Keresés

Részletes keresés

Bubódoctor Creative Commons License 2001.09.14 0 0 263


NE BÁNTSÁTOK RITÁT! ELÉG VOLT A VESZEKEDÉSBÖL NEM GONDOLJÁTOK? EZ SZERÉNY KÉRÉSEM. MIÉRT KELL MINDIG KÖTEKEDNI? NEM AZÉRT TALÁLTÁK KI EZT A TOPICOT, HOGY ÁLLANDÓAN VESZEKEDJETEK. ELÉGVOLT!!!

Előzmény: megyebiro (262)
megyebiro Creative Commons License 2001.09.14 0 0 262
Adjál magadnak egy jó beöntést és utána JÓ ÉTVÁGYAT !
bi-mom Creative Commons License 2001.09.14 0 0 261
Hát Öregfiú!

Őszinte részvétem NEKED!



leha Creative Commons License 2001.09.11 0 0 258
azt hiszem, ez az a pillanat, amikor moderátort kéne kérni ... ez elsősorban a topikgazda feladata lenne, de bárki más megtehetné ...
Feyd-Rautha Creative Commons License 2001.09.10 0 0 256
Hát, kedves ritakoala, Te önmagad karikaturája vagy. Remélem, a szimpatizánsaid elgondolkodnak, hogy miből is vagy.

Ennyit érsz, kiscsillag.

titikkadtatokki Creative Commons License 2001.09.10 0 0 253
Ez annyira, de annyira finom és nőies volt, és leényregénybe illő! Teljesen elhomályosodott a szemem tőle, de igazán... Van valakinek egy zsepije?
csokko Creative Commons License 2001.09.06 0 0 250
Én mostmár csak egy poziti hangvételu hosszabb terjedelmu hozzaszólást várok toled.
:))

csokko.

SumQuiSum Creative Commons License 2001.08.30 0 0 248
Igen... Mihelyst elment, meghalt a topic. Látjátok? Egy hónapot süllyedt...

SQS

Előzmény: lapaloma (247)
lapaloma Creative Commons License 2001.08.30 0 0 247
Visszavarunk Rita
Bubódoctor Creative Commons License 2001.07.31 0 0 246
Egyetértek Dévajkával, engem sem zavart soha Rita kiléte. Kedveletem öt és írásait is. Nem volt sértö vagy megbántó, és rossz szándék még véletlenül sem volt benne. Csak ennyit akartam hozzáfüzni az elöttem hozzászólóhoz. Dr. Bubó
Előzmény: Törölt nick (245)
zsunya Creative Commons License 2001.07.25 0 0 244
Na de csajok! :D
Oltári nagy itt az átb*. Ez a Rita pasi!

Hehehe. Stilus. Nincs nö, aki következetesen popót és pinát egymás melett használ. Az is lehet, söt szerintem valószinü, hogy meleg.

Nagyon jól szórakoztam rajtatok.
Köszönöm.
Nem jövök többet, kár reagálni.
:D

(csendben elpusztulok a röhögéstol...)

Zsunya

Buratínó Creative Commons License 2001.07.24 0 0 243
Elmentél, mi? És milyen új néven találkozhatunk veled újra? Vagy a kismadár lesz a védjegyed? A stílusodról - valamelyikről - majd úgyis észrevesszük.
Előzmény: ritakoala (241)
Night Hunter Creative Commons License 2001.07.23 0 0 242
Itt jártam.
Minden szép, megvagyok elégedve a vendégkönyvvel.
ritakoala Creative Commons License 2001.07.22 0 0 241
Nagyon szepen kerlek benneteket, hagyjatok abba a haboruzast.
En mar elmentem, ne bantsatok egymast miattam.
Nagyon szeretnem, ha ez a kisfecske elvinne minden indulatot.
Udvozlettel Rita

Etus Creative Commons License 2001.07.22 0 0 240
daMITa!
No problém,tévedni emberi dolog. Etus
Előzmény: Törölt nick (238)
Bubódoctor Creative Commons License 2001.07.21 0 0 239
Én csak annyit szeretnék hozzáfüzni az elöttem szólóhoz (daMITa), hogy nagyon szép töled, hogy elismered ha tévedsz, mint ahogy írod "Etus megkövetlek", látszik, hogy milyen szinten állsz. Egyébként a hozzászólásod nem volt sértö, én sem értem, hogy mi váltotta itt ki ezt a "hisztirohamot" több emberböl. Bugrinak is sok mindenben igaza van. Hát csak ennyit akartam mondani. NE VESZEKEDJETEK ez szerény tanácsom, ez nem vezet semmi jóra. Dr. Bubó
Előzmény: Törölt nick (238)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.20 0 0 238
off
Bugri, köszönöm a véleményedet, kellemes meglepetésként ért, de azt hiszem, nem szolgáltam rá. én is csak egy vagyok a sok netező közül, sem jobb, sem rosszabb..

