Keresés

Részletes keresés

shark_pig_fan Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3774
a netesen nincs rajta, de a gyakorló csarnokban beszerzett edzésrend szerint szombat délután is lesz edzés (a gálára)
16:00-tól páros
16:55-től pasik
17:50 tánc
18:45 nők

(a női szabadkorcsolyázás elvileg 17-ig tart, úgyhogy ha siettek nagyjából meg lehet nézni mindkettőt)

ezek sincsenek fenn a neten:
mára a gyakorló csarnokba egész napra a lányok vannak kiírva (10:00-18:10) estére elvileg tánc (18:20-21:50 --- de erre szerintem a kutya sem fog lejönni)

péntek: 17:00 páros (gála), 17:50 férfi (gála)
18:40- 21:50-ig lányok (ha lemennek, mert ez is későn van)

Előzmény: mainz05 (3772)
Beebite Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3773
Én is nagyjábó a Cz.Krisztivel együtt kezdtem, sőt akkortájt még nagy reménység volt Markóczy Anita is. Ő pár évvel előttem kezdett., és én midnig őt csodáltam:) Nekem is volt zsuzsa néni nevű edzőm, tudom a vezetéknevét is, csak nem akarom ide beírni, hátha nem örülne. Sch-val kezdődik. Aztán volt még edzőm akokrtájt Cz. Gyuri bácsi, meg Simon István. Valamint a mostanában is aktív, mert szoktam látni az OB-n, de valamiért nem ugriuk be a vezetékneve, Karcsi bácsi. (Mára már jól benne van a korban, fényes, oldalra fésült sötét haja van).

Akkortájt Zugló SE meg Piruett SE volt a nevük, majd irdatlan tempóban változgatni kezdett.
Aztán abbahagytam:) A Pavuk lányok is akkortájt kezdték, mikor én már kezdtem unni. Emlékszem Patriciát pisztáciának hivtuk, és irtó morcos volt érte szegény:)))

Előzmény: Zoe21 (3769)
mainz05 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3772
Zoe21: nekem nem tölti be a lapot:))))
Szóval, meg tudná mondani valaki, hogy hol lesznek a szombati edfzések? vagy hívjam fel a BS-t?????
zinaida Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3771
Hú reggel van még...
Zagorszka (nem Zagorszkaja)
tegnap -nem tegmap.
Előzmény: zinaida (3770)
zinaida Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3770
Mit szóltók a tegmapi eredményekhez?
Én szerintem, most reális volt a végeredmény bár nagyon sajnáltam Petrováékat remek kűrjük volt, csak kár volt a hibákért.
Annak külön örültem, hogy Zagorszkaja-Sziudek pár 3. lett.

Volt tegnap találka?

Zoé szerintem BKE-és volt a tesód, ha Czakó Krisztivel edzet.

Valaki szerzett már autogramot valamelyik koristól?

Előzmény: Zoe21 (3769)
Zoe21 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3769
Szia,

Őszintén szólva nem tudom, annyira emlékszem, hogy Zsuzsa volt az edzője. Én még akkortájt elég kicsi voltam, utána meg nem kérdeztem sose. Annyit tudok még, hogy a műjégpályán vette észre az edző amikor apu kivitte őt 3 évesen.

Zoé

Előzmény: zinaida (3753)
Zoe21 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3768
ne haragudj, csak most látom, hogy ez az edzésbeosztás hétvégére nem szól :(
Előzmény: Zoe21 (3767)
Zoe21 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3767
Előzmény: mainz05 (3765)
zinaida Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3766
Sajna Jagugyin már nem korizik az amatőrök között.
Ha visszaolvasgatsz a megtalálod az okot is.
Elég sokáig volt téma itt a fórumon.
Előzmény: zajcsikpavegajcsik (3763)
mainz05 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3765
Sziasztok! Hol lesznek szombaton ezek az edzések??? Meg tudja valaki mondani?
Köszönöm szépen!!!
Szombat
Páros gála 16.00-16.55
Tánc gála 17.50-18.45
Női gála 18.45-19.30

rézsút Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3764
hello!

ma este akkor lesz tali?első jégfelújításnál?
az a baj, hogy az infopultnál mindig nagyon sokan vannak...

tegnap a rövid program után teljesen el voltam ájulva... csúcs volt amit műveltek a fiúk!
nagyon sajnáltam szegény Lambielt,de a bírók eléggé felhúzták a pontjait,nem? Griazevet mögé tették, pedig ő azért jobb volt.

nekem Plush is nagyon tetszett,Klimkin is szuper volt, és Joubert!!! bár kiderült h ha nem ront túl nagyot akkor biztos Plush fog nyerni...

jó szórakozást és izgalmakat ma estére is!

