Keresés

Részletes keresés

Iapa Creative Commons License 2014.07.14 0 0 3619

Kt jóképességű legény :-) Gratulálok

Előzmény: sosua (3618)
sosua Creative Commons License 2014.07.13 0 0 3618

Bocs, a kep lemaradt..:D

 

Előzmény: sosua (3617)
sosua Creative Commons License 2014.07.13 0 0 3617

Kedves Forumozok, a Dominikai Koztarsasag TELJES teruleten magyar idegenvezetes, transzfer es fakultativ programok a Turisztikai Miniszterium engedelyevel, es teljes koru biztositassal.

 

 

Gustavo megkert, hogy en osszam meg ezt a kepet a forumon.

"Tedd fel te Jozsi, a te hangod melyebb"...:D :D

Ezuton szeretnek tajekoztatni mindenkit a hogy www.lovedominica.hu weboldal megszunik, a kesobbiekben a kovetkezo modon vagyunk elerhetoek:

 

www. seemore.com.

www. puntacanatransfer.us

www. puertoplatatransfer. us (folyamatban)

00-1-809-864-5862 (Gustavo)

00-1-829-262-4253 (Jozsi)

Laci_BP Creative Commons License 2014.07.11 0 0 3616

Mi Jetair-rel mentünk Brüsszelből és becsekkoláskor adták a turistakártyát ajándékba. Nem tudom, hogy más társaságoknál is így van van-e.

 

Laci

 

BarSas Creative Commons License 2014.07.11 0 0 3615

Hmmm, köszi, akkor még megkérdezem a Neckermannt.

Amúgy mi is szeptemberben utazunk. :)

Előzmény: Cicanyuszifül (3614)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.07.10 0 0 3614

Olvasgattam a neten és azt írjàk, hogy az utazàsi irodàban is el lehet intézni.

Gondolom nem mindegyikben, mert én ràkérdeztem, de nekünk nem ajànlottàk fel.

Azért próba-szerencse :)

Előzmény: BarSas (3613)
BarSas Creative Commons License 2014.07.10 0 0 3613

Köszönöm a válaszod!

Egyéb lehetöség nulla angol nyelvtudásuaknak és hitelkártya nélkülieknek esetleg? :)))))

Előzmény: Cicanyuszifül (3612)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.07.10 0 0 3612

Szia!

 

Vizumot tudod intézni ezen a honlapon, belepsz a 

 

 

www.puntacanatransfer.us

 

 

honlapra és alul làtsz egy kepet turistakàrtyaval a szöveg aljàn van egy link oda ràkattintasz és màr csinàlhatod is a végén nyomtasd ki.

 

Gustavo ajànlàsàval :) ez úton is köszönjük ;)

 

Egyébként még mi sem intéztük el, szeptemberben utazunk és szerintem majd augusztusban csinàljuk meg.

 

 

Előzmény: BarSas (3611)
BarSas Creative Commons License 2014.07.10 0 0 3611

Ki, hol, hogyan és mikor intézte a turista kártyát?

Köszi!

Iapa Creative Commons License 2014.07.07 0 0 3610

Ez nem vihar, hanem jogos kérdés. Szerintem

Előzmény: bazsi66 (3609)
bazsi66 Creative Commons License 2014.07.07 0 0 3609

Sajnálom, hogy vihart kavartam, amennyiben ezt lehet annak nevezni.

Jackcaribic hirdetésével májusi dátummal találkoztam a fórumban, ekkor visszaolvastam, de egy (frissen regelt) hozzászóláson kívül nem találtam róla semmit. Később egy kuponos oldalon - amit Ő is ajánlott információként 3579 hozzászólás -

http://veddvelem.hu/ajanlatok/3762-dominicai_nyaralas_exkluziv_szallas_%C3%A9s_programok_kedvezmenyesen#product_7485

megjelent a hirdetése, de amikor itt a fórumban rákérdeztem a konkrétumokra, nem kaptam kielégítő válaszokat sem a szállodáról, sem a repülőjegy lehetőségekről.

