Keresés

Részletes keresés

DAKAR Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9487
A 4 éves produkciót úthálózat-felujitás terén már jónéhány hozzászólással ezelőtt leírtam,azt is hozzátéve,hogy ez nem olyan sok,de több,mint előtte 12 éven át összesen... Azért az se reális elvárás,hogy hipp-hopp egyszerre minden út simuljon ki a kerületben... Legalább nekikezdtek,több helyen.
Előzmény: Kevin (9486)
Kevin Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9486
Azert ez eleg sovany teljesitmeny 4 ev alatt.
Előzmény: BoGar (9484)
japex Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9485
Húú baeg, most hasra estem, látszik, hogy megindult a fejlődés. Qrva nagy fejlődés :O) bicikliút. Az is valami. De 16 évig miért nem indult meg? Na de majd most. Maszlag bevéve. Kussolok. És nem az MSZP-t szidom, ha nem látnád csak reményt vesztettem. De ugorj csak nekem, mert mertem mondani valami rosszat róluk. Már csapkodom is a számat, nem szabad siránkozni. Ejnye-bejnye. Leugatjátok a fejem, pedig egyik kormányt sem védem. Agyamosottak. És tudod ki hazudozik. Én azt állítom, amit látok Pesti Út. keresztúri út, városközpont = szar. Majd biciklizek a cinkotain a gyerekkel a korházba, de jó lesz nekem.
Előzmény: BoGar (9482)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9484
Dicséretest akarsz? KErületünkbe is elértek a bicikliutak. A Pesti úton az útfelújítással együtt épül, ugyanez van a Cinkotai úton is. És ez még csak most kezdődött.
Előzmény: japex (9475)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9483
Persze, mert itt csak netke lehet igazatok, ugye? Ezért buktátok el a választásokat is. Mert egyszerűen lenézitek az ellenfelet. Na hát ez az, amiből nem kért az ország nagyobbik fele!
Előzmény: cucu (9472)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9482
Ja, mert Leventiével szerinted jobban jártunk volna? És megkérdezhetem mit hazudozol a rosszabb utakról, amikor kerületünk több útnak a felújítása folyik, csatornáznak? Látszik, hogy megindult a fejlődés.
(Mitől is volt eddig remény szerinted, ami most eltünt??)
Előzmény: japex (9471)
bljudit Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9481
Pedig tudhatnád: ő az isten ebben az országban... Vajon miért nem hiszem el, hogy ha vezethetné is, akkor minden csupa tejbe-vajba fürdés lenne? Engem miért nem tud meggyőzni, sőt!! ? Lehet, hogy kiöregedtem a mesékből, mert inkább taszít, mint vonz a gondolat, hogy az országot, ahol szeretek élni ő vezesse.
Előzmény: Okezsoke (9480)
Okezsoke Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9480
"Persze, ha nem kiabálnának tücsköt-bogarat olyan politikusra, aki végre tenni akart ezért a nemzetért."

Egyszerűen nem tudom elképzelni ki lehet az. :))))))
Előzmény: cucu (9479)
cucu Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9479

Honna veszed, hogy sok jó vár rád? Nagyon optimista lehetsz! :))

 

Bizony, lassan felnő a gyerekünk és ugyanazt a göröngyös utat kell majd végigjárniuk, amit mi is végigjártunk. Fejlődés szinte semmi. Pedig sokkal jobb lehetne az életünk. Persze, ha nem kiabálnának tücsköt-bogarat olyan politikusra, aki végre tenni akart ezért a nemzetért. De nem hagyják, mert a jelenlegieknek nem dukál lemondani a hatalomról még akkor sem, amikor ők maguk sem hisznek abban, amit mondanak. Ahhoz igazi államférfinak kéne lenniük. Inkább romlásba visznek mindent. Lesz ahogy lesz alapon lavírozgatnak velünk.

Előzmény: japex (9475)
japex Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9478

Figyelj, engem, mint egyszerű állampolgárt nem kellene érdekeljen a politika, nem kellene ferde szemmel tekintenem a parlamentre, hanem tisztelettel és elismeréssel illene országunk legyszebb épületét szemlélnem. Az kell benem legyen, hogy ez az a hely, ahol rólunk gondoskodnak és a bentlévők irányítják az országot. Ugyanerre kellene tanítanom a gyerekem.

 Nos, ez nem így van. És miért? Egyszerűen rossz a közérzetem. Nincs bizalmam, fogytán a nemzeti öntudatom, drága az élet, rosszak az utak. Valami nem stimmel. És nem én csinálok valamit rosszúl. Én dolgozom. Én adózok. Valahol máshol van a baki. És általában a szar föntről megy lefele, tehát joggal nézek kérdően fölfele.

