Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

leto- Creative Commons License 2000.05.26 0 0 530
UAZ bolt: Becsi ut 329. Tel.: 06/30-9449-089
Vettem fofekhengert, meg bal elsore also munkahengert
Holnap folurganak az uj gumik, aztan vizsga. Ha nem megy at ezzel a regi fekkel, akkor hetvegen legozas, es hetfon ujra probal:)
Lassan megrendelem a ket onzaro difimuvet is (jo draga:((( )
Előzmény: leto- (523)
beitar Creative Commons License 2000.05.25 0 0 529
Koszi az infokat jpmester!
jpmaster Creative Commons License 2000.05.25 0 0 528
beitar !

Diesel szgk.-t, ill. ilyen méretű autót az USA-ban csak 2-3 államban forgalmaznak (Texas és környéke) az emissziós törvények miatt. Ami ugye ott a legszigorubb. Még a SD Merci se éri el az értéket, hátmég a kaliforniait, ami még brutálisabb. (Ott '85 ota nem lehet uj D. forgalomba helyezni.) Maradnak a nagy truck-ok, de azok is valami eszement kis károsanyag kibocsátással.
Diesel ügyben Canada, Texas, Mexikó környékén keress, de ott sincs sok, mert a D. DRÁGÁBB mint a benzin, és sokkal kevesebb dolgot lehet kapni hozzájuk. (mármit tuning és ilyesmit)
Viszont az új GMC, Chevy és Hummerből van 6.5TD ill. a Fordból 7.4TD, ezek viszont very expenzivek!

A többletértékadó visszaigénylésére ill. ki nem fizetésére uj autónál van lehetőség, viszont ~5%-ot nyersz vele.
Alkudni többet lehet.
Az ár sose annyi amit a hirdetésben feltüntetnek, iszonytosan profik !!!!

JP

Előzmény: beitar (525)
jpmaster Creative Commons License 2000.05.25 0 0 527
Z.!

Nagyon alsó határeset!
Iszonyatosan imbolyogni fog.
Kerékjáratban el fog férni???
Kanyarban, berugózáskor???
Kormányhatárolót beállitani!!!

Inkább felnit is szerezz!

JP

Előzmény: Zeddar (522)
jpmaster Creative Commons License 2000.05.25 0 0 526
Pethor D.!

Mármint a munkahelyemről haza? (Belvárosból Zuglóba?)

Könyvem meg van, ill. a Cherokee-hez a havernak.
Ltd a tied? Hajtása milyen? => A terepváltón mik a feiratok?

JP

Előzmény: Törölt nick (515)
beitar Creative Commons License 2000.05.25 0 0 525
Jpmester,
Meg valami,ha az USA-bol kihozol autot,abbol
jon le valami vam vagy AFA fele?MArmint az arbol amit a kereskedo feltuntet.
beitar Creative Commons License 2000.05.25 0 0 524
JPmester,
Az USA-ban arulnak dieseleket is pl,toyotabol,landroverbol vagy izsuzu trooperbol?
Akarhol nezem csak a benzineseket talalom.
leto- Creative Commons License 2000.05.25 0 0 523
No

Vettem egy garnitura papai gumit az uazra. Mar csak egy fofekhenger kellene. Tud valaki UAZ boltot a fovarosban?

Zeddar Creative Commons License 2000.05.25 0 0 522
Hali!

Szerintetek rá lehet erőszakolni egy 33x9.5x15 -ös gumit az én kis 15x5.5 -ös felnimre? Esetleg 15x7 -es felnit kellene vennem? A saját számításaim szerint úgy 4,5 cm-rel nyúlna túl a felni mindkét oldalán. Ez nem fog túlságosan csúszkálni?

-=Z=-

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.24 0 0 521
:-)
Nem, nem baj.
Angol, spanyol, olasz jöhet... :-)
Előzmény: beitar (520)
beitar Creative Commons License 2000.05.24 0 0 520
Az a 25$ mar nem kiadas az auto mellett!
Sajnos adakozokat meg nem talaltam de ha igen
majd jelentkezem!:-)Egyebkent nem gond ha
angolul van?
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.24 0 0 519
nézem-nézem, de itt minden pénzér' van... :-)))
Előzmény: beitar (518)
beitar Creative Commons License 2000.05.24 0 0 518
Na talaltal szamodra erdekeset?
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.24 0 0 517
köszi, már megyek is olvasni... :-)
Előzmény: beitar (516)
beitar Creative Commons License 2000.05.24 0 0 516
P.D.,
Itt egy cim ahol belefulladhatsz akar a
jeeprol szolo konyvekbe ajavitastol a
bibliajaig minden van es arak is akar.
Esetleg elhozathatod jpmesterrel mert kulfoldre
nem szallitanak.En mar rendeltem toluk es
minden rendben volt.
http://4x4books.com/
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.24 0 0 515
Köszi jpmaster !
Mikortájt jössz haza ?
Addig megpróbálok kikupálódni jeep-tanból .. :-)

