Keresés

Részletes keresés

agy73p Creative Commons License 2012.07.30 0 0 282
Talán a folyamatosan változó verziók frissítése után állhat be változás?
Előzmény: black-horse (281)
black-horse Creative Commons License 2012.07.29 0 0 281

Még néhány infó:

inkogniktó ablak nem segít, tehát az egyéb bővítmények nem befolyásolják a hibát. Töröltem a gyorsítótárat és a cookie-kat is.

black-horse Creative Commons License 2012.07.29 0 0 280

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem a Crome fagyásokkal kapcsolatban. Hátha valaki tapasztalt hasonlót és esetleg tudja megoldást... Idáig évek óta az 1. számú böngészőm volt (a tempója miatt), de most már ott tartok, hogy kezd a türelmem elfogyni és lehet hogy vissza kell térnem a jó öreg IE-re, amit nem nagyon szeretnék.

Alap probléma, hogy BIZONYOS oldalakat NEM MINDIG tud megnyítni vagy sokáig tart amíg betölti. Pl.: jellemzően a gportalos oldalak, vagy időkép, stb., de pl. ezzel a technikailag egyszerű oldall is problémája van: http://wiki.samygo.tv/index.php5/Samsung_Apps_widgets_list_for_C_series ... itt az utóbbi oldal esetén, még az-az érdekes, hogy a fő oldal viszont bejön rendesen.

Ezek az oldalak IE-ben tökéletesen működnek. Nagyságrendileg 2 hónapja van ez a hiba. De volt olyan 1-2 hete, hogy kb. 1 hétig jól működött és azóta megint fagyogat.

Itthon 2 gépen és a munkahelyi gépemen is használom a Crome-ot és mindenhol ugyanaz a tünet. Ebből adódóan kizárom a gép vagy oprendszer hiba lehetőséget. Az itthoni egyik gép és a munkahelyi gép között használom a google fiókomat is, tehát szinkronban vannak a beállítások, menűsorok, kedvenc oldalak, gmail fiókhoz kapcsolódó szolgáltatások, stb.... Az itthoni másik gépen nincs ilyen jellegű beállítás és az a Crome is fagyogat. Ezért nagyvalószínűséggel, ezen a terűleten semm kell keresni a hibát.

Nagyon olyan érzésem van, hogy bizonyos oldalaknál valamilyen háttéralkalmazásokkal lehet a hiba, pl. Java, Flash, vagy multimédiás fájlok, mert legtöbb esetben az oldal egy részét betölti, de elkezd "spekulálni" és nem tölti be az oldalak teljes tartalmát. Igaz, olyan is elég gyakran előfordul, hogy már a oldal címének beírása után (mielőtt bármi is betöltődne) lefagy. Ilyenkor kb. 20-30 mp-ig vár és csak utánna írja ki, hogy " Hoppá! Hiba történt az oldal betöltése közben!" Ha ezek után bezárom a Crome-ot, nem tudom azonnal újra indítani, csak kb. 5-10 mp múlva és akkor kiírja, hogy a "Crome nem záródott be megfelelően. kattintson a visszaállítás gombra, ha újra megszeretné nyítni az oldalakat" Vagy ha fagyás esetén leállítom pl az oldal betöltését, akkor látszólag nem történik semmi, mert próbálkozik tovább a betőltéssel.

A legújabb verziót használom, volt már teljes Crome uninstall, újratelepítés, vírus keresés, futtattam registry és merevlemez karbantartót, (típusonkén több fajtát is) de sajnos egyik sem segített.

 

Előre is köszi mindenkinek, aki szán a problémámra egy kis időt!

 

agy73p Creative Commons License 2012.07.26 0 0 279

:-)

Előzmény: Lion X (278)
Lion X Creative Commons License 2012.07.26 0 0 278

Ok megvan! :)

Csak kezdő Chrome-os vagyok és nem tudtam hogy ha megynyitom a linket, akkor még rá kell nyomnom az IE Tab gombra is.

Így a könyvjelző sávban a problémás linkeket be is tudom tenni egy IE Tab mappába. Bár ezen kívül nekem nincs más problémás oldal, amit nézni szoktam.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

A további bővítmények telepítése helyett pedig inkább maradok a jobb klikk, "Link megnyitása új ablakban" módszernél, amikor így akarok megnyitni valamit

Előzmény: agy73p (275)
agy73p Creative Commons License 2012.07.26 0 0 277
Előzmény: agy73p (276)
agy73p Creative Commons License 2012.07.26 0 0 276

A linket én is csak jobb egér gombbal nyitom meg általában.  

