Keresés

Részletes keresés

neophron Creative Commons License 2007.06.11 0 0 283

Szia PéeM

 

Nézegettem a honlapot, tényleg elég profinak tűnik (én is sokat megnéztem). Egy dologra azért felhívnám a figyelmed: A before-after képek a long-time-liner honlapjáról vannak leszedve. Ez elég általános, tapasztalatom szerint ezek a képek köszönnek vissza (már ha vannak képek) a legtöbb, ilyen technikát használó kozmetikus honlapján itthon és külföldön egyaránt. Nekem a problémám főleg azzal van, hogy a lány minden bizonnyal nem ezzel a technikával tetovál. Bár nem írja (nem értem miért, hiszen fontos lenne...), de a színskála alapján SoftTap-ot használ. Ez tudtommal eléggé különbözik a long-time-liner technikától. Sőt!!! Állítólag minden tetoválógépet használó technikától különbözik, mivel itt nincs is gép csak vmi. tűt nyomkodnak kézzel a bőrödbe. Na én annak idején ezt nagy ívben kerültem, a fórumokon felszedett info-k alapján.

Ez persze nem zárja ki, hogy a lány valóban ügyes, de én a helyedben először utánanéznék annak, hogy mit is kapok a pénzemért.

Remélem segítettem :-).

Előzmény: PéeM (282)
PéeM Creative Commons License 2007.06.11 0 0 282

Helló lányok, sziasztok!

 

Nemrégen én is rászántam magam a szemöldök tetoválásra. Sajnos a sok szedéstől és festéstől teljesen megriktult. :-( Ezért gondoltam, hogy talán meg kéne csináltatnom a szemöldök tetoválást. Nézegettem ezzel kapcsolatos oldalakat, de ami nekem nagyon szimpi volt az a www.sminktetovalasok.hu oldal. Az egyik előnye az, hogy közel van hozzám, nem kell átutaznom a városon. Viszont tapasztalatok is érdekelnének Erika munkáiról. Tudnátok ebben segíteni? Hátha valaki járt nála...

 

Köszi, előre is!

pm

Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 281
Szia! Nem túl jó, hogy leszedted, de ha nem lett foltos, talán már beépült a festék. Amig sebes, kézzel nem nagyon szabad hozzányúlni nehogy elfertőződjön. Drukkolok hogy jó legyen, de ha elmész a korrekcióra után hagyd amíg magától lepotyog. :-)
Előzmény: Ud-t-ka (280)
Ud-t-ka Creative Commons License 2007.06.05 0 0 280

Sziasztok!

 

Gyönyörűségesen megcsinálták a szemöldökömet szombaton, kenegettem egész eddig körömvirágbalzsammal, de eddig bírtam, le kellett szednem a sebet....

Végül is repedezett már, egész könnyen lejött...szerintetek gáz? Mert nem lett foltos meg semmi...csak elméletilg meg kellett volna várni, hogy magától essen le...most egy kicsit aggódok...fene a hisztis formámba :)

P. Barbi Creative Commons License 2007.05.30 0 0 279
Sziasztok!

Én tegnap csináltattam a szemöldököm. Naon jó lett, csak még sötét, de majd halványodik. Ha valaki debreceni tudok egy jó kozmetikust és olcsó is. Írj a mailemre ha szeretnéd tudni.
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 278
Szia! A körömvirág inkább zsiros alapu általában.
Előzmény: myrtill82 (276)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.24 0 0 277
sziasztok! asszem meggyógyultak a szemöldökeim. az egyiken még van egy kis seb.
jó halványak lettek, szóval jól jön majd a korrekció..:) de az alakjuk naon tetszik.
egyébként tegnap este álmomban belekaptam a szemöldökömbe, és le is vittem vele egy kis sebet.
álmomba így megvakartam, vagy nem tudom mi volt.. érdekes. :)
de nem lett semmi gáz.
myrtill82 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 276
hogyhogy a körömvirág vizes alapú???nem zsíros ikább?
nem értem
Előzmény: ksyl (262)
neophron Creative Commons License 2007.05.24 0 0 275

Ezt találtam a www.swtattoo.com -on. Ez persze rendes tetoválásra vonatkozik, de nem hiszem, hogy nagy különbség van ebből a szempontból.

 

"Egy régi és tévesen elterjedt szokás szerint a tetovalást  Vaselinnel,Körömvirág krémmel, vagy más testápolóval kell ápolni. A Vaselin nem hagyja a bőrt lélegezni, ezért a gyógyulás folyamata hosszabb időt vesz igénybe és a színek tartósságát is gátolja. A Körömvirág krém is Vaselin alapú, ezért ez sem ajánlott.A testápolók többsége zsíros alapú és nem steril. Ezért ajánlott a Panthenol hab, vagy a Phlogosam hab változata, amit gyógyszertárakban vásárolhatsz meg."

