Keresés

Részletes keresés

Kityusz Creative Commons License 2014.07.11 0 0 9527

Mindenkit üdvözlök!

 

Mostanában kapom a telefonokat újra, és az az érzésem, hogy új trükk van a láthatáron. A CEO-BINDSYSTEM nevű "cég" az egyik, az EXE MARKET nevű a másik. Ezek a cégek a virtuális pénzt ajánlják fel, mint az üdülési jog vásárlás ellenértéke. Mondhatnám akár fabatkának is amit felajánl, vagy bind-nek, vagy nevezhetem bárminek, lényeg, hogy nem valódi pénz, mostantól izének fogom hívni. Ezzel az izével lehet vásárolni a neten azt, amit ezek a cégek rendelkezésre bocsátanak. A vásárlások után bizonyos összeget be kell nekik fizetni egyfajta tranzakciós díjként. Illetve lehet vásárolni izét is tőlük, nyilván szintén pénzért. De az üdülési jogért adott izék sincsenek ingyen, hanem ez után is kell fizetni (és itt a trükk). A CEO tuti ilyen, mert megfenyegettem őket a fogyasztóvédelemmel e-mailben, erre felhívtak telefonon és elmondták, hogy a rendszer hogyan működik. Az EXE-nél feltételezem, gogy ilyesmi, ugyanis a neten meg lehet találni egy exe-market nevű honlapot, ahogy ez az izé feltűnik.

mukka49 Creative Commons License 2014.07.10 0 0 9526

Mondd csak ki vagy Te? A 2252.hsz-ban még "károsult" voltál, most meg "segítő"?

Előzmény: Szilvia61 (9525)
Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.10 0 0 9525

Stevler

Oké csak majd egy elėrhetösêg kêne, én csak segitö vagyok, a kårosultakat szedjük össze.

tekkys Creative Commons License 2014.07.10 0 0 9524

Kedves Pirosulti !

 

Minket is elhívtak a Time Share Market Kft-hez , hogy eladják az egyik üdülőhasználati jogunkat. Kértek 20.000.-Ft-ot a helyszínen és 3 napon belül be kellett volna fizetnünk még 180.000.-Ft-ot.  Mi 24 órán belül elálltunk a szerződéstől, nem fizettük ki a 180.000 Ft-ot. Mst azonban nem akarják visszaadni a 20.000.-Ft-ot sem és azt mondják, hogy mivel a telephelyen lett a szerződés aláírva nem vonatkozik ránk az elállási jog. Mi akkor sem fogunk fizetni, mert ez már tényleg felháborító. Honnan kellene tudni azt az embereknek, hogy a behívó cégnek hol van a telephelye? A saját nyomtatványukon sem telephelyként tüntetik fel a címüket.

Minket az Eurobenefit is átvert. Elmegyünk  bárkinek tanúként  a tárgyalására ha viszonozza ,a mennyiben nekünk is szükségünk lesz tanúra.Nem értem, hogy a károsult emberek miért nem fognak össze?

A Fogyasztóvédelemnél is azt mondták, hogy össze kellene fogni a károsultaknak.  Aláírásokat kellene gyűjteni a szemét , aljas módszerekkel pénzt kicsaló cégek ellen. ha sokan összefognánk  biztos, hogy lehetne tenni ellenük valami, vagy legalábbis megváltoztatni a jogalkotók szemléletén. Hiszen annyi jogszabályt módosítanak  akár egy nap alatt is.

A károsult emberek pedig rengetegen vannak.

 

Előzmény: Pirosulti (9247)
Steevler Creative Commons License 2014.07.10 0 0 9523
Lehet, hogy engem is érdekel a közös fellépés. Elajándékozási papír helyett csekket kaptunk a p.házi lov. klubtól :-(
Előzmény: Szilvia61 (9520)
Bözsiszatmári Creative Commons License 2014.07.09 0 0 9522

SWF kft=Eurobenefit! Nekem el volt mentve mind 2 telefonomba az eurobenefit száma és Ők hívtak mint SWF Kft "új cég 2 hónapja működik".Jó mi???!!!És még csak fel sem fogták hogy eladtam és nincs miről beszélni,csak nyomták a rizsát...

