Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Oszy1.816v Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1589
vsanci,

Mail ment

Oszy

Előzmény: vsanci (1587)
R5TL Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1588
Vedd meg az enyémet, én úgyis le akarom cserélni őket! :-)
14 collos Taurus felnik, 3 hónaposak, Conti EcoContact CP gumikkal (8200 km-el).
Előzmény: vsanci (1587)
vsanci Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1587
Srácok egy igazi vitatémát szertnék megpendíteni. Mégpedig milyen típusú és mintázatú alufelnit vegyek a verdámra.
Én, ilyen sűrű küllőset szertnék de lelehet lebeszélni róla és rábeszélni.
Várom a véleményekt és linkeket és képeket.
üdv
Vsanci
R5TL Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1586
MADEINHUN GARY!
Állatok a képek! Nem értem, a többieknek miért nem tetszettek! :-)))
Viszont továbbra is kíváncsi vagyok a teljesítmény- nyomaték-görbékre. Mikor leszel szenner közelében?

Mindenki!
Chiptuning ügyében: ATC vagy Megalarm (Superchips)?

Üdv, R5TL

Oszy1.816v Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1585
Sziasztok Szegedi kollegak:),
Fehervaron se sutott a nap meg ezen a heten egy percet se:(, de ma meg nem esett az eso!!!:)
Mas:
Jun 24 vasarnap 8:00 Pasztoi kupa Dunaharasztiban, valoszinu az indulok kozt lesz egy feher Clio16v (jomagam:)). Ha jo ido lesz gyertek el, jo buli lesz.

Oszy

jimmy Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1584
Csak minket szegedieket öntöznek ilyen szorgalmasan? Soha nem tudom befejezni az autómat, ha ilyen marad az idő!

MADEINHUN GARY!
A képek nagyon szuperek! Valami GTT-s srác nagyon megzuhant az autójában. ;)

Előzmény: vsanci (1583)
vsanci Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1583
Szomorú vagyok esik itt Szegeden az eső...:-((
Nálatok is rossz az idő?
Az bosszant igazán, hogy így nem látszódik a milyen szép a kocsim és nem tudom vadítani a csajokat :-)))
Na szebb időt!!!
NewMember Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1582
Köszi,
IL.
Előzmény: Mikes (1580)
MADEINHUN GARY Creative Commons License 2001.06.20 0 0 1581
Oszy !
Mar mondtak egy paran , de azert jol esik ujra hallani... :))
Udv.
Előzmény: Oszy1.816v (1579)
Mikes Creative Commons License 2001.06.20 0 0 1580
Szia Új tag! :)

Majd megkérdezem a haveromat, mert Ő Nála vette az autóját és szereltette is ott. A fickónak állítólag arany keze van és Renault szerelő képesítése is.

Mikes

Előzmény: NewMember (1577)
Oszy1.816v Creative Commons License 2001.06.20 0 0 1579
MADEINHUN GARY
+ Kiralyak a kepeid!!!, de lehet hogy mar mondtak:)))

Udv
Oszy

Előzmény: MADEINHUN GARY (1575)
Oszy1.816v Creative Commons License 2001.06.20 0 0 1578
Sivesen viszek barkit egy korre!!! Marmint az 1.8-al:)))) csak egy tutti hatso hiddal meg gatloval jobb lenne:) nem Mikes?:-)
Persze a kuplungom is sz@r de max nem lassitok meg gyorsitok:)) Olyan kuplungos most hogy egy nissan micra-t alig birtam lenyomni:(((
A fordulatszammeros trukkhoz nem tudok hozzaszolni, en nem szoktam a fordulatot 3000 ala engedni:p meg a vegen ellustul a kicsike:)

Udv
Oszy

NewMember Creative Commons License 2001.06.20 0 0 1577
Szia Mikes!
Köszi a tippeket. "Köszegi(y)"-ről nem tudsz valami bővebbet?

Másvalaki hallott már róla?

10x,
IL.

