Keresés

Részletes keresés

Thierry Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3744
Egyébként csak én gondoltam úgy, hogy Joubert érdemelte volna az első helyet? A legelvetemültebb pillanatomban még Klimkint is a címvédő elé helyeztem volna... :(
Ildo_ Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3743
Köszi! :)
Előzmény: Thierry (3742)
Thierry Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3742
A gyakorlócsarnokhoz a Thököly és a Dózsa György út sarkáról vezet az Istvánmezei út. Be kell menni a Népstadionig, pardon a Puskás stadionig, ott balra, és a Földtani Intézet mellett közvetlenül balra (vagyis a kéktetős épületnél balra).
Ildo_ Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3741
Sziasztok!

Az edzésprogramot megtaláltam a neten (http://www.efsc2004.hu/hun/edzesrend.xls), de szeretném megkérdezni, hogyan lehet eljutni a gyakorlócsarnokba.

jahno Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3740
Csak feleség noszogatására gyorsan belesek. Szóval hol is van ez a gyakorlópálya, mikor lehet menni, és egyéb infok? Érdekelne a dolog részletesebben.
Kattika Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3739
Sziasztok!
Sikerült jegyet vennem a gálára, szerintem biztos sokan lesznek kint, ki akartam menni más nap is de a sok munka miatt ez nem jött össze:(
A gyakorló pályán esetleg péntek délután-este, és szombaton is fognak edzeni? Mert akkor lehet hogy ki fogok tudni menni.
Sziszkó12 Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3738
Nóra és Attila a kötelező után a 8. helyen.
IGEN!!!!!!!
Jaska Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3737
Nora es Attila nagyszeruek voltak a kotelezo tancban, es rendkivul kedvesek utana :)))
Tovabbi sok sikert nekik!!!
fodrika Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3736
Ez a topik tali mikor is lesz?
Így utólag belegondolva rossz dolog volt edzésekre is kijárni, mert nekem úgy a szívemhez nött a lengyel és a belga fiú, akik kiestek:((( Viszont már az edzéseken felfigyeltem a spanyol srácra (Yon Garcia), akihez annyira illett a Chaplin-es kűrje! Ami tegnap még nagyon megfogott az Andrei Griazev programja volt!
Nem tudom volt-e valaki kint a vasárnap délutáni edzésen a fiúknál. Plusneko nagyon jó pofa volt, mert épp elindult Klimkin zenéje, ami sikítás/üvöltés szerű valamivel kezdődik, ő meg az orrunk előtt utánozta a hangot:)))
Kobzoska Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3735
A portásbácsik biztos boldogok, hiszen több szó esik róluk, mint a versenyzőkről. :-))

A rontások ellenére nekem nagyon tetszett tegnap Tóth Zoli, egyre elegánsabban korcsolyázik, szemet gyönyörködtető a tartása, a mozgása, és a koreográfiája is nagyszerű. Szerencsésen sorolt holnapra, utolsó lesz a második csoportban.

zinaida Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3734
Szóval az infopult.
Ti már biztosan fogtok előbb is találkozni, de mit szólnátok ha szombaton az első jégfelújításkór találkoznánk ?
Egyébként engem úgy lehet megismerni, hogy egy ezüst korcsolya lóg a nyakamban, és valószínűleg kék pulover lesz rajtam.
Gyülekezetek Thierry köré őt már láttam a tévében
így megismerem:))
Előzmény: Jaska (3733)
Jaska Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3733
Az infopultos talalkozo nekem is tetszik! Engem mint kartyas emberket ugyanis sok helyre beengednek, de a nezoterre nem mindig :)
rézsút Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3732
csatlakozom:fantasztikus volt élőben látni a korcsolyázókat!:)
már nagyon várom a mai napot, hogy végre a jégtáncosokat is láthassam!

mikor lesz végül topiktali?én kinn vagyok egész héten, evileg a 114-es szélén.

észrevettétek hogy szinte több kártyás emberke van mint fizető néző? szerintem nagyon ciki hogy ilyen kevesen voltunk tegnap este...

