Keresés

Részletes keresés

fodrika Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3924
gratula, jó a cikk! végre valahol hosszabban van vele interjú...
Előzmény: Jaska (3917)
Rhini Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3923
Ha valaki szeretne jönni a Vb-re, és még nincs hogyan, kivel.. akkor jöjjön a gyaloglochatre, Mukorcsolya VB-szoba.. Hozzunk össze egy kis csapatot:)
gitana19 Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3922
A képek lassan elérhetők lesznek a http://kep.tar.hu/mukori04 címen. Egyelőre a jégtánc feltöltésénél tartok... Főleg a bemelegítéses képeket ajánlom majd.
AuntMimi Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3921
> igenis jó volt, igenis nagyszerűt mutatott, akkor miért ne hangoztatná?

Persze, ne érts félre, én is azért írtam, hogy minden oka megvan rá, hogy büszke legyen magára! Mert tényleg fantasztikus, amit ott a jégen művelt! :) Imádom!!! Annyira drága volt akkor is, amikor odamentünk hozzá! :)

Előzmény: Jaska (3920)
Jaska Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3920
El van szállva? Szerintem csak kiélvezte a pillanatot :) Mellesleg nekem sokkal jobban tetszik az ilyen hozzáállás, mint a túlzott szerénység - igenis jó volt, igenis nagyszerűt mutatott, akkor miért ne hangoztatná? Ritkán adatik meg egy ember életében, hogy ilyen sikert érjen el, ki kell élvezni :)))
(Tegnap délután én is kb. ennyire el voltam szállva magamtól, mert már láttam a levonatot, láttam, milyen jól néz ki, egész hosszú, négy hasáb, meg a kollégák is mind elismerően nyilatkoztak - hát én is kiélveztem :))) Pedig nem is én lettem az Európa-bajnok.:))
Plush stílusával kapcsolatban: azt látnotok kellett volna. Eredetiben ez így nézett ki:
What do you think about Plushenko´s style?
I don´t like it! You know, it´s too much! You know, I also can do it! But for me--- those (ezt most nem tudom leírni, mert itt olyan Plushis gyors kézmozdulatok következtek, különös hanghatás kíséretében, valami olyasmi, hogy sha-sha-sha-sha) are too much! No, i don´t like it!
Mindeközben olyan képet vágott, hogy majd megszakadtam a nevetéstől...
Mondjuk Plushi stílusa nekem se mindig tetszik, bár van néhány pogramja, amit kedvelek (pl a 2001-es szezon rövidje), de szerintem Briannak nem is állna jól a Plushi-féle stílus...
Még egy megjegyzés: Alexei websiteján a hírek közt első helyen szerepel, hogy gratulálunk Briannak az Eb-győzelemhez.
Előzmény: AuntMimi (3918)
Rhinn Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3919
Ha van valakinek még egyéb tippje, akkor pls..
A vonat tűnik a legolcsóbbnak, mert ott minél többen megyünk, annál olcsóbb. Pl. retúrban 3 főre 29700 Ft a jegy. Ami engem érdekel, az a ffi SP és LP, erre a jegy 20000 Ft kb. Az lenne tök jó, ha lenne szállás, de nekem elképzelésem sincs:( És persze még jegyem sem:( Ha valaki akar menni, pls szóljon nekem, mert én csak egyedül tudnék menni, és úgy nagyon nem akarok:(
Ha valakinek van vmi ötlete, vagy ide, vagy emilre írjon: heluka@mailtars.hu . Thx
AuntMimi Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3918
Nagyon jó kis interjú, gratulálok!

Hehe, kicsit el van szállva magától a srác ... persze miden oka megvan rá. :) Azért szerintem az egyértelmű - mint ahogyan itt már jó páran utaltatok rá -, hogy ha Plushenko nem ront, akkor hiába fut Brian akármennyire hibátlan kűrt. És hogy Plushenko kűrje fölöslegesen túlzsúfolt lenne ... azért ezt nem mondanám.

