Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.08 0 0 18904

A többes számra vonatkozó megjegyzéseimet inkább eggyel előrébb kellet volna írnom. Oda talán jobban illik.

Előzmény: Törölt nick (18902)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.08 0 0 18903

Úgy érted a kocsijában szopta őt és nem tudott elélvezni? Mi lelte? Nem volt jó a környezet? Nem volt kiéhezve? Lényeg, hogy az új szexpartnere meghozta a kívánt pozitív hatást a ti kapcsolatotokra is. Hát múljon el mihamarabb az a mensi és hajrá.

Előzmény: Békéltető (18895)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.08 -4 1 18902

Nem is a partiba vevés utáni kuncsorgás mindenáron itt a fő szándék. Ide nem harmadikat keresni jönnek az emberek. Vágyakat, terveket, érzéseket és élményeket osztanak meg... ha hagynátok normálisan kibontakozni őket. Inkább önismételgetve olyanokon lovagoltok állandóan, amit soha sem tudtok leellenőrizni és megbizonyosodni a (tév)eszméitekről.

Legutóbbi vacsora meghívás inkább poén volt. Mert hát ugye az nem gyakran szokott hármas szexszel végződni. De tökmindegy, a lényegen és a stílusotokon nem változtat.

Előzmény: Nuninina (18896)


Törölt nick Creative Commons License 2019.05.08 0 0 18901

Ennek már megint mi értelme van? Minden élménybeszámolóba ugyanazokkal a kifogásokkal beleállni. Elakadt a lemez?

olegnagy Creative Commons License 2019.05.07 0 2 18900

Én azt nem értem ezekben a történetekben, hogy ha hármast akarnak, akkor miért nem arra keresnek férfit, miért megy a megtévesztés?

Előzmény: fotóraverő (18899)
fotóraverő Creative Commons License 2019.05.07 -1 1 18899

Én is így látom, már kicsúszott a kezéből az irányítás. Anyu rákapott az ízére, apu majd hisztizni fog, lesz néha egy-egy hármas, de lapát lesz a vége. Ettől függetlenül nekem kamu az egész, de nem érdekes.

Előzmény: Dorkanéni (18898)
Dorkanéni Creative Commons License 2019.05.07 -1 1 18898

"Egyelőre az a megállapodás, hogy ha lefekszik a sráccal, akkor velem is le fog feküdni. És fordítva". Egyelőre! Később mégy a .........., vagy a megtűrt kategóriába. Ha igaz a történet, akkor a feleséged rájött, kevés vagy neki, már nem rúgsz labdába. Még néhány partner és lecserélnek.

Előzmény: Békéltető (18895)
fotóraverő Creative Commons License 2019.05.07 -1 1 18897

Ajaj. Már megint kezdődik. (vagy folytatódik)? Heti 8-10 menet, ez egy dugógép.

Előzmény: Békéltető (18895)
Nuninina Creative Commons License 2019.05.07 0 0 18896

Miből gondolod, hogy bárkinél bejön ez a sunyi szöveg? Azt hiszed bárki is bevesz a partiba ilyen hízelgő, átlátszó szöveggel? Habár nem is vagy egészen férfi, olyan langyos semmilyen. De ez csak az én véleményem, senkit ne zavarjon.

Előzmény: Törölt nick (18891)
Békéltető Creative Commons License 2019.05.07 -1 2 18895

Megtörtént. Mondjuk a srác egész nap nem ért rá - bár szinte megállás nélkül texteltek egymásnak - , végre este jelentkezett, hogy akkor találkozna a nejemmel. Aki nem sokat habozott, már indult is. A dologra a szerelő kocsijában került sor, de a srác nem tudott elmenni valamiért. Úgyhogy a nejem hazajött és nálam teljesítette az elvárásokat, ami nagyon finomra sikerült. 

 

Azután lelkiztünk egy kicsit, hogy ez így szokatlan, meg hasonlók. Megállapodtunk, hogy ez olyasmi, mintha elmennénk egy swinger klubba és ott felszednénk valakit. Ami azért nem működne nálunk, mert - ellentétben velem - a nejem egy percig sem tűrne másik nőt a farkamon. Márpedig a swingerben nemcsak fiúk vállalkoznak, hanem csajok is vannak. Emiatt nem megyünk el swinger klubba. 

