Keresés

Részletes keresés

gyere a papához Creative Commons License 2014.06.20 0 0 9496

Azért kezdtem úgy, hogy "két bűnöző beszélget", mert ezek bűnözők. A "csalás" nevű bűntényt követik el. A probléma csak az, hogy az alkalmatlan, hozzá nem értő, és felelőtlen jogalkotók (a politikusok), és jogalkalmazók (ügyészség, rendőrség, bíróság) nem foglalkozik velük, erre nem érnek rá, javarészt maguk is a saját pecsenyéjüket sütögetik.

Ezt (hogy ez bűntény) azért fontos itt kimondani, mert - visszaolvasva a tocsik legalább 1000 hsz-ét - az a benyomásom támadt, hogy az áldozatok egyszerűen nincsenek azzal tisztában, hogy bűnözők verték át őket. Ők (az áldozatok) inkább mintha azt hinnék, hogy itt valamilyen félresikerült, szerencsétlen üzletről van szó, amely amúgy teljesen oké lenne, ha azt néhány ember "jól kezelné". Holott pontosan arról van szó - és ez az, amit egyértelműen ki kell mondani -, hogy itt _eleve átverésre, csalásra szakosodott_ bűnszövetkezetek rosszhiszemű, aljas, előre megfontolt tolvajlásáról van szó. Vagyis, akinek még most sem világos: Ezt az "üzletet" azért találták ki, hogy a naiv áldozatoktól sokkal több pénzt tudjanak kicsalni, mint mondjuk egy egy nagyságrenddel kisebb összegű termékbemutatós csaláson.

Előzmény: ásítósmacska (9493)
SKH999 Creative Commons License 2014.06.20 0 0 9495

Legombolnak 40 rongyot, aztán a szerződésed ott porosodik egy évig a szekrényben, merthogy eladni nem fogják a jogodat, az is tuti. Passzold őket. Ugyanolyan kamu cég, mint a többi!

Előzmény: Rozali43 (8636)
SKH999 Creative Commons License 2014.06.20 0 0 9494

Mind egy kutya. Kivétel nélkül.

Előzmény: ásítósmacska (9493)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.06.20 0 0 9493

Csak nekem van olyan hátsó érzésem, hogy ezek az üdülési jogosok és a mégkamubb termékbemutatósok egy "alomból" kerülnek ki....???

 

 

Előzmény: gyere a papához (9492)
gyere a papához Creative Commons License 2014.06.19 0 0 9492

Két bűnöző beszélget:

- Te Joci, elegem van már a betörésekből, hallottam egy kurvajó üzletről.

- Na mijaz?

- Hát arról van szó, hogy üdülési jogot kell eladni a balekoknak. Fizet egy csomó pénzt, kap érte egy hetet valami lepukkant helyen, aláír 99 évet, és még évi fenntartási díjat is legombolunk róla. Teljesen fehér üzlet, támadhatatlan... Te öreg, ezután "fehérgallérosok" leszünk.

- Hűbazmeg, ez tényleg jól hangzik. De lesz, aki ezt beveszi?

- Majd meglátod, hogy lesz. Özönleni fognak a marhák...

csini26 Creative Commons License 2014.06.18 0 0 9491

Feladtam ingyenes külföldi apróhirdetési oldalakra, mert sokan kerestek meg a külföldi eladással (cégek) csak nem akartam nekik több százezret előre befizetni, bár a vevők se onnan jöttek amiket ők mondtak :O

de ha kell bővebb infó a 20/518-0602-es számon elérhető vagyok. A másik megoldás azért lett volna érdekes mert a külföldi hirdetéssel is elég időigényes volt sajnos. 

Előzmény: wolfocska (9488)
csecsike11 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 9490

A Gazdasági versenyhivatal eljárást folytat az Eurobenefit ellen.Valaki nem tudja mi a fejlemény?

Keresek üdülőtulajdonosokat akiket az Eurobenefit cég átvert

Bíróságra adtam az ügyet és tanuként kellene igazolni hogy úgy vetettek másik üdülési jogot hogy az elsőt beszámítják

és irattak egy lemondónyilatkozatot.

Ha valaki eljönne a tárgyalásra (költséget fizetném) én is tanuskodom

seven update sorbi Creative Commons License 2014.06.16 0 0 9489

Itt lehet csemegézni a timeshare szolgáltatásra jogososult cégek adataiból.

 

http://www.ofe.hu/inet/ofe/hu/menu/hatnyilv/nyil02/object/timeshare-lista-2011.m%C3%A1jus_23..pdf

wolfocska Creative Commons License 2014.06.16 0 0 9488

" ha nem akkor marad a B verzió az eladom úgy ahogy az előzőt."