 

A fociról, meg olvasd el inkább ezt. Annak is az utolsó sorát.

Előzmény: RodrigeZZ (9477)
RodrigeZZ Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9477

OFF

Először és utoljára

Az, hogy melyik párt alakíthat kormányt, - elméletileg - nem kéne, hogy belejátsszon abba, hogy a kerületi önkormányzatban ki mennyire töketlen, és nem képviseli határozottabban a "népe" érdekeit.

Azért csak elméletileg, mert 8 évvel ezelőtt volt egy úr, aki kijelentette, hogy Budapest vegye tudomásul, hogy nem neki van országa, hanem az országnak van Budapestje. Majd a fejlsztési forrásokat finom szólva megnyirbálta. Többek közt a Főváros útfelújításra egy alzo grandot nem kapott éveken keresztül. Most már csontig benyalt Budapestnek, de ez nekem személy szerint nagyon visszataszító.

Ha visszagondolsz rá, az utóbbi 2 évben igen jelentős útépítések indultak meg, persze az ami elmaradt igen nehéz lesz behozni.

Az alvállalkozó alvállalkozójának az alvállakozója munkájáról pedig megint nem biztos, hogy csak a KORMÁNY tehet.(hanem az EMBER) Erre mondja egy kalapos hölgy, hogy korrupció.

A foci meg végképp nem a kormány dolga. Még Horngyuszi megmondta, hogy feneketlen és lyukas zsákba nem öntenek pénzt. Tessék szíves rendet teremteni, aztán beszélgethetünk. A SPORT pedig nincs a lista végén, mert azért a vizilabdások, kézilabdások, vívók, kajakosok stb. ott vannak az élmezőnyben.

Magyar vállalatok. Szerinted ki verte szét ezen cégek szovjet és kinai piacait? Ki qrta szét, mint tyúk a töreket a világhírű magyar mezőgazdaságot? Mindkettőt elvi alapon.

 

A magyar becsülettel kapcs megjegyzés viszont sajnos rendben van.

ON

Előzmény: japex (9475)
joe1972 Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9476

 

Szerintem akkor lesz értelme majd választani, ha valamelyik párt megígéri, hogy számonkéri az előzőeken, mennyit lopott, mivel élt vissza.

De ezt valahogy egyelőre egyik sem erőlteti...

japex Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9475

A mazohizmust meg tudom érteni, régóta létezik. Csak most engem is érint, mások "szar, de még kérek" mentalitása. Azt tudom, hogy nem lehet csodákat tenni 4 év alatt és a javulás egy hosszú folyamat, de amennyi kudarc volt ez idő alatt és amit látunk most is, hát nem is tudom, lassan megöregszem és már nagyon sok ígéretet lenyeltem a tisztelt vörösöktől. Egyelőre csak kilépek a házból és látom a nemtörődés nyomait, ami végíkkisér még négy évig.  És, ha erre valaki azt mondja, hogy most tulajdonképpen qrvajó, azt kiröhögöm. Ezt most komolyan, pártállástól függetlenül mondom.  1960-hoz képest tényleg sokat fejlődtünk. 2006-hoz képest fényévekre lemaradtunk, eladósodtunk és hát a XVII ker., mit mondjak közröhej. Csak így tovább. Biztos most már jó úton haladunk. Engem már nem érdekel, ki van kormányon és mennyit lop magának csak lássak valami javulást. Szúrják ki a szemem valami biztatóval, egy szervezett infrastruktúrával, egy élvezhető városi úthálózattal, egy épkézláb polgármesterrel, néhány szép parkkal és befogom a számat, nem vagyok nagyon ígényes. De ezt úgy látszik lehetetlen, nagyon nehéz    :(  akkor talán majd most. Sebaj, lassan felnő a gyerekem is ugyanabban a szarban, nincs magyar sport sem, foci sem, magyar vállalatok, magyar becsület, kullogunk a lista végén. Sebaj uraim szép ez a reggel, alig várom, azt a sok jót, ami ránk vár. De tényleg. Majd szóljatok ti is, ha lesz valami dicséretes, nehogy elmenjek mellette.

 

Előzmény: cucu (9472)
cucu Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9474
Ha még csak az utakról lenne szó...
Előzmény: Törölt nick (9473)
cucu Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9472
Ne strapáld magadat, sosem fogják megérteni!
Előzmény: japex (9471)
japex Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9471

Mitől szép ez a reggel, minek örültök? Ennyire tetszik, hogy szarnak a XVII. ker-re?

Lesz még több dugó, még szarabb út, még nagyobb káosz. Eddig legalább reményvolt valami újra. Most még négy évet anyázhattok. Hát, ha ez nektek jó, engem annyira nem izgat én nem szívom a port a dugóban.

