Keresés

Részletes keresés

Niki&gyula Creative Commons License 2014.09.08 0 0 3745

Kedves Mindenki!

 

A párommal január 7.-én indulunk Bécsből Punta Cana-ba 2 hétre. Az Iberostar Haciendaban szállunk meg és Saona szigeten lesz az esküvőnk. Tud valaki valamit a hotelről, vagy ajánlani valami programot?  Esetleg valaki, aki pont ebben az időszakban utazik? Mert szeretnénk két tanút az esküvőnkre ! :)

sirLancy Creative Commons License 2014.09.08 0 0 3744

A kirandulasokhoz Gustavot ajanlanam meg akkor is ha nincs jelen a kirandulason, de ha van valami kerdesed v problemad akkor meg mindig egyszerubb hozza fordulni. A masik indok Gustavo mellett, h nem szervez nagy csoportos utakat (45 fo), mint masok, hanem max 12-18 fo  a limit. 

Előzmény: Babett333 (3742)
FVivien Creative Commons License 2014.09.07 0 0 3743

Szia Babett333!

 

Mi superior szobát foglaltunk az osztrák neckermannon keresztül júniusban 220 ezer kettőnknek a 10nap /9 éjszaka.

A kirándulások foglalása folyamatban van, mi is 3 kirándulásra megyünk ( saona ,szafari , playa blanca ) 240 euro /fő.

A párom Gustávón keresztül intézi a foglalást aki nagyon rendes, segítőkész !!

 

Vivien és Tomi

Előzmény: Babett333 (3742)
Babett333 Creative Commons License 2014.09.07 0 0 3742

Szia Vivien!

 

Jajj, de jó hogy lesznek más magyarok is. :)

Ti milyen szobát foglaltatok?

Mi saona, santo domingo és los haitas nemzeti parkos kirándulást tervezünk. Mivel állítólag Gustavonal akkor már nem lesz magyar vezetés (novemberben) így az utazási iroda, akikkel megyünk (Marathon Utazási Iroda) náluk van most olyan akció h a 3 kirándulás 240 USD. Ugyh mi szerintem azt foglaljuk le.

Előzmény: FVivien (3734)
Babett333 Creative Commons License 2014.09.07 0 0 3741

szia Rob85.

 

Mi most foglaltunk náluk. Szimpatikusnak tűntek és jó árajánlatot adtak, szval mi náluk foglaltunk nov. 5-20ig az IFA-ban. :)

 

 

Előzmény: rob85 (3740)
rob85 Creative Commons License 2014.09.07 0 0 3740

Sziasztok!

 

Mi november második felében tervezünk egy 10 napos Dominikai nyaralást.

Érdekelne, hogy valaki utazott-e már a Marathon Utazási Irodával? (http://www.puntacana.hu/)

Tudnátok javasolni megbízható utazási irodákat? A Now Larimar vagy Majestic Elegance szállás

az eddigi befutó nálunk...

 

Köszi!

 

Üdv!

Heni1230 Creative Commons License 2014.09.07 0 0 3739

Sziasztok!

őszi szünetben készülünk Punta Cana-ra.

Tudna valaki segíteni az időjárással kapcsolatban?

Tartanunk kell egész napos esőtől?

**Timi** Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3738

Érdekes egybeesések :)Mi is ugyanezt a 3 hotelt néztünk, és nagy dilemma volt :) Végig olvasgattam az angol fórumokat, így az Occidentalt kilőttem, de még ezt követően is tanácstalan voltam. Aztán írtam Gustavonak, illetve nyáron voltak barátaink az IFA-ban, és velük beszéltem, majd miután mindketten az IFA-t ajánlották, így maradtunk ennél.

 

Előzmény: lovely timike (3737)
lovely timike Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3737

Nahát, hogy pont ugyanakkor :) Csak mi Ferihegyről indulunk, de akkor a Párizstól már egy gépen leszünk :D

Előzmény: **Timi** (3721)
lovely timike Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3736

Szia! Nos még nem foglaltunk, mert tanakodunk az IFA, a Be Live és esetleg az Occidental közt. Ha mégis az IFÁba megyünk, akkor írok, pár nap és eldöntjük :)

Előzmény: **Timi** (3730)
**Timi** Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3735

Mi is nagyon várjuk, nekünk nászút lesz, júliusban volt az esküvő.

