Keresés

Részletes keresés

Rozálka3 Creative Commons License 2021.01.09 0 0 29746

TERMÉSZETED OLYAN, MINT EGY BANKSZÁMLA

 

Egy 92 éves idős bácsi, szépen megfésülködött, megborotválkozott, felöltözött, és reggel 8 órakor elindult az idősek otthonába.85 éves felesége nemrég hunyt el, s ezért úgy érzi, muszáj elhagynia közös házukat.

Az idősek otthonának előterében várakozik, s ránk mosolyog, mikor azt mondjuk neki, kész a szobája.

Miközben a lift felé tartunk röviden elmondom neki, milyen is az ő kis szobája, elmesélem neki azt is, milyen színű a függöny és az ágytakaró.

- Nagyon tetszik! – lelkendezik, mint egy 8 éves kisgyerek, aki most kapja meg élete első szobáját.

- Kedves Mihály, még nem is látta a szobát, várjon egy kicsit.

- Az nem baj- közli- - A boldogság, az mindentől független dolog. A boldogságot függetlenül választom. Az, hogy a szoba tetszik-e, vagy sem, nem a bútoroktól függ, vagy a dekorációtól – az attól függ, ahogy én azt látni akarom. Én már a fejemben eldöntöttem, hogy a szoba tetszeni fog. A döntésemet minden reggel az ébredésemnél hozom. Dönthetek úgy, hogy a napomat az ágyban töltöm és számolom, hány testrészem nem működik, mely részeim fájnak, vagy köszönetet mondhatok az égnek a testrészeimért, melyek jól működnek. Minden nap egy ajándék, ha ki tudom nyitni a szemem. Az új napra koncentrálok és a szép emlékekre, melyeket az életem során gyűjtöttem össze.

Az öregség az olyan, mint a bankszámlád, azt veszed le róla, amit összegyűjtöttél. Ezért az én tanácsom az, hogy sok sok boldogságot és szépet rakjál össze emlékeid bankszámlájára.

 

Emlékezz ezekre az egyszerű gondolatokra! Ahhoz, hogy boldog legyél:

 

1.) Szabadulj meg a gyűlölettől!

2.) Szabadulj meg az aggodalmaktól!

3.) Élj egyszerűen!

4.) Adjál többet!

5.) Várj kevesebbet!

 

Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.31 0 0 29745

Békés Boldog Új Évet kívánok drága Tesókám!

 

Előzmény: forgione1 (29744)
forgione1 Creative Commons License 2020.12.25 0 1 29744

Köszönöm Tesókám, nektek is!

Előzmény: Rozálka3 (29743)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.23 0 1 29743

Áldott Karácsonyi ünnepeket kívánok neked Tesókám és családodnak!

 

Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.20 0 1 29742

:)))

 

Nálunk ilyen gyógyító tárcsa a templomba volt. :)  A papra sózták rá. 

 

Mikor az előző (nem az aki most van) papunk megtért és világos lett neki, hogy az mi, kivágta onnan  mindenestől.

Azóta Jézus gyógyít a templomba.  :)

 

 

Előzmény: forgione1 (29740)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.20 0 1 29741

Isten akarata, hogy szentek legyünk Csendre van szükségünk ahhoz hogy meghalljuk az Istent

 

https://youtu.be/bgJyaecYic0

 

forgione1 Creative Commons License 2020.12.20 0 1 29740

Igen, terelem a gyónás, áldozás felé, havonta egyszer kijön a pap betegeket látogatni ha hívják.

 

Úgy látszik ad a szavamra ha elsőre kidobta a 140 ezerért vásárolt tárcsát :-)

Jól átverték vele, nem csupán a borsos árával, de a sátáni megkötözöttséggel is. Azt mondták neki, hogy gyógyít és drága kövek vannak benne :-)

Megáll az ember esze...

Előzmény: Rozálka3 (29738)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.19 0 1 29739
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.19 0 1 29738

Azt nem tudom, hogy milyen idős lehet ez a bácsi de egyáltalán érti amit magyarázol neki az ördögről?  Hogy az valóságos lény? Meg, hogy miért nem szabad elfogadni vagy vásárolni mindenféle kacatot?

Hallgat a szavadra?

 

Ha valamelyest hitét gyakorló katolikus akkor idővel próbáld meg a gyónás felé terelgetni.  Egyrészt azért mert idős és nyomhatják a lelkét más dolgok is.  Másrészt meg ezeket nem elég megtagadni, meg is kell gyónni mivel a bálványimádás bűne.

