Keresés

Részletes keresés

chat man Creative Commons License 2000.03.26 0 0 146
Nyár a hegyen
Előzmény: A hely szelleme (143)
Tracy Mills Creative Commons License 2000.03.26 0 0 145
Bacsó Péter: Nyár a hegyen (1967)

A festő és szerelmese egy idősebb orvossal közösen megvásárolják egy valamikori internálótábor elhagyott barakképületét.

Lehet?

Előzmény: A hely szelleme (143)
Wostry Ferenc Creative Commons License 2000.03.25 0 0 144
www.crosswinds.net/~filmtrading

Akinek ritka filmek kellenek, az csekkolja le a fenti URL-t - igaz csak azok a filmjeim vannak fenn, amelyek nincsenek magyarítva, tehát cserealapok külföldieknek.

A hely szelleme Creative Commons License 2000.03.25 0 0 143
Keresnék 1 magyar filmet. Egyelőre csak a címe kellene, ha valaki segítene...
A következőkre emléxem:

szerepelnek: Gyöngyössy Katalin, Mensáros László + még 1-2 színész
95 nyarán adták az MTV-ben
készült kb 1965-1970 között

Valami vidéki tanya-szerűségen játszódott, szerelmi 3szög-szerű dolog is rémlik.

Egy sorozat keretében adták le, de már nemléxem a sorozat címére, a 100 éves a mozi c. sorozat előtt volt ez (2 fiatal manusz műsorvezette a sorozatot).

Nephilim Creative Commons License 2000.03.24 0 0 142

Nincs meg valakinek a Hellraiser 1? Képetelenség megszerezni, még videotékákból is!

...és esetleg Gonosz halott 1-3 feliratosan vagy csak simán angolul?

Alice Creative Commons License 2000.03.23 0 0 141
Kedves Sehonnai Bitang Ember,

A film címe Falling In Love, magyarul Zuhanás a szerelembe címmel adták.

Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (140)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 2000.03.22 0 0 140
Robert de Niro, Meryl Streep főszereplésével készült filmet keresek, ami valamikor a 80-as években készült és két ember aranyos szerelmi története. Mi a címe vajon ?

Köszönöm !

Légtornász Creative Commons License 2000.02.22 0 0 139
Nagyon megköszönném, ha valaki segíteni tudna filmes ügyben...

ITT!

Előre is köszi!

fenypont Creative Commons License 1999.10.06 0 0 138
Ha valaki filmet keres - segítek, igaz néha nekem is segíthetne valaki...
Most például azt kérdezem: Nincs valakinek meg a Mechanikus narancs (A Clockwork Orange) szövegének magyar fordítása TXT vagy DOC fileban?
TJ.P
Bateman Creative Commons License 1999.08.30 0 0 137
Nem tudja valaki honnan lehet letölteni a Dallas magyar remix-ét, amit amatőrök szinkronizáltak újra?

Kösz előre is!

snowy Creative Commons License 1999.08.25 0 0 136
Üdvözlet mindenkinek!
Látta valaki azt a német filmet - 90es évek eleje- amelyik egy kábítószerkreskedő kalandjairól szólt? Óriási dumák és figurák. Végkifejlet helyszíne Hollandia
Rastaman Creative Commons License 1999.08.24 0 0 135
Andora Petert szeretm, mint szineszt, Enyedi Ildikot pedig nem ismerem, mint rendezot, csak mint embert (egy szikronizalast o iranyitott), de nekem szimpatikus...
koszi
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 1999.08.24 0 0 134
Kedves Mindenki, segitseg!
Ket filmet szeretnek megszerezni mar evek ota. Az egyik az Eretlenek.
A masik a Kejutazas Las Palmasba - regen nagyon tetszett, es kivancsi vagyok, most is tetszene-e? Az Odeonban mar probaltam, negativ. Van valakinek otlete?

