudjuk ez a nyavaja nem mulik el egyik napról a másikra, sajnos. Sokféle gyógyszert kifejlesztettek, de ezeket a gyógyszereket sokáig szedni kockázatos, és nem is biztos hogy hatásos.
A mai álláspont szerint, a holt tenger só a leghatásosabb, és ez mindenkinél használ, nincs kockázat....Izraelbe eljutni nem egyszerü, pedig az lenne a megoldás.
Viszont lehet venni holt tenger sót, én 1kg rakok kád vibe, és egy fél órát vagyok benne,
utánna holt tenger krémmel bekenem, és napközben, holt tenger iszapszappanal mosok kezet.
Ami a kovaföldet illeti, ezt döntse el mindeki maga hogy iszogassa e vagy sem, ennek sincs mellékhatása.
Én egy hónapja iszom ezt a förtelmes löttyöt, és azóta jobb az emésztésem, nyugodtabb az alvásom, és ami szemmel látható, egészen más formáju egészséges köröm kezd nőni.
Ez az első alkalom, hogy nem újak jelenek meg rajtam, hanem a kisebbek teljesem elmultak, és a nagyobbak is huzódnak visszafelé.

zoliee81 Creative Commons License 2014.03.28 0 0 15871

Szia!

 

Ráböksz a nevemre, fórum hozzászólásaim, és visszaolvasol. Mindent leírtam, mennyit, mikor, hogyan szedjék.

Már ezt is leírtam sokszor, de ne hagyd abba a szedését minimum fél évet, ha használ örülsz, ha nem, "kidobtál" az ablakon 6x700 forintot.....

Előzmény: familyguy87 (15870)
familyguy87 Creative Commons License 2014.03.27 0 0 15870

koszonom az otleteket.

hat veszteni valoban nem veszthetetk semmit, megprobalom ezeket, aztan majd irok, mire jutottam.

ezt a sulfurt milyen modon kerhetem es hol? patikaban?

Előzmény: peppermintpetty (15868)
Pennysta Creative Commons License 2014.03.27 0 0 15869

Nemi betegségem még soha nem volt. Bár egyszer a herezacskóm egy darabban lehámlott.

peppermintpetty Creative Commons License 2014.03.27 0 0 15868

szerintem próbálj meg eljutni valahogy egy központba. egy jó bőrdokihoz. aki ismeri a legmodernebb eljárásokat.

nekem egy kicsit érintett a körmöm is, loceryl lakkal kenem, s nekem használ.

több embernek a fórumon segített a sulfur , van akik kovaföldet szednek, van aki a diétának tudja be a javulást.

én is igyekszem ezeket kipróbálni, tedd ezt te is, nem veszíthetsz semmit. :(

Előzmény: familyguy87 (15865)
zoliee81 Creative Commons License 2014.03.27 0 0 15867

No, akkor vagy kipróbálod amit most mondok, vagy nem. Veszel szépen holt tengeri sót, és abban esténként áztatod a kezed. Nekem annó, amíg nem használt a sulfur, csak a só csillapította a rohadékokat.

Előzmény: familyguy87 (15865)
B.GY Creative Commons License 2014.03.26 0 0 15866

Régebben jártunk haverokkal Balatonra nyaralni.Átugrottunk Tihanyba borozni,és ott volt mindig egy öreg nyugdíjas orvos.Összehaverkodtunk,és megmutattam neki a lábamon a körmöt.Ő azt mondta,hogy a folyékony hidrogén elmulassza.Menjek a Kékgolyó utcába.Persze sosem mentem el,de az öreget elneveztem kékgolyó papkónak a sokadik liter bor után:)

Előzmény: familyguy87 (15865)
familyguy87 Creative Commons License 2014.03.26 0 0 15865

a legkozelebbi is 100km:(

igazabol a korom psori ellen mit tudnak tenni? a fenyterapia nem hatasos, a biologiai terapiara azt mondta a dokim, hogy o két köröm miatt nem aldozna be az immunrendszeret, ezert nem is ajanlja az erosebb gyogyszereket. A neotigasolt is csak miattam probaltuk ki, de semmi hatasa nem volt, csak a vérképembe ronditott bele.

a körömágyba injekciozott szteroid lehetne meg megoldas, de allitolag qrvara fajdalmas es 1-2 havonta kellene ismetelni, hogy legyen hatása is.

 

Előzmény: peppermintpetty (15864)
peppermintpetty Creative Commons License 2014.03.25 0 0 15864
Előzmény: familyguy87 (15862)
babboo Creative Commons License 2014.03.25 0 0 15863

Ez nem bőrbetegség, ezért teljesen felesleges lenne kicserélni a bőrt. Belülről jön és valószínű, hogy az új szöveten is kijönne. vagy a testeden máshol. Mindenkinek romlik az állapota az évek alatt. Nekem régen csak a lábszáramon volt, most meg mindenhol van.