és sokan vakuval is fényképeztek!

a táskában pedig bármit be lehet vinni, nagyon nem néznek bele.

Előzmény: S_mira (3725)
zinaida Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3731
Ma is mész ? Mert én lehet, hogy munka után kiugrom.
Egyébként az a baj a korcsolyával, hogy nagyon drága sport. Szerintem sokkal többen koriznának Magyarországon ha nem kérnének az edzők olyan sok pénzt az órákért, és a korcsolyacipő is sokak számára megfizethetetlen.
Ráadásul a pálya is nagyon-nagyon kevés.
Csak egy példát mondok ismerek egy bajai lányt aki hébe-hóba eljut Szegedre vagy Pécsre ahol tud kb.3 órát korizni mégis magától megtanulta a beugros forgást, és amitt mutatam neki egyből probálta és gyakorolta. Látszot rajta, hogy ügyes szeretne is korcsolyázni, de esélye sincs mert Baján nincs jégpálya.
Ez viszont szomorú.
Előzmény: Zoe21 (3730)
Zoe21 Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3730
miért ne lehetne? Gondolom, ha már van akkor edzés, miért ner engednének be?
Tegnap este mentünk edzést nézni, és nagyon szép kis kűröket láttunk, némelyik igen érdekes zenét váéasztott, de szépen korcsolyáznak. (lehet, a családból nem csak a tesómnak kellett volna korcsolyázni...?)

Zoé

Előzmény: zinaida (3728)
Thierry Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3729
A legegyszerűbb az lenne, ha (mindegy mikor) az információs pultnál találkoznánk valamikor. Ez a központi hely, mindenkinek egyforma távol van, és ahogy az ember belép, meglátja. Egyébként dugjatok el a táskátokba kaját vagy innivalót, mert az Aréna szörnyű drága. Szerintem a legegyszerűbb megoldás egy pohár a táskában, mert a mosdókban vannak ivókutak. És akkor nem kell horribilis összegeket fizetni az italért.
Előzmény: Kobzoska (3721)
zinaida Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3728
Kobzoska , legyen szombaton is egy találkozó, ha lehet mert én csak akkor tudok kimenni .
Köszi.
Szerintem még van jegy szombatra csak siess, mert a jó helyekre már szerintem nincs sok.
A pontozás szerintem is érdekes...
Szerintetek délután fél 6 körül is ki lehet menni a gyakorlócsarnokba megnézni az edzést?
Előzmény: Kobzoska (3721)
Felicitász Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3727
Ha automata vakus géped van, mint nekem is, akkor ragaszd le a vakut két-három réteg ragtapasszal vagy fekete szigszalaggal. Ellenőrizd egy tükörbe-fényképpel, hogy villan-e, és ha nem, akkor beviheted és fényképezz vele nyugodtan.
Itt a négy kontinens versenyen se lehetett vakuval nyomulni, de leragasztva igen.

Méghogy nem engednek be kaját... ennek mi az értelme? Akkor legalább a benti büfékben jó a választék, ugye?

Jó szórakozást Nektek és sok sikert a topiktalihoz,

Felic

Előzmény: pseudosugar (3726)
pseudosugar Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3726
zinaida: :-)))

Fényképező: be lehet vinni, szabad is fotózni, de vakut tényleg nem lehet használni! Egyébként azért van ez a jegyen, mert ez a standard szöveg, és pl. koncertekre nem engedik be a gépet.
A gyakorlócsarnok teljesen nyitott a nézők előtt, oda (elvileg) simán be lehet menni. Ha esetleg a portásbácsi ellenkezik, a meggyőző mosolygást javaslom (lányok előnyben)!

