Keresés

Részletes keresés

blondy100 Creative Commons License 2016.03.07 0 1 15992
blondy100 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 15991

Igen én is most vettem észre sajnos.

Előzmény: Mincy (15990)
Mincy Creative Commons License 2016.03.07 0 1 15990

Szia Blondy!

 

A tegnapi M4SORS táblázatban eléggé összekeveredve voltak az adatok, most először. Végül csak ránéztem, és nem választottam aszerint számokat, mert ma úgyis ilyen intuitív napom volt. :)

És most is, és mindig nagyon köszi, hogy napról napra készen kapjuk az információt! Csak jeleztem, mert lehet, nem vetted észre.

Mincy Creative Commons License 2016.03.07 0 1 15989

Most nagyon nem értek veled egyet. Én vezető beosztásban dolgozok, és itt Magyarországon keresek eu-s szintű bért. A kollégáim nagy része szintén játszik valamilyen szerencsejátékot, ők sem minimálbéren tengődnek. Tudom, hogy ebben az országban azért sokan nem így keresnek (jelenleg) sajnos. Remélem, ebben lesz változás a közeljövőben!Akinek nagyon kevés pénze van, az szerintem nem engedheti meg magának a szerencsejátékot, csak minimálisan 1-1 szelvényt, alkalmanként, talán...

Előzmény: Bagolylaci (15987)
blondy100 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 15988

Nekem így is szinpatikus csak remélem a nagy nyeremény összegének meghatározása legalább meghaladja a 9/8 találat összegét hogy ne kelljen hozzá nyereményigényléssel várni 2-3 hetet.

Eddig 180000 ft már másnap a számlámon volt .

Nos eddig sem mindenben értettünk egyet de most ebben a témában szintén ellenvéleményen vagyok veled.

Én azért is bíztatlak a további kenózásra de tudom hogy a te variációs szisztémáidra érzékenyebb ez a változás hiszen egy variációt nem lehet 1-2 számsorral csökkenteni mert akkor nem lesz teljes.

 

Előzmény: Bagolylaci (15987)
Bagolylaci Creative Commons License 2016.03.07 -1 0 15987

Nem irtam 0 forintos tétről, a 100 forintos volt számomra a legszimpatikusabb. Meggyőződésem , hogy legtöbben akik akár bármilyen szerencsejátékot játszanak nem a " felső tizezer " - ből kerülnek ki. Sőt valószinüen azok játszák legtöbben akik csaknem minimálbéren tengődnek :( Akik duskálnak a javakban , bérekben azoknak nincs szükségük ilyesmire , hogy játszanak , és csak szánalmasan néznek azokra akik ebben bizakodva remélik, hogy egyszer nagyot nyernek és sorsuk jobbra fordul ezáltal. Számunkra egyáltalán nem mindegy , hogy a Kenónál 150 vagy 200 az alaptét. Főleg , hogy ezt naponta leginkább el lehet bukni. Azt hiszem nem érted a lényeget ! Eddig sem volt korlátozva , hogy ki mekkora téttel játszik. Mint irtam aki keveselte az alaptétet növelhette korlátlanul. 

Egyik rokonom fogalmazta ezt meg jól. Ugy a KENÓ mint bármely más szerencsejáték a SZEGÉNYEk , SZERENCSÉTLENEK adójának nevezhető leginkább. 

Az apropóját sem értem az emelésnek , hiszen alig van infláció ami indokolná ezt. Milyen sokáig 100 forint volt emlékezel ? Azért emelték néhány éve 150 - re ... Nos erre nem mondhatják, hogy azért emelik , mert " milyen sokáig 150 volt " !   :( 

Azért nem gondolhatja a SZERENCSEJÁTÉK ZRT , hogy mennyien örülnek majd , hogy a 10/10 - es nyeremény 5 X- ös téttel nem 750 milla hanem 1 Milliárd lesz. KI az az elmebeteg aki 10-es játékot 5 X - ös téttel játszott, játszik ? Remélem nem sok ilyen van a fogadók között . 