Előzmény: Jaska (3917)
Jaska Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3917
Joubert :)

http://www.ujszo.com/clanok.asp?vyd=20040211&cl=82615

mainz05 Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3916
Sziasztok! A dortmundi utazással kapcsolatosan én is tudok néhány építő ötlettel szolgálni. Én nagyon sokat utaztam Németországba a Kenguru nevű utasközvetítő irodán keresztül. Betelefonálsz, hogy mikor és hová akarsz menni, és ha van éppen akkor valaki, aki ugyanoda megy autóval, és van hely, akkor csekély díjért kiközvetítenek, és csak a benzint kell a sofőrnek kifizetni. Továbbá a www.mitfahrzentrale.de oldalon is van esélye, hogy autós utitársra leljetek. Szerintem ez a legolcsóbb módja az utazásnak. Bevallom őszintén, én is erősen gondolkodom egy dortmundi úton, de a jegyek valóban drágák!!!!!
kapcsie Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3915
Sziasztok!

en a Malév oldalt néztem és düsseldorfba van kedvezményes jegy, 40500 Ft illetékkel oda vissza fejenként.
(Bár most neztem, ez a kedvezményes jegy csak akkor van, ha pénteken utazol, vasarnap/hétfőn jössz.) különben brutálisabb az ár...
Ez szerintem nem sokkal drágább a busznál,de mennyivel rövidebb és kényelmesebb. ÉS minden nap van...

A busz út min 12 óra szeirntem de inkább több...
Düsseldorf-Dortmund meg már nem olyan sok vonattal.... és vonatjegyek vannak kedvezményesen...

Odaút 12:30-14:15
Visszaút: 15:10-16:55

Előzmény: fodrika (3908)
Kobzoska Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3914
Mit tudtak rajta bírálni?!
Előzmény: píszes fész (3913)
píszes fész Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3913
Az "Amiről nem beszélünk" című műsorban Sebestyén Juliról is szó volt.Eléggé bírálták őt az újságírók,csak Vitray védte meg.Úgy tudom,hogy szokták ismételni a műsort,érdemes megnézni.
Thierry Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3912
De azért ne felejtsük el azt sem, hogy hány jégtáncos gondolta úgy, hogy a litvánok jobban megérdemelték a naganói VB bronzérmét... Naomi Lang írta meg a petíciót, Tatiana Navka szerzett támogatókat és Albena Denkova adta elő...
Előzmény: Felicitász (3910)
gitana19 Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3911
Tudja vki, hogy lehet feltölteni a képtárra képeket? Nagyon örülnék némi segítségnek!
Előre is köszi.
Az albumok létrehozása megy, de a képfeltöltés egyszerűen nem jön össze...
Felicitász Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3910
Az izraeli jégtáncospárral - Chait-Shahnovsky - az általam hallott kanadai és amerikai kommentátorok és volt versenyzők szerint az a probléma, hogy egy bizonyos szintről nem tudnak tovább fejlődni, vagyis eddig még nem sikerült nekik, és lehet, hogy lassabban fognak.
Szép és látványos emeléseik vannak, de lábmunkában nagyon gyengék, emiatt pedig a technikai és az előadás-pontszámaik sem fognak tudni emelkedni, mert nincs erős lábmunka-soruk, és a táncos interpretációra, átmenetekre, előadásszépítésre is kevesebb energiát tudnak fordítani, ha nincs nehéz lépésekből stabil technikai alap.

A jelenlegi koreográfusuk nem más, mint Taraszova, és az idei programjaik nagyon sikeresek. A Grand-Prix sorozatban nagyon érdekes volt a kanadai kommentátorok elemzése, akik azt mondták, hogy nahát, ez egy milyen jó koreográfia, mert kiemeli, hogy a pár miben erős és megpróbálja elrejteni azt, amiben gyengék. Mire megszólalt a másik kommentátor, hogy de ez így egy bizonyos szintű eredménynél nem fog feljebb menni, mert a koreográfia az a koreográfust dicséri, és versenyzői részről ehhez többet kellene hozzátenni.

Bírólefizetésről nem pletykálnak errefelé, azon a bizonyos vb-n a litvánok óvásáról meg az ezzel kapcsolatos vitákról tudok. Szerintem nem érdemes összeesküvés-elméletet gyártani, valószínúleg tényleg arról van szó, hogy a párt technikai tudásban a lépéssorok egyre növekvő fontossága miatt lassan megelőzik olyanok, akik utánuk indultak, pl. Dubreuil-Lauzon Kanadából, vagy Belbin-Agosto az USA-ból, vagy éppen a Delobel-Schönfelder francia pár.

