Keresés

Részletes keresés

tristen Creative Commons License 2012.12.30 0 0 3895

Szia!

 

A hozzászólásodból eszembe jutott, a van benne valami televíziós játék Vágó Istvánnal, évekkel ezelőtt ment, szerettem.

 

Ami a testékszered illeti, vannak nyelv piercingek és vannak már ilyen jó kis farok piercingek is, csak említeném, hogy máskor inkább oda tetess, ne a lágyékrészedbe. :)))))))))))) Annak legalább van értelme, bár a kép láttán ez sem semmi, sőt valami, amit nem tudunk, hogy mi is lenne, mi a funkciója.

 

Nem hiszem, hogy nagy jelentősége lenne, de azért a helyedben majd megmutatnám az orvosnak. Semmiképpen sem tanácsolom, hogy kivedd, mert lehet, hogy ez valami hálórögzítésre való dolog, mert ugyebár ilyen hálót tesznek be ilyen műtéteknél.. Szóval egyelőre viseld el, azt gondolom.

 

Neked is B.U.É.K. és Kitartás!  

Előzmény: kemencés Lui (3893)
tristen Creative Commons License 2012.12.30 0 0 3894

Szia!

 

Teljesen természetes, hogy érzékenyebb a nemi szerved azon része. :)

 

Nekem a műtét után sokáig szexuális késztetéseim sem voltak, mert megakartam halni a fájdalomtól, nyilvánvalóan eltúloztam egy kicsit a dolgot. Köztünk legyen szólva, amikor szexre adtam a fejem, rettegtem, hogy mi lesz, majd amikor "elmegyek".. :) Hát azt is bevallom töredelmesen, hogy nem volt annyira jó érzés, mert amikor elsültem. (nevezzük nevén a dolgot) tényleg fájt egy kicsit.. Na mindegy, ez a múlt.

 

Szóval szerintem természetes az érzékenység..

 

KITARTÁS!

Előzmény: fórumlakó (3891)
kemencés Lui Creative Commons License 2012.12.30 0 0 3893

SEGÍTSÉG, VALAMI VAN BENNEM!
Hozzáértő(k) segytségét kérem. A mellékelt képen remélhetőleg kivehető az a két csini kis fémhurok, ami kikandikál a hasi sérvem
legfelső (gyomorszáj felőli) részén.
A doki már vagy 1 hete kiszedte a varratokat, de ezt tegnap este fedeztem fel, hogy ez "itt maradt". :(

Ha megérintem, mereven billeg bennem, hasonlít egy erősebb feketeszínű horgászdamilhoz - de akár még drótnak is kinézem.

Ilyenkor mi van?

Amúgy nem fáj, csak zavar, hogy mindig beleakadok. (test ékszernek sem utolsó!):)

 

BUÉK! Lui

 

kemencés Lui Creative Commons License 2012.12.30 0 0 3892

Szia Fórumlakó!

Engem 2 nap híján 3 hete műtöttek. A jobb oldali lágyék sérvemnél a műtét óta van egy szokatlan érzékenységem ott, ahol írásod szerint Neked is.
Az első pár napban még a szomszédos combom is "zsibbadt", a mai napig is érzékeny, mintha ki lenne dörzsölődve. A seb felőli golyszlim még most is érzékeny érintésre, enyhe nyomásra is. A dokim szerint ez így szokott lenni, majd elmúlik. :)
Mielőbbi javulást kívánok neked - no és BUÉK!

 

Lui

Előzmény: fórumlakó (3891)
fórumlakó Creative Commons License 2012.12.30 0 0 3891

BUÉK!

Köszönöm a bíztatásokat. Szeretném tudni természetes-e, hogy amelyik felemen műtöttek ott a "golyóm" eléggé érzékeny? Műtét óta viselem a szoros alsónadrágot, bár nem tudom miért kell, azt mondták valami bevérzés miatt. Ennek mi az oka?

tristen Creative Commons License 2012.12.28 0 0 3890

Szia!

 

Még belefér az üzeneted, így utólag is! :)

 

hali :)

Előzmény: climbz (3889)
climbz Creative Commons License 2012.12.27 0 0 3889
Sziasztok!

