Keresés

Részletes keresés

lAlA Creative Commons License 2006.05.08 0 0 233

Üdv Emberek!

 

Kérdezném akkor hova érdemes menni autóbusszal Görögországba ami még megfizethető?

 

Paralia amiket olvastam ... hát kezd tőle elmenni a kedvem

 

Sarti esetleg Tolo???

 

Mondjatok valami jó helyet, ami nem kell hogy teljesen nyugis legyen de nem is akarunk igazán bulizni menni.. hanem csak pihenni. A lényeg hogy görög hangulat legyen...

 

Tavaly nászúton Spanyolbanban voltunk Lloret de Mar-ban, hát az felejthetetlen élmény volt!!! .. és egy ahhoz hasonló utazást szeretnénk belőle kihozni.. csak ha lehet olcsóbban és busszal.

 

Thx Laller.

Előzmény: Mani_ (232)
Mani_ Creative Commons License 2006.05.02 0 0 232

Sziasztok!

Én voltam Sartin is, 2szer. Először azt hiszem 2001ben, marhára élveztem ezért 2003ban szintén oda mentünk és akkor már halálra untam magam. A falu látványosan fejlödik, ezzel együtt koszosodik, hangosodik, szerintem már a görög hangulat sincs meg annyira.

Mi most Paraliara haverokkal megyünk, bulizni, szórakozni. Nem a görög hangulat  lényeg hanem a tengerpart, buli, sunshine =)

A hullámtörökkel most megijesztettél, rendszeresen tengerisünbe lépek, ott is ahol nincs, szóval majd messzire kerülöm majd öket.Nagy hullámok vannak? (gondolom ha már van hullámtörö...)

lara76 Creative Commons License 2006.04.29 0 0 231

Szia!

 

Mikor mentek? Melyik apartmanba?

Sajnos arról az irodáról nem hallottam, de ne izgulj minden rendben lesz.

 

Előzmény: reni 11 (230)
reni 11 Creative Commons License 2006.04.19 0 0 230

sziasztok!

 

Uj vagyok még itt és segítséget kérnék.

Utazott már valaki a "külföldi szállások .hu" utazási irodán keresztül?

Mi most fizettük be olimpic beachra az utazás 30%-át és egyénileg megyünk.Viszont konkrét papírokat nem adtak hogy milyen szállásra fizettünk be.Állitolag majd a teljes ár kifizetése után kapjuk meg.

Tud valaki errről valamit?Tényleg igy működik?

Köszi ha segítetek!!

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.19 0 0 229

Hali, kis segítség a nyelvet is tanulóknak:

Már 922 megvan a szükséges 1000 szavazatból :-)))

Halad szépen a görög nyelv!!!

http://www.dint.hu/index.php?mod=nyelvszavaz&szavaz=1

lara76 Creative Commons License 2006.04.05 0 0 228

szia Réka!

 

én szeretnék kérni képeket, ha tudsz küldeni.

renoci@citromail.hu

köszi  Reni

eufratesz Creative Commons License 2006.03.27 0 0 227
Azt már nem is említeném Santorinis kiruccanással,de ez már más tészta,a különbséget csak két észak-Görög szárazföldi település között próbáltam érzékeltetni kb azonos árkategórián belül.
Előzmény: nahat (226)
nahat Creative Commons License 2006.03.27 0 0 226
Hát vagy Krétát :-)
Előzmény: eufratesz (225)
eufratesz Creative Commons License 2006.03.27 0 0 225
Sziasztok!Idetévedtem erre a topikra,és őszintén meglepődtem.2001-ben voltunk a lányommal Paralián,és mi jól éreztük magunkat első görög utunk alkalmával.Meg voltunk győződve 1 évig,hogy ez volt a csúcs görög út,a pénztárcánk ennyit bírt el akkor.Gondoltuk legközelebb repcsi és Kréta,erre 3 évet vártunk.No de rá egy esztendőre Sartiba mentünk szintén busszal.Ott döbbentem rá a különbségre.Akkor láttam először Görögországban türkizkékes-zöldes tengert kristálytisztát!!!Nem egy műüdülővárost,hanem igazi ófalut,telis-teli virággal,szemben az Athos-hegy,narancspart,Vourvouru,és egy hajózáskor delfineket,annyira tiszta volt a víz.No hát ez mind nem volt Paralián sajnos.Tömeg,szürkészöld tenger,csak bulizós fiataloknak ajánlom,aki a görög hangulatot keresi Sartit válassza!Pillantsatok rá Sarti honlapjára nézzétek meg a képgalériát,nem fogtok csalódni!!!
kukaca Creative Commons License 2006.03.27 0 0 224

