Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

fekvőrendőr Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19562
Ha nagyon nem akad más madás aki arra járna, akkor előbb-utóbb elvetődök arra. Egy nagyméretű buborékos borítékba pont befér 20 db. és postázható.
Előzmény: fekvőrendőr (19561)
fekvőrendőr Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19561
Én a tavasszal vettem egy adagot a holderből, a gumicsónakos topikon ajánlották, vettem egy másik ottani topiktársnak is, és elküldtem.
Korrekt a cég, egy villa alagsorában van a megadott címen a raktáruk.
Egyébként tényleg nagyon stabil, jól használható cucc.
Előzmény: GPS (19560)
GPS Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19560

Hmm. Ennek a cégnek a bejárata a Zalatnai (!) utca felől van. Biztos okos dolog erre a címre előre pénzt küldeni? :-))))

De most komolyra: a Posta-költség (mint olyan) nem lenne több max. 400 Ft-nál...és másnapra kézben van.

Ami viszont rohadt-drága - az a futárszolgálat. Igaz, azzal van hogy 2 nap...ha nem 100%-os feláras "Express" az a küldemény.
.
Előzmény: macimoci (19559)
macimoci Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19559
Jó dolog ez a holder,

Én tegnap majdnem rendeltem 20 db-ot, mert nekem is le van takarva télire a 'bódé', de a ringlik sosem ott vannak a ponyván, ahol lenniük kéne.
Csak aztán kiderült, hogy a postaköltség majdnem több mint az ára, akkor hagytam az egészet a francba.
Ma kiderült, hogy a haveromnak is kéne vagy 20 db. Mi lenne, ha összeírnánk itt a fórumon, hogy kinek kell még és valaki, aki arra jár megvenné, aztán alkalomadtán eljuttatnánk egymásnak.
Előzmény: Törölt nick (19546)
caerleon Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19558
Sokat ér, e lötty amikor olvad és fagy nem a résekben és toldásokban fog fagyni ! Nem a toldásokban fog állni a víz.
Előzmény: Alkapánó (19556)
caerleon Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19557
tegyél alá valamit.... pár darab vékony lécet, nikecell csíkokat, legyen közte 2-3cm-es légrés.
Előzmény: Alkapánó (19556)
Alkapánó Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19556
Sziasztok!

A lakó már a téli helyén áll.
Ér-e valamit, ha vastag, vízálló ponyvával letakarom télire? Vagy felesleges?
Egyéb tanácsok a téli tárolásra?

Köszi!
tec1 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19555
"Épp eszembe jutott, hogy vajon mit művelne ilyen esetben egy mover - bármilyen jófajta is legyen az?"

Tudod mindent csak rendeltetésszerűen......

Ilyen helyzetben eszem ágában sem lenne egyáltalán megpróbálni a Movert.
Ilyenkor összkerekes autó a megoldás vagy egy hosszú kötél három szélesebb deszkával kiegészítve.

Eredetileg én is csak a Tisza tó mellé a kikötőbe szántam állandóra telepítve a lakókocsit és akkor fel sem merült bennem a mover. Sajnos az idei szezon hatalmas elhúzódó árvíze felborította ezt a tervet. Így kezdtük a lakót használni máshol is. Ennek első "teszt" állomása éppen az általad ajánlott Almádi kemping volt....

Vissza akartunk még menni, de azokon a hétvégéken amikor lehetőség lett volna rá elég gyenge idő volt. Jövőre biztosan jövünk újra!

tec1
Előzmény: GPS (19553)
temprás Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19554
Jó reggelt!

Az aksi jó, töltés nincs, délelőtt remélem kiderül, mi a rossz benne.
Éjjel töltöttem az aksit reggel pöcre indult.
Egy-két kép a hétvégéről.
Előzmény: Törölt nick (19552)
GPS Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19553

Hááát, úgy néz ki, hogy ez a szezon a dagonyába-megérkezés - és a dagonyából-elmenés jegyében zajlott.
Amekkora harc folyt a tavasszal a beállítással - szinte ugyanakkora küzdelem volt kimozdítani a megpakolt bódét a tövig felázott talajról.

Ezúttal annyi pozitívum azért csak volt, hogy több kempingező kolléga is segítő jobbot nyújtott a kirángatásban - különben lettünk volna nagy szarban, ha nincs ez a segítség - amiért utólag is köszönet, egyébként.

Volt ott acéldrót-vontatókötél, 2 tonnás csörlő, emelőrúd, minden - ami sajnos kellett is, mert 2,5 literes dizel ide, vagy oda - de a süppedő sárban az sem tudta kajakból kihúzni a megpakolt bódét a dagonyából....amig a hajtott kerekei nem aszfalthoz tapadtak...ami viszont csak vagy 3-4 méterre a vonórúdtól volt a legközelebb.


Épp eszembe jutott, hogy vajon mit művelne ilyen esetben egy mover - bármilyen jófajta is legyen az?

Az alsó kép már civilizált környezetben készült - ugyanis itt alussza majd a téli álmát a bódé...még vagy 20 társával együtt.