Előzmény: myrtill82 (273)
neophron Creative Commons License 2007.05.24 0 0 274

Én vizes alapúval kentem, és gyorsan rendbejött. Én úgy látom a kozmetikusok sem értenek ebben egyet, az enyém (aki különben hozzá is szólt a témához :-)) ezt javasolta, és sokan mondják ugyanezt. Úgy gondolom (bár érteni nem értek hozzá) ha ne adj' Isten zsírossal kenegettem volna sem lenne most más a színe. (Pláne nem a formája.) Én nem hiszem, hogy kipotyogna belőle a festék bármitől is, és azt is nehezen hiszem el, hogy például vízzel ki lehetne mosni. Szerintem ezek legendák...

Előzmény: myrtill82 (273)
myrtill82 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 273
atyaég!!!
egyszer azt olvasom hogy vizes alapú legyen a krém,máskor meg hogy zsíros legyen,akkor melyik miért jó és akkor a másik miért nem?(inkább most kérdezek ne akkor kelljen kapkodni a fejem mikor eljutok végre hogy megcsináltatom)
Előzmény: Tiffany2006 (272)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 272
Szia! Biztos hogy nem a krémtől lett olyan. A legjobb krém a tetoválásra az Alsol vagy a Bepanthen. Gyulladásgátló és hámosító mindkettő. Az fontos, hogy zsiros krémmel kell kenni, tehát a vaselin alapu krémek teljesen jók, mert amelyik hidratáló az kiszedi a festéket. Én Ausztriában tanultam a tetoválást, orvos is tartott előadást és ő mondta, én hiszek benne, mert nekem minden vendégem rendben van. Zsiros körömvirágkrém is teljesen megfelelő én azt adok a vendégeimnek.
Előzmény: MissJenny (270)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.22 0 0 271
nah vettem körömvirág krémet.. be is kentem egyből. de olyan fura az állaga ennek.
fura vele bekenni a szemöldököm. ez tuti nem szívja ki a színét?
mert amikor bekenem akkor olyan fehér, persze a krém miatt:)
Előzmény: ligustrum (269)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.22 0 0 270

Én meg pont az olvastam itt a fórumon hogy vaselin alapú körömvirágkrémmel kell kenegetni. Be is szereztem. Ezek szerint nem tett jót neki hogy mind a 2x ezzel kentem :(

 

 

Előzmény: ligustrum (269)
ligustrum Creative Commons License 2007.05.21 0 0 269
A Neogranormon is, körömvirág is, E-vit.krém...stb. A lényeg, hogy NE vaselin alapja legyen a krémnek! :-)
Előzmény: cukorfa (268)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.21 0 0 268
a neogranormon (tuti nem írtam jól :$) krém jó rá?
cukorfa Creative Commons License 2007.05.21 0 0 267
köszi h írtál. :)
én inkább azt veszem észre, hogy most csúnya, mert lejött.
azt nem tudom, hogy még mennyire sebes. bár ha végig húzom rajta az ujjam,
akkor érzem a végefelé, hogy még van rajta. hehe, ilyenkor tök nehéz megállni, h
ne vakarjam le :)))) de persze hagyom békén :)
Előzmény: ligustrum (266)
ligustrum Creative Commons License 2007.05.21 0 0 266

Ne aggódj! Semmi baj!Szinte mindenkinél más a gyógyulási folyamat. Korrekcióra csak akkor menj vissza, amikor már teljesen rendbejött a tetoválásod. Én a vendégeimnek javasolni szoktam, hogy 2hét után, 3hónap között jelentkezzenek. Ez idő alatt már tuti, hogy megnyógyult, és a köv.tetoválásnál még ugyanabba a bőrrétegbe kerül az újabb festék.

 

Előzmény: cukorfa (265)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.21 0 0 265
basszus, most szomorú vagyok:(
lehetséges, hogy azért jött le ennyire, mert ezzel kentem? :(
de akkor ma beszerzek egy krémet... de akkor is szomorú vagyok.
igen, nekem a vaselint ajánlották...
na akkor most kicsit rátérek a korrekcióra.
múlthét szombaton csinálták a tetkót... akkor most szombaton már mehetnék korrekcióra?
mert már a végéről elég csúnyán lejött (most félek, hogy miattam van...)
de nyugtassatok meg, h ez természetes?! :S és hogy korrekció után nem marad ilyen,
ugye? és ez mennyire gáz, h én eddig vaselint használtam? :S
köszi..
Előzmény: ksyl (261)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.21 0 0 264

Sziasztok!

 

Az hogy lehet hogy korrekció után csúnyább lett mint elötte?

