Keresés

Részletes keresés

Atis57 Creative Commons License 2008.01.09 0 0 102
Szia!
mert a kispolszki motor ennyit kivánna közepes fordulaton kb 2,3000 1/min.
Előzmény: vpe5 (95)
Atis57 Creative Commons License 2008.01.09 0 0 101
Szia !

Neodimium- bor- vas mágnes X ezer Gauss 15x25x40 mm es darab volt 2500,
viszont erősebb mint a Winch. mágnes.
Előzmény: vpe5 (97)
vpe5 Creative Commons License 2008.01.09 0 0 100
most éppen az alkatrészek beszerzési fázisában vagyok,
pl. azon gondolkodom hogy amikor a beszívőcsőhöz csatlakozol azt hogy csinálod meg hogy a csatlakozási pont hermetikusan le legyen zárva?
Előzmény: negativ0001 (99)
negativ0001 Creative Commons License 2008.01.08 0 0 99
Igy van azt a Water4GAs cuccot vettem meg, de sokat okultam a Fenykapu oldalrol is, lehet, hogy az is eleg lett volna es az meg ingyen van.
Te hol tartassz a kiserlettel?
Előzmény: vpe5 (96)
negativ0001 Creative Commons License 2008.01.08 0 0 98
A cuccok: rozsda-mentes aceldrot, inox drot, az is jo amivel heggesztenek,vakum slagok, T , Y, csatlakozok, kabelek, ezekhez csatlakozok, akvarium levegopompa, jol lezarhato edenyek amikben lehet majd az elektrolizist csinalni, plexi lemez, vagy muanyag, hidrogen peroxid, es kb ennyi, egyelore.
Előzmény: Atis57 (94)
vpe5 Creative Commons License 2008.01.08 0 0 97
patkómágnes /Ne- Br-Ir /


ez milyen mágnes?
Előzmény: Atis57 (87)
vpe5 Creative Commons License 2008.01.08 0 0 96
Helló

Hol tartasz az építésben?

negativ00001 is azt a water4gas cuccost vette meg, vele is levelezek,
szóval összejön itt egy jókis csapat, aminek örülök,
már csak teszteredmények kellenek.
Előzmény: Törölt nick (93)
vpe5 Creative Commons License 2008.01.08 0 0 95
miért pont 40 l/perc?
Előzmény: Atis57 (94)
Atis57 Creative Commons License 2008.01.08 0 0 94
Szia !
milyen cuccokat? ha nem titok .... mennyi energiával tudsz percenként 40 l gázt fejleszteni?

én már rég megakadtam eme kisérlettel a végeredmény 4 kWh -ból jól előállitok 3kW mechanikai teljesitményt.....óránként.
Előzmény: negativ0001 (92)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.08 0 0 93
Kérlek nézd meg vpe5 73. hozzászólását. Őt is érdekli ez a téma. Én több e-mailt is váltottam vele, szerintem korrekt ember.
Előzmény: negativ0001 (92)
negativ0001 Creative Commons License 2008.01.07 0 0 92
Sziasztok !
Az az erdekes az ilyen topikon, hogy barmilyen forumban ha feldobjak temanak, akkor alig irnak, alig harapnak ra az emberek. Nem tudom miert van ez. Talan rossz helyen nyitjak meg? En egy nagy autos forum tagja vagyok es ott is feldobtam ezta a HHO gaz temat es alig haraptak ra. Kinevettek es pofaztak rajta, ahelyett, hogy csinalnak es aztan pofaznanak.
Amugy most szerzem be a cuccokat a HHO gaz eloallitasara es beszerelem a 26 eves BMWbe es egy quadra. Ha valaki kiserletezett es sirekkel/kudarcal jart, az szoljon.
Koszi.
vpe5 Creative Commons License 2008.01.07 0 0 91
helló

tudnál küldeni pontos leírást? előre is köszi
Előzmény: Atis57 (90)
Atis57 Creative Commons License 2008.01.07 0 0 90
Szia!
erre 1 X véletlenül jöttem rá...........eléggé hasonlit a BÚVÉSZTRÜKJÉRE...
mert 5,,8 paraméter megfelelősége esetén müködik--anélkül nem ..
Azért én is hiszek az energia megmaradásban. másképpen nem hiszem ,hogy akár ennyi W-t is folyamatosan ki lehet szedni belőle....
Előzmény: vpe5 (88)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.05 0 0 89

Na, azért azt a patkómágnest sem mágnesezték ingyen, tehát az is energiát igényel, nem? Méghozzá jó sokat!

