Keresés

Részletes keresés

törpecser Creative Commons License 2009.12.31 0 0 75
Sikerekben Gazdag Boldog Új Esztendőt Kívánok Mindenkinek!!!!!
Texas Chris Creative Commons License 2009.12.29 0 0 74
Nálunk is volt a Papának egy hatalmas kocája, de levágták, selejtezték mert állandóan agyon nyomta a malacait. Szóval nem vált be a hatalmas koca.
Előzmény: törpecser (73)
törpecser Creative Commons License 2009.12.29 0 0 73

 

Sziasztok!

Rég nem járt itt senki...

Még nem írtam ebbe a topikba csak olvastam!

Már sok éve tartunk kocát és fialtatunk, de ritkán volt ilyen hatalmas jószágunk..

Ezen a képen már "mindenórás"

Azóta lefialt igen sok malackát ( 16-ot) - karácsony másnapján - ma 10-en melegedtek az infra alatt (((a többi sajnos eltávozott)))

Reméljük ezek már megmaradnak...

((((Ha majd engedi a mama készítek a kicsikről is képeket..))))

Texas Chris Creative Commons License 2009.12.22 0 0 72
Szia.

Nálunk lassan majd esedékes lesz a disznóvágás, valamikor januárban. Amúgy semmi különös nincs.
Előzmény: kisgazda17 (71)
kisgazda17 Creative Commons License 2009.12.22 0 0 71
Hahó

Már megint sehol senki??

Dudi és a többiek!! Kismalacok?? Disznóvágás??
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 70
Hali! Nem, még semmi hír!!
Előzmény: arthur1 (69)
arthur1 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 69

Hali Dudi!Megjöttek már az új jövevények?

 

Előzmény: Törölt nick (66)
kisgazda17 Creative Commons License 2009.11.21 0 0 68
Hahóó
Sehol senki?
Malacok és a többiek?? Sehol senkivel nem történik semmi??
kisgazda17 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 67
Szia
Szépek a malackák:) vagyis inkább süldők.!!
Hát a mi ártányunk már valami bazi nagy.
Csak mostanában nagyon sokat morog és szaladgál az óljában. Nem tudjátok ez mitől lehet?
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.14 0 0 66
Üdv Mindenkinek! Rakok már képet én is az az állományról!! Jövőre ezt a kis kocát szeretném meghagyni /a közelebbi/!!
kisgazda17 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 65
Szia
Én itt vagyok.
DE nekünk csak egy ártányunk van aki nem él túl izgalmas életet:))
A Baromfinevelés és tartás c. topicba nem tennél fel képet a Barneveldi-ekről??
Nagyon kíváncsi vagyok rájuk és persze a malackákra is:)))
Jó lenne ha nekünk is lenne kocánk, de Apu nem akar, egy régebbi ügy miatt.
Ne talán majd én:))
Anika76 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 64

HAHÓÓÓÓÓ!

MÁR MEGINT NAGYON NEM VAGYTOK SEHOL!!!!

nehogy már megálljon a topic!

kompot42 Creative Commons License 2009.11.12 0 0 63

Sziasztok

Ha esetleg valaki tud pietrain vagy valami jóképű izmos kant-növendéket eladót pest megye körül ,annak meg köszönném hogy ha irna

Anika76 Creative Commons License 2009.11.12 0 0 62

Sziasztok!

Ígérem,ma megpróbálok képeket csinálni róluk,de nem egyszerű,mert a mama egy kicsit vadóc lett!Nem tudom mit reagál a vakura!minden mozdulatunkat figyeli,ha bemegyünk.A fajtáját nem tudom,nem nálunk született.A kicsik lapály-pietrai keverékek,ezért sajnos nem hagyunk belőle kocát.

Előzmény: kisgazda17 (61)
kisgazda17 Creative Commons License 2009.11.11 0 0 61
Szia
Nagyon szép, várunk a malackákról is képeket:)
Milyen fajta?
Én csak ma döbbentem rá hogy a mi ártányunk is milyen nagyra nőtt már.
Anika76 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 60
talán most!!!kis "mamus"
Anika76 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 59
Egy próba:
Anika76 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 58
Jaj elfelejtettem megkérdezni,neked milyen fajták vannak??
Anika76 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 57

Szia!

Húúúúú köszi szépen ezt most ki fogom próbálni,sajna nem vagyok egy számítógépguru,remélem sikerülni fog!

Az az igazság,hogy ennek a kocának ez már a 3. ellése volt,és soha sem volt ilyen dila,mint most!Ellés közben nagyon jámbor,akkor akár a szájába is turkálhatnánk/persze ezt nem csináljuk/,de most másnap reggelre már csinálta a fesztivált,alig lehet bemenni hozzá!Tegnap kiengedte a párom,míg fogazott,hát ez kínjába meglátogatta a tyúkokat,felborította a téglarakást,benézett a kecskékhez is......úgyhogy egész délután javítottuk amit megrongált!Nem tudjuk mi van vele,de nagyon vigyáz a kicsikre,v

életlenül sem nyom el egyet sem,pedig közel 3 mázsa.Láttam már ennél rosszabbat is,de egy kicsit idegesít a dolog!