F.

párizs Creative Commons License 2004.02.11 0 0 3909
Dortmundban 400 euro egy bérlet,nagyon húzós szerintem.Az Ízraelieket azóta pontozzák le,mikor az egyik VB-n a lány apja állítólag lefizette a bírókat,bronzérmet kaptak,aztán a litvánok óvtak,meg még vagy 30 pár aláírta a reklamáló levelet.Pedig fantasztikusak voltak itt is és -e- segítség nélkül is feljuthattak volna a dobogóra előbb-utóbb!! Horváth Mariann-nak sokszor úgy érzem beszéd-kényszere van,egyik mondatával cáfolja a másikat,találgatásokba bocsátkozik!Ti biztos mindannyian nagyon fiatalok vagytok és nem hallottátok mikor még GYulaiIstván közvetített...hát sajnálhatjátok..!!
fodrika Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3908
Ha valakit érdekel középárfolyamon tudok eurot szerezni. Egyébként úgy néz ki, hogy mi is úgy mennénk, hogy a férfi SP és LP. A volánbuszt felhívtam ma és Dortmund-ba hétfőn, kedden, pénteken és szombaton este 21-kor indulnak buszok. Március végén ez 35.900 Ft-ba fog kerülni (oda-vissza). Szállás után egyelőre érdeklődünk. Ha lesznek további infóim majd megírom, már ha érdekel valakit! Mi már biztos megyünk!
Előzmény: Rhini (3907)
Rhini Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3907
A Vb-n a ffi SP és LP kb 20000 Ft lesz. Én ezeket szeretnem elsosorban megnezni. Mi epp egy olyan megoldas tervezunk, hogy az utikoltseget is megusszuk. Igy talan nem is lenne olyan veszes. Tok jo lenne, ha tobben tudnank menni, es valami igazan jo megoldast lehetne talalni. Nincs otletetek?
idared Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3906
2004/2005 es 2005/2006 szezon EBk, VBk, stb:

Sept 2-5, 2004 Junior Grand Prix Budapest, Hungary (!!!)
Dec 2-5, 2004 Junior Grand Prix Final Helsinki, Finland
Jan 24-30, 2005 European Figure Skating Championships Torino, Italy
Feb 28-Mar 6, 2005 World Junior Figure Skating Championships Kitchener, Canada
Mar 14-20, 2005 World Figure Skating Championships Moscow, Russia

Jan 16-22, 2006 European Figure Skating Championships Paris, France
Feb 10 - 26, 2006 Olympic Winter Games Torino, Italy
Mar 6-12, 2006 World Junior Figure Skating Championships Ljubljana, Slovenia
Mar 20-26, 2006 World Figure Skating Championships Calgary, Canada

(Forras: ISU http://www.isu.org )

En is pont tegnap bukkantam ra a Europeonice-ra es az interjura. Es en is probaltam veluk talalkozni (Chris & Nicky), de a biztonsagi orok nem hagytak hogy megvarjam oket a press centre elott mert allandoan haza akartak menni es kuldtek az embereket hogy menjenek mar. No mindegy, majd legkozelebb.