Tehát ezt nem szabad kihagyni a hatásfok-számítgatásokból.

Ahol állandó mágnes szerepel a ketyerében, ott már nem lehet ingyen-energiáról beszélni legtöbbször.

Előzmény: Atis57 (87)
vpe5 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 88
wao
ezt nem fejleszted tovább? tudnál küldeni pontos leírást?
Előzmény: Atis57 (87)
Atis57 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 87
Szia!

1 jó erős patkómágnes /Ne- Br-Ir / kihangolt tekercdel a szárán a szárvégek közötti résbe lágyvas csavar beillesztve kis tekercsel+ mágnessel rezegtetve .---ha jól eltalálod a rezonanciát a nagy tekercsen lévő fesz kiüti a 12 V 20 W-os izzót, kissé mellé állitva
1,,,,,,,5 Hz-el villogtatja ......a vezérléshez elég pár mW.!
Előzmény: vpe5 (86)
vpe5 Creative Commons License 2008.01.03 0 0 86
mi az a kisérleti vacak? ami 100 rugót nem ért meg neki?
Előzmény: Atis57 (84)
Atis57 Creative Commons License 2008.01.03 0 0 85
sziasztok !

Pedig van ingyenenergia...... még lopni sem kell.....DETEKTOROS RÁDIÓ !
vagy a 400 kV-os távvezeték alatti "rádióantenna - csirkehálóból" valóbn ad 6m*2 enként 1 W-t.! 3 hektár a távvezeték alatt.......ha esetleg a 750 kV-os környékén laknánk....? esetleg 3,,600 m magasra engedett léggömbök /METEOROLOGIAI--fémezve kb 3m*2 /
ezekről miért nem irtok ? itt a hatásfok akár 14210 % is lehet-ne...
mint az othoni hütőben kb300% a klima 400% !
Valakinek jobb ötlete?
Előzmény: fercho (82)
Atis57 Creative Commons License 2008.01.03 0 0 84
Sziasztok!

A fénykaput én is úgy kezelem mint minden mást : AMIT LE VAN IRVA , CSAK ANNYIRA IGAZ MINT BÁRMELY MÁS FÓRUMON ! NEM ROSSZABB NEM JOBB ! itt is mindenki hozzászólhat"akár mérnök akár RECICLING MANAGER". hiszen erről szól. attól még . hogy valaki nem szakmabeli lehet jó ötlete is-----v. irányt is adhat a jobb megvalósitáshoz.....GONDOLJATOK A M. FARADAY NEVŰ NYOMDÁSZRA ! !
a MEGVALÓSITÁS SOKSZOR BÜVÉSZTRÜKK FELÉ MUTAT / annyira szükek a tűrések ill. a megvalósulási határ...!/
nekem is van 1 kisérleti vacakom amire egy.tan ismerősöm azt mondta feltesszr á 100 rúgót, hogy nem tudom bemutatni ! NEM ADTA MEG !de elkérte " mert ez eklatáns példája ,a sarlatánságnak amivel az interneten hülyitik az embereket !" /most tökéletesiti ! ! a lényeg 1-2 mW ból lehet -e 10W ot csinálni.......szerintem sem ---de kivétel.....?
Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.31 0 0 83
Egy hobbielektromikával foglalkozó fórumban meglepően sokat vitatkoztak az általad belinkelt oldalról. Voltak olyanok is akik megpróbáltak néhány dolgot reprodukálni, bár sikertelenűl.
fercho Creative Commons License 2007.12.31 0 0 82
Üdvözlök Mindenkit!