 

Meg nem ártana neki egy betegek kenete sem.

 

De nem kell ezeket erőltetni csak megemlíteni mint lehetőséget, hogy gondolkozzon rajta.  Aztán a Szentlélek majd végzi a dolgát. 

 

Persze imádkozni kell érte. :)

Előzmény: forgione1 (29736)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.18 0 1 29737

Örülök neki Tesókám, hogy ilyen nagy feladatra hívott az Úr. 

 

Készülj fel, hogy nehéz út lesz, mert elég nehéz az idősekkel bánni.  Önfejűek és nem engednek a maguk elképzeléseiből.

 

Le a kalappal előtted!  

 

Ha valamiben tudok segíteni, majd szólsz.

 

 

Én rövid úton otthagynám biztosan. :)

 

Előzmény: forgione1 (29736)
forgione1 Creative Commons License 2020.12.17 0 1 29736

Pontot tesz a régi vitákra amiket szektás testvéreinkkel folytattunk :-)

 

Nagy falatot kaptam az Úrtól: özvegy idős ember testi lelki gondozása.

Testileg semmi baja, csak éppen menni alig tud és azt se tudja merre az előre. Tényleg semmi baja csak kivan száradva és mindaz ami ezzel jár. Pár hete a mentő bevitte és 4 óra várakozás után 5 perces vizsgálattal hazazavarták. Ugyanezt mondták neki, kivan száradva. Járt is hozzá orvos, egy hétig infúziózta.

 

Persze van még ott baj, ami ezekből következett a hosszú évek alatt.

 

Hívő katolikus. De valahogy mindig összeakad szektás sátán kutyákkal.

 

Mondta kitől, de nem jegyeztem meg, vásárolt 140 ezerért valami mágikus tárcsát. Ezt kellett a lakásban tartania, hogy gyógyuljon. Azt mondták nem tarthatja eleinte magánál mert felerősíti a betegségeket. De ha gyógyul pár hónap után akkor zsebében is hordhatja.

Kirakta a garázsba és onnan is érezte a hatását. Azt mondja valakinek kölcsön is adta és az köszönte mert jobban lett tőle, neki használt....

 

Talán eltudod képzelni mennyire ráncoltam a homlokom ezek hallatán:-)

 

Válaszoltam, hogy aki jobban lett tőle az már eleve sátánt szolgálta, de te Istené vagy. Szóval tagadd meg ezt a szart és dobd folyó vízbe.

 

Így is tett!

 

Most meg kér, hogy segítsek, mert aznap amikor mentő elvitte járt nála reggel egy ember aki valamit ráolvasott és kezét is megfogta ami nagyon kellemetlen érzést váltott ki belőle.

 

No bátyó semmi baj, imádkozd el a Miatyánkot, Rózsafüzért, hangos szóval valld meg Isten és igen határozottan tagadd meg sátánt és minden fortélyát, bűbáját  úgy ahogy van. Majd kérd Isten teljes szabadítását.

Idegen majmokat meg nemhogy nem engedsz be de nem is állsz velük szóba. Nyilván jött nekik a parancs, hogy eldobta a tárcsát...

 

Ha lesz időm szétnézek nála, biztos tele van mindenféle okkult vacakkal. Rakunk neki máglyát :-)

 

Na meg az orvosi leleteire is kíváncsi vagyok.

Előzmény: Rozálka3 (29734)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.16 0 1 29735

Keresztes Szent János áldozópapnak a „Szellemi páros ének” című művéből.

 

A Krisztusban rejlő titok felismerése

 

Akármennyi titkot és csodát fedeztek is már föl a szent egyháztanítók, és tudtak meg a szent életű lelkek ezen a földön, még sokkal több az, amit sohasem mondtak el, sőt soha fel sem fogtak.

 

Éppen ezért még sok mélységet kell feltárni Krisztusban, mert ő olyan, mint a gazdag aranybánya, amelynek szerteágazó tárnájában végtelenül sok kincs rejlik.

Akármilyen mélyre is ásson benne valaki, sohasem ér a végére, sőt minden egyes elágazásban itt is, ott is új ereket, új kincseket fog találni.

 

Ezért mondja Szent Pál magáról Krisztusról: „Benne rejlik a tudomány és bölcsesség minden kincse” (Kol 2, 3). Ezekbe a kincsekbe nem tud behatolni, nem képes hozzájuk eljutni a lélek, hacsak nem megy előbb keresztül a belső és a külső szenvedések sűrűjén. Nem érheti el az ember, hacsak nem kapott Istentől számos értelmi és érzékelhető kegyelmet. Sok és hosszas lelki gyakorlatnak kell ezt megelőznie.