Koszonom: Ugrifüles

alejandro_magno Creative Commons License 1999.08.18 0 0 133
A Simon magus egy kozepes film, de a magyar termesbol meg igy is kiemelkedik. Mondjuk tobbet is koltottek ra, mint egy atlag magyar jatekfilmre.
A film Andorai Peter jutalomjateka, aki szereti ot, elvezni fogja. Van nehany "filmesen szep" jelenet es szurke kozhely egyarant a filmben. Enyedi Ildiko nem magus ugyan, de ugyes mesterember.
alejandro_magno Creative Commons License 1999.08.18 0 0 132
Lehet, hogy erre gondol a illeto, bar ez a negyvenes evelben keszult ...
Münci Creative Commons License 1999.08.13 0 0 131
Möszjő dreyfuss!!

Lehet, hiogy nagy marhaságot írok, de nem "Éden boldog boldogtalannak"?
Ha jól emlékszem, volt egy olyan mellékhatása is a műtétnek, hogy (túlzottan?)megemelte a sexsuális libidót.

Tisztelettel
Münci

Poison lvy Creative Commons License 1999.08.13 0 0 130
No, és ez vajon mi lehet?

Latin-amerikai film, olyan 4-5 éve láthattam valamelyik honi adón.

Adva vagyon egy rádiós, a fél feje csúnya sebbel borítva, egy lelkisegélyező műsort vezet, igazi hitgyülis-emvéjes, kirobbanóan (ál)optimista stílusban (a szlogenje valami olyasmi, hogy "a megoldás Te magad vagy".)
Előbukkan egy csinos, ifjú hölgy is, akit említett úriember a szakadék széléről szed le öngyilkosságát imígyen megakadályozva, majd házába fogadja. A leányzó mindeme jótétemények ellenére nem túl kedves megmentőjéhez, és a hittérítős ráhatások dacára sem hagy alább életundora.
(Egyik éjjel az úr titokban felhajtja az alvó nő hálóingét. A hasán egy pillanatra egy iszonyat seb látszik.)

Továbbá felbukkan egy idős, kopott házaspár, akik folyton a lakbérért zargatják hőseinket (földszintes, meglehetősen alacsony komfortfokozatú sorház tulajai.)

Van még egy csonttá aszott, igen rossz modorú agg asszony egy viskóban, akinek egy kiskölök (onoka?) segédkezik olykor. Az asszonyság a film végén összezördül a legénykével, így kénytelen maga megetetni a disznaját, ám a jószág az abrak helyett (bár csupán sejtetve a történést) őt magát falja fel.

A rádióst kivágják a munkahelyéről, mert a mélabú reá is átragadván, egyik hallgatója problémájára azt találja mondani, hogy őszintén sajnálja, de itt már tényleg nincs megoldás.

Összességében egy rettenetesen komor, kétségbeejtő film volt.
(Nagyon remélem, hogy most _egy_ filmet írtam le, és nem mosódott össze az emlékezetemben pár másikkal...)

Ha van itt olyan perverz, aki ilyeneket néz, címet, netán rendezőt is kérnék, plíz. (A színészek totál ismeretlenek /számomra/.)

exlex Creative Commons License 1999.08.12 0 0 129
Bocs, Bateman-nek ment a valasz.
exlex Creative Commons License 1999.08.12 0 0 128
Jo regen volt mar a TNT-n. A remake-rol nincs semmi infom, toled hallottam rola eloszor, de az altalam latott verzional csak jobb lehet.
benci1 Creative Commons License 1999.08.10 0 0 127
Ha már filmkereső, akkor keresek egyett:
ÁLOM LUXUSKIVITELBEN (AUDREY HAPBURN VOLT A FŐSZEREPLŐJE)
ha valakinek megvan, kérem szépen írjon nekem, megvenném, vagy áttvenném...
Köszönöm szépen, nagyon kellene ez a film...!

benc(i)

svga Creative Commons License 1999.08.09 0 0 126
Már kaptam választ, úgyhogy a kérdés tárgytalan.
svga Creative Commons License 1999.08.03 0 0 125
Ahoj!
Tudtok valamit az "Amíg még élünk" c. sorozatról? (Tudom hogy van ilyen topic, oda is írtam :-)) Érdekelne az eredeti cím, szereplők neve, vagy bármi, de iziben ám...:-)
svga
Bateman Creative Commons License 1999.08.03 0 0 124
Exlex!
Egyre gondolunk nem vitás, csak én nem láttam a TNT-n pedig általában szoktam nézni.Talán adják újra.A remake-hez mit szólsz?