Előzmény: Mikes (1574)
vsanci Creative Commons License 2001.06.20 0 0 1576
Hello Mikes!
Örülök, hogy újra "látlak" már azt hittem a kocsid mellé kerültél a padlóra.
Ne aggódj nekem sem teccik az új Clio sőt szerintem egyenesen randa. Bár láttam egy félmegoldást a béka lámpának felső egy harmadát letakarták egy szmöldökkel. Így már autó kinézete lett, de a hátulja brrrrrr.Azzal sajna semmit nem lehet kezdeni.
Szerintem kinézetre a 91-92 esek a királyok de belsőre azért verik a Clio II-ők. Abban viszont verhetetlen, hogy belül tutkón néz ki, ja és ha jól tudom 6 sebességes. De ebben ki is merül a tudománya.
Bocs fiúk akinek Clio II-je van. Ez az én szubjektív véleményem volt.
Azért ugye nincs harag??? :-)))
Üdv:
Vsanci
Előzmény: Mikes (1574)
MADEINHUN GARY Creative Commons License 2001.06.20 0 0 1575
Sziasztok !
Orulok , hogy tetszenek a kepek!!
Digital rulez ! :)
Rena-Jones !
A meres elott mar fenn volt a sportszuro es a sportdob.Ezek ketten egyutt ha jelentenek 4-5 loerot , akkor sokat mondok. Mint irtam legkondival mertek minden eredmenyt.
Gyarilag ugye 107 lovas a 16v.
Az ATC-nel nem igertek tobbet 3-4 loeronel ! ahhoz kepest jol sikerult.
Majd meglatjuk a tied milyen lesz. Ha eljossz a talira , akkor meg kiprobaljuk az enyem ellen.
Mikes !
Persze , elviszlek egy korre ! Annyira azert nem megy mint az 1.8 -as-od mehetett.../beke poraira/, de azert kellemesen huz.
Valaki meg elvihetne engem egy korre az 1.8-asban...mondjuk Oszy ??
Jo Cliozast !
Ovatosan menjetek...
Mikes Creative Commons License 2001.06.20 0 0 1574
Sziasztok!

Bocsi, nincs időm hozzászólni mostanában :(
Akkor szépen sorban:

Csite!

Nekem az augusztus 25-26 tutkó, király! Tőlem bárhol lehet a tali, nem érdekes. Lehet Agárd, lehet Lakitelek, egy a lényeg: LEGYÜNK SOKAN ÉS ÉREZZÜK MAGUNKAT BAROMIJÓL!

Oszy!

Fényképek a verdáról készültek, majd megy fel a netre, ha a srác előhivatja őket. Gépsárkány továbbra is ott áll a helyén, és csak ázik az esőben :( Volt már két jelentkező, de nem hiszem, hogy komolyak - "Akkor majd visszahívom még..." Egyébként semmi időm foglalkozni az autóval, kicsit elcsúsztam ebben a vizsgaidőszakban, van még 3 vizsgám meg egy szigorlatom, kész vagyok...

Avantage!

Többeket is megkérdeztem, majd' mindenki az A539 mellett voksolt, szerintem az lesz majd, csak legyen már mire felraknom...

Vsanci!

Gratula az autóhoz. Nem baj, ha nem RSi, 1.8, ez a lényeg. Szerintem akkoris az RSi motorja van benne, mert ez volt az egyetlen nyolc szelepes "egynyolcas" akkoriban. RT-t legfeljebb 1.4-sel kaphattál, már amennyire én tudom.
Küldd el légyszi e-mail-ben a postacímedet és a nevedet, mert csak úgy tudok pólót küldeni.

MADEINHUNGARY!

A képek nagyon jók, az autó is biztos tuti, majd tolunk egyet valamikor!?!?! :)

NewMember!

Üdvözlünk a Clio-sok között! A fogyasztás tényleg soknak tűnik egy kicsit, nekem a 16 szelepesem evett 8 körül autóúton 90 körül. Ami a fordulatszám problémát illeti, szerintem ne aggódj! Azt nem tudom Neked megígérni, hogy ez teljesen normális, de a haverom 16V-jében és az enyémben is ugyanígy volt. Szerintem itt elektromos gond van, persze ha egyáltalán gond van.
Oszy! Nálad mi a helyzet?
Normális Renault szerelőt Budapesten? Nem tudom, én többnyire saját magam javítottam az enyémet. A "rönóötösök" a Rönovára esküsznek, nem tudom, ki kell próbálni. Van még Budaörsön egy csóka, Köszegi(y)-nek hívják, Ő állítólag nagy Renault szaki, ezt már több helyről hallottam. Korrekt az ürge. Ha esetleg olyan problémád lenne az autóval, amit csak márkaszervízben tudnak javítani, akkor csak egyetlen Baumgartner jöhet szóba, mégpedig a Renault Újpest! Jól dolgoznak, értenek az autóhoz, más kirendeltségekkel ellentétben... Hidd el, voltam ott, jó gyerekek! Csakhát nem olcsók, de legalább nem b@sszák át a fejedet.

doktorúr!

Küldtem Neked levelet!

-------------------------------------------------

Ma egyébként ültem az új Clioban. Belül szép, még szebb mint az előző. A műszerfal komolyabb, a kapcsolók mikrokapcsolós kivitelben készültek.
Kívülről viszont... Hát nem tudom, biztos é nvagyok csak ennyire maradi és konzervatív, de ezt a fényszórót soha nem szokom meg...

Mikes

rena-jones Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1573
Szia MADEINHUN GARY!

Lehet, hogy valamit félreértettem, de az írásaidból nekem úgy tünt, hogy a teljesítmény-mérésed előtt már fenn volt a sportdobod. Az nem növelt a teljesítményen szinte semmit?
Mert, ha mindent együttvéve lett a teljesítmény 114.4 Hp 171 Nm....nekem nem tűnik túl soknak.:-(
Azért kérdezem, mert nekem is nemsoká megjön az 1.6-os clio-m és szeretném tuningolni.:-)

Üdv:
rena-jones

P.s.: A képeid tényleg jók!