 

Hiszen mindezek alacsonyabb fokok a lelki életben, és csak előkészületül szolgálnak Krisztus titkainak mélyebb ismeretéhez, amely a legmagasabb rendű bölcsesség, amelyre ebben az életben szert tehetünk.

 

Ó, bárcsak megértené már végre-valahára minden ember, hogy nem lehet eljutni Isten gazdagságának és bölcsességének teljességére, hacsak a lélek előbb végig nem járja a szenvedések és szorongások sűrűjét is úgy, hogy a lélek azután ebbe helyezze örömét, s erre irányítsa vágyait. Az a lélek, amelyik igazán óhajtja ezt az isteni tudást, az előbb a szenvedést vállalja a keresztek sűrűjében.

 

Ezért buzdította Szent Pál az efezeusiakat, hogy „ne csüggedjenek a megpróbáltatások közepette” (vö. 3, 13), és hogy legyenek erősek és szilárdak, mert „csak a szeretetben gyökeret verve és alapot vetve tudják majd felfogni az összes szentekkel együtt, mi a szélesség és a hosszúság, a magasság és a mélység: megismerik Krisztusnak minden értelmet meghaladó szeretetét, hogy beteljenek az Isten egész teljességével” (vö. Ef 3, 17).

 

Mert a kereszt az a kapu, amelyen át bejuthat az ember ennek a tudásnak a gazdagságába. Ez a kapu azonban igen szűk. Csak kevesen óhajtanak ezen a kapun belépni, noha sokan szeretnék a kincsek ismeretét élvezni, ehhez azonban csak a kapun keresztül lehet eljutni.

 

Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.14 0 1 29734

Tök jó!

 

Köszi, hogy megosztottad. 

Előzmény: forgione1 (29733)
forgione1 Creative Commons License 2020.12.14 0 0 29733

Az előre elrendelés (predesztináció)

 

https://youtu.be/ockakUQSSLY

Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.13 0 0 29732

Jó neked!  Én nem tudok minden percben Jézussal lenni. Nekem más tennivalóim is vannak.

 

Előzmény: forgione1 (29731)
forgione1 Creative Commons License 2020.12.13 0 0 29731

Vallással néha foglalkozom, Jézussal viszont szinte mindig, mert minden pillanatban szükségem van Rá.

Ami Nélküle van abból nem kérek.

Előzmény: Rozálka3 (29729)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.13 0 0 29730

Attól, hogy Ő benned és veled van, még nem biztos, hogy Te is Őbenne és Vele vagy.

 

Előzmény: forgione1 (29728)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.13 0 0 29729

Foglalkozol még a vallással vagy már elvilágiasodtál?

Előzmény: forgione1 (29728)
forgione1 Creative Commons License 2020.12.13 0 0 29728

Meg van még a Szentlelked?

 

Mire gondolsz?

Most te akarsz szívatni? Mindenkinek megvan, senkit nem hagy el Jézus ígérete alapján. A Szentlélek által mindenkivel ott van Jézus.

Előzmény: Rozálka3 (29727)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.12 0 0 29727

>>>Dehogyis szívatlak :-)<<<

 

Á dehogy.  :))   Nem is olyan vagy. :)))

 

 

Meg van még a Szentlelked?

 

 

 

 

Előzmény: forgione1 (29725)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.12 0 0 29726
forgione1 Creative Commons License 2020.12.12 0 0 29725

Dehogyis szívatlak :-)

 

Csak megkell gondolni, mit és hogyan írok le amivel nem sértek államérdekeket.

Neked meg kikell találni :-)

Előzmény: Rozálka3 (29724)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.11 0 0 29724

Te most szívatsz engem?  :)

Előzmény: forgione1 (29723)
forgione1 Creative Commons License 2020.12.11 0 0 29723

Úgyhogy fogalmam nincs, hogy kiről beszélsz.  :)

 

 

Persze, hogy nem ismered, ahogyan még közel 10 millióan nem az országban.

Csak ő hiszi, hogy mindenki ismeri :-)))))

Előzmény: Rozálka3 (29722)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.08 0 0 29722

 Én csak katolikus papoktól katolikus tanításokat hallgatok.  Nem foglalkozom semmiféle más szektás vezetőkkel.  Nem is érdekelnek.  Ebből én már kinőttem. :)  Maradok a tiszta víznél.

