Keresés

Részletes keresés

Rákoscsaba Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9578

Sziasztok!

Igen...valami ilyesmire gondoltam én is.

csak azt akartam érzékeltettni, hogy az utóbbi időben miért vált nehézzé a közlekedés.

A növekedő lakosság nagyobb forgalmat eredményez, DE ehhez az úthálózatunk finoman fogalmazva nagyon kevés.

Feladat: hogy lehetne megoldani az úthálózat felújítását, bővítését úgy, hogy az egyébként is 500% - os kihasználtágú út továbbra is  - a felújítások alatt - használható legyen?

Megoldás: nincs. Bárhogy próbálják terelni a forgalmat, soha nem lesz olyan hogy valaki ne anyázna.

Az, hogy az utak minősége milyen, mindenki látja, aki közlekedik rajta. Ez már sajna hozzátartozik az országképhez.

Én arra próbáltam rávilágítani, hogy ezt a problémát 20 évvel ezelőtt kellett volna látni.

Nem gondolom hogy naív ember vagyok, csak reálisan szemlélődöm magam körűl....

A ló, illetve a terepjáró használatán már én is gondolkodtam, lehet hogy az utóbbira rászánom magam.

A bértopikolást meg nem igazán értem: miért kéne nekem is hülyeségeket írkálnom, mint teszik azt mások? ( Kérem, hogy akinek nem inge, ne vegye magára!)

Nekem is megvan a véleményem, de általában a többiek elmondják helyettem. Inkább csendes szemlélő vagyok. :-)

Apropó! Mi van Cucuval?

 

Előzmény: mephysto (9565)
SRhuszár Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9577

Hoppsz, a helyesírásomon még csiszolnom kell, bocsi.

 

Előzmény: Abraka Dabra (9549)
Abraka Dabra Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9576
hát elég gáz lenne, ha nem fordították volna meg az irányát, lévén az egyik irányból nem lehetne behajtani, a másikból meg tilos lenne:)
(Jó tudom a kis mellékutcákból be lehetne, de akkor nem érte volna el a dolog a célját, hiszen az autóvillamossági előtt be lehetne ugyanoda menni.)
Szerintem az ottlakók orrát zavarta a dolog. valahol megértem. Így meg majd sokan a délutáni dugót kerülik majd arra.
Előzmény: Fürtöske (9572)
Okezsoke Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9575
Én is anyáztam némileg, mikor szombaton 200 méterre az Y-tól állt a sor emiatt a fantasztikus ötlet miatt.

Másrészt viszont nem lehet jó ott lakni, ha mindenki arra fele suhan el.
Előzmény: Kevin (9574)
Kevin Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9574
"Lakik ott valami nagyember, akit zavartak az autók, azt lezáratott egy egész utcát?"

El tud valaki kepzelni egyeb indokot?

Finom velemenyem, hogy letesithetne oralis szexualis kapcsolatot a legosibb mesterseget uzo nonemu szulojevel, aki engedelyezte.
Előzmény: Törölt nick (9568)
bljudit Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9573
Na erre én is kíváncsi lennék! Az ötletgezda édesanyja sűrűn csuklik mostanában, arról gondoskodom... Szerintem az ésszerűtlenség felsőfoka volt ez a döntés, azóta a Pestin hamarabb beérek.
Előzmény: Törölt nick (9568)
Fürtöske Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9572

Az még hagyján, hogy lezárták, de véletlen vettem észre a másik végén, hogy bizony a piac felől, a Ferihegyi út felől lett egyirányú, ellentétesen, mint idáig!!

 

Még jó, hogy nem mentem arra éppen kocsival. :-o))))

Előzmény: Törölt nick (9568)
szf72 Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9571
Köszönöm.
Előzmény: snejderfáni (9570)
snejderfáni Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9570
info ott
Előzmény: szf72 (9569)
szf72 Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9569
szf72kukacindexponthu

Előre is köszönöm.
Előzmény: snejderfáni (9567)
snejderfáni Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9567

Nem publikus a mailcímed, de mailben tudnék gázszerelőt ajánlani.

