Keresés

Részletes keresés

Fürtöske Creative Commons License 2006.04.25 0 0 9511

*reggelt!

 

Azért illetékes elvtárstól csak megkérdezném, hogy a kritikus, nagyon rossz állapotban lévő részeket miért hagyták ki. Gondolok itt első sorban a keresztúri sorompó előtti részre, valamint a keresztúri - ligeti sorompó közötti vasútsori részre, ahol a 76 - 176-os buszok is járnak. Mert példul nagyon jó, hogy megcsinálják a Gyöngytyúk utcát is, de az a vasútsori részhez képest autópálya minőségű volt.

 

Amit viszont most megcsináltak, az tényleg jól járható.

 

Kérdés csak, hogy meddig lesz ilyen???

 

Előzmény: DAKAR (9507)
DAKAR Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9510

Bízzunk benne,hogy most ez a lendület kitart még sok-sok évre .-) Egyébként a Zrinyi út,Péceli út,Baross út,illetve sok rákosligeti földút aszfaltozása jóval a választási kampányidőszak előtt lezajlott.

A Pesti út,Cinkotai út,Liget sor,Ároktő utca valóban az utóbbi pár hónap (kampány)termése,de legyünk őszinték,nekem mindegy milyen indokkal,csak történjen valami. Most történik.

Előzmény: akrisz1 (9509)
akrisz1 Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9509

Ebben igazad van, és remélem előbb-utóbb közlekedhető, élhető kerületünk lesz.

Mindenesetre furcsa, hogy ez a nagy lendület akkor szokott lenni, amikor választás van, és ez egy úgy le is szokott csengeni a választások végeztével. Remélem most nem érzem úgy, hogy igazam van.

Előzmény: DAKAR (9507)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9508
Erre azt mondhatom, hogy sajna nem lehet összehasonlítani egy kerületet, és egy várost.
Előzmény: Kevin (9506)
DAKAR Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9507
Tudom,hogy botrányos a minősége,de ugyanolyan xar a cinkotai út,ami már felújitás alatt áll,vagy már lehet kész is az adott szakasz. szintén pocsék a Liget sor,ott is történt/történik felujitás. Ezt mondom,egyszerre mindent nem lehet elvárni.
Előzmény: akrisz1 (9502)
Kevin Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9506
Szerintem meg baromi keves az elmult 3-4 evben, hogy a fovaros ennyit csinaljon a keruletunkben.

Nezd meg mondjuk Nyiregyhazat - szandekosan egy szamodra kedves part altal vezetett varost irok -, hogy pl. ott mennyi fejlesztes tortenik egy ciklusban.
Előzmény: BoGar (9504)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9505
Tudod az a baj, hogy a szórólapon az állt, fizetős. már. Te azt mondod, csak lehet, hoyg az lesz. Kettő között van egy kis különbség.
Előzmény: akrisz1 (9501)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9504
Az elmúlt 3-4 évet soroltam fel. Sajnos az én memóriám is véges. :(
Előzmény: Kevin (9503)
Kevin Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9503
Es te ezt elegsegesnek tartod ennyi ev alatt?
Előzmény: BoGar (9493)
akrisz1 Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9502

"annál inkább értékelni kéne azt,ami uthálózat felujitás terén történ a közelmultban."

 

Menj végig pl a Cséplő utcába és nézd meg azon a környéken milyen nagyszerű útak épültek a csatornázás befejeztével. Rosszabbak mint a földutak voltak

Előzmény: DAKAR (9500)
akrisz1 Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9501

Mivel rendszeresen járok oda vérvételre biztosíthatlak, hogy nem kamú

De nem hiszed menj be oda, és kérdezősködj

Előzmény: BoGar (9499)
DAKAR Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9500

Az M0-ás nem érte el,valójában soha nem is fogja,ugyanis Pesten kívül megy :-)

Lényegében lőtávolba került,és gyakorlatilag 1-2 éven belül kerületünkböl pl az Adriáig gyorforgalmiuton/autópályán tudunk lezúzni. Az nem vitás,hogy kerületünk nem épp a legfelkapottabb a fővárosban,annál inkább értékelni kéne azt,ami uthálózat felujitás terén történ a közelmultban.

Előzmény: akrisz1 (9497)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9499
Úgy dübörög a gazdaság nálunk, hogy a Medical Center becsödölt, és valószínűleg fizetős. A szórólapon kivül más bizonyíték van erre az állításra?
Tényleg, ki mit tud arról a szórólapról, amit a választások napja elött egy nappal a postaládába dobáltak arról, hogy a MC már fizetős?
Előzmény: akrisz1 (9497)
Elar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9498

Persze.

Igazad van.

De a képviselőtől (is) bizony függ!

Előzmény: BoGar (9496)
akrisz1 Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9497

Úgy dübörög a gazdaság nálunk, hogy a Medical Center becsödölt, és valószínűleg fizetős lesz minden szolgaltatása. Ez a bicikli út jó dolog ( máramennyire értelmes dolog ilyen főút mellett biciklizni ), de szerintem lenne fontosabb feladat is( Jászberényi út - Keresztúri út, elővárosi vasút ).

