Keresés

Részletes keresés

Babett333 Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3733

Mindenképp írunk majd élménybeszámolót :) Már nagyon várjuk az utat. Megy a centi vágás :D

Ti milyen szobában lesztek? És melyik irodán keresztül foglaltatok? :)

 

Még mindig senki nov 5.- 20. között az IFA-ban? :)

Előzmény: **Timi** (3731)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3732

Ha repülésen túl leszünk az a "kis" busz út màr meg sem kottyan :)

Főleg hogy lehet nézegetni!

Köszönjük szépen, igyekszünk majd minden pillanazot kihasznàlni és kiélvezni.

Nektek pedig kitartàs; az indulàsig ;)

 

Előzmény: pharao399 (3729)
**Timi** Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3731

Babett333!

 

Mi később megyünk ugyan (nov.30-dec.15.), de szintén az IFA Villas Bavaroba. Várjuk a beszámolót majd :)

Előzmény: Babett333 (3703)
**Timi** Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3730

lovely timike!

 

Végül melyik hotelt foglaltátok? Csak mert mi az IFA-ban leszünk ugyanabban az időpontban, mint amikor Ti.

Előzmény: lovely timike (3706)
pharao399 Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3729

Igen erre nagyon oda kell figyelni, most is nagyon jo ajanlatok vannak 1100eur/fö a melia csak ha az ember jobban megnezi akkor 3szor kell atszallni. Nem baj igy van kicsit latjatok Santo Domingot :-). Gondolom mar nagyon lazban egtek holnap indultok, nagyon jo utat es gyönyörü nyaralast kivanok nektek!!! Elöre is köszi majd az infokert es varom nagyon majd az elmeny beszamolodat.

Jo utat

Előzmény: Cicanyuszifül (3723)
gombóc63 Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3728

Jó választás a szálloda:-))

Előzmény: HSJudit (3727)
HSJudit Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3727

Szia !

 

Mi október 16-án indulunk az Iberostar Bavaro-ba. :-)

Küldök majd beszámolót.

 

Üdv: Judit

Előzmény: longimánus2 (3725)
ágiwall Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3726

15 éve voltam ott 2 hétig, akkor nagyon tetszett, csodaszép volt. Gondolom sok minden megváltozott azóta.. . Pl. akkor még nem voltak szúnyogok sem. :-)  Az El Limon vízesés közel van, érdemes megnézni, nagyon szép és Cayo Levantado (Bacardi sziget) is megér egy napos kirándulást, azóta sem láttam olyan türkizzöld színű vizet, mint ott...  

Előzmény: alicon18 (3704)
longimánus2 Creative Commons License 2014.09.04 0 0 3725

 

 

 

Sziasztok 

 

Üdvözlők mindenkit a fórumon  

 

Mink November 16 an utazunk punta canara az 

 

az iberostar Bavaroba 

 

hogyha van aki még oda megy vagy ott lesz még és ha van kedve akkor írjon 

 

tugi90 Creative Commons License 2014.09.04 0 0 3724

Sziasztok!

Holnap hajnalban indulunk Punta Canara. Még egy gyors kérdésem lenne indulás előtt:

Lehet bevinni az országba alkoholt? Csak mert gondoltuk biztos ami biztos alapon vinnénk magunkkal fél liter házi páleszt, hogy elkerüljük az esetlegesen fellépő hányás-hasmenés szindrómát. Tud erről valaki valamit?

Előre is köszi a választ :)

Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.09.04 0 0 3723

Mi az Ibériával repülünk, de sajnos annyit elrontottam, hogy Santo Domingoban landolunk.

A Punta Canai ajànlat 500€-val dràgàbb lett volna és az utazàsi irodàban azt mondtàk 1 max. 2 óra a transzfer. Utàna kérdeztem Gustàvónàl is és kiderült, hogy max. 3 óra, de akkor màr sajnos nem tudtunk módosítani így maradt ez a verzió, szóval vàrosnézéssel kezdünk :)

Sajnos fogalmam sincs mi az az összeg amit adni kellene a jobb szoba reményében, de elvileg a transzfer buszon ott lesz a FTI képviselője és arra gondoltunk, hogy majd őt megkérdezzük.

Mire ti mentek mi màr úgyis hazajövünk és akkor mindent leírok amire kívàncsi vagy ;)

Előzmény: pharao399 (3720)
Evel_Atlan Creative Commons License 2014.09.04 0 0 3722

‎Sziasztok!

