Keresés

Részletes keresés

pista72 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24773
Sziasztok!
Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy a párommal résztvevője lehettünk ennek a fantasztikus bulinak! Külön köszönet Csóriéknak és Tatusnak, hogy ezt a csapatot így összehozták és vendégül látták! Köszönjük Gyuri bátyánknak a pince túrát! HÚÚÚÚ!!!! No meg az a sok szép csere tégla amit kaptam tőletek! Köszi, köszi, köszi!
tamtomi Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24772
Hali.Hát nézzük sorban.
SH passz még nekem sincs
AA Ausch Aladár
AG Ausch Géza egy lappal hátrébb benne van a katalógusban
RS Reidl Sebestyén Tolnanémedi
FH Frank Henrik Keszőhidegkút
SA sajnos nem tudom pedig sok felé találtam már a környéken
DM zömében Pincehelyen található meg de a gyártó eddig ismeretlen számomra
Üdv.Tomi
Előzmény: atis68 (24763)
hb-tatus Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24771
Szia, Teri kérésére lövöm az alábbi méljét:

***Gyerekek!
Tök jó volt Dúzsban a buli!
A TÉGLÁSOK egy bomba jó banda!
A szervezők és a segítők előtt lehajtom kalaptalan fejemet.
Tata, láttam, hogy élvezted, ahogy szaporodunk.
Teri mama –( ha ezt a nevet engedélyetekkel birtokolhatom.)***
be-ri Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24770

Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, köszönjük a kellemes hétvégét!!!

 

 

hb-tatus Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24769
szia mindenki, hál' Istennek, baj nélkül lezajlott a közgyűlés. Egy kis statisztika: minden eddiginél többen voltunk, a 'rendes' tagok 2/3-nál is nagyobb többségben jelentek meg.
Heten rendezték az elmaradt tagdíjat, + 4 új taggal is gyarapodtunk, köztük egy hölggyel.
Jóskapapa könyvére kilencen mozdultak, ez lehetne több is. (viszont késésben nem vagyunk, a kiadvány hátoldalán megtalálni a szla számunkat...). Ennyi 'elsőbálos' versenyző sem volt még egyik rendezvényen sem.
Lassan annyian leszünk, hogy a Felvonuás-téren kell rendezni a találkozót...
Néhány személyes megjegyzés: Úgy illett volna, hogy minden elsőbálossal beszéljek néhány szót, netán koccintsunk is. Bár erre próbáltam ügyelni, mégis volt olyan, akivel nem sikerült találkozni. Bocsánatot kérek mindazoktól, akikhez nem jutottam el, egyszerűen fizikai képtelenség volt, nem a szándék hiányzott. Viszont nyugalmasabb időben szívesen látok mindenkit egy kiadós beszélgetésre, gyűjtemény nézésre- ezt az 'öregek' tudják, tanúsíthatják.
Köszönöm én is a Csóri család valamennyi tagjának, a baráti körükbe tartozó segítőknek, a házigazdánknak, az önkormányzatnak a munkáját, segítségét.
Remélem, mindenki meg volt elégedve a cserékkel is, nem maradt tüske senkiben
hb-tatus Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24768
szia, a CNZ ahogy írtad, Zichy Miklós, de nem 1722, hanem 1792
Előzmény: B-csabi (24762)
B-csabi Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24767
1770 madárlábnyommal Győr Gyugyerák mester jóvoltából,szégyelltem is magam egy kicsit hogy felkaptam a földről ahogy Zsolti dobálta a csomagtartóból,de mivel elszámoltam 5 ig és senki nem mert nyúlni érte magamévá tettem,ha Utyip Pista szavaival élnék letartóztattam.(legközelebb ígérem mást is hagyok érvényesülni 8 ig fogok elszámolni)

Eszterházi padlástégla Tatustól
Sásd gondolom Sásdról
R&O Szintén Győri Darab Gyugyerák mestertől,de ki is ez?
B-csabi Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24766
A negyedik téglám Comes Nicolaus Zichy,ezt vajon ki követte el ellenem?