Előzmény: DAKAR (9469)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9470
Neki nem az. Mélységesen el van keseredve Látnád miket művel és mond a politikai topikokban! d:-)))
Előzmény: DAKAR (9469)
DAKAR Creative Commons License 2006.04.23 0 0 9469

Igazad lett,mégszebb hétre ébredhetünk .-))

 

Egyébként az ároktő utcát is ujra aszfaltozták,a már korábban emlitett sok egyéb útszakasz mellett.

Előzmény: cucu (9464)
toragn Creative Commons License 2006.04.23 0 0 9468
publikussá tettem a mail címem, még egyszer köszi
Előzmény: cucu (9460)
Blindmouse Creative Commons License 2006.04.22 0 0 9467
Az neked mé fáj bazmeg, hogy az alant felsorolt utcák közül csak egyetlen egyet szoktam használni, és ott még tudom is hogy mi a rend?
Előzmény: cucu (9466)
cucu Creative Commons License 2006.04.22 0 0 9466
Ez baj...
Előzmény: Blindmouse (9465)
Blindmouse Creative Commons License 2006.04.22 0 0 9465
ezek közül csak az 530-ason járok, ott meg tudom hogy jobbkéz..
Előzmény: BPeter01 (9463)
cucu Creative Commons License 2006.04.22 0 0 9464

Hmmm...

Én már azon gondolkodom, hogy írok valakinek, -talán Bill Clintonnak- mert borzasztó nézni meg hallani, ahogyan cirka 60-al végighúznak a Batthyány utcában, mit sem törődve a jobbkéz-szabállyal.

Amikor én jártam sofőr iskolába, azt mondta a tanárom, hogy az ilyen alakokat pszichológiai vizsgálatra kell küldeni, mert szemlátomást nem tudják, hogy mit cselekszenek. Igaza volt! Ma már bárki hozzájuthat jogosítványhoz, ha normális, ha nem.

 

Amúgy, ma jártam a budaörsi Auschan és IKEA parkolójában. A bejáratnál egy hatalmas felirat fogadott, miszerint: FIGYELJEN A JOBBKÉZSZABÁLY BETARTÁSÁRA!

Tehát lehet így is parkolót kialakítani, meg lehet amolyan Tescosan is...

üdv és jó hétvégét! Talán-talán egy szebb hétre ébredünk majd...

Előzmény: BPeter01 (9463)
BPeter01 Creative Commons License 2006.04.22 0 0 9463
Direkt nem írtam ki pontosabban.
Akkor írok néhány veszélyes utcát:
Újakadémián: 503, 514, 528, 530
Hegyen: Széchenyi-Petőfi kereszteződés, ami ki is van táblázva...
Csabán: Tápióbicske, Mezőtárkány
stb.
Előzmény: Blindmouse (9462)
Blindmouse Creative Commons License 2006.04.22 0 0 9462
51×? na ez elég sok utcát takarhat, melyikben van jobbkezes történet?
Előzmény: BPeter01 (9461)
BPeter01 Creative Commons License 2006.04.22 0 0 9461

Ki vagyok akadva, hogy mennyi időzített bomba ketyeg köztünk az utakon.
51x-es utca sarkán levő teleken dolgozom napok óta, és megdöbbenve tapasztalom, hogy 10 autósból 6-7 egyszerűen nem vesz tudomást a jobbkezes utcáról! A maradék néhány, pedig úgy közelíti meg, hogy nem igazán tudna megállni, ha hasonló versenyzői vénával rendelkező kolléga érkezne jobbról.
Azért szokás szerint van kivétel, aki lelassít és benéz, de ők a ritka kivételek.
Én még úgy tanultam, hogy jobbra nézünk, balra pillantunk, de érdemes lesz átírni, jobbra nézünk balra vizslatunk –ra.
cucu Creative Commons License 2006.04.21 0 0 9460
Megszereztem a telefonszámot, ha érdekel, tedd szabaddá a mailedet!
Előzmény: toragn (9459)
toragn Creative Commons License 2006.04.20 0 0 9459
köszönöm én is nyomozok
Előzmény: cucu (9458)
cucu Creative Commons License 2006.04.19 0 0 9458

Keresgélem a számát, de azért te is megpróbálhatod itt a fórumon, mert van olyan topic, hogy építkezés, szóval korábban én is Hacsek topicját olvasgattam. Építkezés- felújítás 2.0

De azért keresem a telszámot.

Előzmény: toragn (9456)
toragn Creative Commons License 2006.04.19 0 0 9457
köszi, akkor folyt köv az Anna topicon
Előzmény: mephysto (9455)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!