Keresés

Részletes keresés

20agh2015 Creative Commons License 2015.02.27 0 1 5355

El tudom képzelni

Egyébként, a rossz szájíz miatt felhívtam ma az irodánkat és inkább máshová megyünk

Nekem nem hiányzik egy ilyen fontos napon egy esetleges rosszakaró akiről tudom hogy a közelben van.

Az már csak hab a tortán, hogy a privát levelezésünket már az első adandó válaszánál elkülte további 3 címzettnek,

amikor erről kérdőre vontam, közölte, hogy ezek az emberek az Ő munkatársai, azért küldte el nekik is...

AZért az érdekes, hogy az egyik címzett neve például egy "pamag" nevezetű ember, aki állítólag a munkatársa,

viszont itt meg ahogy vissza olvasom, hűséges popsi nyalója a kommentekben. Most akkor ki is néz külyének kit?

Szégyen, hogy a magyar ember ehhez ért csak, hogy kikaparja a másik szemét.

És akkor "keves" Ágnes még azt írja nekem, Ő azért nem vállalja, mert ebből a "szép, meghitt dologból nem csinál üzletet". Pf...

No komment. Részemről ezek fényében én egy szelet kenyeret nem kérnék el Tőle, nem hogy bármivel is megbízzam.

Attól még hogy beül egy szigetre, és feketén szervezget, nem az övé a sziget. Bár azt nem vitatom el, hogy a honlapjára ránézve

rengeteg infót ingyenesen megoszt, de ez is a marketing része nyilván, abból a pénzből amit lúzerek pátyolgatásából beszedett évek alatt

adózás nélkül, nyilván tellik egy honlap össze dobására, meg az ész osztására.

Minden esetre gratulálni tudok csak, velünk sikerült a szigetet megútáltatnia....

Előzmény: szalámi (5354)
szalámi Creative Commons License 2015.02.27 0 1 5354

Ki nem szarja le, ha mínuszolnak. Én pl. igen, gondolom te is. Akiknek számít a véleménye, azok úgy is megírják nyíltan.

 

Ágiról: mi '12-ben úgy voltunk Thasszoszon, hogy foglaltunk szállást. Utazási irodánál, pedig nem szoktunk. Így kerültünk kapcsolatba Ágival. Érdekes jelenség. Ő még akkor került ki, amikor kevés magyar ment külföldre és pátyolgatásra szorultak. Ági ma is úgy gondolja, aki kimegy oda, az teljesen elveszett, segítségre szorul. Aki nem tart igényt erre, azt nem igen kedveli. Aki meg igényli Ági bábáskodását, azok szeretik őt. Alapvetően ez a hiba a nővel. De van ezer más is, amit nem részletezek.

Előzmény: geodo1 (5352)
dokeee Creative Commons License 2015.02.27 0 0 5353

Mondjuk én keresnék valami helyi Facebook oldalt, aztán feldobnám a témát, biztos lenne jelentkező, ez is csak egy meló.

geodo1 Creative Commons License 2015.02.27 0 0 5352

pont ezt akartam írni. :) nem szólnak a nőnek, h ezt kissé túltolta, nem; inkább bátran mínuszolnak. atyavilág...:))

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (5351)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2015.02.27 0 1 5351

itt is vannak, szorgalmasan nyomogatják a - gombot a hsz-ek mellett :)))

Előzmény: geodo1 (5349)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2015.02.27 0 0 5350

aztamindenit :( ez a nő csinált cifrákat már eddig is, de ez eddig a legkeményebb. 

Előzmény: 20agh2015 (5348)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.27 -1 4 5349

először is, ne haragudj, h rossz ötletet adtam. :/ őszintén szólva a fórumokon eléggé ellentmondásos ennek a nőnek a megítélése; rengetegen szinte szekta-jellegű áhitattal vannak iránta, mások meg ilyen viselkedésformákról számoltak be, mint te.

nekem nem volt személyes tapasztalatom, viszont bevallom, nem feltételeztem ezt, h ennyire minősíthetetlenül fog reagálni és viselkedni. Ez egészen lehangoló és sokkoló. Mégis mit képzel, mintha övé lenne a sziget és a bölcsek köve, egyszerre...

 

javasolnám, h a hellasz.hu thassos topikjába írd be fentieket is és az igényedet is, mivel az sokkal jobban él, mint ez. Viszont ott vannak sokan ezek a bizonyos Ági-fanok, így lehet csak vita lenne belőle. Nem tudom. Talán próbáld meg.