Nem tudom olvassa ezt a topikot a SZERENCSEJÁTÉK ZRT , de bizonyára ha olvassa ha nem ugysem emelnek a kisebb nyereményszorzókon , azért mindenesetre a faces profiljukra is átmásoltam előző hozzászólásom. Azt bizonyára elolvassák , legalább . Attól tartok , hogy kaptak egy utasitást , hogy növelni kell a bevételt , és igy a legkönyebb. Nem lepődnék meg ha a lottók és egyéb szerencsejátékok kapcsán is áremelés történne :( Minden bizonnyal az is bekövetkezik nemsokára :( 

Előzmény: blondy100 (15986)
blondy100 Creative Commons License 2016.03.07 -1 0 15986

Kedves "B"nélküliBLaci!

Úgy vettem észre hogy számodra a 0 forintos felelne meg mert akkor bármilyen téten könnyen kiszámíthatnád a nyereményedet bármilyen szorzóval játszhatnál.

De azért remélem nem haragszol!

Előzmény: Bagolylaci (15985)
Bagolylaci Creative Commons License 2016.03.07 -1 0 15985

A nyeremények eddig is attól függtek , és ezentúl is attól függenek a kenóban , hogy mekkora téttel játszunk . Ha nem alaptéttel hanem dupla téttel tettük tesszük meg a tippet akkor a nyeremény is duplázódott  duplázódik.Ha a 7/7- et dupla téttel játszuk meg ( jelen esetben ) akkor mindjárt másfél millát szakithatunk. Tehát ugy tálalni , hogy DE A NYEREMÉNYEK IS NŐNEK EZÁLTAL az a fogadók teljes mértékű hülyére vétele a ZRT részéről.A legjobb volt az alap 100 forint és mindenki eldönthette , hogy 100-200-300-400-500 forintos téttel , vagy akár kétszer ugyanezt feladva 600-700-800-900-1000 forintos téttel ( és igy tovább ) tehát bármekkora téttel eddig is mindent meg lehetett játszani. 

Az külön felháborit amikor a MILLIÁRD- os nyereményeket emlegetik , és ezzel sok  , ostoba, szerencsétlen  fogadót befüznek...Vélhetően a legtöbb fogadónak már néhány millió , vagy néhány 10 millió is nagyon jól jönne , százmilliókra , milliárdra hajtani , erre cukkolni bárkit egyszerüen ostobaság.A kisebb nyereményszorzókat kellene növelni és a nagyokat csökkenteni. 

Jómagam sokszor játszottan 4-es játékot vagy 5 - öst is , de volt , hogy 3 - ast is. Nem egyszer sikeresen.Nem is tudom mit kezdenék akár 100 millióval...Valószinü azonnal szétosztanám állatmenhelyek között . 10 milliónál többet , vagy még annyit sem tartanák meg bizonyosan bármennyit is nyernék bármiben. ( 5-6-7 - es lottókat is játszom , de csak 1-1 számsorral )

Még a 200 forintos alaptétet is könnyebben lenyelné bárki ha kissé emelnék a legkisebb nyereményszorzókat, vagy például , a 4/2 ,6/3 , 8/4 - es találatok is kapnának 1X-es pénz vissza.  

Ugyanugy mint a 10/5. Sokkal szimpatikusabb lenne hogy amennyiben a fogadók már felét eltalálták a megjátszott számoknak visszakapják a pénzüket.Remélem a ZRT - is olvasgatja ezt a topikot és talán megfontolja , hogy valamit kapjunk cserébe ... Ebben reménykedem , valószinü nemcsak én... 

Előzmény: Mincy (15984)
Mincy Creative Commons License 2016.03.07 0 1 15984

Sziasztok!

Utánaolvastam. Sajnos igaz a hír. Én sem örülök felhőtlenül, mert így nagyobb befektetés szükséges, vagy az eddigi alappal kevesebbet tudunk játszani. A nyeremények nőnek ugyan, de azért nem olyan sokszor nyerek, hogy megérte volna nyereményért játszani eddig. Nekem jó, ha a fele megtérül a befektetett összegnek havi szinten. Egy nagyobb nyeremény persze sokat javítana a statisztikán, de én eddig 15000-nél többet nem hoztam össze. Ezt is éves szinten 1x-2x sikerült.