Előzmény: szf72 (9557)
snejderfáni Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9566
30-202-05-09 Sziriusz nyomda, a Liget térnél, Kápolna u. , egy órán belül vállalja
Előzmény: DegeneraBocsinka (9552)
mephysto Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9565
Arra gondol - szerintem - amire én is. Nem lehet úgy fejleszteni, javítani, egy úttestet, hogy közben járnak rajta. A javítás idejére lezárják az adott útszakaszt. A Cinkotainál ezt ha jól emlékszem, úgy oldották meg, hogy egyikfél - másikfél. A Gyöngytyúk ehhez keskeny. A Naplással nem tudom mi a helyzet, arra nem járok sűrűn, csak azt láttam, hogy "zsákozták"
Előzmény: Törölt nick (9559)
Okezsoke Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9564
:DDD
Előzmény: Törölt nick (9563)
Fürtöske Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9562

:-oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Találkoztam már sajna én is ilyen agytalan fazonnal.

Én kínomban jó nagyot szoktam röhögni (magamba - mert mást úgy sem tudok csinálni). :-o))))

Előzmény: Okezsoke (9561)
Okezsoke Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9561
Jahh, pont akkor jöttem hazafele vonattal.
Állunk már vagy 5-10 perce Rákoson.
Agysebész securty ruhás srác kimegy, kinyitja a vonatajtót és elordítja magát:
"Pörgesd fel magad baszdmeg, mert haza akaro érni! A faszom!"

Visszajön, leül. Mindenki csak néz, hogy ez hülye?
2 perc múlva jött a kallernéni, és mondta, hogy gázolás van.
Előzmény: Törölt nick (9560)
Okezsoke Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9558
Ha már szolgáltatás.
Keresek a kerületben korrekt viz-gáz-fűtés szerelőt, aki esetleg ki is találja, hogy hogyan lehetne kicserélni a jelenlegi fűtést.
Plusz: olyan személyt, céget, aki házak utólagos hőszigetelésével foglalkozik. Szintén korrekt, megfizethető kéne.
szf72 Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9557
Sziasztok!

Keresek a kerületből egy jól dolgozó és lehetőleg nem drága gázszerelőt új gáztűzhely bekötésére,valamint egy olyan szerelőt,aki fürdőkád cserével foglalkozik (nem tudom ki csinálja az ilyesmit burkoló,kőműves,vízvezetékszerelő?) és szintén nem horror összegért dolgozik.

Előre is köszönöm!
Mentol frász Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9556
Próbáld meg a Kőbányai úton az Atheneum nyomda után a Könyvkötő Kft-t...(még a Plus raktár előtt)
Előzmény: DegeneraBocsinka (9554)
Fürtöske Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9555

:-oDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Szerintem csak neked vannak extrém igényeid! :-o)))))

 

Előzmény: DegeneraBocsinka (9554)
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2006.05.03 0 0 9554

Nem, köttetni is, de azért köszönöm!

 

Ez egyébként megint annyira tipikus: nulla szolgáltatás van a kerületben. :(

Előzmény: Rákoscsaba (9553)
Rákoscsaba Creative Commons License 2006.05.02 0 0 9553

Szia!

Ha csak spiráloztatni akarsz, akkor van egy papír - írószer bolt a Szabadság sugárút, Péceli sarkán.

Üdv.

Előzmény: DegeneraBocsinka (9552)
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2006.05.02 0 0 9552

Emberek, van a kerületben, vagy a közelben olyan hely, ahol expressz lehetne szakdolgozatot beköttetni?

Fürtöske Creative Commons License 2006.05.02 0 0 9551

 

Illetve egy dolgot jól tud, ahogy csinálja, az biztos, hogy nem jó, de így jön a lóvé.