Csakhogy - ezúttal - a (gányolt) tető is rajtamarad télire - ugyanis annyira stabilnak bizonyult 2 év alatt - hogy sokkal jobb lesz, ha azt terheli majd a hó súlya...mint ha az a tető közepére tehénkedne hetekig-hónapokig.
Az olvadáskor termelődő latyakvíz-védelemről már nem is beszélve.
.
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.27 0 0 19552

Jóreggelit!

Akkor nektek is volt izgulni való!Az nem lehet,hogy valahol beázott?Mert kapott vizet hazafelé rendesen.Mondjuk a generátor az biztos ki lett mosva.

 

Möglich:sajnos már látom én is,hogy nem a ti kamperolásotokon múlik a hétvége időjárása!Valami más van el...a,de nagyon!Ez már hihetetlen,hogy jön a hétvége és szakad az eső!

Az,hogy a dunaparton besüllyedtünk az nem volt annyira gáz,mert számítottunk rá,hogy akármi is lehet.De egy kempingben?

Vasárnap reggelre már egyálló helyében a kerekek félig elsüllyedtek a sárban,ami az első mozdulatra csak rosszabb lett!De aztán sikerült kitoloncolni...

Még jó,hogy csak 1 méterre voltam az aszfaltos úttól!

Előzmény: temprás (19549)
Manac :-) Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19551
Hi-hi! Ez olyan, mint a Quelle kapalógus, ahol Privileg néven árulták az NDK-s AKA háztartási cuccokat. Végül is, ha saját márkaként el tudják adni....
Előzmény: Ata samurai (19547)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19550
Most már biztos, hogy nem mi vagyunk az eső okai :)
Pedig egész nyáron azt hittem, hogy azért esik, mert mi kimozdultunk a bódéval :))
De az aug. 20-i hosszú hétvége óta lecsutakolva pihen a garázsban, 1 m-t sem mentünk vele.
Így más lehet az esőhozó :))


De olyan kamperolásfélét én is tettem-teszek az utóbbi időben, mert a folyamatos fuvaroknak hála, a héten pl. 4-szer aludtam a furgonban- ha csak éjszakánként pár-pár órácskát is.
Van egy összehajtogatható régi hintaágy-matracom, azon szunnyantok vagy a fülkében, vagy a raktérben. De a közeljövőben belekerül az autóba az állófűtés, mert reggelente már igen hűvös az idő ébredéskor.
Előzmény: Törölt nick (19544)
temprás Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19549
Szép jó estét!

Mi is meg érkeztünk szerencsésen.
Útközben vettem észre, hogy az ablaktörlő egyre lassabban töröl, és halványul a műszerfal világítása is. először azt hittem a lakó hűtője szívja ennyire, de nem az volt a ludas, valószínű elment a töltésem, csak valami oknál fogva nem jelezte ki, pedig az égőt már néztem az működik.
Nem mertem le állítani, mert sejtettem, hogy nem fog indítani. Így is volt a lakó leakasztása után tettem egy próbát, olyan helyen ahol be tudok gurulni, szükség volt rá, mert alig égtek a lámpák. Gyors kipakolás után kimentem a garázsba, hogy eltegyem aludni és töltsem az aksit, de a sok egy helyben járatástól bekapcsolt a hűtő ventilátor, ami annyi áramot vett fel, hogy az immobiliser nem kapott elég áramot és leállt a garázs előtt.
Telefonos segítséghez folyamodtam, de a bikázás nem volt sikeres, tolással indítottuk el, hogy be tudjak állni.
Holnap kezdem kideríteni, hogy mi a baja.
Előzmény: Törölt nick (19545)
szkúter Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19548
kihúzod a gyufát....Nem kellett volna
Ata samurai Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19547
http://www.allcar.it/ITA/veicoliricreazionali/caravans.htm
Előzmény: Manac :-) (19543)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19546

http://shop.digit.hu/index.php?self_url=1&mode=product&pid=1552&keywords=&continue_shopping_url=%2Findex.php%3Fself_url%3D1%26self_url%3D1%26mode%3Dproducts%26cid%3D457

 

Ezt meg a Manac nem reklámozza,hanem ajánlotta!Most jól jött volna belőle a hétvégén 1-2 csomag,mert a szél bizony keményen próbálkozott!Attól féltünk,hogy szomszéd németnek a bjemwéje összekeni reggelre ezüst festékkel a pavilonomat és nem tudja majd kifizetni:-)))

De szerencséje volt,mert megúszta...

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19545

Visszaolvastam a fórumot mi volt a fejlemény a hétvégén,de szerintem ott is esett az eső!Mármint naményban.Mert újra előkerültek a zakladi metalow fejlesztések.

Gondoltam a panncsiba akarod beletenni a gázfűtést és azért kerestél rá,hogy melyik irányból álljál neki.A gázkonvektor beszerelésnek!

De aztán eszembe jutott,hogy valami terasz alá nem fér be és abból gondolom,hogy te az idén már nem mész vele sehova legfeljebb a sufni alá...