 

Úgyhogy fogalmam nincs, hogy kiről beszélsz.  :)

 

Ez az egész vírusos dolog pedig Isten engedélyével történik.  Vagy Őt kell felelősségre vonni érte, vagy alázattal elviselni. 

 

Előzmény: forgione1 (29721)
forgione1 Creative Commons License 2020.12.08 0 0 29721

amit én kiértettem abból amit írtál,

 

Olvasd el újra, mert teljesen félre értetted :-)

Az önjelölt vezetők a sátánkutyák.

 

Egyikük, nevezzük Sanyinak 1 teljes órán át ecseteli önéletrajzi videójában, hogy katolikus családba született, ministrált meg minden, majd felhagyott mindennel és már 16 évesen csak szex, meg az alkohol meg drog éltette. Miután megbukva otthagyta az iskolát a bulik kedvéért, valami alapítványi iskolában csak áttolták.  Majd elkezdett okkult dolgokkal foglalkozni és így lett asztrológiai guru, meditációs guru, testen kívüli állapotban is. Ő mindent mgtudott előre mondani mert az égiek ellátják tanácsokkal. Látta előre az ikertornyok összedőlését is :-)

Jelenleg nem dolgozik, amúgy sincs semmi képesítése, csak segédmunkás volt eddig is. Viszont maga alá gyűjtött jópár vírus szkeptikus emberkét és ők tartják el családostul, mert egyfolytában kéri az adományokat :-)

Rendkívül öntelt és beképzelt, azt hiszi hogy őt mindenki ismeri még külföldön is, még a kormány fél tőle mert egyik TV-be se merik behívni :-)

Persze ő is tipikus sátán hívő.  Nem hülye és nem is tévedésben lévő ember hanem nagyon is tudatosan szolgálja Lucifert - miközben Istenről beszél.  A megtévesztés eszköze magas szinten....

 

Neked drága Tesókám oltás helyett vitaminokat ajánlok és hosszú öleléseket szeretteiddel.

TV helyett friss levegőt.

Előzmény: Rozálka3 (29719)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.06 0 0 29720

Mostanában engem ez foglalkoztat.  Oltassak, vagy ne oltassak?

 

Annyi minden érvet lehet hallani ellene és mellette is. Csak ha a munkatársaimat hallgatom, már az is túl sok.

Persze tisztában vagyok vele, hogy mindenki a saját szemszögéből és tapasztalatából fogalmazza meg a véleményét.

De dönteni meg csak nekem kell. :)

 

Ezért vagyok kíváncsi egy olyan ember véleményére akiben megbízok, és adok a szavára. :)

 

Előzmény: Rozálka3 (29719)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.06 0 0 29719

Persze, hogy érdekel!  :))

 

Szóval, amit én kiértettem abból amit írtál, hogy akik ellene vannak az oltásnak azok mind a sátán emberei.

 

Ebből nekem az jön le, hogy Isten által jön a védőoltás. 

 

Ha még addig élve maradok akkor beoltatom magam.  :)

 

Előzmény: forgione1 (29718)
forgione1 Creative Commons License 2020.12.06 -1 0 29718

Nem mondtad, hogy érdekel :-)

 

Már eddig is sejtettem, de mára világossá vált, hogy a vírus és járvány szkeptikusok  illetve az oltás ellenesek FŐBB hangadói egyetlen kivétellel mind sátánkutya. Csak így az egyszerűség kedvéért sátánkutya, tudod mit jelent nálam ez :-)

 

Sajnos azt az egy kivételt is sátánkutyák veszik körbe.

Ismétlem a főbb hangadókról van szó, akiket viszonylag sok ember követ és bíznak bennük.

Szegény nyáj....

 

Nem hiába mondta Jézus, hogy a bárányok ismerik a jó Pásztor hangját és csak Őt követik.

Hát most nem őt követik, bármilyen ékesen is szól.

 

Ugye olyan még nem volt a világban és nem is lesz, hogy egyazon urat szolgáló hű szolgák közül páran uruk akarata és céljai ellen tennének.

Olyan viszont már nagyon sokszor volt, hogy úgy tettek mintha uruk akarata ellen tennének, de valójában ez csak a megtévesztés álcája. Így gyűjtenek maguk alá bárányokat, akiket aztán megtévesztésben tartva vesztőhelyre vezetnek.

Előzmény: Rozálka3 (29717)
Rozálka3 Creative Commons License 2020.12.06 0 0 29717

>>>többit megbeszéljük privátban.<<<

 

 

 Beszéljük vagy nem beszéljük?

Várjam vagy ne várjam?

 

Előzmény: forgione1 (29714)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!