 

Az a baj, hogy manapság Magyarországon nincs a szó szoros értelmében vett minőség ellenőrzés, nincs a szó szoros értelmében vett garanciális javítás, nincs olyan nem korrupt szerv ma Magyarországon, amelyik ezeket számonkérhetné.

 

Van pénzed, van megfelelő összeköttetésed, van üzleted.

Kell 5-10 szerb, vagy román ingyenmunkás alamizsnáért, pár köbméter homok, és felépítessz egy homokvárat. Eladod 10 milláért (került munkadíjjal, anyaggal együtt 100e.- Ft-ba, 2-3 helyen lenyomtál 1-2 millát a projectért, még így is tisztán maradt 5 milla a semmiért).

Jön egy eső, és elmossa. Jól megfizetett szakértő megállapítja, hogy kétségtelenül külső, időjárási tényezők befolyásolták a dolgok mostani állását, nincs más hátra, meg kell újra csináltatni a homokvárat újabb 10 millából. Ördögi kőr!

 

Ugyan ilyen a kátyúzás is ..... tiszta homokvár!

 

 

Előzmény: RodrigeZZ (9548)
Abraka Dabra Creative Commons License 2006.05.02 0 0 9550
helyesen:

pártsemleges, és nem párt semleges

túl jól írtam le:)
Előzmény: Abraka Dabra (9549)
Abraka Dabra Creative Commons License 2006.05.02 0 0 9549
Bocs, hogy pont nálad szólok, de az utóbbi 15-20 hozzászólásban már nagyon bántja a szemem a fórumon rohamosan terjedő hiba, hogy nem tudjuk mi az összetett szó, és mi nem.
szegélykő, és nem szegély kő
útfelújítás, és nem út felújítás
pártsemleges, és nem pártsemleges

Arról már nem is merekértekezni, hogy itt 2-3-mal alant bicigli volt beírva bicikli helyett:((
Előzmény: SRhuszár (9547)
RodrigeZZ Creative Commons License 2006.05.02 0 0 9548

Bár nem értek az utburkolat javításhoz...

 

Az a baj, hogy aki csinálja az sem;-)) 

Illetve :-((

Előzmény: SRhuszár (9547)
SRhuszár Creative Commons License 2006.05.02 0 0 9547

Azzal én is egyetértek, hogy az ut felujítás párt semleges, az odáig oké, de nem hiszem el, hogy valaki azon nem kaszál óriásit, hogy egy utat 3szor aszfaltoznak le.

Látta már valaki az Erzsébet körutat azóta, hogy megcsinálták a csatornát?

Apró foltokban aszfaltozták le, ami ronda és egyenetlen lett. Oké.

Aztán a foltok beszakadtak, akkor megint felszedték ujra megcsinálták, persze ugy, hogy hosszu napokig a gödrök voltak, és kerülgetni kellett a gödröket.

Az ujjabb aszfaltozással még több folt lett. folt hátán folt és aszfaltgödrök.

De épp ma jártam megint ott, és amikor rákanyarodtam a Pesti utról, azt hittem nem jól látok, és agyvérzést kapok. Megint feltúrták, és a legelőször letett csatorna fedőket, most kiemelték az ut szinje fölé 5 centivel, és azokat körbe kerítették tereelőbójákkal. Valószínűleg ugy csinálják majd meg, mint a Pesti utat, hogy ráhúznak még 5 centiméter aszfaltot, addig meg kerülgesd te barom!

Miért nem lehet egyszer rendesen, és pontosan megcsinálni?

Bár nem értek az utburkolat javításhoz, de szerintem nem ez a megfelelő módszer...

Mentol frász Creative Commons License 2006.05.02 0 0 9546
KÖSZI!!!
Előzmény: snejderfáni (9545)
snejderfáni Creative Commons License 2006.05.02 0 0 9545

54e HUF/év

6300 HUF/10 alk

felnőtt

Előzmény: Mentol frász (9544)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!