Jaska Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3905
Na igen. Ez egy örök kérdés. Elvileg ugye oroszul Pljuscsenko lenne, de valahogy már megszokta a Pljusenkót... De a Jevgenyij helyett Evgeni... Ez enyhén szólva is fura.
Más. Végre itthon is jutottam nethez. Nagy szívfájdalmam, hogy erősen meg kellett húznom az interjút Briannal, mert ugyebár véges a sportrovat terjedelme. Ha minden igaz, holnap megtaláljátok a www.ujszo.com-on...
Thierry, nagyon köszönöm a CD-t! Egyszerűen fantasztikus. A barátnőmmel még a sajtótribünön megnéztük, ehem, a versenynek arra a részére nem nagyon emlékszünk. Viszont az egyik felvételen igencsak kockákból áll Alekszej...
B Junior, nagyszerű volt veletek találkozni, és nemcsak a gyros miatt :) Remélem, még sokszor találkozunk!
A többiekkel sajnálom, hogy nem találkozhattam, de tényleg szörnyen elfoglalt voltam :) (Pont mint Plush, aki mindig azt mondta, most nem jó az interjú, mert elfoglalt. Akkor is, ha éppen álldogállt és unatkozott.)
Az Eb jövőre Torinóban lesz, mintegy főpróbája az olimpiának (ami szintén Torinóban lesz, és nem Milánóban, mint ahogy valaki írta :P), aztán pedig Párizs következik... Oh, Brian hazai környezetben! Ezt nem hagyhatom ki!Még nem tudom, miből, de szeretnék ott lenni...
Igértem hosszabb élménybeszámolót is, ez az igéret továbbra is áll, csak hát megkezdődött a suli, így kicsit várnotok kell.
Még annyit a Joubert-Plush összehasonlításhoz, hogy szerintem Brian is a közönségnek korcsolyázik, meg saját magának is, mert szerintem nagyon élvezte az egészet! Plushnál meg nagyon az az érzésem, hogy Misintől függ, és ha Misin másképp állna hozzá, talán nem lenne annyira betojva, ha teljesítenie kell, főleg, ha előtte vki jól futott - lásd olimpia rövidprogram, és ha jól emlékszem, a nizzai vb-n is hasonló volt a helyzet.
Joubert előtt nagy jövő áll, Plushnak pedig fel kell kötnie azt a bizonyos alsóneműt. Ha pedig Andrej is felnő... Huhú, akkor lesznek csak a versenyek!
Előzmény: DApple (3903)
__vd Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3904
http://www.worlds2004.de/ww/en/pub/tickets.htm

azt hiszem a jegyeket nem a mi penztarcankhoz igazitottak :(

DApple Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3903
AuntMimi tényleg lenne szállás?az szuper!!persze hogy megyünk, a férfi szabadkorira mindenképpen.
Tényleg jo lenne ha többen összeverödnénk,közeli helyekre vehetnénk jegyet és olyan hangulatot csinálnánk mint most az orosz szurkolotábor.Addig is gyüjtöm az ösztöndijat.
Egy további szépség,amit a délmagyarban találtam:második helyezett Evgeni Pljuscsenko...
Vagy csak én vagyok teljesen buta és tényleg igy irja a nevét???
Csináltam csomo képet,bár még én is kezdö vagyok a digitális fényképezés terén, de azért egy pár egész szépen sikerült.A gálárol is vannak jo képeim.Csak azt nem tom hogy kell internetre fölpakolni.Tud vki segiteni?Köszi
badseed Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3902
Fodrika!
Jó ötlet a dortmundi csövezés, de kb. milyen költséggel járna még az út, utazás, belépő..?
még vívódom, mennék is, nem is.
igazából nekem az európai korisok jobban bejönnek, mint a "többiek".
lehet találni valahol vb-honlapot, az indulók listájával?

hol lesz jövőre az eb? és azután?
2006 Milánó, téli olimpia.... :-)))
üdv mindenkinek!
bikinek különösen, melinda :-)

Thierry Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3901
Én is nagyon szeretem őket, megmondom őszintén, tavaly sokkal jobban örültem, amikor ők szólaltak meg az Eb és a Vb alatt, mint Horváth Mariann. Aki még mindig jobb, mint Zelinka Ildikó. Nicky neje is műkorcsolyázással foglalkozik, a GoldenSkate magazin szerkesztője.

Egyébként megnéztem, döbbenetes szórások voltak az Eb alatt, találjátok ki, hányszor volt nagyobb a legmagasabb és a legalacsonyabb pontszám különbsége, mint 1,0? Nagyon sokszor, annyit segítek.

AuntMimi Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3900
Ezek szerint nemcsak én vagyok Chris & Nick-rajongó. :) Szerintem is fantasztikusak, egyrészt értenek hozzá, másrészt hihetetlenül pozitívak, minden produkcióban meg tudják találni a jót, és az esetleges hibák mellett az erősségeket is hangsúlyozzák. Na EZT az optimista gondolkodást kéne a magyaroknak is elsajátítaniuk. Nem mint Horváth Mariann, hogy csak akkor szólok bele, ha valamit elront az a szerencsétlen korcsolyázó. És hogy dicsérni szinte kizárólag a magyar versenyzőket lehet.