Itthon foglaltuk le, de FTI az utazási iroda. Bécs-Párizs-Punta Cana az útvonal, átszállásra túl sok időnk nem lesz, csak 1,45 óra, de reméljük megtaláljuk:)

Szobát sima standardot foglaltunk egyelőre, gondolkodtunk a superior szobán, aztán ha nem tetszik, kint lehet ráfizetni elvileg.

Ti hol és mit foglaltatok? Kirándulást mit terveztek?

Előzmény: Babett333 (3733)
FVivien Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3734

Sziasztok!

 

Mi november 2-től 11-ig leszünk az IFA-ban.

Mindent magunknak szerveztük amit májusban kezdtünk el és nagyon sok segítséget kaptunk itt a fórumon mindenkitől.

Nagyon várjuk már :) !

 

Vivi és Tomi

Előzmény: Babett333 (3733)
Babett333 Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3733

Mindenképp írunk majd élménybeszámolót :) Már nagyon várjuk az utat. Megy a centi vágás :D

Ti milyen szobában lesztek? És melyik irodán keresztül foglaltatok? :)

 

Még mindig senki nov 5.- 20. között az IFA-ban? :)

Előzmény: **Timi** (3731)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3732

Ha repülésen túl leszünk az a "kis" busz út màr meg sem kottyan :)

Főleg hogy lehet nézegetni!

Köszönjük szépen, igyekszünk majd minden pillanazot kihasznàlni és kiélvezni.

Nektek pedig kitartàs; az indulàsig ;)

 

Előzmény: pharao399 (3729)
**Timi** Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3731

Babett333!

 

Mi később megyünk ugyan (nov.30-dec.15.), de szintén az IFA Villas Bavaroba. Várjuk a beszámolót majd :)

Előzmény: Babett333 (3703)
**Timi** Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3730

lovely timike!

 

Végül melyik hotelt foglaltátok? Csak mert mi az IFA-ban leszünk ugyanabban az időpontban, mint amikor Ti.

Előzmény: lovely timike (3706)
pharao399 Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3729

Igen erre nagyon oda kell figyelni, most is nagyon jo ajanlatok vannak 1100eur/fö a melia csak ha az ember jobban megnezi akkor 3szor kell atszallni. Nem baj igy van kicsit latjatok Santo Domingot :-). Gondolom mar nagyon lazban egtek holnap indultok, nagyon jo utat es gyönyörü nyaralast kivanok nektek!!! Elöre is köszi majd az infokert es varom nagyon majd az elmeny beszamolodat.

Jo utat

Előzmény: Cicanyuszifül (3723)
gombóc63 Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3728

Jó választás a szálloda:-))

Előzmény: HSJudit (3727)
HSJudit Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3727

Szia !

 

Mi október 16-án indulunk az Iberostar Bavaro-ba. :-)

Küldök majd beszámolót.

 

Üdv: Judit

Előzmény: longimánus2 (3725)
ágiwall Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3726

15 éve voltam ott 2 hétig, akkor nagyon tetszett, csodaszép volt. Gondolom sok minden megváltozott azóta.. . Pl. akkor még nem voltak szúnyogok sem. :-)  Az El Limon vízesés közel van, érdemes megnézni, nagyon szép és Cayo Levantado (Bacardi sziget) is megér egy napos kirándulást, azóta sem láttam olyan türkizzöld színű vizet, mint ott...  

Előzmény: alicon18 (3704)
longimánus2 Creative Commons License 2014.09.04 0 0 3725

 

 

 

Sziasztok 

 

Üdvözlők mindenkit a fórumon  

 

Mink November 16 an utazunk punta canara az 

 

az iberostar Bavaroba 

 

hogyha van aki még oda megy vagy ott lesz még és ha van kedve akkor írjon 

 

tugi90 Creative Commons License 2014.09.04 0 0 3724

Sziasztok!

Holnap hajnalban indulunk Punta Canara. Még egy gyors kérdésem lenne indulás előtt:

Lehet bevinni az országba alkoholt? Csak mert gondoltuk biztos ami biztos alapon vinnénk magunkkal fél liter házi páleszt, hogy elkerüljük az esetlegesen fellépő hányás-hasmenés szindrómát. Tud erről valaki valamit?