 

A hetekben hallgattam a helyi rádiót ( ahol érdekes módon minden reggel
valamelyik kormánypárti politikus mondta a kampányát ) és Alexa úr mondta sikereit,
pl. megnyílt a Tesco, a Lidl és elérte a kerületet az M0-ás. Nem tudtam, hogy bevásárlóközpontok megnyitása nagy siker, továbbá azt sem, hogy az M0-ás elért minket. Azt is tegyük hozzá ezekhez a hatalmas sikerekhez, hogy vörös-kék koalició irányítja a kerületünket immár 8 éve ( 1998 óta ).
Ebben a kerületben lakik Gy. Németh, Devánszkyné és Németh Imre is. Úgy tűnik őket nem igazán érdekli őket a kerület

BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9496
Az az igazság, nem csak itt rosszak az utak. Az, hogy a csévézőn átérve már jó az út, nem azt jelenti, hogy ott minden út tökéletes. És jelenleg elég sokat autózom a városban, és hidd el, még a VII. kerületben is tragédia az utak állapota. Tehát korántsem lehet azt mondani, hogy csak a kerületünkben rosszak az utak, ahogy azt sem, hogy az az itteni képviselőtől függne.
Előzmény: Elar (9495)
Elar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9495

Az a baj, ezzel ki is fújt a történet.

Én "balos" vagyok. (Akitől meg kell védeni a népet :)  ) De mégis azt mondom, h erre a kerületre magasról szarnak.

Hol van a sokat ígért  kötöttpályás közlekedés a XVII-be? Sehol. Ahogy nézem nem is lesz. (Bezzeg most Ferihegyre megcsinálják)

A legröhejesebb az utak állapota. Itt az egyik legrosszabb. A Bélatelepi(Csévéző) nevetséges. Abban a pillanatban ahogy átérsz a 18-ba az erdőben - (aránylag)sima lesz az út.

Már annyit kátyúzták, h abból 2 sáv is kijönne. Arról már nem is beszélek, h milyen sor szokott ott lenni.

 

Na mindegy. Annak örülök, h nem a demagógok kerültek hatalomra - bár tökmindegy ki van ott.

Jó lenne ha vki tenni már a kerületért.

Előzmény: BoGar (9493)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9494
Bocs, de nem igaz az, hogy az összes út szar. Te pedig ezt írtad. Ha azt írod, amit most, hogy amin jársz szar, megértem és elfogadom. A másik, ami nem tetszett az írásodban, hogy nem értem, miért is mondtad azt, hogy mitől lenne jobb az MSZP-s képviselővel. Ezért kérdeztem rá, hogy szerinted a Fideszes képviselővel jobban jártunk volna?
Előzmény: japex (9485)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9493
Leírtam az előző hozzászólásaimban, hogy mik történtek még. Mondjak még néhányat? Megújult a Zrinyi út egy része, felújították a Pesti utat a Zrinyi utca és a Csabai út között.
Előzmény: Kevin (9486)
Elar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9492

JA értem.

Ez igaz.

Én még csak 3 éve lakom itt, de úgy látom a XVII kerület nagyon le van szxxva.

Ahogy látom sokáig le is lesz.

Talán egy lobbiképes polgármester kellene.

 

Előzmény: Kevin (9488)
Kevin Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9491
De sikerult.
Ez a szomoru.
Előzmény: Elar (9490)
Elar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9490
Nem sikerült :)
Előzmény: Kevin (9488)
Elar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9489

16 évig semmi fejlődés nem volt?

Pedig ebből 8 "polgári" volt.

Előzmény: japex (9485)
Kevin Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9488
Nezegettem a Podmaniczky II. tervben a keruletunkre vonatkozo fejlesztesi terveket, Nektek is bemasolom ide:

Előzmény: DAKAR (9487)
DAKAR Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9487
A 4 éves produkciót úthálózat-felujitás terén már jónéhány hozzászólással ezelőtt leírtam,azt is hozzátéve,hogy ez nem olyan sok,de több,mint előtte 12 éven át összesen... Azért az se reális elvárás,hogy hipp-hopp egyszerre minden út simuljon ki a kerületben... Legalább nekikezdtek,több helyen.
Előzmény: Kevin (9486)
Kevin Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9486
Azert ez eleg sovany teljesitmeny 4 ev alatt.
Előzmény: BoGar (9484)
japex Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9485
Húú baeg, most hasra estem, látszik, hogy megindult a fejlődés. Qrva nagy fejlődés :O) bicikliút. Az is valami. De 16 évig miért nem indult meg? Na de majd most. Maszlag bevéve. Kussolok. És nem az MSZP-t szidom, ha nem látnád csak reményt vesztettem. De ugorj csak nekem, mert mertem mondani valami rosszat róluk. Már csapkodom is a számat, nem szabad siránkozni. Ejnye-bejnye. Leugatjátok a fejem, pedig egyik kormányt sem védem. Agyamosottak. És tudod ki hazudozik. Én azt állítom, amit látok Pesti Út. keresztúri út, városközpont = szar. Majd biciklizek a cinkotain a gyerekkel a korházba, de jó lesz nekem.
Előzmény: BoGar (9482)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9484
Dicséretest akarsz? KErületünkbe is elértek a bicikliutak. A Pesti úton az útfelújítással együtt épül, ugyanez van a Cinkotai úton is. És ez még csak most kezdődött.
Előzmény: japex (9475)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9483
Persze, mert itt csak netke lehet igazatok, ugye? Ezért buktátok el a választásokat is. Mert egyszerűen lenézitek az ellenfelet. Na hát ez az, amiből nem kért az ország nagyobbik fele!
Előzmény: cucu (9472)
BoGar Creative Commons License 2006.04.24 0 0 9482
Ja, mert Leventiével szerinted jobban jártunk volna? És megkérdezhetem mit hazudozol a rosszabb utakról, amikor kerületünk több útnak a felújítása folyik, csatornáznak? Látszik, hogy megindult a fejlődés.
(Mitől is volt eddig remény szerinted, ami most eltünt??)
Előzmény: japex (9471)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!