Keresés

Részletes keresés

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.05 0 0 822

Sziasztok Klumparajongók!Igen persze igaz:valahol el kell kezdeni!Csak nem merek belevágni,félek a reakcióktól!De valahogyan elkezdem!Klumpaboy légyszi ird meg hogy vezetted be!A Lindát amikor tudom megnézem.Egyébként is egy régi kedves emlék!!Talán az egyik legjobb a 3-ik részben,amikor a fekete klumpában mutatják+piros térdszoknya!Ahogy kilép belőle!!!És a fehér klumpás részek!!Fapapucsklumpafan  Neked akkor inkább a fapapucs jön be elsősorban,ami szexis persze,ahogy abban is klaffognak!!Az egyik filmben 90-es években a Hegyi Barbara volt fehér klumpában,sima pántosban!!!Meg az Angyalbőrben sorozatban!!A harmadik típusu találkozások filmben1977. a Richard Dreyfuss Filmbeli felesége volt fehér klumpában!Emlékeztek a Klinika sorozatra?A fehér klumpás nővérkékre??!!

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.04 0 0 821

Igen a Lindaban is sok jo resz van.A kedvenc amugy nem O hanem az elso reszben a szatirban amikor a furdoben vannak a masszor no fapapucsa isteni!Piros panttal!!

De a fagylalt tolcser nelkulben a foszereplo no peggy szeru otthoni fapapucsa is szuper!Azt lattatok?MTV archivban is fenn van..

 

Ill.sok regi magyar film hemzseg a klumpaktol fapaphcsoktol..Peldakat irhatnank meg osszeszedendo...

 

Tehat En most ezta Lindas epizodot emlitenem illetve a Fagylalt tolcser nelkult..Azt lattatok?

 

Johet a tobbi most toletek! Stafeta atadva!Start!;)

Előzmény: klumpa_boy (820)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.04 0 0 820

Csatoltam képeket, de nem jeleníti meg :-(

Előzmény: klumpa_boy (819)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.04 0 0 819

Rólam se tudták, amíg nem mondtam el :-) Egyszer el kell kezdeni.

A Lindát nagyon sokszor láttam, a mostani ismétléseket nem nézem. Már rögzítettem azokat a részeket, ahol látszanak a klumpák. :-)

Előzmény: klumpafetisiszta (816)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.04 0 0 818

Illetve irjatok ide : nudista123@freemail.hu es mind meg tudom mutatnimailben vagy akar eloben.Gyujtemeny csere vagymegnezes stb!Legalabb mi fapapucs es klumpa rajongok.Jo hogy vagyunk/vagytok!!

Előzmény: Fapapucsklumpafun (817)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.04 0 0 817

Igen mindannyiunknak voltak elmenyei.A legklumpasabb idoszak a 90es evek volt itthon.(a legtipikusabb a sotet barna a kopastol kifenyesedo volt itthon)En a fapapucsokat is szeretem.Azok a 70es 80as evekben voltak nagyon elterjedtek.Szinte mindenki hordta oket.Ha mashol nem irodaban vagy otthon.Tanarnoim is voltak fapapucsosok es klumpasok is.De emlekszem a boltban a hangosan csattogo nagy szeles talpu fapapucsos abc-s eladonore vagy presszos nore.Vagy ugye utcan rengeteg elmeny..A 90es evekben berobbant reneszanszat elve a klumpa rengetegen hordtak.Akkor is szinte mindenki majdnem.Foleg a 90es evek kozepen aztan elkezdett lecsengeni es jott a retro divat a 2000es evek elejen a scholl fapaphcsokkal peggy!!!-kkel!!A peggy is nagyon szexi ahogy kiemeli a talpat es csattog stb.Emlekszem sok not lehetett tani az utcan fenyesre kikopott belsos peggyvel is a 2000es evekben.Es ugye maradt par mindegyik vonalbol mara is,de kevesebb.Kivancsi is vagyok melyik iranyba megy el a divat most majd...

Illetve En is hasznalt piac,hasznalt ruhabolt vagy holgy ismerosok.Nektek mik az email elerhetosegeitek klumpaboy ill klumpafetisiszta?Tudnek mutatni sokat!

 

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.03 0 0 816

Szia Klumpaboy és Mindannyian!Nálam meg ez a gond és régen is az volt,hogy rólam ezt nem tudják!Szóval próbálom elképzelni,hogy mit lépnének egy ilyen kérésre!Nálad akkor így egyszerűbb volt a helyzet!Egyébként mostanában ismétlik a Lindát.Szoktad nézni?ÉLmény!!!

klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.03 0 0 815

Szia!