Nem szándékoztam kellemetlenkedni, de sem a fórumon, sem emailben (publikus a címem) nem érkezett meggyőző ajánlat részéről.

Bocs még egyszer,

Bazsi

 

 

Előzmény: Iapa (3608)
Iapa Creative Commons License 2014.07.07 0 0 3608

A félreértés, nem itt van. Az első hozzászólásodban, te programokat ajánlottál, és nem kimondottan szállást.  Te írtad, hogy főként németek akik a vendégeitek voltak, tehát ebből eredően bíztos írtak rólatok. ezzel szemben csak egy 100.000 USD hirdetést találtam az e-mail címed alatt. Ami nem baj.

 

Nem öntömjénezést várnék/unk hanem valamit ami egy kicsit több, mint amit Te megadsz.

 

Az, hogy valaki aki itt már többen dicsértek, és van ilyen vagy olyan híre, az joggal mondhatja, óvatosan az újjal. Ami nem azt jelenti, hogy Te rossz, vagy rosszab lennél.

 

Ha eljutnék?? Ha esetleg vissza olvasol, akkor láthatod, hogy közel 7-8 éve mindig ott vagyok, és elégé bebarangoltam a szigetet. Te Dominika, nem mint esetleges uticél, hanem mint biztos uticél szerepel a listámon.

 

Sem Józsi, sem a Guss nem 2 perces név, hanem többen többször is utaztak velük, és voltak prograjink. Tehát esetleg, ha lenne olyan aki veled utazott szívesen olvasnánk az élményeit. Bát  most jön az, hogy egy frissen regisztrált felhasználó dicsérni fog.

 

Mivel Dominika nem kicsi, remélem előbb vagy utóbb rólad is fogunk olvasni, jót és rosszat is, mert ez nagyon fontos.

 

Remélem egyszer találkozunk, ha máskor nem akkr 2015 januárjában, már ha észak felé veszem az írányt.

Előzmény: Jackcaribic (3607)
Jackcaribic Creative Commons License 2014.07.06 0 0 3607

Kedves iapa!

Szerintem itt valami félreértés lehet. Mi a szigeten élünk tizenéve, van egy apartmanházunk tobb kis lakásra kialakítva , ezeket adjuk ki. Függetlenül a létszámtól napi 70 dollárért. Ezenkívül vannak olyan vendégeink , barátaink akiknek segítünk leszervezni igény szerinti mas szállásokat is. Ezeken nem keresünk 1 forintot sem, csak segítünk. Rendelkezünk saját autókkal amik segítségével bemutatjuk vendégeinknek a szigetet. Ezek is igen jutányos aron vannak. Termeszetesen a szükséges engedélyek megvannak amiket otthon is ellenőriztek mielőtt értékesíteni kezdtek volna a szobákat. Hozzánk a vendégek 70% visszajáró , olyanok akik hónapokat töltenek itt. Fogalmam sincs, hogy írt e bárki is rólunk nemet vagy mas oldalon. Igy ezzel nem tudok szolgálni. Az irigységet arra értettem, hogy van vki aki nem ismer minket es tobb 100 km-rol tőlünk írja a butaságokat, de gyorsan ajánlja a barátját .. Erre értettem a magyar mentalitást. Persze ha vkinek az a biztosíték , hogy kiről mit írnak egy fórumon.. Kb 2 perc egy uj nevet készíteni es azon dicserni magam. Nekem ez nem lenne annyira biztosíték. Tényleg nem szeretnek senkivel sem vitatkozni , meggyőzni meg pláne senkit sem. Remelem eljutsz te is ide es sok élménnyel gazdagodva távozol a szigetről. Esetleg ha itt vagy es barmiben segítségre van szükséged szólj .
Üdv

Iapa Creative Commons License 2014.07.03 0 0 3606

Lehetne néhány linket kapni a német oldalakról, amiben rólad írnak? Mert ugye jó lenne tudni, kire is bízzuk a nyaralásunkat.