 

De a szigetre ne haragudj meg azért. Ez a negatívság eddig még csak a magyarokról szól, akik ez esetben kint sem változtak meg. De a sziget tetszeni fog majd, meglátod. :)

Előzmény: 20agh2015 (5348)
20agh2015 Creative Commons License 2015.02.27 -2 6 5348

A kapott választ inkább nem minősíteném :(

 

Nem nagyon értem, miért én ( a kultúrált kérdező ) az, akinek bármi köze lenne ahhoz, milyen "belharcok" folynak

utazási irodák, és Ágnes ötletének ( szigeti esküvő ) "állítólagos ellopása" miatt.

De az, hogy én normálisan megkérdezem e-mailben tud-e segíteni, és azt a választ kapom, hogy ha már nem eleve Őt választottam,

akkor illetlenség az utazási irodát megkerülni. ( puff... megkerülni egy fakultatív programot mint a fotózás nem tudom hogy lehet )

A válasz körülbelül arról szólt, hogy ha én nem Őt választottam, hanem azt aki ellopta az ötletét, akkor legyek boldog a választásommal.

Megjegyzem, az utazási irodában aki állítólag Őt "másolta" cirka 20 esküvői helyszín volt Las Vegastól a Maldív szigetekig, én kérek

elnézést hogy Ágnes tudta nélkül mertem Nélküle Thassos-ra befizetni az eküvőmre.

Itthon kezdtem el egyáltalán a szigetre rákeresni a befizetés után, eddig azt sem tudtam hogy van ilyen fórum vagy bármi.

Külön köszönöm, hogy egy ilyen szép dologból sikerült elérnie, hogy már most rossz szájjízzel viseltetek a sziget iránt, pedig

még ott sem vagyok. Az meg, hogy neki milyen ötleteit meg ki lopta el, még ha így is van, ne rám tartozzon már, aki egy egyszerű

kliens vagyok, aki jól akarja magát érezni.

A többit nem kommentálom, ha csak nem érzi úgy, hogy menjünk bele a témába bővebben...

 

20agh2015 Creative Commons License 2015.02.25 0 0 5347

Köszi írtam Neki is még este... remélem válaszol valami jót :)

Előzmény: geodo1 (5346)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.25 0 0 5346

www.thasos.hu írj az oldal gazdájának, ő kint él (magyar), biztos tud segíteni.

Előzmény: 20agh2015 (5345)
20agh2015 Creative Commons License 2015.02.25 0 0 5345

Sziasztok

 

2015.Aug 25-én lesz a hivatalos esküvőnk Thassos-on, de az iroda aki szervezi enyhén szólva is

drágán tudna fotóst biztosítani, és még a kijutását is én oldjam meg...

Szerintük a görög fotósok meg "bénák"

Elnézve pár képet ( ha hiszek az irodának hogy azokat görög fotós csinálta ) akkor tényleg bénák.

Kérdés az lenne, hogy az időpontban nem tudtok-e olyan magyar fotós lehetőséget, aki emberi

áron lefotózná a ceremóniát, és persze azon felül pár kreatív képet, videót "lőne".

Köszi

Timi és Pisti

Béci 72 Creative Commons License 2015.01.15 0 0 5344

Szerintem 16 óra a reális.12 óra alatt csak nagy szerencsével lehet leérni.

Előzmény: pappan (5342)
geodo1 Creative Commons License 2015.01.04 0 0 5343

köszönöm szépen!

 

akkor ha jól értelek még sietősen is alig több, mint fele idő így. ha rászámolok a reptéren várakozásra és a kocsiátvételre két-három órát még mindig érezhetően gyorsabbnak tűnik akkor.

 

na de ez mindegy is, nem annyira fontos, viszont valóban nem túl olcsó skg-n a kocsi júliusban sajnos...sőt, görög szinten meglepően drága. :/ de gyerekekkel egyik legjobb hely ez a sziget, azt hiszem. :)

 

(és javaslom, olvasd el bambusz blogját is, nemcsak színvonalas a beszámolója de frissebb is egy évvel)

Előzmény: pappan (5342)
pappan Creative Commons License 2015.01.04 0 0 5342

Nagyon klassz a beszámolód Thassos-ról, gyönyörűek a képeid is!

 

Nekünk biztosan nem lesz olcsóbb így (repülő+bérelt autó) a kiruccanás, de mi 4-en vagyunk és ráadásul júliust sikerült megcélozni... A repjegyből sikerült olcsót kifognunk, de az autóbérlés júliusban húzós lesz, így ez megdobja majd a költségvetést.