Legközelebb már látom alaposabbnak kell lennem:-)
Előzmény: B-csabi (24762)
lanko Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24765

Szia, köszi!

Nem olyan a mi tábornokunk!

A hálám nem marad el, remélem legközelebb találkozunk!!!

Előzmény: B-csabi (24759)
lanko Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24764

Szia, köszi!

Tegnap voltunk Vitnyéden ebédelni, majdnem bementünk de gondoltuk még pihengetsz!!! ;-)))

Előzmény: LUDLUM (24758)
atis68 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24763

A mai napot is pihenőnappá kellett volna nyilvánítani.

 

Hazafelé a kigondolt útvonalat megváltoztattuk. S mivel az utánfutót is egyensúlyba kellett hozni meg-megálltunk.

 

1. SH ? (normál és tükrös) Szakályon kért bebocsájtást,

2. AA- AG kisméretüek(az AA benne van a Göllei katalógusban, de az AG?) Belecskáról

 

3. RS- FH kisméretűek ? szintén Belecska

4. SA  ives ? Belecska

5. DM ? Belecska

 

 

 

 

 

 

B-csabi Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24762
Én már elkezdtem a tégláim tisztogatni és a kupac legtetejéről rögtön lekaptam a legszebbeket már látom neki kell állnom a téglatartót bővíteni mert vétek ezeket a téglákat kupacba rakni
Még egyszer köszönöm mindenkinek akitől kaptam téglát,hogy ennyire jók voltatok hozzám mint ismeretlen új tag.

Felsőelefánt az új csordatag lógó orral de vigyori szájjal.
RGVM 1669 Raymund Graf von Montecuccoli ennek is beszartam,bár nem tudom kitől de köszi.
SGCVH1710 Siegbert General Cavallerie von Heister szintén zenész.
GNZ1722 Erre még nem jöttem rá hogy kicsoda.
UB tulipánnal Utyip Mestertől köszi.
csehpes Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24761

Néhány kép:

1./Zsolt a főszakács

2./Nehéz a házigazdának

3./Hastánc

4./ Egyet a papának, egyet a téglának...

utyip00 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24760

Sziasztok mindenkinek!

Köszönjük Csórinak a szíves vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat. Mindent köszönünk.

B-csabi Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24759
meg pár darab téglád is azt hiszem ,persze csak akkor ha Lúd mester nem kefélte le a neved róla:-))))
Előzmény: lanko (24757)
LUDLUM Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24758
Szeva!

Tesókám, a Téged illető kiadvány itt van nálam.
Előzmény: lanko (24757)
lanko Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24757

Szia Murmi!

A C K-tölem van.

Annyit tudok rola hogy Sopronba találtam.(a bánfalvi evangélikus templomnál)

Előzmény: murmuncari (24756)
murmuncari Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24756

Sziasztok,

CSÓRIKA: minden nagyon jó volt, köszönöm szépen!

Többiek: tudná valaki azonosítani e téglákat? (régebbiek):

 

 

Zoli_t5H Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24755
Mind benne voltunk na... de Te kicsit jobban, csak hogy huzzalak. :-)))))))

Előzmény: Petis007 (24753)
Gabcsi66 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24754

Sziasztok Tagtársak!

 

Remélem mostanra már mindannyian épségben, egészségben hazatérettetek szeretteitek körébe, akárcsak én!

 

Nekem sajnos kicsit rövidre sikerült az ottlétem, de ettől függetlenül nagyon szépen köszönöm a szervezőknek a nagyszerű találkozót és kiállítást, a házigazdának a pompás helyszínt, a jóféle pörköltet ebédre, az előadóknak az előadásokat, és a hozzá tartozó felkészülésüket, mindenkinek a keze munkáját és energiáját akik a sütiket, pogácsákat és egyéb sósakat előállították, italainkat biztosították, és külön köszönet a gyönyörű kiadvány elkészültéért!

Nektek, kedves Tagtársak pedig a cseréket, beszélgetéseket, és egyáltalán magát a találkozást köszönöm!

Nagyon örülök, hogy én is tudtam néhány szép téglát adni, és ilyen szépségeket cserélni! 