Előzmény: Thierry (3760)
zajcsikpavegajcsik Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3763
bocs ha már volt róla szó, de a kérdésem: megnéztem a férfi rövidprogram eredményeit, és nincs benne alexei jagugyin!!! hogyhogy nem indul? csak nem hagyta abba? a tavalyi évben sérülés miatt nem indult, de mi van idén? irina szluckaja távolmaradását előre bejelentették, de jagugyinéről semmit nem hallottam. nagyon sajnálom, hgoy nem lesz ott, mert neki akartam drukkolni! mindenesetre holnap a döntőn ott leszek! lehet bevinni fényképezőgépet?
fodrika Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3762
"Tulajdonképp az az érzésem, hogy eddig csak hittem magamról, hogy rajongok, a tegnap este után végletekig elvetemült, körömszakadtáig szerelmes vagyok!!!"
Ezzel azt hiszem nem vagy egyedül... A kedvenceim programja közben, azt hiszem sokkal jobban izgultam, mint ők maguk! Még a kezem is remegett...
Még annyit, hogy tegnap Zolinak az edzésen nem igazán mentek az ugrások. Az arcáról le lehetett olvasni, hogy elég nagy fájdalmai vannak.
Előzmény: Thierry (3760)
Kobzoska Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3761
Nem vicces! :-))

Szigiről tudtok valamit? Megszületett már a kisbabája?

Előzmény: Thierry (3760)
Thierry Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3760
Ahogy belépsz az arénába, rögtön szemben találod magad az információs pulttal, a két nyitva tartó büfé között. Tulajdonképp az az érzésem, hogy eddig csak hittem magamról, hogy rajongok, a tegnap este után végletekig elvetemült, körömszakadtáig szerelmes vagyok!!! És aki azt meri mondani, hogy ez nőies sport, annak azt üzenem, hogy ugorjon (szárazon) akárcsak egy duplát!!! Kíváncsian várom a fiúk végeredményét, a két francia fiú, és a két orosz (Klimkin és Plushenko) zseniálisan korcsolyázott tegnap.

A TV-ben egyébként mint internetes szakértő voltam jelen, ami azért egy kicsit vicces. Még egyszer köszönöm a lehetőséget Sziginek.

Előzmény: Kobzoska (3747)
hóember Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3759
Ide gondoljuk:-)))
Előzmény: S_mira (3749)
pseudosugar Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3758
Sajnos tegnap nem tudtam kimenni, így csak este a tv-ben néztem. Én közel nem vagyok akkora szakértő, mint ti, de teljesen elájultam Joubert-től! Nagyon drukkolok neki, annyira tehetséges! Bár bennem is felmerült, hogy Plushenko neve a birák szerint garancia lehet az éremre! :-(
fodrika Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3757
Murvanidze délelőtt mikor gyakorolta a lépés sort, már akkor láttuk, hogy ez nagyon jó lesz, de amit a rövidben előadott... nehéz rá szavakat találni, szerencsére ezt a bírók is díjazták!
Amit nagyon sajnáltam, hogy a Kevin Van Der Perren a bírók előtti ugrását elrontotta. Szegénynek, ez délelőtt sem sikerült, hozzáteszem, hogy csak ez az ugrása, de a bemelegítésen szépen megugrotta. Amit még nagyon sajnálok, hogy az Andrei Griazev is esett... S így már a lépés sora sem volt olyan dinamikus, mint kellett volna:(((
Aki még nagyon tetszett, de őt is lepontozták, az a harmadik francia fiú a Damien Djordjevic.
Előzmény: S_mira (3749)
badseed Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3756
szerintem szörnyűek ezek a beidegződések a műkorcsolyában,
mindig annak kellene megkapnia az aranyat, aki adott versenyen a legjobb programot a legjobban adja elő. Most éppen JOUBERTnek kellene az első helyen állnia!
Stéphane: :-((((((( beteg.
zinaida Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3755
Oké összeszedem minden erőmet :))
Elvégre Ilija Averbuhoz &Irina Lobacsova pároshóz is odamertem menni még ha majdnem összeis estem.
(Nagy nehezen)
Viszont ti is gyertek!!!!
Tényleg tegnap volt találka.?
Előzmény: Kobzoska (3754)
Kobzoska Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3754
Az is lehet, hogy néhány bíró nem mert Joubertnek magas pontszámot adni, de látva a 4 első helyet, holnap már nem fogják vissza magukat. Persze ehhez az is kell, hogy Joubert tökéleteset fusson. De ehhez Plusenkónak is lesz egy-két szava.

Zinaida, a műkorcsolyarajongók kedves-rendes emberek, nem ér nem odajönni! :-))

Előzmény: píszes fész (3751)
zinaida Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3753
Szerintem Klimkin volt a legjobb . Kár, hogy a bírok csak a nevek alapján pontoznak.
Brain Joubert is nagyon tetszet, jól áll neki ez az "órás" rövidprogram.
Zolit sajnáltam, hogy elrontotta a rövidprogramját.
Nekem még Lindemann miatt fájt a szívem, szerintem gyönyörű magas volt a 4 fordulatosa, kár, hogy eleset benne.

Zoé21: Hol korizott a testvéred?

Remélem összejönn a topik találkozó, mert én még az országoson se mertem odamenni Szalóki Alízhóz (nem voltam 100%-ig biztos benne, hogy ő) pedig kb. 5 méterre ült tőlem.

