Keresés

Részletes keresés

kriszbon Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28339

A C 25-2 fejről csak leírtam amit mondtak a boltban/szervizben, a másikat én is használtam, és az jó volt szerintem.

Nem igen szoktak valótlant mondani, mert ha valami olcsóbb, de szerintük jobb, akkor inkább azt ajánlják nem a drágább cuccot.

Tehát nekem tapasztalatom arról a fejről nincs, de szemrevételezve átnézve gyengébbnek tartottam, viszont az eladó gépre alkalmas volt. :-)

Előzmény: apii (28332)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28338

Ne rongálj mán'. Eddig asz'ontad osztrák. Most meg japán? :D

3,5 lóerő? :O

 

A Husqvarna 545 rx 2,82 ló. 223.000 Ft. Megeszi 26 szor.

Rosszul mondtam az előbb, nincsenek ezek még 2 lovasak se. Max a fuxiból nézem ki.

Beleraknám a 3 as damilt, hosszúra hagyva, szálvágó nélkül, azt' belemennék vele a másfélméteres gazba, egyből széttszaladna a hucul ménes. :) Még a szöghajtás is leolvadra róla, ha megkapná a beosztását. ;)

Úgyhogy, jóvagy mán, ezekkel az izékkel. ;) Ócsóoszkész. Maradjunk meg ennyiben. ;)

De ezzel a résszel egyetértek: Straus Austris így kellet volna elnevezni. :DDDDD

Előzmény: rigacs (28336)
kriszbon Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28337

Ugyan hagyd már ezt a sok zőccséget, megírták már neked mások is itt, hogy nem valós adatok amik ilyen gépeknél szerepelnek, és bizony kínai mind amiket árulnak ezek az eladók, bármit is írnak ott le.

Vegyél egy Fuszeklit amire valódi garancia van, és hidd el jobban jársz vele, mint ha 10-el kevesebbet fizetsz egy olyan vacakért.

 

De ha ennyire nem hiszed el amit itt leírnak neked, és te annyira bízol azokban az eladókban, akkor vegyél csak tőlük nyugodtam a brutál LE-s akármilyen nevű "Stihlverő" vackot, és örülj hogy mijen ügyes és okos vagy te.

Nem úgy mint a többi lökött aki elfogadja a hasznos és jó tanácsot. :-D

Előzmény: rigacs (28336)
rigacs Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28336

gyújtás: érintkezés mentes elektronikus gyújtás Japán technológia 52cm3 , 3.5LE (2500W)VALÓS ADATOK!!!

 

Japán lenne a gép? Akkor mégsem kínai, ezért ilyen drága?

rigacs Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28335
FuxtecHu Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28334

A kutyulit már hiányoltam!! :D :D 

Előzmény: apii (28332)
apii Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28333

Fogd meg a szárat középen, ha az a kezednek meleg, akkor a szár melegszik valamiért.Picit meleg szokott lenni normális esetben is. Szöghajtás használatkor meleg, azt már nehezebb megállapítani.

Próbálj meg máshogy kaszálni, máshogy tartani a fejet, valamit változtass a technikán.Ennek nem szabadna így kinézni.

Előzmény: fuli-xxxl (28329)
apii Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28332

Nekem van mindkettő, az olcsóbbikon talán a damilorsó hamarabb kopik el. Az anyaga vékonyabb, több benne az üres rész, besüllyesztés. Jól használható, nincs vele gond.

 

  Szerintem!

Ebbe lehet több anyag van, vagy csak masszívabb az egész.

Előzmény: kriszbon (28306)
rigacs Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28331

Mtd az amcsi gép?

rigacs Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28330

Én az eladót folytanám meg egy kanál vízben (szó szerint egy lavorba a fejét csapnám a vízbe, míg el nem kékül), aki képes azt hagoztatni üdvrivalgásszerűen, hogy ezek a gépet, valós adatokat adnak le (ha 5,2 nyihahás, akkor az annyi és punk-tum!), örök életű erőművek. Aztán ha viszed vissza pár hét múlva, már csak csóválja a fejét, hogy nuku visszapénz, ő nem mondott ilyet, hogy gari van ezekre-meg megfelelő anyagutánpótlás, elvisszük szervízbe, ahonnan majd javítás nélkül kapod vissza és keződik újra a kálvária. 