Előzmény: familyguy87 (15862)
familyguy87 Creative Commons License 2014.03.24 0 0 15862

hat nem sokra mentem a gomba elleni szerrel sem. Amikor nem segitett, es konstatalta, hogy pikkelysomor van a kormomon, akkor kozolte, hogy bocs, de tobbet nem tudok segiteni, nem is irok fel semmit. Aztan egy masik helyen kaptam diprosalicot, azzal estenkent "bedunsztolom" az ujjaimat, igy a borfelulet viszonylag tunetmentes, de a kormomon nem segit, csak elvekonyitja a körömágyon is a bőrt:( kaptam Daivobetet meg valami patikai kutyulmanyt is, de azokkal kb 1 het alatt visszaromlik az állapot.

 

a köröm levétel szerintem sem megoldás, en komplett szövet cserére gondoltam. Ma már annyira ügyesek az idegsebészek, hogy komplett végtagokat varrnak vissza, égési sérülteknél a bőrfelületet tudják pótolni, gondoltam hátha nekem is tudnának egy új ujjbegyet rakni :)

sajnos 10 év alatt nem jöttem rá, nálam mi váltja ki. Kaja, pia, stressz, mindennel kiserleteztem, de évről évre rosszabb a köröm állapota, sorvad az egész:(

Attól félek, hogy valami izületi gyulladást fog kapni az ujjam, mert már most is sokszor sajog és forró, nem szeretném ha ráhúzodna máshova is.

A fényterápiára nekem azt mondtak, hogy körömnél nem működik, mert nem hatol be rendesen a köröm alá ráadasul 230km-re lakok Pesttol.

 

peppermintpetty Creative Commons License 2014.03.23 0 0 15861

Igen,igazad van.. de attól még bosszantó,hogy ilyenek. mondjuk pont ma, a cukrászdában érdeklődtem, hogy az egyik sütiben van-e tej, az eladó elment keresni valamilyen leírást, majd azt nem találván felhívott valakit, és megkérdezte. meg is lepődtem...

Előzmény: Ficzek Úr (15855)
Petya38888 Creative Commons License 2014.03.23 0 0 15860

üdv akkor nekem két csuklómat kéne amputálni.

babboo Creative Commons License 2014.03.23 0 0 15859

Azért az is egy jó nagy barom volt, aki gomba elleni gyógyszert szedetett veled sömörre. Az annyira ártalmas a szervezetre, hogy szinte senkinek nem szabadna adni. Nemhogy sömörre!

Előzmény: familyguy87 (15853)
peppermintpetty Creative Commons License 2014.03.23 0 0 15858

szia!

szerintem mindenképpen menjél el egy psoriasis központba!

ha Budapesten élsz, akkor a Mária utcába.

ilyen fiatalon csak van még valami esélyed az ujjaid megtartására! (fénykezelés, gyógyszerek)

ezt az új-zélandi bőrgyógyászati oldalon találtam, itt is azt írják, hogy lehet, hogy ugyanolyan rossz, vagy még rosszabb lesz a helyzet a körömamputáció után

  • Chemical or surgical avulsion therapy, i.e. complete removal of the nail, is rarely recommended. The regrowing nail may be as badly or worse affected than prior to the procedure.
Előzmény: familyguy87 (15853)
Nessi55 Creative Commons License 2014.03.23 0 0 15857

Ez a betegség nem csak bőrbetegség, hanem valahonnan belülről jön. Ha új bőrt kapnánk, akkor szerintem azon is kiütne, sőt esetleg a műtéti heg nyomán is, mivel nagyon szeret kijönni sérült bőrfelületen.

Próbáltad már, hogy naponta néhányszor bekened szteroidos kenőccsel, és befóliázod?

Előzmény: familyguy87 (15853)
B.GY Creative Commons License 2014.03.22 0 0 15856

Nekem vagy jó 20 éve állandóan benőtt a lábamon a nagyujjam körme.A sebész levette az egész körmömet,aztán ugyanúgy visszanőtt.Egy idő után meguntam,és mondtam neki mi lenne ha levégná azt az ujjam.Azt mondta nem vágja le mert sántítani fogok,meg egyensúly zavart okoz.Hiába mondtam neki,hogy nem megyek sehova:)Aztán magától elmúlt a benövés.Gondolom a sok gyógyszertől amit az asztmára szedtem.Amúgy én is kérdeztem a bőrgyógyászt,hogy mi van akkor ha kivágom a sömörös részt.Azt mondta visszanő az új bőrőn is.

Előzmény: familyguy87 (15853)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!