(Chrisnek a hangját is imádom ... :)) )

A eurosport.co.uk-en van egy fórum, ahol lehet a brit kommentátoroknak üzenni - sajna múlt héten, a verseny közben nem válaszoltak a kérdésekre, állítólag nemigen volt internetkapcsolatuk. Én egyébként nagyon szerettem volna személyesen találkozni velük Bp.-en, DApple a megmondhatója, hogy próbálkoztam, de nem sikerült.

És egy interjú Chrisszel, ha már szóbakerült:

http://www.europeonice.com

Kicsit lentebb az oldalon megtalálható a link ("Exclusive interview with Chris Howarth").

Előzmény: idared (3890)
Rhinn Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3899
Sziasztok!
Valaki megy a dortmundi VB-re? Én nagyon szeretnék menni, de egyedül nem fog összejönni.
Olyan jó lenne, ha összejönne egy kis csapat innét. Ha valakinek van jó ötlete írjon pls ide vagy a heluka@mailtars.hu-ra.
Thierry Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3898
Hiányzik a korcsolya, bizony… úgyhogy addig is, híreket mondunk

Szokás szerint nem volt az EB végeredménye ellentmondások nélküli, és ezt két beadvány is jelzi. Az egyiket a Francia Jégsportszövetség adta be az ISU-hoz, véleményük szerint Frédéric Dambier érdemelte volna meg a bronzérmet Ilia Klimkin helyett. Csak a rend kedvéért jegyzem meg, hogy a negyedik hely is Dambier legjobb eddigi eredménye. Egyébként a franciáknak valami különleges ragaszkodásuk van a bronzhoz (mert hogy az elmúlt években mindig az övék volt: 2001-ben és 2003-ban Stanick Jeannette, 2002-ben az azóta Európa-bajnokká lett Brian Joubert vitte haza) ?

A másik tiltakozás nem érkezett meg az ISU-hoz, ezt csupán a sajtó hallhatta. Az izraeli jégtáncos Galit Chait édesapja, Boris Chait szerint a Chait-Sakhnovski kettős azért nem állhatott fel a dobogóra, mert a bírák többsége antiszemita. Arra is hivatkozott, hogy a döntnök és helyettese egyaránt a harmadik helyre tették a duót, míg a pontozók mindössze az ötödik helyet ítélték nekik.

Komoly döntéseknek adott hátteret a Hotel Stadion az EB-t megelőző napokban, itt ülésezett az ISU elnöksége. Egyik határozatuk szerint a 2006-os kongresszusnak Budapest adhat majd otthont. Ennél sokkal érdekesebb azonban a számunkra, hogy a jövő évi junior Grand Prix-kiírás egyik állomása is Budapest lesz, szeptember elején.

A szezon végén Hollandiában rendezik meg az ISU 50. kongresszusát, amelynek egyik legfontosabb napirendi pontja az új pontozási rendszer tervezett elfogadása lesz. Cinquanta elnök persze komoly presztízskérdésként értékeli a dolgot, és felvetette, hogy az új szabályokról minden ISU tagszövetség szavazhatna, a gyorskorcsolyázók is, mivel a műkorcsolyázás televíziós bevételeiből származik az ISU vagyonának legnagyobb része, így a szabálymódosítás mindenkit érint.

Ha már a televíziónál tartunk, a kongresszuson minden bizonnyal szóba kerül majd az a szerződéscsomag is, amelyet a nemzetközi szövetség az amerikai televízió-társaságokkal kötött. A korcsolyasportokat tartalmazó TV-csomag nem volt olyan kelendő, mint az elmúlt alkalommal, elmúltak a nagy botrányok, kevesebb a néző. A kevesebb pénzért eladott jogok pedig kevesebb pénzdíjat jelentenek majd a korcsolyázók számára (ennek nyomai már idén is jelentkeztek, a GP-sorozat összdíjazása kevesebb volt, mint tavaly).

A kongresszuson szóba kerülhet a Négy Kontinens-verseny jövője is. Az 1999 óta megrendezett, az Európa-bajnokság párjának szánt verseny nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A résztvevő országok közül többen nem a legjobbjaikat küldik (pl. Egyesült Államok, Japán), kevés a néző, a helyszíneken és a TV-k előtt is. Persze annak is lehet szerepe a dologban, hogy az idei versenyen megdöbbentő eredmény született a férfiak mezőnyében, ahol a kanadai Jeffrey Buttle-nek alacsonyabb pontokkal sikerült legyőznie honfitársát, Emanuel Sandhut.