Találtam egy izgalmas honlapot:

http://fenykapu.free-energy.hu/

Ez az oldal erősítette fel érdeklődésemet a téma iránt.
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.30 0 0 81

"Ha egy napkollektort, napcellát, szélerőművet telepítesz, annak igen magas a befektetési költsége, mely fajtájától függően 8-15-20 év alatt térül meg attól függően, hogy mekkora a kapacitása, hány család osztozik a befektetési költségen, illetve milyen mértékben drágulnak az egyes energiafajták. Persze még így is megéri !!! Csak legyen minimum pár százezer, de általában egy két millió forintod rá . . . .

Hát, tudod, nem lehet teljesen általánosítani!

Ha valaki mérnök, vagy inkább úgy mondom, hogy elég jó elméletileg és kivitelezésben, kézügyesség, szerszámok, gépek, műhely stb. mind megvan, akkor már csak az ideje az, amit ha felszámolsz, látszólag nem éri meg, de mi van, ha egy friss-nyugdíjas (mint pl. én...) az illető, és ideje van bőven....

Én pl. csak kb. egy éve kezdtem ráfejlődni a neten az ismeretekre, a Gugli bácsival szinte mindent össze lehet szedni, és aztán az ember eldönti, hogy milyen irányba indul el. Én a meglévő szakmai ismereteim alapján, mint villamos ember és mint a gépészetben viszonylag járatlan, a napenergia felé vettem az irányt, és hónapokkal ezelőtt ugyanabba az irányba álltam be, mint pl. a Google, aki, nyilván a hatalmas bevételei és az így képződő, beruházás-képes pénzei miatt be akar fektetni, és a legújabb hírek szerint ugyanabba, mint amit én házilag is elkezdtem csinálni.

Inkább magam csinálok, amit csak lehet, több gyakorlati ok miatt is, még mindig így járok a legjobban.

Egy csomó ötletem van, és szinte mindegyikről kiderült és menet közben mostanában is kiderül, hogy jók, lehet, hogyha odaátra születek, már milliárdos lennék, t. i. amcsiban ötletet is lehet szabadalmaztatni, itt csak konkrét készüléket vagy eljárást. Viszont ha egy ötlet nincs szabadalmaztatva, akkor arra valójában nem létezik garantált értékesítési lehetőség, mert attól a pillanattól kezdve, hogy elmondtad a tárgyaló-partnernek, már tehetetlen vagy, akármilyen szerződést írsz alá vele előzőleg, csak a becsületességében bízhatsz, olyan embert meg én, egy-két gyerekkori ill. legénykori barátot leszámítva, nem ismerek...

Szóval, kell a megújuló energia, kellenek a magán-barkácsolások.

Ami rendellenesség hazánkban ekörül létezik, az a tisztázatlan (vagy nagyon is kialakult!...) hatalmi-politikai viszonyok miatt van, magyarán: itt semmi sem a magyar nép érdekeit védi, mert semmi politikai hatalma nincs a saját hazájában...

A nép- és ország-ellenes szabadalmi helyzettől a csaló-hazudozó megújuló energiás cégekig, minden azért létezhet, mert nincs erős, visszatartó közvélemény, nincs demokrácia valójában, csak hatalmi csoportok vannak. és az ország fokozatosan szakad le, még pár év, és Albánia is megelőz minket.

A komcsizmusban balról nyomtak el minket, most jobbról próbálkoznak, egyik oldal sem a mi érdekünket nézi...

Sinn Fein, vagyis: Mi magunk (az ír elnevezés magyarul így van), ahogy az írek is kivívták a szabadságukat az angoloktól, nekünk is magunknak kell kézbevennünk a dolgainkat. Csak én nem szeretnék erőszakhoz nyúlni, dehát ez a hatalmon is múlik, mennyi ész és belátás szorult a tyúkfejükbe.