 

Szóval a srác a mi swinger partnerünk, a dolgok jelenlegi állása szerint. De körvonalazódik, hogy a nejemnek nem lenne ellenére a hármas felállás. Eljutottunk odáig, hogy talán hajlandó lenne egyszerre két palival csókolózni. Már elméletileg, ugye. A dolgot nem akarom túl spilázni, inkább hagyom a dolgokat a maguk útján menni. Egyelőre az a megállapodás, hogy ha lefekszik a sráccal, akkor velem is le fog feküdni. És fordítva.

 

Egyébként a nejem kezd mosolygós lenni, olyan kedves hozzám, mint a kapcsolatunk elején. Tetszik neki, hogy a tudtommal lehet szexuális kapcsolata, nem kell alakoskodnia, nincsenek fékek és hasonlók. És persze megduplázódott a dugások száma, mert ha eddig velem volt egy héten háromszor-négyszer, az most felszaporodott a kétszeresére. Közben meg egész nap izgatott. Alig várja, hogy elmúljon a mensije, már rohanna is a sráchoz.

Előzmény: Törölt nick (18885)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 -1 3 18894

az én nejem, 48 éves, igazi Stifler anyja tipusu nő, imádja, ha szx közben egyszerre két farok van benne, de a multkor a szex közben egyszer mondtam neki, hogy engem mennyire izgat az hogy egyszer valakivel ketten megdughassam őt! Nagyon kiakadt ezen, hogy én ezt hogyan gondolom, meg minden! Az az igazság, hogy ő bírná még a hosszabb szexet, de én már 50 éves vagyok, nekem elég már egy rövidebb menet. Viszont az nagyon izgat, ha láthatnám őt "rendesen" kielégülni őt egy "fiatal kemény" faroktól! DE ezt nem nagyon akarja megérteni. 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 -1 0 18893

Rendben.

Előzmény: fotóraverő (18890)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 -1 0 18892

A perverzemberek nekem is unszimpatikusak.

Előzmény: Törölt nick (18889)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 -2 0 18891

Akkor zavarjon, ha neked mondom vagy rád vagyok kiéhezve.

Előzmény: Nuninina (18888)
fotóraverő Creative Commons License 2019.05.07 -2 3 18890

Verd már ki, ne nyekeregj itt állandóan.

Előzmény: Törölt nick (18886)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 0 4 18889

Csatlakozom a véleményedhez. Régóta érdeklődve olvasgattam ezt a topikot, egészen amíg az úriember el nem kezdett hozzászólogatni. Ne haragudj kedves Extravaried de ez nyálas, nyálcsorgató stílusod, ezek szerint nem csak nekem borzasztó visszatetsző és unszimpatikus. Keress magadnak egy nőt ( vagy férfit ) és szexelj egy nagyot, hogy le tudd ereszteni a gőzt. 

Előzmény: Nuninina (18888)
Nuninina Creative Commons License 2019.05.07 0 6 18888

Nagyon kellemetlenkedő, kíváncsi, kiéhezett pasi lehetsz. Nekem zavaró. Nálam az ilyen nem jön be. Bocs!

Előzmény: Törölt nick (18886)
tisztelég Creative Commons License 2019.05.07 0 1 18887

A szemérmes asszonyka, tudva, hogy ott van egy másik férfi, direkt hangosan és nyitott ajtóval szexel.

Hát persze, roppant reális és nem is novella sablon szitukból van össze-legózva :)

 

Amúgy jó kis sztori, de meg kéne találni neki a megfelelő topikot.

Előzmény: Törölt nick (18883)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 -2 0 18886

Engem nem hívtok meg vacsorázni? ;-D

Végül aktív hármas lett?

Előzmény: Törölt nick (18883)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 -2 0 18885

Megtörtént a sima szopás?

Előzmény: Békéltető (18882)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 -1 0 18884

Egyre izgalmasabb történeteket lehet olvasni. Nagyon jók! :-)

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 -1 7 18883

Pár hete összejött egy szuper kis este, ami nagyon megdobta a házaséletünket.