Bár 200 ft nem a világvége, de havi szinten már elég sok... Aminek örülök, hogy a 7/7 is milliós nyereménnyel kecsegtet, még ha kicsi is az esély...

 

Én biztos játszom tovább. Azt majd látom, hogy szervezem át a kiadások oldalát. :)

 

Jó szerencsét Mindenkinek! :)

Előzmény: blondy100 (15982)
blondy100 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 15983

Azért abban igazad van bár a nyeremények növekednek a befektetett összeg jobban ,igy én is csökkentem majd a 6 soromat 5-re.

blondy100 Creative Commons License 2016.03.07 0 1 15982

Szia "B"Blaci!

Azért ne hamarkodd el,bár  én nem olvastam de gondolom a nyeremény is változik hiszen az alaphoz igazodik tehát a 150 helyett 200 lesz ha igaz .

Ha mégsem akkor igazat adok neked.

"B"=bölcs

Így nekem jobban tetszik.

További jó kenózást!!!

 

Előzmény: Bagolylaci (15981)
Bagolylaci Creative Commons License 2016.03.06 -1 0 15981

Csessze meg a Szerencsejáték ZRT ! 

 

Most olvasom , hogy március 21 - től emelkedik a kenó ára ... Az azért teljesen felháborit , hogy ezt úgy tálalják  , hogy örüljünk neki mert ezután nem 750 milla ( 10-es játék 5 X - tét. ) hanem 1 Milliárd forint lesz a " főnyeremény ".

Eddig sem ezzel volt gond hanem a nyereményszorzókkal ! Most , hogy dupla pénzt adnak 9/0 - ra és 7/4-re is furcsa lett volna ha " cserébe " nem emelik az alapjáték árát 25 % - al :(

Kiváncsi leszek módositanak - e még valamellyest ezáltal a nyereményszorzókon ?

Eddig se voltam nagy Kenós , de ilyen kondiciókkal 200 ft-os alaptéttel még kesebbet fogok játszani , vagy soha ... Akkor már inkább kaparós sorsjegyre szánok kis pénzt ott 1: 4 - nél is jobbak a nyerési esélyek , igaz többnyire csak az ára jön vissza , esetleg duplázódik... 

 

A Kenó nyugodtan maradhatott volna 100 ft- is hajdanán , vagy most legalább a 150 ft / alaptét. 

Felfoghatatlan , hogy miért emelnek most amikor szinte alig van infláció ???

 

Eléggé felháborit a Szerencsejáték Zrt . ezen kapzsisága ! :( 

 

 

 

blondy100 Creative Commons License 2016.03.06 0 2 15980
Bagolylaci Creative Commons License 2016.03.06 0 2 15979

Utóirat ( elmélkedés ) 

 

Mivel 9 számra az elméleti esély 2.25 szám , igy evidens , hogy leginkább 2 , vagy 3 találatunk lesz . A 9/2 esélye 1: 3.2 - mig a 9/3 találaté : 1:4.1 hez.Már 9/3 találatnál- ( kis szerencsével )  visszanyerhetünk 300- at a 450 - ből. Ha pedig 9/4 találatunk lesz , aminek esélye : 1:8,8 -hoz akkor pedig a legvalósznübb , hogy vagy a 4-es , vagy az 5-ös játéktipusban lesz legalább egy 4/3 , vagy 5/3 találatunk . De könnyen lehet 5/4 és szerencsés esetben 4/4 találatunk is. 4/4 valószinüsége - értelemszerüen még nagyobb 9/5 , vagy 9/6 találatnál. Utóbbi esetekben már 5/5 ös találat sem kizárt. A lényeg tehát , hogy már 9/3 találatnál is visszajöhet  a 450 ft-os alaptétből 300 , igy kevesebbet vesztünk , miközben a 9 -es játékot is játszuk igy elvileg a nagynyereményből sem zárjuk ki magunkat , mivel ez utóbbit hiányolják sokan - és joggal - akik csak a kisebb játéktipusokat játszák meg .

 

Szerencsés vasárnap estét ! 