Előre is köszi a választ :)

Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.09.04 0 0 3723

Mi az Ibériával repülünk, de sajnos annyit elrontottam, hogy Santo Domingoban landolunk.

A Punta Canai ajànlat 500€-val dràgàbb lett volna és az utazàsi irodàban azt mondtàk 1 max. 2 óra a transzfer. Utàna kérdeztem Gustàvónàl is és kiderült, hogy max. 3 óra, de akkor màr sajnos nem tudtunk módosítani így maradt ez a verzió, szóval vàrosnézéssel kezdünk :)

Sajnos fogalmam sincs mi az az összeg amit adni kellene a jobb szoba reményében, de elvileg a transzfer buszon ott lesz a FTI képviselője és arra gondoltunk, hogy majd őt megkérdezzük.

Mire ti mentek mi màr úgyis hazajövünk és akkor mindent leírok amire kívàncsi vagy ;)

Előzmény: pharao399 (3720)
Evel_Atlan Creative Commons License 2014.09.04 0 0 3722

‎Sziasztok!

 

Ezúton szeretném Gustavónak és csapatának ezt a felejthetetlen 2 hetet megköszönni.Egyszer életünk legszebb napjáért, a Szaona-szigeti esküvöért, a 3 csodálatos kirándulásért és a hotelért.Külön köszönet Isacnak Oscarnak és Javiernek, és az egész csapatnak. Sajnos holnap már utazunk haza úgy gondoltam hogy ezt a pár gondolatot innen Dominikáról osztom meg veletek, koktéllal a kezemben...haha

 

Mi Dreams Palm Beachet választottuk a transzfert és a túristakártyát a Seemore amerikai honlapjan intéztük minden tökéletes volt, akit érdekel és tud angolul annak biztosan segítség.

 

www.puntacanatransfer.us

 

Igérte Gusztávó hogy magyarul is elkeszül majd, bár nekünk az angol nem gond mi Atlantában élünk.A hotelt szintén Gusztàvó intézte a kert a part a szoba az éttermek minden tökéletes volt a végen Gusztávóra való tekintettel upgradelték Privileged Clubra azért azt megjegyezném akárhova is mentünk mindenhol nagy tisztelet övezte és ez megnyugtatott minket, tényleg a delfineseknél is volt nehézség de kimondtuk a nevét mindenki intézkedett egyszerre.Annak örülök és mindíg is hálásak leszünk azért hogy nem a hotelben esküdtünk mert azon kiakadtunk hogy a medence mellett mennek futószalagon az esküvök több mint 2000 dollárért, és az összes részeg amerikai ott kiabál igaz csak a délutáni esküvökön.

 

Aki szeretne további információkat azoknak ajánlom a 

 

www.puntacanawedding.us

 

 honlapot ahol minden csomag megtalálható, én az elsö pillanatban tudtam hogy itt akarok házasodni.Három kirándulason voltunk, Szamana, Szaona és Delfinúszás abból a kétdelfinest választottuk, Szamanan Gusztávó privát gépével voltunk és csak négyen még egy spanyol pár.

 

A kirandulasokat viszont magyarul is lehet olvasni a 

 

www.seemore.do

 

 oldalon. Egyébként Gusztávo cégét a Getyourguide-on láttuk elöször és a nevemböl szürte ki hogy magyarok vagyunk :-))azaz csak én mert a férjem nem, de volt sikítás mikor kiderült hogy beszél magyarul. Férjem Mike-al akart kirándulni de végül ö is jobban örült így. Sajnos holnap utazunk haza, Gusztávó decemberben jövünk!!!! Vigyázz magadra és köszönjük az emberséges és önzetlen hozzállást!!! Bárcsak mindenki ilyen lenne.


Akinek kérdése van írjon nyugodtan

 

Evel

**Timi** Creative Commons License 2014.09.03 0 0 3721

Sziasztok!

 

November 30-án utazunk a férjemmel Bécs-Párizs-Punta Cana útvonalon, szállásunk az IFA Villas Bavaro hotel lesz, 16 nap/14 éjszakát töltünk majd ott.

Jön esetleg valaki ebbe a hotelba, ill. tervez kirándulást ezen idő alatt Gustavoval?