A megdöbbentő eredmény származhat az átmeneti pontozási rendszer adottságaiból is. Ahogy az elmúlt héten láthattuk, megdöbbentő különbségek mutatkoznak az egyes bírák pontszámai között, és különösen megnehezíti az állás követését az, hogy nem láthatjuk, melyik pontozó hanyadik helyre tette a korcsolyázót. A probléma komolyabb, mint az első látásra gondolnánk: a mögöttem ülők például gyakran nem értették, hogyan alakul ki a végeredmény, gyakran tartották azt igazságtalannak (annak, aki először látja, valóban nehéz megérteni azt, hogy egyesek előnnyel érkeznek a szabadkorcsolyázásra a rövidprogramról és a kvalifikációról). Ez is szerepet játszhat abban, hogy csökken a műkorcsolyázást nézők száma.

Az orosz szövetség engedélyt kapott arra, hogy a korábban még Fehéroroszország színeiben korcsolyázó Julia Soldatova ismét Oroszországot képviselje. Soldatova még oroszként szerzett EB-ezüstöt és VB-bronzot, majd miután nem jöttek az eredmények, edzője, Elena Tchaikovskaya tanácsára szerződött Belaruszhoz. A múlt héten született döntés értelmében Soldatova elindulhat a dortmundi VB-n. Az orosz női keret végleges kihirdetése március közepére várható, amikor Irina Slutskaya tesztkorcsolyázáson vesz részt, hogy lássák, a betegség miatt rövidre szabott felkészülés elengedő-e a világbajnok részvételéhez.

kapcsie Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3897
Az tényleg nagyon jó volt, amikor a sajtópáholyból beordították a stadiont, hogy "MEGVAN"!. az akkora élmény, azt sem felejtem el egy darabig. tudunk azért mi magyarok is örülni rendesen, és ez annyira jó!!!!!
Előzmény: zinaida (3896)
zinaida Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3896
Szerintem is mókás volt a közvetítés tegnap..
Én kb. 10 percig nem tudtam abbahagyni a nevetést a "kivítelezett pörgetés" után (a dobott ugrást keresztelte át).
Viszont én nekem semmi bajom nincs Horváth Mariannal, kedves hangja van, és ugyan néha keveri a Schalhow-ot a Ritbergerrel, de azért sokat fejlődött az évek során.
Zelinka Ildikó nekem az Eb-é óta nagyon szimpatikus.
Biztos emlékesztek rá amikor a női kűr alatt Júli futása után amikor feszülten vártuk a pontokat valaki bekiabált, hogy "Megvan". Tudtam, hogy a tv-ben előbb jelenek meg a pontok, mint a kivetítön
ezért egyből Zelinkára néztem aki nagyon-nagyon örült, tapsolt és látszott rajta, hogy szívből jönn
nemcsak megjátsza magát.
Mondjuk azt én sem értem miért pont egy volt vívó és kosárlabdázó közvetítti a korit, biztos lehetne keríteni volt korisokat is.
Előzmény: gitana19 (3895)
gitana19 Creative Commons License 2004.02.10 0 0 3895
Egyetértek! A fordítás iszonyatos volt, megvolt neki a szöveg, és ha az interjúalany improvizált, az neki nem tűnt fel. A Kathi Witt szövegébe pont a lényegnél beszélt bele, csak a nők külsejét tudta minősíteni, az egy dolog, hogy én nem ismerem fel az ugrásokat, de ez még a Biellmannt se! Egyetlen szerencséje, hogy a Plush számába nem beszélt bele, lehetett élvezni a bohócot meg a zenét. Mint férfi (ne túlozzunk, fiú) abszolút nem jön be, de ahogy levetette a zakót, az az arckifejezés...
A Budapesti gála ezerszer látványosabb volt, és nem csak a fellépők miatt. A fények, a felvételek, egyszerűen gyönyörű volt. Pl. A 2. helyezett lány (Socholova?) El tango de Roxane-je is jobban nézett ki sötétben.
Előzmény: AuntMimi (3887)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!