De találtam bővítményt.

Előzmény: Lion X (274)
agy73p Creative Commons License 2012.07.26 0 0 275

Ha csak az IE Tab-ot telepíted, akkor elvileg működne, ha van Media Player lejátszód a gépen. Az jól működik?

Előzmény: Lion X (274)
Lion X Creative Commons License 2012.07.24 0 0 274

Köszi, megcsináltam, de így sem hajlandó lejátszani.

 

Az alábbi bővítmények vannak telepítve:

- ActiveX for Chrome 1.4.9.2

- Avast! WebRep 7.0.1456

- Embed WMPlayer inline 1.2.1

- IE Tab 3.6.30.1- Play in QuickTime 0.1.3

- Weather Aware 1.1.75

- Windows Media Player Extension for HTML5 1.0

 

Ha ezeket mind letiltom, akkor sincs semmi baja más weblapokon a beágyazott videókkal, csak az Eumettel nem egyezik.

 

Más. Azt be lehet állítani valahol, hogy ha pl. a Hírkeresőn rákattintok egy linkre, akkor alapból új ablakban nyissa meg, ne pedig új lapon? Most ezt csak úgy tudom elérni, ha jobb klikkel kiválasztom a "Link megnyitása új ablakban" opciót.

Előzmény: agy73p (273)
agy73p Creative Commons License 2012.07.24 0 0 273

A legegyszerűbb: 

A videó alá van írva: Ha nem jelenik meg a videó …

Linkre kattintva: http://www.eumet.hu/magyarorszag-reszletes/

Szintén a video alatt van: Chrome böngészőnél a WMV plugin-en (első link) felül előfordulhat, hogy ezt is telepíteni kell.


Feltelepítettem és működik. Jobbat nem tudok, mert amikor feltelepítettem a Media Player plugint, nekem nem működött.

Előzmény: Lion X (272)
Lion X Creative Commons License 2012.07.24 0 0 272

Hogyan tudnám rávenni a Crome-ot, hogy a http://www.eumet.hu/magyarorszag-reszletes/ oldalon lejátssza a videót?
Csak egy szürke ablak van, a közepén egy puzzle darabbal és azt a szöveget írja ki hogy: "Nincs megfelelő plug-in a tartalom megjelenítéséhez"
De milyen plug-in-t telepítsek?

Nyolcemeletes Drugics Creative Commons License 2012.07.12 0 0 271

Sziasztok!

 

Kiprobáltam a 20-as chrome-ot, a sebesége tényleg nagyon gyors, de a felülete nagyon nem tetszik, nagyon kevés beállításhoz lehet hozzáférni, és kiegészítők is sokkal kevesebbek vannak hozzá, mint a firefoxhoz. Ami van az is áttekinthetetlen módon (Chrome Web Store), csicsás, semmitmondó képek mögött és csak akkor látom a lényeget, ha a kurzort fölé teszem, így ez is renkívül kényelmetlen.

 

A firefoxot régi felülettel, legördülő menűsorral használom, és a fontosabb kiegészítők gombjai a statuszsoron és a címsorban vannak, így könyedén hozzáférek.

 

Át lehet a chrome-ot alakítani hasonlóvá?

troppauer Creative Commons License 2012.07.08 0 0 270

De, ez jó! A firefoxban ez automatizálható (ctrl-f nélkül), de így se rossz. köszi!

Előzmény: agy73p (269)
agy73p Creative Commons License 2012.07.07 0 0 269

A lapon? Én nyomok egy Ctrl+F-et és ahogy elkezdem írni a betűket, rögtön hozza árgán az összes találatot. Ez alapból bent van, ha erre gondoltál.

Előzmény: troppauer (268)
troppauer Creative Commons License 2012.07.06 0 0 268

Szevasztok!

 

 

Azt szeretném kérdezni az okosoktól, hogy a firefoxban ismert "szó keresése a keresett szöveg beírásának elkezdésétől" -szerű megoldás a chrome-ban is megvan valahol?