 

Más a DomGuss-nak itt már láttuk a papírját, és ugye rég óta vannak róla megoszló vélemények. Józsiról szintén tudunk, de rólad nem sokat. Tehát nem hiszem, hogy írigy magyar szokás, ha kérünk valamit.

 

 

 

Köszönettel

Előzmény: Jackcaribic (3603)
Alica90 Creative Commons License 2014.07.03 0 0 3605

Sziasztok! Annyi hozzaszolasban olvastam azt, hogy 800-900 euroert lehet foglalni Punta Canat 2 hetre all inclusivval ....de en nezelodtem az osztrak nemet utazasi irodaknal és 1300 euro alatt nem talaltam...es az sem 2het ,hanem 10 nap. Ha vki tud segitteni nagyon megkoszonnem. Novemberben mennenk. Koszonom. 

BarSas Creative Commons License 2014.07.03 0 0 3604

Èrtem köszönöm a választ. A swiss-t foglaltuk be. :)

Előzmény: Dom_Guss (3601)
Jackcaribic Creative Commons License 2014.07.03 0 0 3603

Kedves Bazsi !

 

elnezesedet kerem, hogy nem jelentkeztem , technikai gondok voltak..

az északi partra az jon aki szeretne megismerni Dominikat nem-csak-egy szallodasort Ani délen van. Persze van aki azt szereti, mert pihenni akar es nem akarja az igazi dominikai érzést.

ritkan szoktam fórumozni , az e-mail címemen mindig elersz es ugy gyorsabb a kommunikáció .

 

kedves Gustavo , a minisztérium honlapján teged ezzel a névvel talalunk meg? Persze, hogy nem. Akkor meg kar butitani a népet, hogy te nem találsz jackcaribic néven es majd lecsukjak a vendégeket. többek között ezért foglalkoztunk eddig a nemet piaccal Akik évről évre járnak vissza hozzánk. Tölts tobb időt a napon es próbáld levetközni ezt a rossz irigy magyar szokást. ne félj, mi messze vagyunk tőled.

bazsi66 Creative Commons License 2014.07.02 0 0 3602

Köszönöm a tájékoztatást és a tanácsot, egyébként is nagyon hiányos a kommunikáció ahhoz képest, hogy utazásszervezőről van szó, a kérdésekre sem érkeztek konkrét válaszok és a neten sem találtuk nyomát jackcaribicnek.

B.

 

 

 

Előzmény: Dom_Guss (3600)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.07.01 0 0 3601

Mind a ket legitarsasag A330-as Airbus-sal repul, az Air France az nem charter gepkent mukodik, elvileg kenyelmesebb, viszont a Swisset valasztanam tobb okbol kifolyolag is.

Előzmény: BarSas (3599)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.07.01 0 0 3600

Nem bizalmatlan vagyok, csak óvatos, elég messzire utaznék egy minden garancia és ismertség nélküli szervezővel, nézd el nekem a kérdéseket.

 

 

Fent nevezett szemely hivatalosan a Dominikai Koztarsasagban sem engedellyel sem biztositassal nem rendelkezik. Az erre vonatkozo adatok a Dominikai Koztarsasag honlapjan megtekinthetoek.

 

Szinten ezuton megragadnam az alkalmat hogy az illegalis utazasszervezes Dominikan buncselekmeny a torveny hivatott buntetni, de ilyenkor a turistak is elvezhetik a helyi huvost egy par oran keresztul. Sajnos az mar egy masik kerdes hogy itt Punta Cana-n az ellenrozesek mindennaposak, Puerto Platan nem.

 

 

Javaslom fordulj Jozsihoz neki mindene rendben van.