Utòlag kívànok mindenkinek Kellemes Karàcsonyi Ünnepeket!

Többször is megpròbàltam írni de kidobott a rendszer. Remèlem most sikerül.
tristen Creative Commons License 2012.12.25 0 0 3888

Sziasztok!

 

Vigyázzatok magatokra így az ünnepek alatt is.

 

hali :)

tiburon51 Creative Commons License 2012.12.24 0 0 3887

Boldog Karácsonyt kívánok minden fórumtársamnak ! Mindenki gyógyuljon, mindenkit messziről kerüljön el a kiújulás!

Teextinna Creative Commons License 2012.12.23 0 0 3886

Woow, köszönöm tristen!:-)☺☺☺

Szeretetteljes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Neked és minden kedves fórumozónak!


Előzmény: tristen (3884)
kemencés Lui Creative Commons License 2012.12.23 0 0 3885

TR ISTEN! :)

Te benned bíztam elejitől fogva! :)

ÉN IS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES FÓRUM-TÁRSAMNAK,

A RÁSZORULÓKNAK MEG KITARTÁST ÉS GYORS GYÓGYULÁST!

Előzmény: tristen (3882)
tristen Creative Commons License 2012.12.23 0 0 3884

A hölgyeknek pedig, (mert én hiszek a nemek közötti egyenlőségben is) ezzel a virtuális képeslappal kívánok csodás ünnepeket.

 

 

:))))))))))))))))

 

üdv.

tristen Creative Commons License 2012.12.23 0 0 3883

Sziasztok!

 

Férfitársaimnak kívánok ezzel a csodálatos virtuális képeslappal kellemes ünnepeket!

 

 

:))))))))))))))))

 

üdv.

tristen Creative Commons License 2012.12.23 0 0 3882

Szia!

 

Igen, a hurkáid szép lassan el fognak tűnni. Most még horrorisztikus a látszat, de ez pár hét múlva sokkal szebb lesz!

 

KITARTÁS! :)

Előzmény: kemencés Lui (3880)
tristen Creative Commons License 2012.12.23 0 0 3881

Szia!

 

Most is elkezdhetsz blogolni, leírhatod a napi történéseket, vezethetsz internetes naplót.. És közzé is teheted...

 

üdv. :)

Előzmény: dalmata13 (3879)
kemencés Lui Creative Commons License 2012.12.23 0 0 3880

Sziasztok!

Az este végre levehettem a tapaszokat a sebekről. És tusizhattam egy jót. :) Hogy néha kis dolgoknak is hogy tud örülni az ember!
Néhány hozzászólással előbb már olvastam, hogy milyen vaskos a seb. Akkor kicsit átsiklottam ezen.
De tegnap, amikor megláttam frankeinsteini testemet a tükörben, és csak úgy pucéran megérintettem a lágyéki sebemet, kicsit megriadtam.

Jó vastag hüvelykujjnyi a lágyéki hegem. Az hogy hosszú is, az nem téma, de nagyon kidudorodik, és érzékenyebb is, mint a hasamon.

A hasamon lévő alig-alig dudorodik ki.
Nyugtassatok meg! Ugye erre a "hurkára" értendő, hogy majd kisimul lasssan? :)

 

Szép napot!

 

Lui

dalmata13 Creative Commons License 2012.12.22 0 0 3879

ha valamit nagyon bánok ,hát azt,hogy annakidején nem írtam beszámolót,részletes beszámolót, olyant amilyet pl peci írt vagy landsmann.Úgyhogy tessenek azt a billentyűt használni mert aztán késő bánat ebgondolat

mentolos májkrém Creative Commons License 2012.12.22 0 0 3878
Tényleg óriásiak a különbségek. Nekem egy órával később már sétálnom, ennem-innom, wc-znem kellett, 4 órával később már hazafelé autóztam. Véralvadásgátlót sem kaptam, cserébe három hétig fetrengtem az ágyban.
tristen Creative Commons License 2012.12.21 0 0 3877

Szia Lui!

 

Én is köszönöm a beszámolódat. Hát igen, a vén rókák tudják ezt. Napról napra jobb lesz és ez valóban igaz.