Hát sajna nekem törpe cochinok vannak,én is szeretnék óriásokat,de lövésem sincs honnan.Majd talán tavasszal tudok szerezni tojást,sajnálom hogy nem tudok segíteni!!!

Előzmény: holmogorov (56)
holmogorov Creative Commons License 2009.11.07 0 0 56
Sziasztok!

Szia Anika!

Szerintem nem kell külön program a képek lekicsinyítéséhez. Én a Microsoft Office Picture Managert szoktam használni. Egyszerűen megnyitod benne a képet, a megjelenő képen nyomsz egy jobb-egérgombot, kiválasztod a Képek szerkesztése pontot. Jobb oldalon megjelenik a menü, onnan kiválasztod az Átméretezés pontot, ott a hosszabbik fehér csík végén lévő nyilat lenyitod, kiválasztod a Web nagy lehetőséget és lejjebb nyomsz egy Ok-t. Aztán tetszőleg elmentheted valahova. Amikor azonban kilépsz a programból, a végén felajánlja, hogy minden változtatást menteni akarsz-e. Válaszd a NEM-et (ezért kell előtte elmenteni a képet egy másik mappába), mert az eredeti méretű képeid is lekicsinyednek.

Nem lehet, hogy a fogazás miatt vadult meg a koca? A kismalacok visítása is okozhatta.
Egyébként szoktál eladni tojást a tyúkjaidtól? Nekem főleg a cochinból kellene, persze csak ha az óriásról cochinról van szó.
Előzmény: Anika76 (55)
Anika76 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 55

Szia!

Van itáliai,cochin,spanyol fehérarcú,barnevelder,amrock,sávos plymuth,anyukámnak vannak még arái,de én avval nem foglalkozom.Ezeken kívül pedig hagyományos magyar tyúkok/kendermagos,kopasznyakú/.Éppen tegnap reggelre vitt el a róka 5 tyúkomat,mert a párom ment ki etetni,és elfelejtette bezárni őket!

Képet már szerettem volna felrakni,de nincs meg hozzá egy programom,és túl nagyok a képek.Remélem gyorsan meg tudom szerezni,és akkor természetesen rakok fel képeket.

Jahhhhh!gyönyörűek a malackák,ma fogaztunk,vasaztunk.......hát.....volt egy kis ugrálás a koca miatt,de minden ok.Eddig nem volt vad,de most meghülyült,nem tudom mi van vele,előfordulhat,hogy ahogy egyre többször ellenek,úgy vadulhatnak is???

Előzmény: holmogorov (54)
holmogorov Creative Commons License 2009.11.06 0 0 54
Sziasztok!

Szia Anika!

Milyen fajtájú tyúkjaid vannak? Tudnál képeket feltenni vagy küldeni?
Előzmény: Anika76 (53)
Anika76 Creative Commons License 2009.11.05 0 0 53

Szia!

Hát.....van egy-kettő.Tartok még kecskéket,nyulakat,baromfit,ezekből vannak dísztyúkok is,libák,most hozzák a kacsákat...na meg persze vannak házőrzők is!

Eddig ennyi.....lehet hogy még lesz más is,de jelen pill.helyhiányban szenvedünk,talán jövőre sikerül tovább építeni a hátsó udvart,na akkor lehet bővíteni az állatállományt!!

Előzmény: kisgazda17 (44)
kisgazda17 Creative Commons License 2009.11.05 0 0 52
Szia
Örülünk hogy itt vagy:) Várjuk a képeket.
Előzmény: zso2385 (45)
holmogorov Creative Commons License 2009.11.04 0 0 51
Ó, köszönöm.
Előzmény: csaby74 (50)
csaby74 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 50
A gratuláció az neked szól.:-))
csaby74 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 49
Bocs hogy nem irtam ki a neved az előbbi hsz ben.:-)
Előzmény: holmogorov (48)
holmogorov Creative Commons License 2009.11.04 0 0 48
Természetesen üdvözlünk a fórumon és reméljük jó sokszor hozzászól és ellátsz minket képekkel, tapasztalataiddal stb.
Előzmény: zso2385 (45)
csaby74 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 47
Szia.Miért ne fogadnánk be?Ne hülyéskedj.Fain kis oldal ez.:-))Gratula a topik gazdának.
Előzmény: zso2385 (45)
holmogorov Creative Commons License 2009.11.04 0 0 46
Sziasztok!

Szia Zso2385!

Pontosan milyen fajtáid vannak?
Tudnál képeket küldeni az Ukrajnában honos fajtákról megnevezéssel? Én sok fajtáról hallottam onnan, de nem tudom, hogy mindegyik létezik-e.
Előzmény: zso2385 (45)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!