Etus, megkövetlek. a hozzászólásodból utólag is kiderült, hogy te nem ők vagy.

csúnya szájú lány(ok), nem vagy(tok) egy incipincit érzékenyek?? mutassátok már meg a hozzászólásomban, mi sértette meg oly hófehér, mimóza lelketeket, hogy olyan lányhoz nem illő, nem méltó stílusban kellett elküldeni engem melegebb éghajlatra? talán ha csöppnyi eszetekkel fel tudnátok fogni, amit leírtam, eljutna az is, hogy az senki ellen nem fordultam, sőt, dícsértem a történeteket, ha igazak, ha nem. (szvsz nem) de attól még lehetnek jók, de nem kell elvárni senkitől, hogy elhiggye őket. azt hiszem, hogy a mocskos szátok, és nem csak általam alpárinak tartott stílusotok alapján nem sok jót gondolnak rólatok az emberek, szvsz rémisztő, ha egy lány így nyilatkozik me, hogy még a kapa is kiáll a szájából, ha ausztráliában van, ha a nyóckerben, vagy a rózsadombon. utánam lehet olvasni, de csalódást fogok sajnos okozni, mert azt hiszem nem leszünk egy hullámhosszon.... ha értitek, mire gondolok. hehe. (egy lánynak szól az egész, csak a forma kedvéért írtam többesszámban)

dM
on

Buratínó Creative Commons License 2001.07.19 0 0 237
Drága, kedves, aranyos Lapalo 'ma Rita!

"Elnezest az alpari szovegemert, tudom, hogy nem volt szep, de legalabb meltokeppen valaszoltam az ellenzeknek es ennek a Buratinonak. (Remelem nem lesz szukseg tobb bunkozasra)."

Mikor érezted szükségét a bunkózásnak? Komoly szükség lehetett...
Ha ez volt Neked a méltóképp, akkor nagyon sajnállak. Remélem az életedben azért ennél sikeresebb események is előfordulnak majd. Úgy látom, hogy Rád fér már.

Előzmény: lapaloma (236)
lapaloma Creative Commons License 2001.07.19 0 0 236
En is abbahagytam amit alparinak neveztek. En inkabb ugy erzem ez az a hang amire odafigyel az ellenzek. Mindig nekunk kellett engedni. Ok nyugodtan szemetkedhetnek. Oket nem szabad bantani mert ok kedves kis mimozak. Megsertodnek es akkor nincs vege a mocskolodasnak. Ok meg soha nem kertek, hogy legyen vege a haboruzasnak
En is nagyon varom E-laver folytatasat. Remelem az ellenzek nem feni ra a fogat. Mert szeretnenk nyugodtan olvasni. Sajnos az ellenzekbol meg senki nem vette a faradtsagot, hogy akar egy parsoros tortenetet irjon, pedig szivesen olvasnank.
Az hogy Marita, Etus, Rita es en egy szemely vagyunk, ez nagyon erdekes megvilagitas. "Vilag Proletarjai Egyesuljetek".
Azt mar olvastuk, hogy Rita nemletezo szemely. akkor azt kellett volna elhinnunk. Valoszinu csak hallucinacio volt amit olvastunk tole.
Most egyszerre tobb orszagban tud jelen lenni? Milyen variacio nem volt meg?
Konyorgom hagyjatok mar beken azokat akik szeretik Rita irasait. En is ide tartozom, es a hiszekenysegre vonatkozo jelzok ezekszerint ram is vonatkoznak. En hiszekeny vagyok, ez a gyengem. Most pl. azt is probalom elhinni, hogy az ellenzek befogja a szajat, pedig ez hihetetlenebb mint a "szeplotelen fogantatas".
Elnezest az alpari szovegemert, tudom, hogy nem volt szep, de legalabb meltokeppen valaszoltam az ellenzeknek es ennek a Buratinonak. (Remelem nem lesz szukseg tobb bunkozasra).
BuGri nagyon szeretem az erdekes torteneteket. Meg fogom nezni damita irasait, de miutan elolvastam, biztos nem ugy szolok hozza ahogy o tette. Meg akkor sem ha esetleg nem tetszik.
A hozzaszolasa pl. nem tetszik
marita Creative Commons License 2001.07.18 0 0 235
Befejeztem. jo kislany leszek. Nem tudtam hogy csak Ritat kotelezo bantani. Masokat nem szabad.
Etus Creative Commons License 2001.07.18 0 0 234
daMITa!
Nem tudom, hogy milyen "pengeéles a logikád", hogy az a meglátásod, hogy ritakoala=lapaloma=marita=barbarella=etus, mind egy és ugyanaz. Tévedtél, mert nem ugyanaz. Tudom, hogy felesleges a magyarázat, de jobb ha tölem tudod meg az igazat. Azzal viszont egyetértek, amit a többiek is írtak itt, kár veszekedni és ez az alpári stílus szerintem sem idevaló. Etus
Előzmény: Törölt nick (224)
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.07.18 0 0 233
Juj, most elárultad, hogy vannak folytatások :)
Mindenki minket fog ostromolni az új részekért.
Erre csak annyit mondanék, hogy akit érdekel a dolog, az valszeg Ritával is szívesen megismerkedne priviben... Szóval hajrá !