 

Én sem akartam elhinni ezt, mert nekem is fájt eléggé, vénásan én kértem fájdalomcsillapítót, ilyen infúziós formában jött az anyag. Nyelte a szervezetem, mint kacsa a nokedlit. :))

 

Hát igen, ennyi a történetem.

 

Jobbulást, mielőbb gyógyulj fel, ...

 

üdv :)

Előzmény: kemencés Lui (3875)
dalmata13 Creative Commons License 2012.12.21 0 0 3876

köszönjük a beszámolót.Elolvasva jutott megint az eszembe az itt a fórumon többször hangoztatott tény ,hogy két egyforma mútét nincs.Én a mütétem előtt benéztem ide a fórumra de néhány beirás elolvasása után inamba szállt a bátorság ,és valszeg éreztem,hogy minden mütét hasonlóan de nem ugyanúgy zajlik.Engem is altattak de nálam teljesen másként zajlottak le az események.Gyanítom,hogy a dolog kórházfüggő sebészfüggő meg betegfüggő is ,korától, állapotátől stb.Én pl.nem kaptam véralvadásgátlót,az ágyban is hagytak fél napot heverészni,varratszedésem se volt stb.Mielőbbi felépülést kivánok!!!!:-)

Előzmény: kemencés Lui (3875)
kemencés Lui Creative Commons License 2012.12.21 0 0 3875

SZIASZTOK!


Alakulamolekula! :D

Szerdán megtörtént a műtét. Hasisérv+köldökgyűrű+jobb oldali lágyéksérv összefércelése kb. 2 óra alatt.ö fel, álljon fel!

Altatásban. Életem első mütéte! Egészen élveztem... bár a kábító szuri annyira gyorsan hatott, hogy nem volt időm válaszolni

az altatós néni kérdésére, miszerint érzem-e, ahogy halad a karomban a szúrós érzés. Pedig éreztem! Mondtam is neki.

Így hát a gondolatom kicsit gyorsabb volt a hangképző szerveimnél. :D

 

Az altatásból felébredve nem volt minden kellemes, de álítólag mosolyogva közöltem családtagjaimmal, hogy nagyon fáj a seb,

meg hogy mindjárt jön a róka...

Álítólag ez természetes! :)

 

Este a nővérke már "kiugrasztott" az ágyból. Üljek fel, és álljak is fel. Na az előbbi még csak-csak, mert van egy szuper kantár az ágy végére aplikálva...na de a felállás! :) Az már nem volt annyira easy!

 

Másnap jót heverésztem az ágyban, amikor is délután egy másik nővérke szóvahozta a lustaságommal összefüggésben a trombózist.

Így hát csütörtökön este halált megvető bátorsággal kibotorkáltam a WC-be, ahol 2 nap után a zero kajától végül is sikerült némi szilárd

anyag ürítése... Ennek örömére másnasp reggel már nem csak ihattam, hanem kaptam némi reggelit is: kömyénymag levest, és 2 szelet kenyérkét sonkafelvágottal. Isteni volt!!! 3 nap után végre ehettem.

 

Nos a műtét után 3 nappal már én volktam a kórterem leggyorsabb páciense. Simán csoszogva száguldoztam minden irányba...

 

Haza csak vasárnap engedtek. De akkor már kantár nélkül pattantam le az ágyról, és a zoknimat is magam húztam fel.

Tényle igaz, amit a vén rókák mondtak: minden órával, minden nappal jobb.

 

Ma délelőtt kicsipegette belőlem a főorvos úr a cérnákat. Holnap estig még vízmentes életmód, de aztán végre tusizhatok is.

 

Van egy klassz sérvkötőm - receptre olcsóbb is volt.

 

A véralvadás szuriból még 26db van hátra... ezeket saját kezüleg döföm a combomba. :)

 

Így utólag összefoglalva nem is voltak olyan rettenetesek az eddigiek.

 

A gyógyulásról még nem tudom mennyire lesz gyors, de ha rajtam múlik igyekszem majd mielőbb bringára pattanni. Már nagyon hiányzik!

 

Szóval csak bátorítani tudom a műtét előtt állókat!