Egy régi barátunk jött el hozzánk látogatóba, egy kis beszélgetésre, vacsorára. Nagyon jól sikerült az este, és mivel elég szépen beboroztunk, ezért megbeszéltük, hogy nálunk alszik az éjszaka. Feleségem meg is ágyazott neki a vendégszobában, és ameddig elment zuhanyozni, addig mi beszélgettünk a sráccal. Nagyon megdicsérte az asszonyt, és elmondta, hogy mennyire irigyel engem. Ilyenféle dolgokról beszéltünk, amikor a feleségem a zuhanyzással végzett, és ő is a vendégszobába jött be. Mindössze egy rövid fehér köntös volt rajta, alatta pedig teljesen meztelen volt. Nekem ettől már fölállt a farkam, mert észrevettem, hogy a barátunknak is nagyon tetszik, ahogyan a combjai, és a fél melle kibukkan. Egy idő múlva a vendégünk is elment a mosdóba, mi pedig ott maradtunk a vendégszobában. Mondtam is a drágámnak, hogy jól fölizgattál minket, és ha visszajön a barátunk, akkor biztos ő is benne lenne egy hármasban. Erre a feleségem megjegyezte, hogy elég vagyok neki én is,... nem akarja ezt a kapcsolatot megbolygatni... Meg különben is, mi lesz akkor holnap....meg régi ismerős....bla..bla....szóval teljesen elutasító volt.Ezzel kicsit el is kedvetlenített, mert már azt hittem, hogy lesz végre egy kis grupi. Visszajött a barátunk a szobába, mi pedig elbúcsúztunk, és a feleségem a hálószobába ment, én pedig egy gyors zuhanyzás után követtem.

Még égett a villany, az ajtó nyitva volt, és a drágám teljesen pucéran, széttárt lábakkal feküdt az ágyon amikor megérkeztem. Nem sokat teketóriáztam, egyből kezelésbe vettem. Ami külön izgatott az, hogy az ajtónk nyitva maradt, és a villany továbbra is égett. Tudtam, hogy a mellettünk lévő szobában pedig ott van egy fölcsigázott férfi, aki ha nem süket, akkor hallhatja, hogy mi történik nálunk. Szerintem ezt a feleségem is nagyon jól tudhatta, de úgy viselkedett, mintha kettesben lennénk. Hangosan sóhajtozott, nyögött miközben a kezemmel és a számmal izgattam őt. Nagyon élveztem a helyzetet, miközben egyre jobban belemelegedtünk a szexelésbe.

Meghallottam, hogy a vendégszobának kinyílik az ajtaja, a villany a folyosón fölkapcsolódott, majd a WC ajtó nyílott ki és csukódott be. A vendégünk kiment a WC-re, miközben mi ott szeretkeztünk az asszonnyal a nyitott ajtajú hálószobában, ahol a villany égett, és mindent láthatott, aki éppen látni akart. Kérdeztem is a feleségemet, hogy nem zavarja-e, hogy itt van egy idegen, aki premier plánban látja, hogy éppen házaséletet élünk? Erre a feleségem úgy tett, mintha ez nem így lenne, meg hogy biztos már régen alszik a barátunk, meg ilyenek. Közben pedig olyan nedves és forró volt, amilyennek már régen éreztem...Jól van, folytattam ahol abbahagytam rajta, és hallottam ahogyan a WC-t lehúzza a barátunk, majd nyílik az ajtó. Akkor a kedvesem már rajtam ült, és lelkesen lovagolt háttal az ajtónak. Én tudtam, hogy a vendégünk látja, hogy mi történik a szobánkban, mert több ajtó nyitás-csukás nem volt. Nekem nagyon izgató volt, hogy néznek minket, miközben szexelünk. Egy kicsit fölemeltem a fejem, és ekkor összeakadt a tekintetünk a barátunkkal. Konkrétan a szoba ajtajában állt pár méterre a feleségem mögött. Szerintem az asszony is tudta, mert olyan műsort adott, amilyenre régen nem volt példa.

Aztán egyszer csak azt láttam, hogy a barátunk ott áll a feleségem mögött, és elkezdi simogatni a hátát, belecsókol a nyakába, majd a melleit masszírozza. És ekkor az én kis szolíd, mit sem sejtő szende kis asszonykám akkorát élvezett, hogy a szomszédok tutira felébredtek....Hamarosan én is eldurrantam, és persze a vendégünk is nagyon jól járt...többször az este folyamán.

Csak azt nem értettem, hogy miért volt ez a nagy elutasítás az elején, de persze végül nagyon nem bántuk meg.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Békéltető Creative Commons License 2019.05.06 -4 3 18882

Kimaradt a két utolsó nap, mert a nejemnek megjött a mensije, így kis szünetet kell tartania. Közben a srác megállás nélkül küldi neki az üzeneteket - és viszont. Hogy mi volt jó az egyiknek és mi a másiknak.