 

Mi így voltunk 2007-ben a Chalkidikin is, akkor még csak 1 gyerekkel, nekünk sokkal gyorsabb és kényelmesebb megoldás a repülő, autóval csak Horvátországig szoktunk menni, nekünk az is bőven sok, nem nagyon szoktunk sietni, ha már úton vagyunk.

 

Ami egy hajtósabb autósnak 12 óra (pl. Thassos, ahogy látom annyi lenne), nekünk biztos minimum 16 lenne :) Ezzel szemben repülővel+autóval megoldható nekünk 6-7 óra alatt. Ez már tetemes különbség - legalábbis számunkra.

 

És legalább a második gyerekünk is repülhet végre.

Előzmény: geodo1 (5341)
geodo1 Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5341

ugyanannyi volna autóval? :o az tutiság, h te tudod jobban, de ez bevallom, meglepett! na mindegy, kényelmetlennek én sem gondolom a mi módunkat, ez nyilván attitűd kérdése is-nekem is a végig autó volna a kőkemény, ez meg nem.

azért azt hiszem, hogy úgy meg akkor, ahogy bambusz is meg én is csináltuk (június eleje, filléres repjeggyel, és két főnél nem családnál), legalább olcsóbb volt az utazási ktg. (azért hozzáteszem most már, h valószínűsíthetően :)) )

 

pappan: köszönöm a dicséreted, örülök ha hasznosnak találtad a blogot!

Előzmény: dokeee (5339)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5340

Mindegy is a megközelítés, ha jó hely a vége :)

Előzmény: dokeee (5339)
dokeee Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5339

Nekem pont ez vele a bajom, hogy ez időben nem sokkal kevesebb, mint ha végig autóval mennék. Amúgy Thassos jó hely :)

Előzmény: Törölt nick (5338)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5338

Miért lenne az?

Nekem meg a hosszú autózás lenne az.

Az meg már megint egy másik kérdés, hogy nincs is autóm :)

Előzmény: dokeee (5337)
dokeee Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5337

Fura, nekem eszembe nem jutna, nekem ez túl kényelmetlen lenne.

Előzmény: Törölt nick (5334)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5336

Ez így van, rá érdemes is figyelni, és remekül használhatók a beszámolói is :)

Előzmény: pappan (5335)
pappan Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5335

Geodo1-et még a Korfu fórumról ismerem, épp most olvasgatom a Thassosi élménybeszámolóját. Benne még soha nem csalódtam, ahova ő elmegy, azt alaposan feltérképezi. Én is igyekszem :)

Előzmény: Törölt nick (5334)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5334

Miért ne? Geodo1 olvtárs is így volt tavaly előtt, mi meg tavaly.

Előzmény: dokeee (5332)
pappan Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5333

Igen, repülünk odáig, mert a 6 éves kisfiunk már nagyon szeretne (még nem repült soha). Oda volt olcsó jegy a családnak, és Thassos tűnik a legjobb opciónak a sokféle lehetőség közül Thessalinikiből. De még nyárig változhat, de nem hinném...mert már a második lefoglalt szállásunknál tartunk.

Előzmény: dokeee (5332)
dokeee Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5332

Nahát, elmentek repülővel Thessalonikibe, ott béreltek autót és azzal mentek Thassosra?

Előzmény: pappan (5327)
pappan Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5331

Köszönöm a gyors válaszokat mindkettőtöknek :)

Előzmény: Törölt nick (5330)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5330

Nem jutott eszembe az alpha drive, de gondoltam, hogy majd jössz és kiegészíted :)

Előzmény: geodo1 (5329)
geodo1 Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5329

érdemes megkérdezni az alpha-drive-ot is, volt, h ők voltak az olcsóbbak (de a poseidon a valószínűbb).

Előzmény: pappan (5327)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5328

Tavaly a poseidon car rentalstól béreltünk.

Nem a reptéren vannak, de kihozzák oda is az autót.

Előzmény: pappan (5327)
pappan Creative Commons License 2015.01.03 0 0 5327

Sziasztok! Juliusban megyünk a szigetre, Thessaloniki repjegyünk már foglalva. Tudtok ajánlani megbízható és olcsó autókölcsönzőt a reptéren?

Anita Zagyiné Dékány Creative Commons License 2014.11.08 0 0 5326

https://www.facebook.com/groups/698225586897316/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!