[én] sem bántam meg ...

Előzmény: marita (226)
buGri Creative Commons License 2001.07.18 0 0 232
lapaloma, marita: Nem tudom, kik vagytok, hogy daMiTának igaza van-e a kilétetekkel kapcsolatban, ez a része különösebben nem is érdekel, de azt látom, hogy az utóbbi idöben kifejezetten miattatok van itt háborúzás. Minek ez az alpári stílus? Minek mindenkit lebunkózni, aki hozzászól? daMiTa az egyik legjobb stílusú író az egész fórumon. Örülhetnénk, hogy megtisztelte a topikot az érdeklödésével. Én legalábbis örülök. Nehogy már el akarjátok zavarni, csak mert nem röpködnek a lóf@szok, seggek, stb.-k a szájából, mint nektek!

Térjetek már észre, kérlek szépen titeket! És akkor talán E-lover folyatatja, amit elkezdett.

Köszi,
buGri

brianwhite Creative Commons License 2001.07.18 0 0 231
Ne adjuk fel ilyen hamar, hogy meghal ez a topic. Adjunk mindenkinek időt, hogy átértékelje, gondolja a történteket és térjenek vissza a szereplők! Különös tekintettel Ritára. Nem kötelező mindenkinek a véleményét figyelembe venni, úgy át lehet felette siklani, hogy észre sem veszi az ember hogy ott van.
csokko Creative Commons License 2001.07.18 0 0 230
az hiszem itt az ideje törölni a topicot a kedvencekből.
pedig milyen jó kis "hely" volt ez......VOLT.
Buratínó Creative Commons License 2001.07.18 0 0 229
Azt hiszem, ez leginkább téged minősít.
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.18 0 0 228
ezt a sok iq harcost honnan menesztették ide.. marita a helyedben nem lennék arra büszke, amit írtál.. gratulálok.
marita Creative Commons License 2001.07.17 0 0 226
Senki nem azert lett kiatkozva mert nem hitte el ami irva vagyon. Engem se atkozott meg senki azert mert nem hittem el amit pl. Jokai irt. Csak ne bantsuk egymast. Mindossze ennyit kerunk. Mi nehanyan e-mail on olvassuk tovabb mi tortenik Ritaval. Tehat minket nem nagyon erdekel, hogy nem jelenik meg a topicon.
Ez van. En jol vagyok.
Előzmény: Törölt nick (224)
marita Creative Commons License 2001.07.17 0 0 225
Ez igy igaz. Probalom magam beleelni abba ami szerinted mese.
Igaza van Lapalomanak. Az ellenzeket ugy ugy kell kezelni mint regen a "falu bolondjat". Gunyolodni es rohogni kell rajta.
Megkerjuk Lapalomat, hogy rolad is irjon egy szep verset.
Azt hiszem a kutya se kenyszeritette rad, hogy elolvasd. Most ismet kezdodik a hulyek belepofazasa.
Maradj itt kerlek, "hogy a lofasz csapjon tarkon".
Sajnos en csak prozaban tudlak meltatni.
Előzmény: Törölt nick (224)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.17 0 0 224
a történetek egészen tűrhetőek voltak, de meseszerűek. mindazonáltal semmi baj nem volt velük azon kívül, hogy senkire nem kell ráerőltetni őket. másrészt egy topicból senkit nem lehet kiátkozni, vagy elmegy magától, vagy sem (csak hogy husz ontopic legyek..).
viszont azóta a meglátásom, hogy kicsit elszaladt itt a ló valakivel, aki ritakoala=lapaloma=marita=barbarella=etus. mind egy és ugyanaz..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!