Előzmény: DDLL (9510)
Bözsiszatmári Creative Commons License 2014.07.09 0 0 9521

Csak egy a probléma hogy kódot nem kap senki vagy ha mégis akkor csak 15 nap után,amikor már nem lehet visszamondani úgy  a szerződést ,hogy visszajárjon a befizetett pénz,tehát pénz nem jár vissza még akkor sem ha 15 nap után felbontjuk a szerződést.Lehet ,hogy már az első nap le is veszik a számláról az összeget,tehát esély sincs visszakapni.Főleg eladás nem lesz belőle,mert az nem szerepel a szerződésükben.

Előzmény: újmóni (9253)
Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.09 0 0 9520

Csecsike11

Ha irsz egy email cimet akkor irok ês megbeszéljük a tovàbbiakat.

Köszönettel

üdv.

zerge48 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9519

Amennyiben lehet én is benne vagyok a jogi intézésben.

lev.cimem megtalálható mert nyílt

 

üdv.zerge

csecsike11 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9518

Hogy tudom felvenni  a kapcsolatot?

Előzmény: Szilvia61 (9516)
Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9517

Nagynê Ibolya

Mi ujsàg veletek ?

Hogy alakult azota az üdülési jogotok ?

Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9516

Mariann Szvàk

Hogy  alakult az üdülėsi jog, vannak fejlemények ?

Keressük az üdûlėsi jogukat megszüntetni akaro embereket.

Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9515

DDLL

De lehet tenni ellene, csak több ember összefogàsa kell hozzà, beszėltem ügyvėddel, alàiråsokat kell gyüjteni, mert csak akkor foglalkoznak vele.

De sajnos mindenki hallgat, ök meg boldogulnak mãr håny êve a mi pėnzünkön, pedig ha tudnå mindenki, hogy ėletûnk vêgėig fogjàk kôvetelni tölünk a fenntartåsi költséget ês a tagdijjat is, de még a gyerekeink is fizetni fognak, mert öröklôdik megszûntetni nem lehet, csak ôsszefogàssal.

Aki nem fizet a hàzåra fogjåk ràtenni a jelzålogot, mondta az ügyvêd.

Ha kell ên összegyüjtöm privàtba az emaileket, és együtt probàlkozunk.

Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9514

Csini26

Bele ne menj, örûlj, hogy még kimaradtàl eddig belôle.

Mind lehuzås.

Sokan szenvedünk akik benne vagyunk, ês nem tudjuk megszüntetni.

Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9513

Kiss Jeromos !

Nem êrtem miėrt nem jelentkeznek az emberek, pedig ha mindenki tisztàba lenne azzal, hogyha nem fogunk össze mindenkinek êlete végėig fizetni kell ezt a rengeteg költséget amivel jàr az üdülêsi jog, miėrt engedjük, hogy ha mår ilyen csunyàn råvettek bennünket, boldoguljanak a mi pénzünkön ilyen sok êven keresztül.

Pedig együtt tudnànk lêpni, ha kell elmegyünk az Ombucmanig is, hogy ne kényszeritsenek rå a fizetésre ha nem akarjuk.

Mert ezt elöre nem mondtàk, hogy nem lehet belöle kilėpni, mêg a gyerekeink is fizetni fognak.

Ez pofàtlansåg.

Csak akkor foglalkoznak a dologgal ha több ember benne van, én beszéltem ügyvėddel ô vilågositott fel mindenröl.

Email cimet ôsszeszedem ha többen benne vagytok irjatok, és megirom a cimemet.

Jo boldogulåst kivànok mindenkinek !

üdv.

DDLL Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9512

Szilvia!

Köszönöm szépen a gyors válaszod!

Egyszerűen nem értem, hogy nem lehet tenni semmit, az ilyen fajta csalás ellen :/

Előzmény: Szilvia61 (9511)
Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.07 0 0 9511

DDLL

Minket is hivtak egy elöadàsra, eladås miatt, de annyi törtėnt, hogy ugy veszik meg a miênket, hogy beszàmitjāk a miénket ės az Övêkêt kell megvenni, plusz 1200000 ft ėrt

jo mi ? Nem megveszi csak beszåmitja, azt hiszi, hogy ėn meg hülye vagyok, csöbörböl vödôrbe lenne.

megkéne valahogy szûntetni de azt mondjàk nem lehet ėletü k végêig fizetni kell nekik, mert különben ràtåblàzzàk a lakàsunkra, kamatostul.