Utána tudnál nézni nekem, lehet-é szerezni gépkönyvet a Cherokeeról. ($ ?)
Ui. semmilyen leírásom nincs róla....

Előzmény: jpmaster (514)
jpmaster Creative Commons License 2000.05.23 0 0 514
Kedves Érdeklődők!

A félreértések, és találgatások helyett leirom, én mennyiért hoztam a Jeep-et.

Los Angeles(Cal.)-Antverpen(B) 1274$, ami tartalmazta a szállitást, a 15k$! értékű szállitási biztositást, légmentesen zárt autószállitó konténert, ~10 kg silicagel-t, papirmunka stb...
Ehhez jött 555 DM kikötői illeték, 2 hétre érv. EU kötelező bizt.

Természetesen üres tankkal, viszont amerikai rendszámmal hajózták be.

beitar !
A 4x4-es kocsikra kukk ua. a vám, mint bármely kocsira.
Az USA-ban is van mindkétfajta Toyota.

Happy_Hunter !
Azok nem Willys-ek, hanem AMC MB3xx, ami a CJ katonai megfelelője.
Egyéb iránt a FREY nem az USA-ból hozza a kocsikat, ő európa legnagyobb Toyota dealere.
CH,A,D,F és már itthon is. Olyanokat is forgalmaz, amit a gyári képviselet nem akar, mert ahhoz kell a megfelelő háttér, és igény stb...
A szalonban álló 100-as pl. svájci.

Pethor Donneck !
El se hiszed, az a sok kis bindzsi mennyi lesz a végén. Ja, és nem az én bizniszem, ha kell valami.
Csak egy példa: 65$ ott => 60.000 HUF itt.
Csak akkor 165 volt egy dollár !!!!!!
A tetőcsomagtartó: Az THULE,

Nede inkább fussunk össze pesten...

Addig is:

Halihó!

©JP
jpmaster1@yahoo.com


elf Creative Commons License 2000.05.23 0 0 513
Azt hiszem, egy autó áthajózása (kikötőtől-kikötőig) az USA-ból Európába, olyan 5000 dollár körül volt ugy 2 éve, de erre nem esküszöm meg.
beitar Creative Commons License 2000.05.23 0 0 512
Koszi HAppy-Hunter!
Sajnos nem az USAban vagyok.Egyebkent van valakinek fogalma mennyibe kerul egy auto
athajozasa?Vam a 4*4-esekre?
Egyebkent szerintem nem egy landcruiserrol beszelunk mert ez nincs az allamokban csak
Europaban.De majd jovo heten lecheckelem.
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.23 0 0 511
Szia Beitar!

A Frey álltalában új autókat árul, de érdemes benézni hozzájuk, mert van a telephelyen pár használt autó is. Landcruisert pont nem garantálhatok, sőt 4WD-s gépek sem mindig vannak, de pl. sokáig volt kint 3 db eredeti Willys (nem tudom jól írtam-e) jeep :) (Én is ott vettem a kis 4WD-s Y-10-emet.) Egyébként meg próba cseresznye, aki a Frey-nél vesz autót, álltalában "jó" gépeket hagy ott helyette. (Ráadásul a telepen ki is lehet próbálni, be lehet állni emelőre, alá lehet nézni. Legalábbis pár éve még lehetett...) De nem a legolcsóbb hely, úgyhogy érdemes máshol is körülnézni. A Landcruiser, az biztos, hogy dögös darab, de ha most "Amiban" vagy, lehet, hogy érdemes kint körülnézned, mert az "Emil" sem csinál mást, mint "behajóztatja" kiglancolja a gépeket, lemossa a viaszt, ráteszi a haszonkulcsot (nem keveset) és átadja a megrendelőnek. 0 kockázat nagy haszon. Egy másik osztálytársam azzal foglalkozik, amivel az "Emil", csak maszekban, behozza a kocsikat "amiból" és átadja, csak kevesebbet kér. De az Ő elérhetősége nincs meg, nyomozni kéne utánna. Ha érdekel, rákérdezhetek itt-ott.
Én már nagyon szeretnék kipróbálni egy Samurait, vagy egy Nivát (lehet vigyorogni, "Nagyok" :) mert szeretnék egy komolyabb autót, mint a kis Lancia. Van tippetek, hol lehet kipróbálni ilyen gépeket "vásárlási kötelezettség" nélkül?