Helló

 

Megnéztem, tényleg nem rossz, kb ugyanazokkal a paraméterekkel mint az Oceanis apartman.

 

Csaba

Előzmény: Zsuzsika25 (222)
kucó Creative Commons License 2006.03.27 0 0 223

hello!

mi tavaly voltunk Paralia-n, és nagyon tetszett!bár sokan szídják,de fiataloknak, baráti társaságoknak szerintem a legmegfelelőbb!

nem nagy a "város", gyalog is bejárhatod, de sokan bérelnek robogót, quadot!

van menetrendszerini buszjárat, olympic beach és katerini felé, 5percenként jár, még este is!egyébként minden nap nagy a nyüzsi, mikor mi voltunk naponta volt vmi rendezvény a parton, délutántól estig!

a hullámtörők szerintem feldobják a partot, egyáltalán nem zavaróak, csak tele vannak tengeri sünnel, de azokat kiszedik rendszeresen(szegények)!:)

ha akarod küldök képeket!

Réka

Előzmény: Mani_ (220)
Zsuzsika25 Creative Commons License 2006.03.27 0 0 222

Szia!

 

Nézd meg az Alasitas apartmant, csendes helyen van.

Előzmény: kukaca (221)
kukaca Creative Commons License 2006.03.27 0 0 221

Sziasztok!

 

Az OCEANIS apartmanházról hallott-e valaki valami bíztatót? A kertre néző szobák kilátása mennyire gáz? Az apartman állítólag 2005-ben épült és csendes környéken van 200 m-re a parttól és a központtól.

Ha rendben van a szállás, akkor holnap megyek lefoglalom, de ha valaki tud csendes környéken lévő szállást és megosztaná  velem az infót, azt szívesen venném.

 

Előre is köszönöm

 

Üdv

 

Csaba

Mani_ Creative Commons License 2006.03.26 0 0 220

Sziasztok!

 

Mi július elején megyünk barátokkal Paraliára. Képeken láttam hogy hosszú köépitmények (hullámtörök?) nyulnak be a tengerbe. Nem zavaró ez? HOgy lehet közlekedni a városon belül? Meg tulajdonképeen mekkora szélében a város? =)

Andi. Creative Commons License 2006.02.28 0 0 219
Sziasztok! Szeretnék Görögországban munkát vállalni a párommal. Ha tudnak valaki segítséget vagy infót azt megköszönném. Érdekelne, hogy, aki kiment annak hogyan sikerült. Elsősorban Paralia érdekelne. Állítólag ott sok a magyar. Hallottam olyat, hogy csak ki kell menni, mintha nyaralni mennénk, aztán ott keresni munkát. Csak hát ez elég bizonytalan. Mennyit lehet ott kb. keresni? Köszi
Zsuzsika25 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 218

Szia!

 

Írtam neked e-mailt.

Előzmény: lara76 (217)
lara76 Creative Commons License 2006.02.10 0 0 217

Szia Zsuzsika 25!

 

Lenne még pár kérdésem, ha nem gond megadnád az email címed?

 

Előzmény: Zsuzsika25 (215)
Zsuzsika25 Creative Commons License 2006.02.09 0 0 215

Sziasztok!

 

Én sem értem igazán miért szidják annyian Paraliát. Én nagyon jól éreztem magam.