Előzmény: MADEINHUN GARY (1530)
vsanci Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1572
Nem érdemes az időt vele tölteni én reggel megnéztem de reklám. Az új clio reklámja. Annyi érdekessége van, hogy egy idióta "játék" után jelentkezhetsz teszt vezetésre a neten kersztül. Egyébként egy kalap....
Na ennyit erről
Szerintem is "rulez a clio"
Előzmény: doktorúr (1569)
doktorúr Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1571
Durva.
Előzmény: Oszy1.816v (1570)
Oszy1.816v Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1570
doktorúr,
Nekem be se jon:(

Nézzétek meg a

www.kit-car.hu

oldalon az új SUPER 1600 -os francia vadallatot!!!

Renault RULEZ!!!:)))

Udv
Oszy

Előzmény: doktorúr (1569)
doktorúr Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1569
Ezt már láttátok:
www.community-clio.com
Én nem tudtam eligazodni rajta. Talán ti okosabbak vagytok. Még nincs kész a site vagy valamit meghatározott sorrendeben kell csinálni, hogy megnyíljon a lap? Az OK, hogy sebváltó meg fokozatok meg rules #1 to #6, de mi a teendő?

doktorúr

NewMember Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1568
Köszi a segítséget, remélem akad azért valaki Bp-ről is.
Zöldkártya ügyben jártam a "Baromgartnernél" a Co kibocsátás %-os eltérése 0.05-el több volt a megengedettnél, ugyhogy szerintük azonnal meg kellett volna rendelnem egy kerámiabetétet 120eFt-ért :-o Az Autoklubban szó nélkül kiállították...
IL.
Előzmény: vsanci (1567)
vsanci Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1567
Én meg csak szegedi címeket tudok mondani...
Bocsi...
A 7 literes fogysztás sok az 1,8-asok szoktak ennyit enni.
Vidd el...nézesd meg a kipufogót, érdemes megnézetni, mindenét.
Előzmény: NewMember (1565)
Oszy1.816v Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1566
Ja azt tudom, hogy a Baromgartner-hez nem szabad vinni! de szerintem ezt te is tudod:))) Valami "Ronova"-t szoktak dicserni, de nemto`m hol van.
Remelem segitettem

Udv
Oszy

Előzmény: NewMember (1565)
NewMember Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1565
thx Oszy, de Bp-i cím kellene.
IL.
Előzmény: Oszy1.816v (1564)
Oszy1.816v Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1564
Szia NewMember,

Attol fugg hol laksz, ha Pesten akko` nemtudom hova vidd:( Ha Fejer Megyeben akkor az Autocenterbe Sa`rszentmihalyra.

Udv
Oszy

Előzmény: NewMember (1563)
NewMember Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1563
Köszi vsanci, akkor talán azzal kezdeném
hogy autópályán laza tempónál simán 7.2-t zabál. Remélem nem ez a normális!?
A következö problémám az hogy nem esik vissza a fordulatszám elviselhető időn belül amikor megállok, pár sec. és csak utána csillapoik (ja, meleg a motor).
Valószínű hogy magas(?) fogyasztást ez okozza.
nyíl: kellene egy olyan szervíz amelyik megbízható, nem vesznek le nagyon.
Ti hova hordjátok?

IL.

Előzmény: NewMember (1561)
vsanci Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1562
A legjobb helyen jársz...
Itt csak és kizárólag Cliósok vannak ill. van egy két R5-ös kolléga is.
De üdv körinkben.
Bátran kérdezhetsz, nagyon segítőkész a clio team
Előzmény: NewMember (1561)
NewMember Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1561
Sziasztok!

Nemrég vettem egy Cliot(1.2;'95) és olyan tagot, tagokat keresek akiknek ilyen autójuk van, és meg tudnák osztani velem az eddigi tapasztalataikat, esetleg tudnának válaszolni 1két kérdésemre...
Köszönet,
IL.

vsanci Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1560
Köszönöm a képeket!
Nagyon rulez, nekem csak a talis képeknél kellett regisztrálnom magam.
Nagyon klasszak.
Kérdés: a gépemen van sport kipufogó a jel rajta egy nagy B betű vagy béta ez nem derült ki számomra. Ez milyen márka?
Ja egy szomorú hírt kötöltek velem a helyi Renaultosok, hogy a gépem nem RSI (a forgalmiban RN van, az autón RT, a motor meg 1800-as)na erre megérdeklődtem mi a csuda ez. Az eredmény Renault Clio RT. Valami spec kiadás Magyarországon így nem is nagyon adtak ki belőle (megjegyzem ez is Németo.-ból jött 96-ban)
Na csak ennyi (azért még ugye írhatok????)
Üdv:
VSanci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!