Keresés

Részletes keresés

informania Creative Commons License 2017.11.08 0 2 3234

Sziasztok!

 

A fórumon az utóbbi időben egyre több a "csajok / hölgyek ki jön velem szaunázni" stb. bejegyzés. Ez a fórum a szauna-kultúráról szól (ahogy olvasni tudó emberek a címében is láthatják), és nem társ- illetve partnerkereső oldal.

Ha szabad kérni, maradjunk az érdemi információk és tapasztalatok megosztásánál, illetve a helyes szaunázással kapcsolatos kérdéseknél. Az, hogy ki kivel, illetve kinek nincs kivel - baromira nem érdekel. Erre vannak más fórumok.

 

Aki megértette, annak köszönöm. :) 

 

üdv

néró2012 Creative Commons License 2017.11.07 -1 0 3233

Üdv!

 

Csütörtökön jön hölgy vagy pár a Kecskeméti nudi szaunába?

Törölt nick Creative Commons License 2017.11.05 0 0 3232

üdv Mi a helyzet a nemrég átadott Sástói kemping wellnesszel,az textilmentes?

pistiisti Creative Commons License 2017.11.04 0 0 3231

Mindig úgy van, sajnos. Péntekenként.

Előzmény: sült kutya (3230)
sült kutya Creative Commons License 2017.11.03 0 0 3230

Sziasztok, V8-ról egy kérdés: mennyire van pihenőhely? Tavaly voltunk ott és bár minden más szempontból tetszett, gond volt, hogy nagyon kevés a nyugágy és persze mind foglalt volt. Ez mindig így van (mármint péntek délutánonként), vagy csak egy zsúfolt napot fogtunk ki? Köszönöm, ha megosztjátok a frissebb tapasztalatokat.

magnum52 Creative Commons License 2017.10.19 -1 0 3229

Csajok!! Holnap ki kísér el textilmentes szaunázni Debrecenbe?

sauna_guy Creative Commons License 2017.10.18 0 0 3228

Sziasztok! :) Még nem voltam a szentendrei V8-ban, most pénteken szeretnék menni először. El tudja mondani nekem valaki mire számíthatok? Milyen szaunák/gőzök vannak? Köszönöm!

akkornemcsakúgy Creative Commons License 2017.10.17 0 1 3227

Egyszer feltétlenül. De addig itt van Sárvár, Bük, Celldömölk. Beérem azokkal is. :)

Előzmény: magnum52 (3225)
Kevin Creative Commons License 2017.10.17 0 2 3226

Debrecen teljesen rendben van, mindenképpen az ajánlott kategóriába tartozik a hazai szauna világban.

 

Havonta egyszer tesztelem is.

Előzmény: magnum52 (3225)
magnum52 Creative Commons License 2017.10.16 0 0 3225

Gyertek Debrecenbe ;)

Előzmény: akkornemcsakúgy (3224)
akkornemcsakúgy Creative Commons License 2017.10.16 0 2 3224

Hát, ha ezt tegnap délelőtt olvasom és válaszolok, akkor azt mondom nagyon jó. De tegnap voltam, és igen rossz tapasztalatokkal jöttem el. Van külön szauna belépő, de a szaunarészleg korlátja nyitva volt, jött be boldog-boldogtalan. Maga a szauna rész elég kicsi, gőzfürdő, római kabin, finn szauna. De ott még egy pihenő sincs. Az udvaron van egy jó finn szauna, a kijáratra ki van írva, naturista terület. Volt ott egy .... szaunamesternek nem mondanám, dolgozó, kérdezem, akkor mi fürdőruha nélküli, a szaunák és az udvar. Oké. Persze, az udvaron egyből két hölgy és egy pasi fürdőruhában. Szaunából ki, végigfutnak a füvön, be a jakuzziba. Ők magyarok voltak. Volt négy németül beszélő hölgy, nagyon hangosan és fürdőruhában. Napoztak. Nagy terület van, ahol tényleg lehet fürödni, napozni fürdőruhában, nem értem miért kell arra az egy helyre menniük, ahol nem szabad a fürdőruha. Na, velük összetalálkoztam később a gőzben is. Egyikük még a papucsát is behozta, de nem is csodálom nagyon szép kis papucs volt, sőt inkább szandál. Még kis csillogó kő is volt rajta. Ja és az első gőzfürdő amit láttam, amiben nincs slag, hogy le lehessen mosni az üléseket. Aztán voltak azért akik fürdőruha nélkül voltak, de a többség fürdőruhás volt. Az ott dolgozóknak eszük ágában sem volt szólni semmiért, kettesével-hármasával kellemesen elbeszélgettek. Kár, mert szép és akár jó is lehetne. 