Igen, hölgy ismerősöktől. Elég változó a felvezetés, de azt azért tudniuk kellett mindig, hogy tetszenek a klumpák.

A tanárnőt kedveltem klumpától függetlenül is. Persze mindegyik tanárnő esetén adtam plusz pontot, ha még klumpás is volt :-)

Előzmény: klumpafetisiszta (814)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.03 0 0 814

Sziasztok!!Szóval ismerősöktől.Gondolom elsősorban női ismerősökről van szó,bár ez nem egy kőbevésett dolog!De bocsi hadd kérdezzem meg,hogyan ,,vezetted fel" a kérésedet?Nekem is vannak ismerőseim,akik klumpások,vagy azok voltak.Gondoltam,hogy emlékbe kérni,de hogy vezessem be a dolgot?Tényleg Klumpaboy,a fekete klumpás tanárnőtök Milyen volt külsőre,és kedveltétek?A miénk,akiről írtam elég laza volt,és kb.40-es volt,átlag testalkatú barna félhosszú hajú.Eléggé kedvelhető volt.Magyar-orosz szakos volt.Nem tudom Ti hogy vagytok vele,szerintem a harisnya a klumpával,vagy fapapuccsal pluszban még jó értelemben,rátesz egy lapáttal!!Gondolom Nektek is voltak ilyen élményeitek!

klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.02 0 0 813

Bizony, hogy van kollekció :-) Üzletből, ismerősöktől, használtcucc oldalakról.

A külföldieket autóból láttam, nem tudok semmi pontosat, de tejfölszőke 50-60-as hölgy volt térképpel a kezében, fényes fekete hátul zárt svédklumpában.

Előzmény: klumpafetisiszta (812)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.02 0 0 812

Nekem sajnos nincs kollekcióm,ahogy kivettem,nektek viszont igen.Ismerősöktől elsósorban gondolom.Tényleg,azok a külföldiek honnan voltak nem tudod Klumpaboy?Milyen színű klumpa volt rajtuk?

klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.02 0 0 811

:-) Hát igen... volt amelyik feketében, de olyan is aki fehérben és még olyan is, aki barnában. És mind svéd fazon.

Előzmény: klumpafetisiszta (810)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.01.30 0 0 810

Köszi szépen az invitálást!!Tényleg jó,hogy van ez a forum!!!Igen:a svéd fazon nagyon hátra szorult!!!De csak reméljünk!!Szerintem is Sokkal többen beindulnak erre a dologra,mint ahányan beszélnek róla!Egyébként a hátul kivillanó talpacska,és a klaffogó hang...!!Azok a strandi élmények!!A nyári utcai forgatag a 90.es években meg a nyolcvanas években!!A legszexisebb szerintem a hátul nyitott svéd fazon!Talán mert ezekhez fűződnek a meghatározó élményeim!!Bocsi Klumpaboy ha nem Te írtad:Az általánosban a tanárnőtök fekete svédben volt.Nekem is volt ilyen élményem a középsuliban:a tanárnőn fehér sima lyukacsos svéd volt.Én is a lábát néztem az órán!Meg néhány csaj az iskolából.

 

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.01.30 0 0 809

Egyettertek!Atlagos normalis ffi-kent allitom,hogy fapapucsok es a klumpak a legszexibb es legnoiesebb labbelik!Akik nem fapap./klumpa rajongok azok is tudat allatt beindulnak toluk.Mindig is rajongtam ertuk!

Ahogyan kiemeli a noi labfejet es talpakat illetve amilyen kopogos illetve mezitlab hordva csattogos hangot ad (a meztelen talp csattogva a belso fa talpreszen a papucsnak) jaras kozben az egyedulallo es a legerotikusabb!

Egyaltalan nem veletlen,hogy mindig visszater a divatba hol jobban hol kevesbe.

A kedvencem a mar sokat hasznalt es a talp altal fenyesen fenylore hordott/taposott belso talpreszes hasznalt illatos fapapucsok/klumpak.Peggy,Scholl,Berkmann de a noname papucsok ugyanugy mint klumpak.Emlekszem a 90es evekben volt noname klumpak itthon amelyek nagyon elterjedtek voltak es a felso bor resz is fenyes volt vagy kopott a hordassal!Mhmmm!;)De klasszik irodai,orvosi rendelos,bolti eladok,haziasszonyok, holgyek stb altal hordott magasitott schollok vagy utanzatok, talpat kiemelo 'bujtatott szexiseget" is szeretem.Vagy magassarku ribis fapapucsok is imadnivalok.Sorolhatnam... 