 

Gabcsi66

Petis007 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24753
Mennnny má, nemcsak én voltam naa. :))
Előzmény: Zoli_t5H (24752)
Zoli_t5H Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24752
Te is??? Leginkabb Te, cukipofa! :-)))

Előzmény: Petis007 (24750)
Zoli_t5H Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24751
Na, vegigneztem a talalkozoval kapcsolatos kepeket es le kell, hogy csesszelek titeket... milyen ferfiak vagytok ti??? Annyi kepet feltoltottek a sok szutykos teglarol, a mi hastancos felistennonkrol meg egyet sem??? Na gyorsan elo azokkal kepekkel, mert tudom am, hogy mind sunyitotok, de akkor csattogtak a legjobban a vakuk, amikor tamtomine onagysaga a szinre lepett. :-)))
Na elo azokkal a kepekkel! ;-)



Petis007 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24750
Sziasztok!
Töredelmesen be kell valljam a kishatos amortizálásához én is hozzájárultam. :)
Zoli, de ki volt még ott, mert nem csak mi kezünk volt benne? :))

Nekem 84db a mérleg, a pincétől kifelé vezető homokos úton Építész Feri jóvoltából teljesen sima volt a kijutás (a Volvo útgyaluként funkcionált) de egy-két karc esett a tolnai kacsaringós utakra. :)
Előzmény: Zoli_t5H (24746)
Zoli_t5H Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24749
Szevasz Zoli!

Majd egy mailt dobjal mar, hogy milyen utvonalat jartatok be hazafele, kivancsi vagyok, mit hagyhattunk ki. :-))
Előzmény: TEE (24732)
Zoli_t5H Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24748
Szerintem szombat reggel ott lettel volna elasva a homokba, valamelyik sator ala. :-)))

Előzmény: csirke bácsi (24728)
Zoli_t5H Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24747
A feje meg a Kofola-tol. Elo ember ennyi Kofolat meg nem ivott meg, mint amennyit O magaba dontott. :-))

Ja es igen, ha valakinek valamilyen ritka es nehezen beszerezheto teglara van szuksege, az batran szoljon Zsoltinak, a masik halasi pernahajdernek, majd O rajzol neki egyet.:-)))))

Előzmény: B-csabi (24721)
Zoli_t5H Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24746
Nos igen, a sokadik kishatos utan mar nem olyan biztos az ember keze. Sajnos nekem is van nemi kozom a keszlet "kopasahoz" (az egyik pohar eltoresenel eroteljesen asszisztaltam), igy megegyszer elnezest kerek a CsehPistatol (ha jol tudom, o a kishatos orzoje), majd valahogy potoljuk, vannak ra otleteim.:-)


Előzmény: atis68 (24720)
Zoli_t5H Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24745
Jobban is teszed, ha nem! ;-))

Na szevasztok!

Feligmeddig en is kipihentem magamat ezutan a tartalmas hetvege utan. Tegnap hazaerkezes utan tartottam is egy gyors leltart, 109 fele uj teglaval lett gazdagabb a gyujtemenyem, sokat nem is nagyon tudok hozzafuzni, mint azt, hogy koszonom mindenkinek, akivel cserelhettem es ezaltal mindehhez hozzajarultak. Kulonosen koszonom szilac baratomnak, hogy segitett a hazafuvarozasban, Petis dragamnak pedig abban, hogy engem fuvarozott es persze melegitett a hideg hogyeszi ejszakakban. :-)))
Viszont mindez nem johetett volna letre, ha nincs a mi Csori csaladunk, le a kalappal, tokeletes volt a helyszin, a vendeglatas, szoval minden. Koszonom!
Orulok, hogy megismerhettem a hazigazda Gyuri bacsit is, igazi kuriozum figura az "oreg", vegigrohogtuk ezt a ket napot.

Szoval osszefoglalva, soha rosszabbat, megegyszer koszi mindenkinek (meg es ser-, es palinkafozoknek is, mert hat el kell ismerni, volt nemi kozuk a rendezveny sikerehez:-))).






Előzmény: szilac (24718)
erdospal25 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 24744
érdekes képek
Előzmény: svendor (24716)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!