De most komolyan:nem szereljük bele azt a konvektort?Segítek!!!Aztán meg lehet a szezont hosszabbítani min. 2-3 hónappal.Tök jó meleget lehet vele gyártani a bódéban!

Mondjuk ezen a hétvégén még nem volt rá szükség,de ha nem hagyom itthon az olajradiátort akkor reggel száraz fürdőruciba mentünk volna a termálba.

Előzmény: caerleon (19542)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19544

Jóestét mindenkinek!

Mi meg megérkeztünk Tamásiból.Hát úgy látszik idén kisért bennünket az off road kamperolás!Induláskor megint egymást húztuk-toltuk-vontuk.A sok esőtől reggelre egyálló helyében elsüllyedtek az autóm kerekei,ezért vónó-tolóerőre volt szükség a kijáráshoz.Aztán a bódék következtek vagy öt és már jöhettünk is haza.

Balatonkenesétől akkora vízátfolyások voltak az úton,hogy nem mertem nyomni a gázt.60-nal szüttyögtünk  veszprémig.Ott a körgyűrünél a 8-as útról egy mondeó beesett az árokba szintén egy átfolyásnál.Aztán a bakonyon keresztül akkora szél volt,hogy végig padlógázzal mentem 4.-be 80-nnal szerencsére,mert zirc után én is megcsúsztam egy hatalmas patakon ami az utat keresztezte.Még jó,hogy meg tudtam fogni!

Szóval a f@sz ki van ezzel a trágya esővel,hogy minden hétvégén ez van!!!

Aztán itthon a garázsban kiteregettünk mindent,mert vizesen pakoltunk össze!Hogyan máshogy hisz szakadt az eső tegnap este óta.

Amúgy a Tamási termál nem volt rossz igaz retro,de már épül az új.A Bcc-ről meg annyit,hogy sokkal szimpatikusabbak,mint az M..k!Ők legalább szóba állnak a pór néppel is.Nem játszák a fővárosi jampit...

Tárt karokkal vártak bennünket pedig most találkoztunk először!Ezt a fogadtatást a másik klubnál nem tapasztaltam!

Mégegyszer is köszönet a Tempráséknak,hogy oda invitáltak bennünket meg a Zoliéknak,hogy egy nagyon szimpatikus párt ismertünk meg a személyükben!

Meg mindenkinek aki ott volt és segített kimenni a dagonyából és ezt a fórumot olvassa!!!

Manac :-) Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19543
Már "hamisítják" is:
Allcar Ela 126
Vajon ennek is csak torziós rugózású futóműve van lengéscsillapító nélkül?
Előzmény: Crvoyager (19533)
caerleon Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19542
index x
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19541

Elérhetőségeim:

06304604073

06706329857

jano2@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19540

Eladó!

 

 

Vételár: 450.000 Ft Évjárat: 1986 Okmányok jellege: Lejárt magyar okmányokkal Futott km: 75.000 km Kivitel: Lakóautó Állapot: Megkímélt Üzemanyag: Dízel Hengerűrtartalom: 2068 cm³ Teljesítmény: 50 kW, 68 LE Szállítható szem. száma: 3 fő Ajtók száma: 5 Fekvőhelyek száma: 3 Szín: Vajszínű Kárpit színe (1): Barna Kárpit színe (2): Világos barna Saját tömeg: 1.440 kg Össztömeg: 2.670 kg Tengelyek száma: 2 db

FELSZERELTSÉG

12 V rendszer, 230 V, asztal, állófűtés, csomag rögzítő háló, DVD, előtető, emeletes ágy, gardrobszekrény, gázfűtés, gázpalack, gázreduktor, gáztűzhely, hűtőszekrény, ködlámpa, mobil víztartály, mosogató, napfénytető, rádiós magnó, színezett üveg, szúnyogháló, tárcsafék, TV, vízpumpa, vonóhorog, zuhanyfülke.

 

Azonnal elvihető, második tulajdonostól, nem dohányzó, törzskönyv.

 

Kerékpártartó, új gumik, műszakilag rendben van, esztétikailag van néhány apróbb hibája, esetleg cserélhető autóra, motorra, utánfutóra, trélerre, autómentőre, kisteherautóra vagy bármilyen járműre illetve bármilyen értelmes ajánlatot meghalgatok, drágább is érdekel! Több kép e-mailban!

caerleon Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19539
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19538
10000 és abból alkudhat :)
Előzmény: caerleon (19536)
caerleon Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19537
2 milla.....
http://www.lakokocsi-meretei.hu/
Előzmény: Crvoyager (19533)
caerleon Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19536
9990 ért add oda neki.... légyszii.....
Jó áron ? Majd ha megy... megmondom.....
Előzmény: Törölt nick (19535)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19535
Nekünk van 10000 a tied :D
Előzmény: Crvoyager (19521)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19534
Jó reggelt!Ezt nagyon jó áron vetted :D
Előzmény: caerleon (19515)
Crvoyager Creative Commons License 2010.09.26 0 0 19533

Megtaláltam él-élt élni fog effektus.

 

http://www.niewiadow.pl/katalog/cat/11

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!