Ma este már érmeket osztanak.
Ti kinnek drukoltok?
Én Zagorszka-Siudek párosnak.

Zoe21 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3752
Igen, voltam tegnap, de amikor este mentünk, már vagy még nem volt senkia pályán...pedig megnéztem volna a jégtáncosokat.

Iagazad van, sajnos még mindig nagyon drága sport ez, de ez régen is az volt. Bár mi 3-an vagyunk testvérek, és nem gazdag iparmágnások a szüleink, a 70-es évek elejétől simán megengedhették maguknak, hogy a nővérem korcsolyázzon, amolyan se éjjele,se nappala módon csinálta 3 éves kora óta. Közben születtünk ketten a bátyóval, ő vizilabdázott még hozzá, én zongoráztam, karatéztam, és simán működött a dolog, ja és mellette az évi egy hónap BAlaton is simán befigyelt.

Ma már hiába műkorcsolyaedző a nővérkém, más munkát keresett, mert nem nagyon tud összeszedni annyi gyereket, hogy az meg is érje neki...Pedig mindig is imádta, és ügyes is volt. Anno Czakó Krisztivel ill. kicsivel előtte kezdte, jóban is voltak, együtt versenyeztek, stb.

Én is szeretek korizni, de a belépők, ha nem természetes jégre megy az ember, nem túl barátiak :(

Zoé

Előzmény: zinaida (3731)
píszes fész Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3751
"Remélem csütörtökön is ilyen jól fut,mert akkor teljesülhet az álma!"
Kétlem.A bírók világosan megmutatták,hogy bármi is történjék,az EB már Plushé.Ne így legyen,de szerintem ez a helyzet.Kicsit ki voltam akadva ezen tegnap,nekem ugyanis személy szerint maga a program (Jouberté) is jobban tetszett,mint Plushé.Dinamikusabb volt,ráadásul hibátlanul teljesítette.Ezt nem lehetett volna ennél tökéletesebben megcsinálni és előadni.Engem a stílusa totál Jagugyinra emlékeztetett (a mozdulatai,a lépéssor,az egész).
A svéd srác iszonyatosan tetszett,végre valaki,aki teljesen fiatalos és dinamikus.Szerintem pontosan a hozzá hasonló emberekkel lehetne népszerűsíteni a műkorcsolyát (ami mellesleg rá is férne a sportra).
Lambielt én is sajnáltam,szeretem a stílusát és a mozgását.
Előzmény: fodrika (3748)
Felicitász Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3750
Hogyne gondolnánk...

F.

Előzmény: S_mira (3749)
S_mira Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3749
Csatlakozom, a svéd srác nekem is nagyon tetszett, nameg amit Murvanidze a meghaljásnál müvelt .. :)) Ráadásul mikor indultunk hazafelé a hotelnél pont melettünk huzta a kis böröndjét befelé...
Akit viszont nagyon sajnáltam az Lambiel .. nemtom ti hogy vagytok vele de nekem nagyon szimpatikus a srác.

És aki figyelmes volt láthatta Ilia Averbukh-ot az egyik közvetitö állásban..

Csináltam pár fényképet, van ami egész jol siekrült, ha gondoltájok majd felteszem vhova öket.

Előzmény: fodrika (3748)
fodrika Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3748
Joubert tényleg sokkal jobb volt! Hibátlan volt a programja és a közönség is tombolt. Remélem csütörtökön is legalább ilyen jól fut, mert akkor teljesülhet az álma!
Nekem eddig nem igazán jött be Klimkin stílusa, de ez a hattyúk tava... Nem találok rá szavakat! Nagyon jó volt!!! Aki még nagyon tetszett, az a svéd srác volt, Kristoffer Berntsson. A stílusa Ilia Kulikéra emlékeztett:))
Előzmény: Jaska (3746)
Kobzoska Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3747
Talán a kűrre a bírák is észbekapnak!

Topiktali ügyben javaslom, hogy minden döntő első jégfelújítós szünetében legyen az információs pultnál (az hol van?). Az ismertetőjel az lesz, hogy egy topiklakó minden arra kószálót gyanakodva méreget. :-))

Thierry, én sajnos nem láttam azt a bizonyos Delelőt, elárulnád, hogy milyen apropóból voltál szereplő? Internetes szakértő? Mert azt a címet nagyon megérdemelnéd!

Előzmény: Jaska (3746)
Jaska Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3746
Nem csak te gondoltad úgy!!! Akárhogyis, Plush hibázott, még ha nem is nagyot, de akkor is, és Joubert hiba nélkül megcsinálta minden elemét! Egyébként ez a program... ugyanaz mint tavaly, és mégis mennyire más... el voltam ájulva a lépésektől, pedig a Plushenko mutatványa után azt hittem, már nem lehet jobb... DEHOGYNEM LEHET!!!
Asszem találtam egy új kedvencet...
Előzmény: Thierry (3744)
Jaska Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3745
Isteni volt ma a ffi rövidprogram... Nem találok szavakat. Amit Plushenko és Joubert művelt... Nekem néhányszor elakadt a lélegzetem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!