 

Ezúton szeretném Gustavónak és csapatának ezt a felejthetetlen 2 hetet megköszönni.Egyszer életünk legszebb napjáért, a Szaona-szigeti esküvöért, a 3 csodálatos kirándulásért és a hotelért.Külön köszönet Isacnak Oscarnak és Javiernek, és az egész csapatnak. Sajnos holnap már utazunk haza úgy gondoltam hogy ezt a pár gondolatot innen Dominikáról osztom meg veletek, koktéllal a kezemben...haha

 

Mi Dreams Palm Beachet választottuk a transzfert és a túristakártyát a Seemore amerikai honlapjan intéztük minden tökéletes volt, akit érdekel és tud angolul annak biztosan segítség.

 

www.puntacanatransfer.us

 

Igérte Gusztávó hogy magyarul is elkeszül majd, bár nekünk az angol nem gond mi Atlantában élünk.A hotelt szintén Gusztàvó intézte a kert a part a szoba az éttermek minden tökéletes volt a végen Gusztávóra való tekintettel upgradelték Privileged Clubra azért azt megjegyezném akárhova is mentünk mindenhol nagy tisztelet övezte és ez megnyugtatott minket, tényleg a delfineseknél is volt nehézség de kimondtuk a nevét mindenki intézkedett egyszerre.Annak örülök és mindíg is hálásak leszünk azért hogy nem a hotelben esküdtünk mert azon kiakadtunk hogy a medence mellett mennek futószalagon az esküvök több mint 2000 dollárért, és az összes részeg amerikai ott kiabál igaz csak a délutáni esküvökön.

 

Aki szeretne további információkat azoknak ajánlom a 

 

www.puntacanawedding.us

 

 honlapot ahol minden csomag megtalálható, én az elsö pillanatban tudtam hogy itt akarok házasodni.Három kirándulason voltunk, Szamana, Szaona és Delfinúszás abból a kétdelfinest választottuk, Szamanan Gusztávó privát gépével voltunk és csak négyen még egy spanyol pár.

 

A kirandulasokat viszont magyarul is lehet olvasni a 

 

www.seemore.do

 

 oldalon. Egyébként Gusztávo cégét a Getyourguide-on láttuk elöször és a nevemböl szürte ki hogy magyarok vagyunk :-))azaz csak én mert a férjem nem, de volt sikítás mikor kiderült hogy beszél magyarul. Férjem Mike-al akart kirándulni de végül ö is jobban örült így. Sajnos holnap utazunk haza, Gusztávó decemberben jövünk!!!! Vigyázz magadra és köszönjük az emberséges és önzetlen hozzállást!!! Bárcsak mindenki ilyen lenne.


Akinek kérdése van írjon nyugodtan

 

Evel

**Timi** Creative Commons License 2014.09.03 0 0 3721

Sziasztok!

 

November 30-án utazunk a férjemmel Bécs-Párizs-Punta Cana útvonalon, szállásunk az IFA Villas Bavaro hotel lesz, 16 nap/14 éjszakát töltünk majd ott.

Jön esetleg valaki ebbe a hotelba, ill. tervez kirándulást ezen idő alatt Gustavoval?

 

Akinek van személyes tapasztalata, jó tanácsa a hotellel, vagy a kirándulásokkal kapcsolatban, azt szívesen olvasom :)

pharao399 Creative Commons License 2014.09.03 0 0 3720

Szia!

 

Mi Oberwartba a TUInal de 1-2 Fly szervezesevel repülünk(mi is neztük az FtI ajanlatat csak az a baj Airfrance ajanlataik vannak). Mi is pozitivan allunk hozza, es remeljük minden rendben lesz. A tripadvisor oldalan a velemenyek között kitudod valasztani a nyelvet es eltudod olvasni a nemetet, amugy a nemet fekszik nekünk is. Erröl hallottam mar hogy a recepcion egy kis penz ellenebe jobb szobakat lehet kapni. De arra tisztan emlekszek mikor tavaly megerkeztünk a Grand Palladiumba mar elöre elvoltak keszitve mindenkinek a kartyat,tajekoztato...csomag amire mar ravoltak irva a szobaszamok! Vagy ha  erdemes megprobalni akkor mennyit szoktak adni?

Előzmény: Cicanyuszifül (3719)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.09.02 0 0 3719

Szia!

Ne haragudj, hogy csak most válaszolok.

Sajnos én nem vagyok túl jó angolból, magyar leírás meg nincs a vélemények között, de picit utána keresgéltem, de szinte mindenhol csak Delux Junior Suitet láttam feltüntetve!?