 

Apropó. A Fuxtechhez vannak alkatrészek? Mert ha veszek egyet pl 32-35 ezerért és netán bedöglik, akkor ha én elviszek a helyi márkakereskedésbe, ahol csak a Stihl-Makita, Husqvarna-Oleo négyest ismerik el, no meg azt az undorító Mtd-t, mert csak ezekhez van alkatrész szerintük, akkor nem nézné rám ferde sezmmel, hogy mi ez a Fuxtec? Állítom beleröhögnének a szemembe, hogy ez meg micsoda fater?

fuli-xxxl Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28329

Köszi mindenkinek. A damilfej feletti fém eléggé forró, 20-25 perc használat után. Azt persze nem tudni, hogy a damilfejtől melegszik a szöghajtás avagy fordítva. Nem tartatom a gépet, mindig fogom rendesen. Lefelé egyáltalán nem nyomom, viszont ferdén szoktam néha tartani, tuskók környékén. Ez nem egy C fej, 8 rugó volt, zsír új.

Előzmény: apii (28297)
tomsicslaci Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28328

"Látja az árakat, meg a teljesítményt és ez mindenben magasan üti a többit egy laikus embernek. Egyértelmű, hogy a Démont fogja hazavinni, mert azt hiszi, hogy ez olyan erő"

 

Aki így megveszi az hülye!Józan paraszti ésszel ha ránézel a 2 gépre és van köztük 60-100 ezer ft vagy több különbség,de mégis a 30ezres démon így is jóval erősebb,akkor elkéne gondolkodni egy picit, ez mégis hogy lehetséges?!Ekkora akció van? :D Ugyan már....Gondolkodni kell egy kicsit és máris világos az  eladók,meg persze,hogy dícsérni fogják,bolond lenne nem isteníteni.Ő ebből él.

De nem mondok többet,aki kiakarja próbálni ezeket a pöcsköszörüket hajrá,vegyen eggyet.Késöbb majd jön az a bizonyos szó:TANULÓPÉNZ.

Előzmény: rigacs (28326)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28327

Csak kb 2 lovat tud a démonka :)

Előzmény: rigacs (28326)
rigacs Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28326

De akkor ez csalás, megtévesztés. Ha egy pokolian erős kasza nem tud 5,2 lovat kipréselni magából, hanem csak pl 4 paripát, akkor ez csalás. Mert ugye bemegy az ember a kereskedésbe, ahol van Stihl, Husi, Oleo stb, a sarokban meg ott áll a Démon. Látja az árakat, meg a teljesítményt és ez mindenben magasan üti a többit egy laikus embernek. Egyértelmű, hogy a Démont fogja hazavinni, mert azt hiszi, hogy ez olyan erős, hogy ezzel már háborúba lehet menni. Otthon meg megdöbben, hogy csak ,,sovány" 3 és fél vagy 4 lovat tud csak kiböfögni magából. Ilyenkor nyugodtan lehet hívni a hatóságokat, minsőégbiztosítást. hogy megtévesztették, kéri vissza a pénzét, tiltsák ki az országból az ilyen álszent megtévesztő forgalmazókat és magát ezt a típust is ne engedjék be kis hazánba. Gondolom jogos lenne a felháborodása.

FuxtecHu Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28325

Igen, de már sokszor mondtam. Kisebb tartály, kisbb motor, kevesebb folyadékszállitás és kevesebb erő.

Előzmény: gws580 (28324)
gws580 Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28324
Igazán sajnálom...:-(
De így a 3wf 3s olcsóbb
Előzmény: FuxtecHu (28320)
FuxtecHu Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28323

Igen, a Démon szerintem is jobb, mint az átlag. Mondjuk az már minden gari és egyéb nélkül is annyi, mint az enyém 2-3000Ft különbséggel. Ha meg kell számla, + áfa. Ezt épp a minap irta nekem egy kedves eladó.