Előzmény: ildikoy (3718)
S_mira Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3725
Hát ... a pontozás szokás szerint érdekes .. már kidühöngtem magam a kvalifikácion miatta. :)

"olyan arcokat látni élőben fél méterre magadtól.." ez milyen igaz .. Dambier például kb. 1.5 méterre tölem pozolt a fotosnak délután, és kedvesen odamosolygott felénk :))

Előzmény: fodrika (3724)
fodrika Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3724
Aki még nem volt edzésen a gyakorló csarnokba már nem az a portás bácsi van, aki elzavart minket csütörtökön. Úgyhogy halál nyugisan be lehet sétálni ! Az Arénába edzésen meg mindenki oda ülhet, ahová szeretne, de egyébként a versenyen is míg meg nem érkezik valaki az általad szimpatikusnak talált helyre.
Nem tudom ki hogy van vele, de én nagyon élvezem ezt a versenyt, bár még el sem keződött, de olyan arcokat látni élőben fél méterre magadtól, akiket csak tévében csodáltál eddig!
Thierry, akkor nem ülünk messze egymástól, mert én a 116-os szektor levegőjét rontom:))) És holnap már egy magyar zászlót is fogunk lobogtatni, ha addig megtalálom.
Egyébként mit szóltok a pontozáshoz? Szerintem kicsit botrányos, amit a német párossal műveltek és a fiúk kvalifikációján is jó néhány embert úgy lepontoztak...
hóember Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3723
Szerintetek van esély szombatra jegyet találni????
S_mira Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3722
Én voltam a fiuk kvalifikácioján, fotoztam is de csak vaku nélküli gépet lehet bevinni, ha mégis vakuval probálsz fotozni a biztonsági örök esetleg elveszik a géped .. :)
Amugy semmien palackos üditöt ,ennivalot nem lehet bevinni, elveszik azt is.

Toth Zoli a 10. lett a csoportjában, ezt a csoportot Plushenko nyerte meg magas pontokkal

Előzmény: ildikoy (3718)
Kobzoska Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3721
Mi lenne, ha megbeszélnénk egy találkozót?
Mondjuk csütörtök este, a férfi döntő első jégfelújítós szünetében. Mivel én még nem voltam az Arénában, nem tudom, hogy hol lehetne, Thierry, javasolj te valamit. És minden kedves topiktárs odatódulhatna. :-))
Előzmény: Thierry (3711)
shark_pig_fan Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3720
én voltam ma a gyakorló csarnokban, nem kellett portás bácsit győzködni, szóval be lehet menni :) aki ráér mindenképpen jöjjön le, mert hihetetlen élmény! (volt pár rajongó + kb. az összes jégtáncos, edző, én csak kapkodtam a fejem :)
Előzmény: Zoe21 (3719)
Zoe21 Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3719
Sziasztok!

Volt valaki valamelyik edzésen, csak úgy, jegy minden nélkül?
Valóban be lehet menni? Portás bácsit menniyre kell győzködni?

Köszi,

Zoé

ildikoy Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3718
Sziasztok!
Ha valaki volt kint a mai napon, érdekelne hogy lehet -e bevinni fényképezőgépet. Én csak a gálára tudok menni, és szeretnék fotózni. A jegyen az van, hogy nem lehet semmiféle ilyen eszközt bevinni. Ez azért igazságtalanság, mert ahány műkoris eseményt láttam, mindegyiken kattogtak a gépek, és nemcsak a profiké. Aki tud írjon erről vmit. Én is megpróbálok érdeklődni az Arénánál, vagy máshol. Köszike!!!
zinaida Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3717
Szívesen máskor is.
Jó szórakozást az Eb-re!
Előzmény: pseudosugar (3716)
pseudosugar Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3716
Hálás köszönetem a válaszért! Szerdán úgyis csak estefelé tudok kimenni! :-)
Előzmény: zinaida (3715)
zinaida Creative Commons License 2004.02.02 0 0 3715
Ketten visszaléptek a női mezőnyből, így csak 31 maradtak és a szabályok értelmében, nem rendeznek női kvalifikációs versenyt ez lett volna szerda délelőtt 11 órától, de mivelhogy elmarad ezért csak este fél 7-től kezdödik a párosok szabadkorcsolyázásával a szerdai program.
Javítsatok ki ha rosszul tudom.
Előzmény: pseudosugar (3714)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!