Üdv:
Hunter

Előzmény: beitar (509)
leto- Creative Commons License 2000.05.23 0 0 510
strnzizh!

Ugyan nem jpmaster vagyok, de azert valaszolnek. UAZba onzaro (nem limited slip, hanem kattogos mint az Alfrede:) ) komplett difimu van 80eFt/darab

Előzmény: strnzizh (502)
beitar Creative Commons License 2000.05.23 0 0 509
Happy-Hunter,
Elfelejtettem megkerdezni, hogy a Frei ujakat
arul a Landcruiserbol vagy van nala egy hasznalt?
Alfred Creative Commons License 2000.05.23 0 0 508
NLQ:
Tényleg, bocsi, hidegfront van, és felületes vagyok.
Előzmény: NLQ (506)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.23 0 0 507
Kedves Elf !
Elnézést. Valóban összekevertelek elffel.

Kedves jpmaster !
Nem hiányzik semmi komoly dolog, csak néhány olyan apróság után kezdek kutatni, mint díszléc, tetőcsomagtartó, jobboldali (vak)index búra, műanyag hűtőrács, belső világítás lámpabúrája, stb.

Szóval csupa olyan dolog ami mondjuk nem ér meg egy tengerentúli szállítást.

Más dolog.
Ma voltam a rendőrségen átíratni a kocsit. Fél óra alatt 1 évet öregedett a verda. Kiderült, hogy más a modell év (alvázszám szerint) és más a forgalombahelyezés dátuma. Nem nagyon érdekel, de azért nem örültem a hírnek. Méxerencse, hogy egy jó ideig nem akarok megválni tőle....

NLQ Creative Commons License 2000.05.23 0 0 506
Alfred tudom en azt, hogy az Oller Jozsi az ARB utan csinalja... o is igy mondta... es ezert volt jo sok mosoly a megjegyzesem utan

Udv
nlq (akinek szinten ilyen vas lesz a gepen:)

egyebkent akinek pickupja van es szep hard-topot akar a gepere ajanlom figyelmebe a http://carryboy.com cimet... de egyeb kiegeszito otlet is van ott, bar a 90%-a diszkoautora valo

Előzmény: Alfred (505)
Alfred Creative Commons License 2000.05.22 0 0 505
NLQ:
Láttam ott egy csomó új 4runnert is, nevével a fenekén. Megtaláltam viszont az újságban a típusát, HiLux Sport Rider és a felszereltsége szerint lehet Prerunner, SR5 vagy SR5 Limited.

Inkább fordítva, Öller Józsi csinálja az ARB-t, azthiszem azóta, hogy egy Landys kolléga olyat követelt az autójára.

Előzmény: NLQ (504)
NLQ Creative Commons License 2000.05.22 0 0 504
Alfred ha ismered a 4 runnert, akkor ezt is, mert ez az, csak csinaltak rajta egy kis frissitest...
egyebkent a kepek kozul amit mutattal, csak az also lehet az... a felso mar atment egy mesterember kezen ld.: emeles, vas az elejen... (tisztara mintha öki-t koppintanak :))))

egyebkent iden az L200 is uj nevet kap.. PAJERO PICK-UP lesz a neve...

Udv
nlq

Előzmény: Alfred (501)
beitar Creative Commons License 2000.05.22 0 0 503
Koszi Happy-Hunter!
Most kulfoldon vagyok de nemsokara megyek haza es majd utananezek a dolognak.HA kell segitseg,jelentkezem!
strnzizh Creative Commons License 2000.05.22 0 0 502
jpmaster!
milyen difizárat lehet UAZ-ba építeni?
az új cc. 120.000 ft, úgyhogy valami
alternatív difizár érdekelne.

Alfred Creative Commons License 2000.05.22 0 0 501
NLQ:
A 4runnert ismerem, volt ismerősi körben. Vettem Thaiföldön OffRoad magazint, az tele van a fotóival, egyet beszkenneltem. Nézzétek meg, másmilyen a hátulja mint a 4runneré, és a pótkerékre az van írva, hogy HiLux Sport.
Előzmény: NLQ (499)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!