 

A srác szerint neki az a legfinomabb, ha a nejem ráül a farkára, miközben fölé hajol és a haját a fiú arcába temeti. És ha lassan, érzéssel rugózik a farkán. Cserébe a nejem közölte, hogy neki meg hátulról a legjobb és szereti, ha keményen megrakják. Nem mondom, pár nap után ezek a vallomások nem semmi dolgok - nekem egykor hónapokba telt, mire kitapasztaltam a nejem "gyengéit". Pláne, mire eljutottunk odáig, hogy egyáltalán beszéltünk róla. 

 

Persze a feleségem is be van zsongva, nem lehet leszakítani a Facebook-ról, percenként rohan a gépéhez, hogy írt-e a srác. Néha engem is odahív és megmutatja az éppen aktuális üzenetet, ha neki úgy tetszik. Ne nem látok mindent. Közben kitárgyaltuk sokadszorra, hogy a dolog kizárólag a szexről szól, nincs benne szerelem, nem fog férjhez menni a sráchoz (nem is hinném, hogy elvenne egy nála 10 évvel idősebb nőt, gyerekkel). De azt mondja, hogy most megint nőnek érzi magát, hogy valaki ráhajt és nagyon törekszik. 

 

Ma délelőtt extra program érlelődik: a nejem kocsijának javítása elkészült, a srác délelőtt eljön a nejemért, felszedi és kimennek a kocsijáért a szervizbe. Már két HOSSZÚ napja nem látták egymást, a feleségem már az este nagyon izgatott volt. Közölte, hogy dugni ugyan nem fognak, de ha úgy adódik, akkor a kocsiban leszopja a srácot, hogy legalább annak legyen egy jó napja. Hát majd meglátjuk. Pontosabban ők meglátják. 

 

Közben - nagyon finoman - alakítgatom a hármas lehetőségét. Nem akarok ajtóstól a házba rohanni, ezért nagyon visszafogott vagyok. Miután péntek este a srác után alig másfél órával én is megdugtam a feleségemet - és ő nemhogy tiltakozott volna, de láthatóan érvezte is a dolgot - megemlítettem neki, hogy nem zavarja-e, hogy ilyen rövid idő alatt két férfivel is volt. Azt mondta, hogy nem igazán. Rákérdeztem, hogy ha ez nem másfél óra lenne, hanem rövidebb idő, akkor is így gondolná-e - mire azt mondta, hogy az már teljesen mindegy. Tovább nem akartam forszírozni a dolgot, most gondolkodom, hogyan lehetne más irányból is megközelíteni a kérdést.

Ugye te is akarod? Creative Commons License 2019.05.06 0 2 18881

Na!! Megint beindult a mesedélután.

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.06 0 0 18880

Lényeg, hogy sikerült. :-)

Süríteni akarod a hétköznapi randikat?

Előzmény: More Joy (18877)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.06 0 0 18879

Á, eszembe sem jutna. De láthatjuk, hogy itt nem számít. Akkor is kap még esélyt (pinát) a tag. Sokszor olyanok részesülnek a jóból, akik meg sem érdemlik.

Előzmény: olegnagy (18878)
olegnagy Creative Commons License 2019.05.06 0 0 18878

És te is olyan önző lennél, mint a hozzászólásban említett gigantikus péniszű egyén?

Előzmény: Törölt nick (18875)
More Joy Creative Commons License 2019.05.05 -2 1 18877

Már kifele megy a női gondjaiból. Nem keveset jártattam a számat, de sikerült velük lebeszéltetni egy keddi találkozót. Persze ne éljem bele magam, ebből nem lesz rendszer. De én remélem igen.

Előzmény: Törölt nick (18873)
More Joy Creative Commons License 2019.05.05 -1 0 18876

Én haladást látok a dologban és a feleséged hozzáállásában is. Kezdi felfogni és elfogadni, hogy miről szól egy szeretői viszony. Egyes nézőpontból jéghidegnek tűnhet, de akkor is csak másodlagos kapcsolat. Szex és más semmi. Még pár alkalom és olyan rutinfeladatok lesznek neki ezek a "sima baszás"-ok, mint egy vacsorakészítés. Ha beleszokik ebbe, belekóstol majd a hármasba is szerintem. Csak óvatosan, az ő tempójával.

Előzmény: Békéltető (18874)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.05 0 0 18875

Nagyon jó történet. :-) Én is szívesen átélnék ilyet. Remélem folytatják. ;-)

Előzmény: Békéltető (18874)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!