 

Én egyelőre nem találok ilyet, pedig nagyon kényelmes feature. 

prod Creative Commons License 2012.05.21 0 0 267

Csatlakozni tudok.

 

a 19-s verzió rendszeresen lefagy pl: ha a böngészőben kijelölök egy szöveget.

 

Van megoldás downgrade-re?

 

 

Előzmény: <Tycoon> (265)
KerRamóna74 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 266

Nehéz átszokni rá, de sokkal jobb, és kényelmesebb használni.

<Tycoon> Creative Commons License 2012.03.15 0 0 265

Valaki tud segíteni:

 

- JAVA-s Chat program futásakor lefagy az egész (eddig nem tette)

- Hogy lehet megoldani hogy ne töltögessen le mindent egy könyvtárba hanem megnyiljanak böngészőből az adatok?

- Hogy tudom a cím mezőből kitörölni azokat a rossz hivatkozásokat amiket nem használok?  Pl facebook.hu helyett facebook.com ot akarok, de mindig a .hu-t dobja fel.  (az összes hivatkozást nem akarom központilag törölni)

 

unomma Creative Commons License 2012.03.03 0 0 264

Urak! Pár napja van olyan problémám, hogy a Chrome kikapcsolásakor kiirja hogy összeomlott a böngésző. Addig rendben működik, csak kikapcsoláskor irja. Már letöröltem és ujratelepitettem, de nem segitett. Tudtok valami okosat? Köszönöm!

jamais48 Creative Commons License 2012.03.03 0 0 263

Azt szeretém megtudni, hogy a letöltések "mutatását" miképpen lehet kikapcsolni? A "letöltések" opcionál próbáltam, de nem jött össze.

Előre is köszönöm!

agy73p Creative Commons License 2012.03.01 0 0 262

Az elmúlt óra vagy napok előzményeit teljesen ki tudod törölni. Mindent. Akkor nem lesz meg a cookie sem, a jelszó sem...

Előzmény: 12y (261)
12y Creative Commons License 2012.03.01 0 0 261

Szervusztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni! Ismerős gépén bejelentkeztem chrome-ba (hogy lássam az előzményeimet). 

Ezek után nem tudtam kijelentkezni, csak max másik felhasználónévre váltani. 

 

A legnagyobb probléma, hogy az ismerős könyvjelzői teljesen eltüntek.

 

Miként tudom visszaállítani az eredeti állapotot?

agy73p Creative Commons License 2012.02.28 0 0 260

Beállítások - alapok - "A kezőoldal gomb megjelenítése" (pipa be)

Előzmény: ENGINEER (259)
ENGINEER Creative Commons License 2012.02.28 0 0 259

Sziasztok!

 

Kérelk segítsetetk, hogy tudom megoldani hogy a Chrome kezelőfelületén is legye egy gomb ami a kezdőlapra visz azonnal?

 

Köszönöm,

 

E.

kendu Creative Commons License 2012.01.31 0 0 258

Sziasztok!
A chrome-om nem jegyzi meg az előzményeket csak egy böngészési folyamaton belül. Még a délelőttieket sem mutatja, nemhogy pl a tegnapiakat...!
Nem lehet ez ellen tenni?

ja69 Creative Commons License 2012.01.24 0 0 257

Köszi szépen a segitséget, de feladom marad a firefox. Megpróbáltam mindent, újratelepítettem  teljesen szüzen úgyse megy. Kiütöttem a pipákat is , úgysem müködik feladom.

Előzmény: agy73p (256)
agy73p Creative Commons License 2012.01.24 0 0 256

És törlj ki minden előzményt és cookie-t. Sztem. Engem simán beenged az oldalra.

Előzmény: agy73p (255)
agy73p Creative Commons License 2012.01.24 0 0 255

Motorháztető alatt -> tartalombeállítások. Sztem itt lesz a kutya elásva.

Előzmény: ja69 (254)
ja69 Creative Commons License 2012.01.24 0 0 254

Köszi szépen. Elolvastam leirt mindent,hogy mi mit jelent, de hogy mit csináljak,hogy ezt a blokkolást kikerüljem azt nem irta le. Próbáltam állítgatni ugyanaz maradt az eredmény. 

Előzmény: blueye (253)
blueye Creative Commons License 2012.01.24 0 0 253
Előzmény: ja69 (251)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!