Fogalmam sincs mitől függ, hogy ki hova kerül, de mikor mi Tunéziában voltunk (tudom ég és föld) akkor raktunk pénzt a bejelentkező papírok közé és így "automatikusan" tengerre néző szobát kaptunk.

Egyiptomban nem adtunk pénzt és nem is kaptunk tengerre néző szobát, de teljesen elégedettek voltunk mindennel és így meg sem fordult a csere a fejünkbe.

Esetleg a képviselőt meg lehet kérdezni, hogy itt van e ilyen vagy hogy lehet jobb szobába kerülni!?

Gustavo mindíg kihangsúlyozza, hogy ez nem Egyiptom :D és ebből kiindulva én azt gondoltam, ha az ottani ötcsillagos szállodában is teljesen rendben volt minden akkor itt tuti, hogy nem lehet gond ;)

Mi egy győri utazási irodában fizettük be az utat, de az FTI útja igazából, tehát a hotelben német nyelvű képviseletünk lesz  (ami nekünk kedvező, mert a német az megy) egyébként Bécsből indulunk.

Nem mertünk magunk szervezni az utat, pedig sokan mondják, hogy úgy a legolcsóbb.

Ti melyik irodával mentek?

Előzmény: pharao399 (3712)
Jackcaribic Creative Commons License 2014.09.02 0 0 3718

Addig ami beugrik magamtól :
Kis falu , angolul nagyjából beszélnek , de inkább a francia a jellemző a spanyol mellett. Nagyon sok a szúnyog a sziget többi részéhez képest. A viz szép es tiszta. Helyben eleg kevés program érhető el, utazni kell, kivéve persze a vízi programokat es a helyieket. Sok jo étterem, francia pék , cukrászda van. Ez egy halászfalu , utcán árulják kézből a halat, rákot .. Sok, nagyon sok szunyogirtot hozz, mert drága ott. Viszont kelleni fog. Van akinek bejön van akinek nem. Egy amerikai család kérdezte a véleményem , elmondtam. Megis oda mentek , szombaton költöztettem el oket.. Persze ez nem jelent semmit, nem lebeszélni akarlak.
Hova mentek pontosan es mennyi időre ? ( Cesar ?)

Előzmény: alicon18 (3704)
Jackcaribic Creative Commons License 2014.09.02 0 0 3717

Kedves Alicon18!

szivesen segítek las terrenas kérdésekben . 

Udv : Jack 

jackcaribic@icloud.com

Előzmény: alicon18 (3704)
sirLancy Creative Commons License 2014.09.01 0 0 3716

Kirandulasokat erdemes jo elore lefoglani.

Ha lehet ocean view szobara (sajnos nem arra nez csak ez a neve) upgradeljetek, mert azok nem reg lettek felujitva es nagyon kicsi a felar. Ha itthon az iroda sokat mond a helyszinen is lehet.

Email cim: info@seemore.do

Előzmény: Babett333 (3703)
sirLancy Creative Commons License 2014.09.01 0 0 3715

Ha meg nem usztatok delfinekkel azt javaslom, de csak a legnagyobb csomagban ott 2 delfinnel uszhatsz egyutt es csak veled foglalkoznak ezalatt.

Előzmény: Cicanyuszifül (3697)
sirLancy Creative Commons License 2014.09.01 0 0 3714

Mindenkeppen a foglalast javaslom, mert gyorsan telnek a helyek www.seemore.do/hun

Előzmény: HSJudit (3695)
sirLancy Creative Commons License 2014.09.01 0 0 3713

Szia!

 

Dreams Palm Beach kivallo hotel, ha foglaltok 1 vagy 2 epuletbe kerjetek a szobat azokat tavaly teljesen felujitottak. Az elmult 3 evben megkaptak a a biztonsagos etel minositest valamilyen elismert amerikai szervezettol. Nem tudok rola rosszat mondani.

Előzmény: Tündérke23 (3705)
pharao399 Creative Commons License 2014.08.31 0 0 3712

Ilyenkor van az hogy megint elgondolkodik az ember... Deluxe Junior Suite van az utazasi iroda hirdeteseben (persze felujitott gyönyörü szoba kepekkel)de mar mikor lefoglaltuk csak simma junior suite all a papiron persze rögtön rakerdeztem amire az volt a valasz hogy nincs különbseg...remelem mert nagyon sokat bujom az utazok velemenyeit (Tripadvisor,Holidaycheck...stb)es sajna többen is irtak ha az ember a regi szobak közül kapja valamelyiket azok nem olyan szepek(The Level Adulty resz van csak teljesen felujitva)azert is kerdeztem hogy ti melyik reszen foglaltatok! Persze nem akarlak ilyezgetni csak irtam hogy milyen velemenyek vannak a hotelröl mar ra is kerdeztem Gustavonal hogy ha veletlen gond lenne akkor van -e lehetöseg a Level reszbe kerülni ö azt mondta biztosan csak termeszetesen ra kell majd fizetni...(de nekem is azt irta nem kell felnem a hoteltöl megleszünk vele elegedve).Igazabol nekünk se kell luxus legyen tiszta es müködjön minden benne.