Pedig ez előbb-utóbb robbanáshoz vezet, és azt ajánlom a hatalomnak, hogy próbáljon meg önmérsékletet tanusítani, mert még mindig mi, magyarok vagyunk vagy 9-szer annyian itt, e hazában, mint a hatalmat bitorló csoportok...

Szóval kell a megújuló energia, és mivel időnk van, hát csinálgatjuk...

Előzmény: WoodooChild (71)
vpe5 Creative Commons License 2007.12.29 0 0 80
CSŐ

írtam mailt , asszem buli lesz!! :)

ja,, ki az a KIMI ?
Előzmény: t rezső (79)
t rezső Creative Commons License 2007.12.29 0 0 79

             Tisztelt ismeretlen!

AZ idézeted helytálló az ilyen nézeteket vallokra van szükség a tőbbi csak üres duma én is egy idézettel járulnák hozzá :A kabzsiság csak ideig oráig profitál uttána rombba dőnt! ezt KIMI mondta. Lásd élö példa dubaj  ők már a jővre tekintenek és nem látnak az olajba lovét!

Előzmény: freesytem (67)
t rezső Creative Commons License 2007.12.29 0 0 78

   Sziasztok istenek!

 

én és a haverom ki fejleszttetünk egy majdnem ingyen áramot termelö egységet kb 150 000 e ből megvan ha valakit érdekel szivesen segitünk meg valositania edegi villany számlánk  200 000 e volt egy évben most  kb 50 000e a megtakaritás 1 év allat 150 rugo szerintem jó be fektetés de ha valaki ezt a szemét áramszolgáltatokat válasza szuvenir joga mi teljesen a törvényen kivüliek pártját képviseljük és segitjük azokat akkik ezen állásponton vannak!

Röviden a HV:1 db 2hengeres diesel motor (a recept csak konkrét levelezés után)

Ja mindenkinek csak személyesen adunk infot a tel számom 30/376-68-52

 

   MINDENKINEK BOLDOG ÉS SIKEREKBEN GAZDAG UJ ESZTENDÖT!

vackor11 Creative Commons License 2007.12.29 0 0 77
"legalább írj már - légy szíves - helyesen"

utánna=utána

:O)
Előzmény: WoodooChild (71)
vpe5 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 76
olyan kocsival kéne kezdeni aminek vannak múltbeli fogyasztási adatai,
Neked van ilyen esetleg? olyan kéne aminek nincs oxigén szenzorja, mert ha van , akkor azon is állítani kell, meg a szikrát is késleltetni kell,
ja és aluminium motorblokk legyen
Előzmény: Törölt nick (74)
vpe5 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 75
kicsit előrementem , igaziból még nincs, de a pénzt elküldtem, jövő héten valszeg már meglesz, szóval az 1. lépést megtettem , továbblépéshez kéne társ, Elvileg ez nem egy nagy szám, de valamire biztos jó, szivesen kipróbálnám ezt a cuccot, hátha valamit elérünk vele, és utána talán tovább is léphetünk, Te mennyire vagy vállalkózó szellemű? van tapasztalatod ilyesmivel kapcsolatban?
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.18 0 0 74
Neked meg vannak a könyvek is?
vpe5 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 73

Hellosztok

 

Olyan embert keresek aki tudna vállalni egy kis kisérletezést, van kisérletezésre alkalmas autója, és van pontos fogyasztási adata.(egy kb 10-15 éves kocsi pont jó lesz.

Lenne itt egy üzemanyagfelhasználás csökkentő módszer,  a pontos leírásom megvan, a lényeg: vízbontással HHO gáz e.á. és ezt keverni az üzemanyaghoz, 20-30e FT ból megvan a cucc + egy kis barkácsolás kell.   e-mail címem publikus

 

itt van részletesen:

 

http://www.watercargift.com/water4gas/2books.htm

 

ez nem ingyen energia csak egy kicsit segít csökkenteni a fogyasztást.

 

köszi  üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!