Az mi volt, és hogy adtad el?

Előzmény: csini26 (9479)
Marcsi 1 Creative Commons License 2014.06.16 0 0 9487

Tisztelt fórum társak.

 

Zalakarosi mendan apartmanházban van üdülési jógom,most voltam a szerződés modosítási megbeszélésen.

Ezzel kapcsolatba keresek mendan üdülési jóggal rendelkező sorstársakat,mert úgy érzem lenne miröl párszót váltanunk.

mergests Creative Commons License 2014.06.15 0 0 9486

folytatás...

 

 

 

Az AB döntésének fontos eleme az is, hogy a kommentért vállalt felelősség a testület szerint független attól, hogy moderált, vagy moderálatlan a kommentelés a honlapon. Mindkét esetben felelős a hozzászólás tartalmáért a honlap működtetője.

„Az internet sem jogmentes terület” – fogalmaz a döntésről szóló alkotmánybírósági közlemény, ezzel arra utalnak, hogy függetlenül a közlés módjától (szóban, interneten, sajtóban), azért bizonyos esetekben felelősséget kell vállalni.

A döntéssel egyedül Stumpf István alkotmánybíró nem értett egyet, szerinte az értesítési-eltávolítási eljárás lenne a jó megoldás: vagyis, hogy csak akkor felelős a komment tartalmáért a honlap működtetője, ha megfelelő jelzés ellenére, kellő időben nem távolította el a kommentet, emelte ki a sajtótörvény blogon Nádori Péter, az MTE elnöke.

A konkrét esetben a felperes ingatlancég nem kért pénzt a komment miatt, csak a jogellenesség megállapítását és a komment eltávolítását. Nádori felveti, hogy az AB lehet, hogy máshogy döntött volna, ha pénzről is szó lett volna a keresetben, mert elképzelhető, hogy akkor már aránytalanul súlyosnak tartotta volna a kommentért kiszabott szankciót.

Az ügy egyébként a strasbourgi emberi jogi bíróság előtt van (a testület eljárását már az AB döntésének megszületése előtt meg lehetett indítani). A strasbourgi eljárásban az Index is érintett, a beadványunkra a Magyar Állam által küldött válasz múlt héten érkezett meg.

mergests Creative Commons License 2014.06.15 0 0 9485

ez komoly???

 

 

Az Alkotmánybíróság keddi döntése szerint egy honlap felelős az ott megjelent kommentekért. A Magyarországi Tartalomszolgáltatók Egyesületét perelte be egy ingatlanforgalmazással foglalkozó cég, az Experient, mert az MTE egyik (ennek a cégnek a reklámjairól szóló) cikke alatt lehetőség volt a kommentelésre, és ott szidták ezt a céget.

Az AB döntése szerint mindegy, hogy a honlap működtetője tudott-e a kommentről, és az sem számít, hogy kérésre azonnal eltávolította: mindettől függetlenül felelős a komment tartalmáért az MTE, mert az ő felületén jelent meg.

Catwomen11 Creative Commons License 2014.06.14 0 0 9484

Ilyen nem létezik, biztosan kamu. Valamelyik kamu cég már nem tud mivel berángatni embereket, így ezzel próbálják meg becsalogatni őket. Szerintem az lesz, hogy aláíratnak veled egy szerződést, amit nem engednek majd normálisan elolvasni, és vagy 1.: azt veszed észre, hogy újabb üdülési jog tulaj lettél, vagy 2.: talán lehet tudsz vásárolni tv-t stb. de lehet azon kapod majd magad, hogy a nyakadba akasztottak egy 1-2 millás hitelt (aminek a jutalékát az ügynök kapja meg, aki rád akaszkodott). Én a helyedben sztornóznám.

Előzmény: csini26 (9467)
csini26 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9483

Semmi gond, azért köszönöm, bár ha nem kapok róla pozitív visszajelezést úgyse megyek el az  utolsónál végképp kiakadtam a cégekre, max. várok amíg el nem mennek ezek is egyénileg. 

Előzmény: ásítósmacska (9482)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9482

Én akkor is susmust érzek mögötte...

 

Nem tehetek róla. :)

Előzmény: csini26 (9477)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9481

TS = timeshare = üdülési jog

 

 

Előzmény: csini26 (9480)
csini26 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9480

Amúgy mi az a TS?  

Előzmény: ásítósmacska (9474)
csini26 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9479

Eddig én se hallottam ilyenről azért kérdeztem hátha megkerestek másokat is , és tényleg erről van e szó mert amin 2 éve voltam az végleg kiakasztott de, és nem akarok többször hiénákkal találkozni. Ha valaki mégis tud róla kérem jelezze, ha nem akkor marad a B verzió az eladom úgy ahogy az előzőt.