Azért olyan nagyon nem fogom a kedvenceim között emlegetni.  

Előzmény: ninnyabanda (3223)
ninnyabanda Creative Commons License 2017.10.11 0 0 3223

Körmenden még nem voltam. Amúgy milyen hely?

 

Előzmény: akkornemcsakúgy (3210)
szellemijáték Creative Commons License 2017.10.11 0 1 3222

Ezt akár én is írhattam volna a zalakarosi fürdőről. Képzetlen bunkó személyzet, sajnos a szauna kultúra még a legtöbb helyen nem ért el MO-ra ...

Előzmény: Rendszer.hiba (3201)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 0 1 3221

Üdv Mi a Tapasztalat A Kerekdombi /Tiszakécske/szauna részleggel?

Ott is csak meztelen lehet lenni ,ill törölközőben.

Mennyien szoktak lenni stb ?

ígyszületünk Creative Commons License 2017.09.28 0 0 3220

Sziasztok, szeretnék informálódni hogy a mórahalmi Colosseum hotel wellness részlegében milyen a szaunavilág. Textiles, natur, lepedőzés megy? A fürdőről már olvastam itt, esetleg pontosabb infó arról is érdekel.

Üdv.

 

Armogur Creative Commons License 2017.09.27 0 0 3219

Volt valaki a Paskálban a szauna nyitóparty-n? Szívesen olvasnék egy élménybeszámolót, milyenek a szaunák, és az egész hangulata az Aquaworldéhez képest.

 

http://szauna-szeansz.hu/szaunaszeanszok-a-paskal-furdoben.html

 

 

Máté Kiss Creative Commons License 2017.09.26 0 0 3218

ma vagy holnap valaki Debrecen textilmetes szauna ? itt a viber elérhetőségem : 203134752

esspí Creative Commons License 2017.09.26 0 0 3217

Bár a V8 megér egy próbát,szombat estére (mármint szeptember 30 ) most az Aranykor Termált javaslom.Ballószög,Kecskemét mellett ;  Mindenkinek,aki szeret textilmentesen szaunázni,fürdőzni !  

Armogur Creative Commons License 2017.09.16 0 0 3216

Jól van, meggyőztetek, egy próbát egyszer megér a V8.

Előzmény: Thomas Konroy (3215)
Thomas Konroy Creative Commons License 2017.09.16 0 1 3215

Fejben számolom, van vagy 6 zuhanyzó. Én egy szeánsz után olyan vagyok mint egy lassított zombi, ha nem elsőként érek oda, akkor is tudok várni fél percet a soromra.
A V8 tényleg az egyik legkulturáltabb hely az országban. Igazából attól félek, nehogy túl sokan felfedezzék, és lerontsák a dolgokat :)

Előzmény: Armogur (3213)
Ilikesmee Creative Commons License 2017.09.15 0 0 3214

Általában sokan vannak, de azért el lehet férni. Én valahogy a zuhanyzókra sem szoktam sokat várni.

Előzmény: Armogur (3213)
Armogur Creative Commons License 2017.09.15 0 0 3213

Én már a szezon kezdete után voltam, mivel azelőtt zárva volt a V8, mindenesetre meglepett a vasárnapi nap. Majd megnézem a pénteket is egyszer. Nincs nagy tömeg?