Előzmény: bazsi66 (3573)
BarSas Creative Commons License 2014.07.01 0 0 3599

Köszönöm a választ. Ùgy néz ki a Swiss lesz a befutó. :)

Előzmény: Iapa (3598)
Iapa Creative Commons License 2014.06.30 0 0 3598

Nekem csak egy összehasonlításom van. Svájcból, minden évben jönnek ottani lakók, akik minden esetben Air France járattal jönnek

Előzmény: BarSas (3597)
BarSas Creative Commons License 2014.06.26 0 0 3597

Sziasztok!

 

Szerintetek melyik légitársaság jobb az Air France vagy a Swiss?

Mindkettöre Ft-ra ugyanannyi a repülöjegy bécsi indulással és a transzferidök is mindkét esetben barátiak....

Van valakinek összehasonlítási alapja ezzel kapcsolatben esetleg?

 

Köszönöm!

bazsi66 Creative Commons License 2014.06.26 0 0 3596

 

 

Kedves Jackcaribic!

 

Kösz' a linket, bár sajnos a kedvezmény már lejárt így az eredeti árat kell megfizetni? A Las Marinas hotelról nem találtam ismertetést a neten.

Az északi részről nagyon kevés az infó itt a fórumon, ha valakinek pozitiv tapasztalatai vannak, minden tanácsnak, beszámolónak örülnénk!

Január közepén megyünk, de még a repülővel sem vagyunk tisztában, azt sejtem, hogy nem Punta Canara kell érkezni, jó lenne ebben is a segítség, köszönjük.

Jack,a linken olvasható kirándulásokra itthon kell befizetni?

 

Előzmény: Jackcaribic (3579)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.06.24 0 0 3595

Kedves Fórumozók! 

 

Kinek mi a tapasztalata, hol jobb pénzt vàltani, itt vagy Dominikàn?

Én eurót szeretnék dollàrla vàltani, ha jól tudom azzal lehet ott fizetni!?

Köszönöm előre is a segítségeteket! 

Laci_BP Creative Commons License 2014.06.24 0 0 3594

Szia Jenő!

 

Belizt nem ismerem, de véleményem szerint Dominika, Kuba meg a Yucatan félszigeten is rengetek a látnivaló egy, de több hétre is. Én nem javasolnám egy utazás alkalmával több ország/sziget látogatását, mert csak rohanás lenne az utazás és nem jutna elég idő a látnivalókra, pihenésre, bepillantani a helyi életbe, az ország hangulatába. Ha csak valóban nem nagyon hosszú utazást terveztek.

 

Laci

 

tök jenő Creative Commons License 2014.06.24 0 0 3593

Sziasztok!

 

Dominikáról milyen desztinációt ajánlanátok, azaz milyen környező helyek látogathatók meg olcsóbb repülőjeggyel?

 

A Virgin-szigeteket már kiszemeltem, de hátha még kapok ötleteket. 

 

(Az eredeti ter Yucatan-félsziget, Kuba és Belize háromszög lett volna, de a horror repjegyárak miatt letettünk erről)

 

Köszönöm a segítséget előre is!

 

hoppáré24 Creative Commons License 2014.06.24 0 0 3592

Hát mondjuk mi nem repülőút után mentünk hanem külön egy nap kirándulásként iktattuk be. Természetesen jobb ha Punta Canara jön a repülő. Nekünk is igy a transzfer kb 15 perc volt a Punta Cana reptér és a hotel között.

Előzmény: Cicanyuszifül (3591)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.06.24 0 0 3591

Szia!

 

Azt hiszem a hosszú repülő út utàn végtelennek tűnne az a két és fél óra :)

Előzmény: hoppáré24 (3590)
hoppáré24 Creative Commons License 2014.06.24 0 0 3590

Szia. Mi busszal mentünk Santo Domingoba Punta Canaról. Kirándulás volt. Az kb valóban két, két és fél óra. Gondolom vissza is ennyi. Akkor kocsival jöttünk :) Akkor már nem néztem hogy mennyi idő alatt értünk Punta Canara :)

Előzmény: Cicanyuszifül (3584)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!