 

"Számla , garancia van e? 

- persze, de akkor áfa is van... "

 

Majd remélem másnak is ilyen kedvesen és segitőkészen reagál... :)

 

Jelzem, hogy nekem folyamatosan prédikálnak itt, hogy a meghirdetett árak azok fogyastói végfelhasználási árak, NEM terhelhetik egyéb költségek, + erre arra, + áfa.... ( a szállitási klt., kivételével.)

Előzmény: rigacs (28319)
FuxtecHu Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28322

Fóleg mivel 21 nap mulva kitilt a rendszer, ha nem értékesz. :)

 

 

Előzmény: rigacs (28317)
FuxtecHu Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28321

Szó sincs lenézésről!

 

Csak a tények, amiket leirtam. Mint a Demon. 5,2Le ... miért kell hülyére venni az embereket?  Aki nálam volt és deémont vett, meghallotta az enyémet és elgondolkozott azon, hogy akkor a Fuxtec 8Le? ?? :D :D

 

Viccet félretéve, én nem azt mondtam, hogy a Strauss szar. Csak a FUXTEC sokkal, de sokkal jobb.  Ezt el lehetne fogadni és nem átmatricázásokkal, meg " ugyan olyan az mind" dumával félrevezetni mindenkit. 

 

Nemsokára kész lesz egy videó, amiben ezek a tények pontosan bemutatásra kerülnek.  Igaz most láncfűrészról , de van egy barátom, akinek van ebből a félelmetes 5Le dámon kaszából és megkérem, vessük össze azzal is a FUXTEC-et.

 

 

Előzmény: rigacs (28319)
FuxtecHu Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28320

Szia!

 

Sajnos nem nagyon.  Aki vitt belőle , mindenki elégedett, erős jó gép. Pl.: uborka permetezés, fél géz használatával kényelmesen hagyományos háti permetezóhöz képest fele idő alatt, 70% szerrel. 

 

Ezt a tacskósok nem tudják... :) 

 

 

40000szállitva, többet nem tudok tenni sajnos. 

Keress telefonon!

Előzmény: gws580 (28318)
rigacs Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28319

Ezek a Demon fűkaszák tudnak valamit, hogy 5,2 lóerősek? Sokszor látom eladóknál, hogy az 5 ló mellé pirossal leírják, hogy VALÓS adatok. Meg, hogy kipróbáltam, le lehet vele nyírni a 2 méteres erdőt is. Tényleg ennyire jók, vagy az is hasonló, mint az általatok lenézett Strauss? 

gws580 Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28318
Szia Fuxtec
Úr!
Motoros permetezőtök nagyon tetszik a videón...
Csak kicsit drága..lwhetne kicsit engedni az árból?;-)
Előzmény: FuxtecHu (28314)
rigacs Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28317

Én a vaterás értékelést kb 1 hónapra rá szoktam írni, mikor megkaptam a terméket és benne van legalább 3 alkalom járatás. A Fuxtecet nem ismerem, vélhetően az is jó kis gép lehet. 

fvcc Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28316

Azt is mondta, hogy....

 

Mese a habbal ... meg lószarral! Mielőtt elhiszed az általad leírt hülyeségeket, tisztázni kéne olyan alapvető dolgokat, mint: - szállítási költség Kínába és vissza (fogalmad sincs, mibe kerül). Én még olyan hülye céget nem láttam, amelyk így műkődne.

- minden, amit nem javítanak (mert nincs hol, miből, blabla....) hanem cserélnek: Kínában gyártott lószar, alkatrész ellátás és szervizháttér nélkül. Megvetted - használod - elromlik - eldobod - veszel mást helyette.

- 5 böl egy rossz ... egész jó üzlet:  ez csak annyit jelent, hogy 20% a selejtes áru! Ha neked ez nem sok ?????!!!!!

 

40 dolcsiért veszik darabját (cca 30 €), eladják 80 €-ért és jót röhögnek, ha a vevő reklamál és kicserélik neki.