Előzmény: Ilikesmee (3212)
Ilikesmee Creative Commons License 2017.09.14 0 1 3212

Valóban, a szezon pont ezen a héten kezdődött, ugyanis nyáron szünetelnek a szaunaprogramok, és olyankor nem is fürdőruhás a wellness.

Tényleg ajánlom, hogy próbálj ki egy pénteki napot, nekem személy szerint jobban tetszik, mint az Aquaworld :)

Előzmény: Armogur (3211)
Armogur Creative Commons License 2017.09.14 0 0 3211

Biztosan én mentem rosszkor, egy-két hete egy vasárnapi napon, de nekem csalódás volt a V8. Valami hasonlóra számítottam, mint az Aquaworld egy fürdőruha mentes napon, de ehhez képest egy hölgy volt csak lepedőben, mindenki más fürdőgatyában, fürdőruhában volt, ami egy dolog, de az emberek többsége nem terített maga alá (vagy csak jelzés értékkel) törölközőt. Ez a szauna-kultúra része...

 

A másik, hogy a honlapjukhoz, és az itt elmondottakhoz képest én sokkal többet vártam. A kamrák szűkösek, olyan "valami, de nem az igazi" érzés. Aztán rákérdeztem, hogy ez minden, mert én valami mester-szaunáról is hallottam, és akkor mondták, hogy van az is, kb. 50 fős, de az csak péntekenként, amikor a szeánszok vannak. Aztán meg elképzeltem, milyen lehet, ha szeánsz után mindenki zuhanyozni akar abban a 4 zuhanyzóban, hát nem tűnik túl komfortosnak. Egy esélyt adok azért egyszer neki egy pénteki napon, de számomra az Aquaworld sokkal élhetőbb szaunavilággal rendelkezik.

Előzmény: Ilikesmee (3207)
akkornemcsakúgy Creative Commons License 2017.09.12 0 2 3210

Bük:

 

De ugyanilyen lett Körmenden is. Csak kicsit közelebb épült. :)

Előzmény: ninnyabanda (3182)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.12 0 1 3209

Csak péntekenként teljesen fürdőruha mentes már, a keddi napok nem. Amúgy valóban jó a hely, bár egy minimálisan nagyobb wellness rész azért nem lett volna rossz.

Előzmény: Ilikesmee (3207)
nagykt Creative Commons License 2017.09.11 0 0 3208

Nem véletlenül nyert az év fürdője szavazáson

Előzmény: Ilikesmee (3207)
Ilikesmee Creative Commons License 2017.09.10 0 1 3207

Keddenként illetve péntekenként 16 órától fürdőruha mentes az egész wellness, csütörtökön és vasárnap pedig csak a szaunák.

Nagyon profi szeánszok vannak, jó a hangulat. Pénteken este vannak a legtöbben, a korosztály vegyes, a nemek aránya is viszonylag kiegyenlített.

Az általam eddig látogatott magyar szaunákhoz képest nagyon lazán viselkedik mindenki, még a lepedőzés sem jellemző, sokan a szaunákon kívül is meztelenül járkálnak, illetve a medencét is mindenki ruha nélkül használja a keddi és pénteki napokon. Normális emberek látogatják.

Mindenképpen ajánlom, az ország egyék legjobb szaunája véleményem szerint.

Előzmény: nándrix (3206)
nándrix Creative Commons License 2017.09.09 0 0 3206

A szentendrei V8ról írna nekem valaki átfogó elemzést. Érdemes kilátogatni?

asdqweasdqweasd Creative Commons License 2017.09.08 0 0 3205

Szentendre - V8

Magyarhertelend - Fürdő

Debrecen - Termál

Vonarcvashegy - Zenit

Mickolctapolca - Barlangfürdő (ez sajnos fürdőruhás)

Tiszakécske - Kerekdomb

Martfű - Termal Spa

Komárom - Brigetio

 

Ezeken kívül biztos van még több is, de ennyiből már lehet választani.

 

Előzmény: prat002 (3203)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!