Nem semmi szerzödėst irattak velünk alà.

sajna

üdv.

DDLL Creative Commons License 2014.07.07 0 0 9510

Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata az SWF HOLDER KFT.-vel? Üdülési jogot vásárolnának, kíváncsi vagyok milyen trükkel próbálnak átverni?!?!

Habibaba1 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 9509
Meg nem szuletett semi az ugyukben mi irtunk a versenyhivatalnak de ha lesz is valami az rajtunk nem segit. Azt irtak birosaghoz kell fordulni. Azeurobenefit felszivodott nem talalni oket szivesen tanuskodok. Email zsuzsoka46@gmail.com Udv
Előzmény: csecsike11 (9490)
Habibaba1 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 9508
Sajnos mi is igy jartunk kerem irjon zsuzsoka46@gmail.com udv
Előzmény: csecsike11 (9498)
Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9507

Sziasztok

Köszönôm a sok hozzàszolást az RCI jog eladàshoz.

ėn nem vagyok ez a feljelentös azt sem tudom hogy kėne a fogyasztovėdelemmel felvenni a kapcsolatot.

de tàrsulok, ha valaki elkezdi

köszônet

üdv.

mukka49 Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9506

Pont ezért kéne a Fogyasztóvédelemhez fordulni, ők tudják a jogszabályokat, mi meg nem.

Előzmény: ásítósmacska (9505)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9505

bocs, siettem...

 

 

ÍULAG

 

 

UTÓLAG

Előzmény: ásítósmacska (9504)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9504

Csak úgy szabad ilyesmibe belemenni, hogy majd ha eladták, ÍULAG vonják le a saját sikerdíjukat a vételárból.

 

Minden más szimpla lehúzás.

Szerintem.

 

 

Előzmény: Szilvia61 (9501)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9503

Az a baj - szerintem... - hogy ez nem ugyanaz, mint egy TS-vétel. Tehát nem biztos, hogy vonatkozik rá a 8-15 napos elállási lehetőség.

 

De várom a többiek véleményét is...

 

 

Előzmény: malko5 (9499)
malko5 Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9502

T. Szilvia61

Igen sajnos ez megint csak becsapás.Amikor meghívnak azt mondják, hogy még a német vevő is meg van. A német vevő egyszerre egy helyen több üdülési jogot vesz és azért nem közvetlen vele kötöd meg a szerződést.

Szilvia61 Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9501

Malko5

Engem is felkerestek ilyen ėrtékesitök, hogy eladjàk az üdûlėsi jogot, akkor ez megint

kamu, nem adjàk el ?

ha jol ėrtem ezekkel is gond van ?

várom a vàlaszt !

üdv. És köszönet

mukka49 Creative Commons License 2014.06.30 0 0 9500

Ha megvan a dokumentáció - szerződés, elállási levél, a cég elutasításról szóló levele, - fordulj Békéltető testülethez:

http://www.ofe.hu/inet/ofe/hu/menu/bekeltetes.html

Tanácsadásra is van lehetőség az egész országban. Ingyenes, ügyvéd sem kell hozzá.

 

Előzmény: malko5 (9499)
malko5 Creative Commons License 2014.06.30 0 0 9499

Helló!

Segítséget szeretnék kérni 2014.06.03.-án "Megbízási szerződést" kötöttem egy Budapesti céggel, hogy az üdülési jogomat értékesítsék. A szerződés megírásakor foglalót kértek én meg sajnos fizettem.

2014.06.04 tértivevényes levélbe elküldtem a szerződéstől való elállásomat.

Mai napig nem utalták vissza a foglalót azzal az indokkal, hogy  a megbízási szerződéstől ha elállok is nem jár vissza.

Válaszotokat előre is köszönöm.

 

csecsike11 Creative Commons License 2014.06.29 0 0 9498

Még míndíg keresek olyan személyeket  tanúnak. akiket az Eurobenefit megvezetett .Régi üdülési jogukat  lemondónyilatkozat aláírásával beszámítottak  egy másik üdülési jogba(Mostanában hajdúszoboszlói üdülési jogba)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!