 

Azért köszönöm a választ.

Előzmény: mérges vagyok (9473)
csini26 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9478

köszönöm a választ

Előzmény: ásítósmacska (9476)
csini26 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9477

Elsőre én is erre gondoltam de külön kiemelték hogy nem adnak el üdülési jogot hanem a meglévő árát lehet levásárolni nem üdülésekre hanem termékekre.

Előzmény: ásítósmacska (9474)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9476

Írtam a másik topikon is: 99,99% parasztvakítás

 

 

Előzmény: csini26 (9468)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9475

Ezt már többen is mondták neki, a másik TS-es topikokon is.... :)))

 

 

Előzmény: SKH999 (9472)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9474

Szerintem lehúzás....

 

Parasztvakító előadás, aztán otthon veszed észre, hogy aláírattak veled egy másik TS megvásárlására vonatkozó papírt.... :-s

 

 

Előzmény: csini26 (9467)
mérges vagyok Creative Commons License 2014.06.13 0 0 9473

Az elöző bejegyzések választ adnak kérdéseidre.

Nincs ilyen cég,csak olyan ahol Te ráfizetsz!

Előzmény: csini26 (9468)
SKH999 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 9472

Kicsit jobban átolvasgattam a kommentjeidet, és szerintem te Kis Attila vagy, csak álnéven. Ha ez így van, akkor elég szánalmas vagy. Megnéztem a honlapot is... Hááát... A 10 éves unokaöcsém jobbat csinál.

 

 

Előzmény: taki.zoli (9308)
SKH999 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 9471

Mi a ráknak kell neked üdülési jog?

Előzmény: francov (9031)
SKH999 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 9470

Hello mindenkinek!

 

Nekem volt anno üdülési jogom, el is adtam. Pont. Nem kellett hozzá közvetítő. Aki hisz ezeknek a barmoknak, és még fizet is nekik, az meg is érdemli, hogy átcsesszék!

 

taki.zoli: te tuti beépített ügynök vagy. Normális ember nem reklámoz ts céget. A Magic Holidayről meg annyit, ha az "ügyvezető úr" arra sem veszi a fáradságot, hogy adót fizessen, akkor miből gondolja bárki is, hogy az üdülési jogával többet fog foglalkozni? Ott fog beporosodni a szekrényben a szerződés. A másik, hogy "kedves embernek" tűnt. Az a dolga. Addig kedves, míg ki nem perkálod a 40 rugót. :D :D Utána már le se fog sz@rni, mint a többi TS cég! :D

csini26 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 9469

Üdv

 

Olyan kérdésem lenne, hogy ismer e valaki olyan céget aki azt állítja hogy nála 1 az 1ben le lehet  vásárolni az üdülési jogba berakott pénzt, mert engem most ilyenre akarnak elinvitálni azzal, hogy semmit nem kell fizetni hanem a bennragadt pénzt tudom elkölteni mindenféle termékre amire szükségem van ( tv, telefon , laptop, stb). Azért kérdezem nem akarok újra avval szembesülni hogy a vége mégse ez hanem én fizessek. Ahhoz semmi energiám hogy munka után még végigüljek pár órát náluk a semmiért.  Előre is köszönet az infókért ill. a tapasztalatokért mindenkinek. 

csini26 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 9468

Üdv

 

Olyan kérdésem lenne, hogy ismer e valaki olyan céget aki azt állítja hogy nála 1 az 1ben le lehet  vásárolni az üdülési jogba berakott pénzt, mert engem most ilyenre akarnak elinvitálni azzal, hogy semmit nem kell fizetni hanem a bennragadt pénzt tudom elkölteni mindenféle termékre amire szükségem van ( tv, telefon , laptop, stb). Azért kérdezem nem akarok újra avval szembesülni hogy a vége mégse ez hanem én fizessek. Ahhoz semmi energiám hogy munka után még végigüljek pár órát náluk a semmiért.  Előre is köszönöm.

csini26 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 9467

Üdv

 

Olyan kérdésem lenne, hogy ismer e valaki olyan céget aki azt állítja hogy nála 1 az 1ben le lehet  vásárolni az üdülési jogba berakott pénzt, mert engem most ilyenre akarnak elinvitálni azzal, hogy semmit nem kell fizetni hanem a bennragadt pénzt tudom elkölteni mindenféle termékre amire szükségem van ( tv, telefon , laptop, stb). Azért kérdezem nem akarok újra avval szembesülni hogy a vége mégse ez hanem én fizessek. Ahhoz semmi energiám hogy munka után még végigüljek pár órát náluk a semmiért.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!