O. Beach-nél szerintem jobb. Ha pedig az ember a tengertől kicsit hátrébb, valamelyik mellékutcában lakik, nyugodtan lehet aludni is.

Szerintem szuper hely.

Előzmény: pagoo (210)
Hughes de Payens Creative Commons License 2006.02.08 0 0 214
Ne menjetek Paraliára. Felejtsétek el azt a helyet. Prosztó, tahó, sutyerák az egész. A környéken vannak sokkal jobb helyek, akár Chalkidikin, akár Evián, akárhol.
pagoo Creative Commons License 2006.02.07 0 0 213
Szia!

Több infót sajnos nem tudok adni, mert Asprovaltán még nem jártam. Mi kb. 5 éve voltunk Paralian, akkor tiszta volt a víz.
Előzmény: lara76 (211)
lara76 Creative Commons License 2006.02.07 0 0 212

Szia Valcsi!

 

Miért jobb Olymic Beach mint Parália? Nem tudom mit válasszak.. nyárra.

Van azért élet Olymic B-en? Még Asprovalta is szimpi, légyszi segíts.

köszi

szeretjük a nyuzsit, de éjjel aludnánk is.

Előzmény: k.valcsi (25)
lara76 Creative Commons License 2006.02.07 0 0 211

Szia Pagoo!

 

Köszi a tanácsot! De tudod szeretnénk tengerre néző szobát is, ez már igy túl sok mi? Meg aludni is , ez megoldható? Tudsz ajánlani egy ilyen apartmant?

Tiszta volt a tenger?

Asprovaltáról mi  a véleményed?

pagoo Creative Commons License 2006.02.06 0 0 210
Szia!

Csak az alvás szempontjából ne válaszd Olimpic Beach-et, Paralia szerintem jobb. Ahogy a görögországi nyaralásról c. topicban is írták,ha egy mellékútcában lesz a szállásotok, semmi probléma nem lesz a zajjal(nekünk sem volt). Eljutni minden éjszaka Olimpic Beach-re (kb 2-3km),hosszú lesz, ha nem akarsz mindig taxizni. Sokan szídják Paraliat, de én nem osztom ezt a véleményt. Jól éreztük magunkat.
Előzmény: lara76 (209)
lara76 Creative Commons License 2006.02.06 0 0 209

Szia!

 

Az érdekelne hogy Olymic Beach is jó hely-e, ?Könnyen át lehet menni Paráliára gyalog? Csak az alvás miatt lenne jó O. B. Azt hallottam Parália éjjel is zajos.

 

Előzmény: Zseléke (139)
WWW19 Creative Commons License 2005.09.17 0 0 205
5000-ért eladó szállás Paralián 2 főre
szeptemberi utazás autóbusszal szeptember19, 26 repülővel szeptember20, 27

érd: zsolty_17@freemail.hu
jenike Creative Commons License 2005.09.17 0 0 204

www.utirany.hu a Te oldalad! jenike

Előzmény: abes (203)
abes Creative Commons License 2005.09.09 0 0 203
Sziasztok!

Szeptember végén mennénk Paraliá-ra "nyaralni" 2 autóval mennénk. Az útvonalakra várok elsősorban javaslatot. Merre érdemes menni, mire kell oda figyelni, mivel szivatják az embert, mik a járulékos költségek, stb. stb.

A válaszokat előre is köszönöm.
msmat Creative Commons License 2005.09.08 0 0 202

Az mit jelent (mármint a feketelista ?)

Előzmény: sitaki (196)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 201

Sziasztok!

 

A motorbérléshez milyen iratokat kérnek, ill mibe kerül?

 

 

 

 

Motorbőgetés éjjel 02h - kor   RULEZZZZ   ;)

 

 

Thx.

Jacques de Molay Creative Commons License 2005.09.08 0 0 200
Te nem adod fel? Ráadásul már nyolcezer. Gáz.
Előzmény: WWW19 (199)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!