 

Üdv! Lui

tristen Creative Commons License 2012.12.19 0 0 3874

 

:)

Előzmény: tiburon51 (3872)
tiburon51 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 3873

No, nem a fájdalom miatt (jobbulj...!), de mert nagyon találó a kifejezés

tiburon51 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 3872

Szia,

 

Ha a Facebookon lennénk, ezt  nagyon "lájkolnám"

 

üdv

Előzmény: tristen (3860)
tristen Creative Commons License 2012.12.17 0 0 3871

Szia!

 

Igen, ahogyan írta az előttem "szóló" is, ez egy természetes folyamat, eleinte hurka, ceruza, ki hogy hívja , majd lassan egyre kisebb és kisebb lesz.. halványabb és így tovább..........

 

KITARTÁS!

Előzmény: fórumlakó (3869)
tiburon51 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 3870

Teljesen természetes, része a hegedési-gyógyulási folyamatnak!

 

Gyógyulj fel mielőbb!

üdv.

Előzmény: fórumlakó (3869)
fórumlakó Creative Commons License 2012.12.17 0 0 3869

Holnap lesz két hete hogy műtöttek. Lassan javul, már nem fáj annyira. Viszont a heg elég vastag és kemény. Ez természetes?

kemencés Lui Creative Commons License 2012.12.16 0 0 3868

Kedves Climbz!

Köszi! Azt hiszem Neked is jól jön most némi ellenállóképesség a legújabb vírusok ellen.

Kívánok mielőbbi normál testhőmérsékletet, és tiszta légutakat! :)

Előzmény: climbz (3866)
kemencés Lui Creative Commons License 2012.12.16 0 0 3867

Kedves Tristen!

Azt mondják minden viccnek van némi alapja. :)
A "hóhelyzet" Keleten akár azt is eredményezhette volna, hogy bent ragadok a kórházban.
Végül is még jobb is volt így, 4 nap után elhagyni. Ha az itt szokásos 1-2 nap után az utcára

raktak volna, nizonyára nem lett volna ennyire laza a hazakocsikázás. :)
Köszi az aggódást, és az ünnepi jó kívánságot! :)
Neked is minden jót kívánok!

Előzmény: tristen (3865)
climbz Creative Commons License 2012.12.16 0 0 3866

Sziasztok!

 

Bocs, hogy így elhanyagoltalak benneteket.

 

Fórumlakó: jobbulást kívánok. A Cataflam nagyon jó fájdalomcsillapító hasi műtétek után. Irasd fel a háziorvosoddal, de vigyázz a gyomrodat bánthatja. Csütörtök hajnalban vizsgáltam egy beteget kizárt sérvvel. Elég rosszul volt szegény. Ráadásul előző nap bement az urológiára, hogy valami duzzanat van a lágyékában. Az urológus leírta, hogy kizárt sérv, menjen át a sebészetre. Mivel ez du kettőkor volt a beteg már nem talált senkit a sebészeti szakrendelőben és ahelyett, hogy átjött volna hozzánk a sürgősségire szépen hazaballagott. Hajnalig bírta a fájdalmat.

 

Lui: örülök, hogy túl vagy rajta. Nagy megkönnyebülés, mi mind tudjuk. Gyors felépülést kívánok!

 

Nekem a volt sérveimet nem befolyásolják a frontok. A sportolás is nagyon jól megy. A héten már 40 percet futottam a padon. De sajna benyaltam valami vírust. Sztem azt ami a gyerekeknek volt a múlt héten. Engem a hányás, hasmenés elkerült de tegnap egész nap lázas voltam, úgy mentem éjszakára dolgozni. Még a hasamat is meg ultrahagozták,jobb oldalon alul folyadék van benne és először még az is felmerült, hogy vakbélgyulladásom van. (Így dolgoztam végig az éjszakát) Szerencsére nincs. Jól is néztem volna ki egy hónappal a sérvműtét után vakbélműtét. Ma már nem volt lázam csak a hasam görcsöl néha. Remélem egy-két nap alatt elmúlik.

 

Hogy álltok a karácsonyi készülődéssel? Nekem már csak a keresztfiamnak kell ajándékot venni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!