5 gépet vesznek 150-ért, eladnak 400 €-ért. Haszon: 250 €. Egy elromlik és csere (- 30€): Tiszta haszon 4 jó és 1 rossz gépen: 220 €.

 

Arról meg fogalmad sincs, hogy gari után, csere nélkül hány db. vándorol a hulladék gyűjtőbe (még jóval 5 év előtt)

Előzmény: rigacs (28310)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28315

Félreértetted. :D

Nem a fuxtec-hez hasonlította, hanem a stilhez. :DDDDD

Előzmény: FuxtecHu (28314)
FuxtecHu Creative Commons License 2013.07.25 0 0 28314

Akkor venni kell tőle bőven... Én is vettem tüle. Szerintem nem szalonképes a téma.  A vaterás értékelésekkel az a baj, hogy akkor irják, amikor megkapják a gépet. Nem 1 hét mulva. ... :)  Csak nem kellene a FUXTEc-hez hasonlitgatni.  

Mellesleg magjegyzem, a Straussnak annyi köze van Ausztriához, mint nekem Jeruzsálemhez. Ez itt a baj. A Fuxtec Herrenbergbe tényleg ott van, sőt még 8 másik országban is.  Mondja az eladó, ilyen, emmyibe kerül....stb. De ne azt, hogy olyan ez mint a Fuxtec, meg még jobb is.  Meg osztrák, a Démon meg lengyel... NEm értem miért kelll vakitani, pont azokat az embereket, akik azért veszik ezeket a gépeket, mert nincs több pénzük, nem tudnak többet költeni...aztán széthullik,  1 hónap után sehol az elado.  Nincs gari, se semmi papir... Ezután meg jön a szarozás, meg minden kinai szar stb. ... 

Bocs, hogy kifakadtam :)

Előzmény: rigacs (28313)
rigacs Creative Commons License 2013.07.24 0 0 28313

Én nem kötődök a Strausshoz, de sokan dícsérik. Nekem nincs ilyen gépem. De általánosságban azt mondják rájuk, hogy jók, akiket kérdeztem. Osztrákban még senkit sem kérdeztem meg, hogy mennyire vált ez be nekik. A vaterán Donking jó ismerősöm, ő ezek eladásából él és 99% os a mutatója, tehát van igény ezekre a szerinte ,,zsííír" gépekre. Olcsó, de megbízható. Nem hagy cserben, elvileg.

FuxtecHu Creative Commons License 2013.07.24 0 0 28312

Ezt  te sem gondolod komolyan , amit irsz... ? ) :D

 

Bár a hozzászólásokból már sejteni lehetett eddig is a kötődéseket. 

 

A leirtakkal csak annyi a bibi, hogy ausztriában kérdeztél mér meg embert, a Strauss-ról, mint márkát illetőleg? Én igen...

Előzmény: rigacs (28310)
rigacs Creative Commons License 2013.07.24 0 0 28311

Ja és bármi gond van velük, szó nélkül kicserélik a gépeket, nem küldik el javíttatásra. Van mindig cseregépük. Bár lehet csak a dicsőség beszél belőle, hogy neki is van már egy Strauss Austria gépe 6 éve és bivalyerős, 3,5 lóerős, verhetetlen. Szerinte.

rigacs Creative Commons License 2013.07.24 0 0 28310

Strauss?

 

Épp tegnap beszéltem a nagybátyámmal, aki árul ilyen Strauss gépeket kiegészítőként. Azt mondja, hogy Strausst a népnek! Az egyik legjobb fűkasza. 5 ből csak 1 et hoznak vissza és 5 évig bírják általában ezek a gépek, ami huszonezrekért egész jó üzlet. Azt is mondta, hogy ezeket osztrákban gyártják, de kínában szerelik össze és egészítik ki. Szerintem ha vigyáznak rá és csak napi 2-3 órát használják, akkor nagyon hálás kis gépek, felveszik a Stihl-ekkel a versenyt. Akkor mégsem anynira rossz gépek ezek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!