 

Akinek van személyes tapasztalata, jó tanácsa a hotellel, vagy a kirándulásokkal kapcsolatban, azt szívesen olvasom :)

pharao399 Creative Commons License 2014.09.03 0 0 3720

Szia!

 

Mi Oberwartba a TUInal de 1-2 Fly szervezesevel repülünk(mi is neztük az FtI ajanlatat csak az a baj Airfrance ajanlataik vannak). Mi is pozitivan allunk hozza, es remeljük minden rendben lesz. A tripadvisor oldalan a velemenyek között kitudod valasztani a nyelvet es eltudod olvasni a nemetet, amugy a nemet fekszik nekünk is. Erröl hallottam mar hogy a recepcion egy kis penz ellenebe jobb szobakat lehet kapni. De arra tisztan emlekszek mikor tavaly megerkeztünk a Grand Palladiumba mar elöre elvoltak keszitve mindenkinek a kartyat,tajekoztato...csomag amire mar ravoltak irva a szobaszamok! Vagy ha  erdemes megprobalni akkor mennyit szoktak adni?

Előzmény: Cicanyuszifül (3719)
Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.09.02 0 0 3719

Szia!

Ne haragudj, hogy csak most válaszolok.

Sajnos én nem vagyok túl jó angolból, magyar leírás meg nincs a vélemények között, de picit utána keresgéltem, de szinte mindenhol csak Delux Junior Suitet láttam feltüntetve!?

Fogalmam sincs mitől függ, hogy ki hova kerül, de mikor mi Tunéziában voltunk (tudom ég és föld) akkor raktunk pénzt a bejelentkező papírok közé és így "automatikusan" tengerre néző szobát kaptunk.

Egyiptomban nem adtunk pénzt és nem is kaptunk tengerre néző szobát, de teljesen elégedettek voltunk mindennel és így meg sem fordult a csere a fejünkbe.

Esetleg a képviselőt meg lehet kérdezni, hogy itt van e ilyen vagy hogy lehet jobb szobába kerülni!?

Gustavo mindíg kihangsúlyozza, hogy ez nem Egyiptom :D és ebből kiindulva én azt gondoltam, ha az ottani ötcsillagos szállodában is teljesen rendben volt minden akkor itt tuti, hogy nem lehet gond ;)

Mi egy győri utazási irodában fizettük be az utat, de az FTI útja igazából, tehát a hotelben német nyelvű képviseletünk lesz  (ami nekünk kedvező, mert a német az megy) egyébként Bécsből indulunk.

Nem mertünk magunk szervezni az utat, pedig sokan mondják, hogy úgy a legolcsóbb.

Ti melyik irodával mentek?

Előzmény: pharao399 (3712)
Jackcaribic Creative Commons License 2014.09.02 0 0 3718

Addig ami beugrik magamtól :
Kis falu , angolul nagyjából beszélnek , de inkább a francia a jellemző a spanyol mellett. Nagyon sok a szúnyog a sziget többi részéhez képest. A viz szép es tiszta. Helyben eleg kevés program érhető el, utazni kell, kivéve persze a vízi programokat es a helyieket. Sok jo étterem, francia pék , cukrászda van. Ez egy halászfalu , utcán árulják kézből a halat, rákot .. Sok, nagyon sok szunyogirtot hozz, mert drága ott. Viszont kelleni fog. Van akinek bejön van akinek nem. Egy amerikai család kérdezte a véleményem , elmondtam. Megis oda mentek , szombaton költöztettem el oket.. Persze ez nem jelent semmit, nem lebeszélni akarlak.
Hova mentek pontosan es mennyi időre ? ( Cesar ?)

Előzmény: alicon18 (3704)
Jackcaribic Creative Commons License 2014.09.02 0 0 3717

Kedves Alicon18!

szivesen segítek las terrenas kérdésekben . 

Udv : Jack 

jackcaribic@icloud.com

Előzmény: alicon18 (3704)
sirLancy Creative Commons License 2014.09.01 0 0 3716

Kirandulasokat erdemes jo elore lefoglani.

Ha lehet ocean view szobara (sajnos nem arra nez csak ez a neve) upgradeljetek, mert azok nem reg lettek felujitva es nagyon kicsi a felar. Ha itthon az iroda sokat mond a helyszinen is lehet.

Email cim: info@seemore.do

Előzmény: Babett333 (3703)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!