Gyujtemenyem is van beloluk.Kulmaboy,klumpafetisiszta es barki mas rajongo nektek is van?Szivesen leveleznek stb roluk es a temarol mailben is.Irjatok : nudista123@freemail.hu

 

Ui : Tok jo,hogy van ez a forum!!Meg Ti,szinten rajongok!;)

 

Előzmény: klumpafetisiszta (807)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.01.30 0 0 808

Túristákon az elmúlt nyáron is láttam svéd fazont. Náluk nem számít extrának, örök divat.

Most is lehet kapni azért, csak valamilyen okból nem hordják tömegesen a lányok: http://www.berkemann.hu/labbelik-noknek/divatot-kedveloknek/TA/Elbe-Riemen-Toeffler

 

Az az érzésem, hogy annyira vegyes most a divat (minden divatos), hogy a nagy választék miatt nem terjed el újra a svéd fazon.

 

Előzmény: klumpafetisiszta (807)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.01.29 0 0 807

Persze egy fapapucsos női láb...,az se semmi!!!Talán a fapapucs valamivel jobb helyzetben van mint a klumpa.A klasszikus fatalpú klumpa sajnos eléggé hátra szorult a divatban!Nyáron a strandon régen hány ilyen élmény volt,főleg 80-as,90-es évek!Külföldiek,főleg németek,északiak körében is lehetett látni.Az egyik leggyakoribb típus a pántos sima meg a lyukacsos fehér meg pántos sima fekete volt.Gumitalpút azért gyakrabban látni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

klumpa_boy Creative Commons License 2015.01.28 0 0 806

Igen, a 90-es években elkerülhetetlen volt :-)

Most a Berkemann fapapucsokat nagyon sok helyen lehet kapni. Van gyáruk is itthon. Mondjuk nem túl olcsók és nagyon sokféle modell van, így ezekből se lesz dömping :-(

Régen 1-2 ezer Ft-tól 10-12 ezerig a teljes skála le volt fedve, ami mindenki pénztárcájának megfelelt. Most vagy nagyon gagyik vannak olcsón (már az se nagyon) vagy gyógy- illetve divatkategóriába soroltan méregdrágán :-(

Előzmény: klumpafetisiszta (805)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.01.28 0 0 805

Igen én is tartok tőle!De azért reménykedjünk!!Azok aboldog 90.es évek......!!Akkor mondjuk napi,vagy legalább heti szinten volt ilyen élménye az embernek,most meg egy kezemen megszámolom,hogy mondjuk havonta hányat látok!ÉN A BALATONNÁL lakom ilyenkor kevesen vannak de a nyári szezon sem kényezteti az embert ilyen szempontból!

klumpa_boy Creative Commons License 2015.01.21 0 0 804

Az a gyanúm, hogy idén se leszünk elkényeztetve :-(

Előzmény: klumpafetisiszta (803)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.01.09 0 0 803

Neked is Boldog Új Évet klumpaboy!Reméljük,látunk majd jó néhány klumpás női lábikót!Jó klaffogást!

klumpa_boy Creative Commons License 2015.01.01 0 0 802

Azt kívánom, hogy mindenki BÚÉK bele egy szép klumpába az Új Évben! :-)

Előzmény: klumpa_boy (801)
klumpa_boy Creative Commons License 2014.12.19 0 0 801

Kipp-kopp :-)

Előzmény: klumpafetisiszta (800)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2014.12.17 0 0 800

Adjatok életjelet légyszi!!!

klumpafetisiszta Creative Commons License 2014.12.13 0 0 799

Hol vagytok klumparajongók???!!!

Kevin1983 Creative Commons License 2014.06.20 0 0 798

Nincs élet, hol vannak a képek barátaim? Kopp-kopp 

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.28 0 0 797

Klumpa kedvelőknek ajánlom: munkapapucs

 

>Kattints a képre<

 

cloggersl70 Creative Commons License 2014.03.14 0 0 795

Van klumpám, klumpa cipőm és klumpa csizmám is. Egész télen csak a klumpa csizmámba jártam, most pedig a klumpa cipőmet favorizálom...

klumpa_boy Creative Commons License 2014.03.08 0 0 794

Dehogynem :-) Amikor csak lehet!

Pali-ka Creative Commons License 2014.01.01 0 0 793

Mindenkinek BUÉK.

Valahogy hanyagoljuk a topikot. Már senki nem hord klumpát????

synex Creative Commons License 2012.10.27 0 0 791

REngeteg retro klumpás papucsos kép található itt :)

 

http://www.woodenslides.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!