Bateman

dreyfuss Creative Commons License 1999.08.02 0 0 123
Megvan. Illetve megkaptam magánemilben. Éden boldog-boldogtalannak. (Paradis pour tous)
dreyfuss Creative Commons License 1999.08.02 0 0 122
Való igaz! A reklámos dolog nekem is csak most ugrott be. Valaki mondja már a címét!!
Szomorú Szamuráj Creative Commons License 1999.08.01 0 0 121
Jut eszembe.
Én tévébe láttam, nem moziba.

szsz

Szomorú Szamuráj Creative Commons License 1999.08.01 0 0 120
Láttam!
Címe nem ugrik, de láttam.
A műtét mellékhatása, hogy mindíg reklámokat néznének (van is egy, csak reklám videokazettájuk).
Meg erkölcsileg is alábbadnak kicsit.
Ha érted mire gondolok.
Télleg: mi a címe?
Aki tuggya mongya.

szsz

exlex Creative Commons License 1999.07.30 0 0 119
Bateman:

Deathrace 2000 ?
Szerintem en a TNT-n lattam jo regen, es megutotte kb. egy C film szinvonalat.
Leginkabb az maradt meg bennem, hogy az egyik racer athajt egy korhaz udvaran, es a kepen csak az latszik, hogy a soveny mogul repulnek fel az apolok, meg a betegek, ahogy sorban eluti oket.
Ja, meg a noverek kitoljak a toloszekes betegeket az autoutra, azok meg boldogan integetve varjak, hogy atgazoljanak rajtuk a versenyzok.

Meg valami: az egyik versenyzo ugy nyir ki valakit, hogy megall a mellkasan a kocsikerekkel, es kiporgeti a kereket.
Spriccel is a ver rendesen.

dreyfuss Creative Commons License 1999.07.30 0 0 118
Francia film, kb. 10-15 éve láttam, még arra is emléxem, hogy a mostani Tabán moziban (fene tudja, hogy hívták akkor). A film arról szólt, hogy feltalálnak valami agyműtétet, amitől rögtön elfelejted minden gondodat, vidám leszel és optimista, mellékhatásként viszont érzelmi, empátiás oldalon egy nulla. De ez akkor már nem zavar. Néhány jelenet, ami beugrik:
1. Ping-pong meccs, ahol a műtéten frissen átesett tag lealázza a kicsit depressziós killégát, mire az dührohamot kap.
2. Depressziós kolléga épp készül megöngyilkolni magát a cég épületében, mert nem akarja alávetni magát a műtétnek.
3. Film végén elég komoly ágyjelenet (mindkét fél meg van már műtve), aminek a végén kb. a "Mint az állatok" mondat hangzik el.

Ha tudtok valamit, írjatok. Köszi,

Dreyfuss

Bateman Creative Commons License 1999.07.30 0 0 117
A napokban olvastam a neten valahol, hogy újra filmesítik a 70-es években forgatott Death Race 2000 c. filmet melyben Sly Stallone és David Carradine
jáccotta a főszerepet. A sztori röviden: 2000-ben rendeznek (újra) egy autoversenyt NY city és New LA között, melynem az a célja, hogy elsőként elérni A-B-be, ugyanakkor minél több gyalogost elütni.A gyalogosok különféle osztályozás szerint, különböző pontszámokat érnek. Pl. gyerek 10 pont, Nő 20 pont, rokkant 100 pont stb. Nem tudja valaki, hogy lehet ezt megszerezni valahol?

Kösz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!