Csak a tavalyi csalodas utan picit (nem is kicsit) felünk. Csak röviden : tavaly  5* szalloda, 3800 Eur fizettünk  10 napra, es 4szer szoba csere mert amit kifizettünk nem kaptuk meg,es raadasnak reggelre hatalmas csotany a kolas üvegben, majd masnap a falon es meg sorolhatnam. Ez nem alom nyaralasnak es finnyasagnak hivna az ember es nem ezt varna egy 5* szallodatol.

De bizakodva megyünk es pozitivan hogy iden jobb lesz es nem lesz gond!!

Amugy ti melyik utazasi irodaval mentek?

Előzmény: Cicanyuszifül (3711)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.08.30 0 0 3711

Az bizos, hogy ízlések és pofonok.

Mindenknek más elvárás a fontos egy hotelel kapcsolatosan.

Sajnálom, hogy nem voltatok megelégedve :(

Nehéz látatlanban, leírás alapján dönteni.

Természetesen írok majd élménybeszámolót, ha kell küldök majd képeket is privibe.

Mi a sima Junior suiteben leszünk. Ti?

Előzmény: pharao399 (3710)
pharao399 Creative Commons License 2014.08.30 0 0 3710

Grand Palladium Bavaro Resortba sajna nem a legjobb elmenyekkel tertünk onnan haza...de valakinek az az allom hotel es minden evben ott van...na mindegy mar is nagyon varjuk mar, nekünk azert meg picit varni kell de remelem nagyon szep utatok lesz es jol fogjatok magatokat erezni. Es varom az elmeny beszamolotokat. Annyi kerdesem meg lenne ti melyik szoba tipust foglaltatok??

Előzmény: Cicanyuszifül (3701)
1etlen. Creative Commons License 2014.08.30 0 0 3709

...van még jó szálloda :))))

Előzmény: Dom_Guss (3691)
hoppáré24 Creative Commons License 2014.08.30 0 0 3708

Szia. Mi tavaly szeptemberben voltunk. Zárt cipő???? Elfelejtheted :) mi még a bőrünket is levetettük volna ha lehetett volna :) persze ki milyen fázós :)

Előzmény: Cicanyuszifül (3707)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.08.30 0 0 3707

Sziasztok!

 

Sokat és sok helyen olvastam az időjárásról :)

Ha jól értesült vagyok akkor este lehül a levegő.

A kérdésem az lenne, hogy szükséges zárt cipő vagy elég a szandál?

lovely timike Creative Commons License 2014.08.29 0 0 3706

Az Araamu traveltől kértünk szállásra ajánlatot, ők azt mondták nem ajánlják az IFÁt, viszont visszaolvasva a fórumot meg jó véleménnyel voltak róla. Vagy inkább menjünk a Be Live-be a biztonság kedvéért? :S

Tündérke23 Creative Commons License 2014.08.28 0 0 3705

Sziasztok!

 

Tegnap fedeztem fel ezt a nagyon hasznos fórumot.

Már 6-7 évvel ezelőtt jártunk Dominikán, s odáig voltunk. Így jövő januárba szeretnénk megint menni.

Szállást illetően teljesen bizonytalan vagyok, hogy melyiket válasszuk.anno a Be live Grand Punta Canában voltunk, de most más hova szeretnék menni.

 

Az If villasról jót és rosszat is hallottam.

 

Esetleg valaki tud írni az Ocean Blue & Sand hotelről?

Nem tudom, hogy ezt vagy a Now Lorimart vagy a Dreams Palm Beachet válasszuk.

A Now Lorimart sokan dícsérik.

 

Esetleg, ha tudtok segíteni vagy esetleg egy általatok nagyon jónak vélt/tapasztalt szállodát írni, azt megköszönöm!

 

 

alicon18 Creative Commons License 2014.08.27 0 0 3704

Sziasztok

 

Nem olvastam senkitol,hogy Las Terrenas ra menne. tud rola valaki valmit mondani?

 Januar 7 tol 21.ig leszunk ott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!