Közelről olyan mintha még seb lenne rajta de már nincs. Lehet hogy ott sötétebben fogta be? Az egész szöm-kön nem egyenletes a szín, hol világosabb hol sötétebb.

Mit csináljak vele? Messziről nem látszik, de közelről ...

ksyl Creative Commons License 2007.05.20 0 0 262

Így van, a körömvirág krém is jó, hiszen az is vizes alapanyagú! :-)

ksyl Creative Commons License 2007.05.20 0 0 261

Nem javaslom a vazelint. Az csak rögtön, a friss tetoválásra alkalmas, az utókezelésre nem. - de gondolom ezt javasolták neked ugye? :-(

 

Inkább egy vizes alapanyagú arckrémet, vagy testápolót javaslok, ami nem sűrű, hanem híg. (Pl.: gohnson's baby softlotion lightcare mildness testápoló) Természetesen ha van vizes alapú krémed amit eddig is használtál az arcodra, az is tökéletes, mert ahhoz már hozzászokkott a bőrőd.

 

Zsíros dolgokkal azért nem jó kenegetni az utókezelésnél, mert a pórusokba betömődik a zsír, (mert ugye a zsír soha nem szívódik fel) ezért a bőr alatt is marad a zsírréteg. Ez nem tesz jót neki.

Mivel a vizes alapanyagú krém felszívódik, így nem rongálja a bőrréteget, sőt pótolja az elvesztett vizet, amely szükséges a bőrnek. :-)

Előzmény: cukorfa (259)
ligustrum Creative Commons License 2007.05.20 0 0 260
A vaselin nem a legjobb. Felpuhítja a bőrt. Ksyl és Tiffany is leírta mivel kenegesd inkább. Vannak nagyon drága E-vitamin tartalmú krémek persze, amit nagyon drága sminktetováló szalonokban ajánlani szoktak, de fölöslegesek mert a körömvirág krém is tökéletesen megteszi. Bármelyik gyógyszertárban könnyen beszerezheted.
Előzmény: cukorfa (259)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.20 0 0 259
vaselin jó rá?:) mert erre igy konkrétan nem válaszoltatok.
és én azzal kentem végig :D szóval jó lenne tudni.
Előzmény: ksyl (258)
ksyl Creative Commons License 2007.05.20 0 0 258

Igazán nincs mit. :-)

Vakarni és kaparni egyáltalán ne, tudom nagyon viszket, és nehéz megállni, de akkor marad szép, ha magától jön le a felesleges elhalt bőrréteg.

A starnddal vigyázz és a napfénnyel, mert nem érheti tűző nap a bőrfelületet, hiszen még nincs rajta új hámréteg. Legalább 3 hét a tetoválás után, amikor se szoli, se napfény. :-) És csak természetes alapanyagú krémekkel kenegest! Ami nyugtatja a bőrt. A második alkalom után már sokkal szebb lesz :-)

Előzmény: cukorfa (255)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.05.20 0 0 257
Szia! Azért van a korrekció, mert akkor minden hiányosságot pótolni lehet, még a formáján is lehet változtatni, amennyiben nem egyforma, vagy rövid, vagy vastagabbra, sötétebbre szeretnéd stb. Ha bármiben segíthetek még elérsz az emailemen: erga56@freemail.hu
Előzmény: cukorfa (255)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.05.20 0 0 256
Szia! Egyáltalán nem lesz szörnyű, csak annyi, hogy erőteljesebb a szin és fénylik a krémtől, de az utcára nyugodtan kimehetsz. A szemöldököd mindenképpen maradjon meg mert úgy sokkal természetesebb a hatása. A Bioptron lámpa gyorsítja a gyógyulást, nyugodtan használd és jó ha hámosító krémmel kened: Alsol, Bepanthen, Körömvirágkrém.
Előzmény: P. Barbi (252)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.20 0 0 255
köszi a választ! egyébként én tényleg nagyon vigyáztam rá..
iszonyatosan viszketett, de azért sem vakartam meg.
folyamatosan kentem a zsíros krémmel, hogy ugye ne jöjjön le helyeken. meg
alig mertem hozzányúlni. voltunk strandon, de nem úsztam, h nehogy baja legyen.
és most mégis kicsit ilyen hiányos. az egyik. de csak picit. de közelről elég tré...
szóval remélem, hogy a második alkalommal nem lesz ilyen!
Előzmény: ksyl (249)
krisztian98 Creative Commons License 2007.05.20 0 0 254
Barbi! Felejsd el, még a szemed is ki fogják szúrni !!
Előzmény: P. Barbi (253)
P. Barbi Creative Commons License 2007.05.19 0 0 253
Még 1 kérdés eszembe jutott.: Bioptron lámpával nem lehet meggyorsítani a gyógyulást?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!