 

 

 

 

Előzmény: Bagolylaci (15977)
blondy100 Creative Commons License 2016.03.05 0 2 15978
Bagolylaci Creative Commons License 2016.03.05 0 3 15977

Kis szerencse is szerencse ! Többször kacérkodtam már azzal , hogy egy nagyobb játéktipusban játszott számokat " kettévágom " kettő kisebbre ...Most majdnem sikerült jól " vágni "  :) 

blondy100 Creative Commons License 2016.03.05 0 1 15976

Ez az igazi kellemest a hasznossal!!!

 

Előzmény: [fidelio] Pirandus (15971)
blondy100 Creative Commons License 2016.03.05 0 2 15975

Javasolnám a Terézanya 2 valahol középafrikában ott biztos sikered lenne.

blondy100 Creative Commons License 2016.03.05 0 2 15974

Izlések és pofonok..

Azért érdekelne hogy kik azok akik levezették és mit és milyen elméletet hamisságát és mikor hol kinek ?

És még hányan vagytok?

Azért előbb utóbb lebuktok .

Nálam már megtörtént ideje új nevet találni.

További sikeres próbálkozást!

 

Előzmény: Törölt nick (15967)
blondy100 Creative Commons License 2016.03.05 0 2 15973

Ez relatív ,én sem saccollak értelmesnek!(a hozzászólásaid alapján )

De embernek tartom magam és tévedhetek.

 

Előzmény: Törölt nick (15969)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 -1 2 15972

Tökéletes!

Előzmény: [fidelio] Pirandus (15971)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2016.03.05 0 3 15971

Az én játékszokásomhoz mit szólsz? A közeli lottózóban két lány dolgozik. Egy húszéves fekete, talán roma, és egy harminc körüli szőke, talán sváb. Mindkettő elég kedves. Mindkettőtől gépi sorsjegyet kérek (7-es és 9-es számsort), felváltva, három húzásra. Ahhoz csábulok komoly játékra, akinél több a találatom. Onnan kezdve saját, tudoményos sorokat játszom. De egészen addig csak gépit. 

Előzmény: Törölt nick (15969)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 -2 0 15970

Elnézést az elírásokért!

Előzmény: Törölt nick (15967)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 -2 0 15969

De nem csak felnőttek olvassák, ezért aztán van némi felelősségünk leírt szavaink után. 

(Egyébként Blondyt se saccolom felnőttnek.)

Előzmény: [fidelio] Pirandus (15968)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2016.03.05 0 2 15968

Mester! Ez egy szórakoztató játék-topik felnőtteknek.

Előzmény: Törölt nick (15967)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 -2 1 15967

Az, hogy Bondi itt azt írja, hogy provokálok, azok meglehetősen gusztustalan, hisz épp neki vezettük le többször is, hogy miért hibás az elmélete.

 

Azt, hogy rokkant vagy, azt nagyon sajnálom, hisz az egészség a legdrágább solog a világon.

 

Olvasd vissza ezt, meg a casinós topicot és meglátod hányszor próbáltuk többen is kedvesen, türelmesen levezetni a kaszinók és lottójátékok matematikai alapját.

Nekem egyetlen célom van ezzel, hogy segítsek azoknak, akik bízva a lehetséges szisztéma megtalálásában több pénzt ölnek ezekbe a játékokba, mint azt megengedhetnék magunknak kizárólag szorakozás céljából.

 

És ne feledd, hogy sokan olvassák ezeket a topicokat, köztük tapasztalatlan fiatalok is, vagy épp pénzzavarban lévő emberek, akik keresik a kiutat. Ezért fontos néha emlékeztetni mindenkit, hogy ezekben a játékokban 100%-ban a szerencse számít, s minél többet játszol, annál biztosabb, hogy veszítesz.

 

Előzmény: Bagolylaci (15964)
Torlake Creative Commons License 2016.03.05 -1 2 15966

Már régen meg van fejtve. A kaszinók és a fogadóirodák sikeresen használják.

Előzmény: Törölt nick (15965)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 4 15965

Tudod Te mennyimindent köszönhetünk a kombinatorika és számelmélet megalkotóinak, akik pont a szerencsejátékokon való agyalás közben jöttek rá alapvető matematikai tételekre?

Mindenkit csak biztatni tudok. Mondjuk, ha megfejtjük a szerencsejáték törvényeit, bezárhatnak a fogadóirodák. ;) 

Előzmény: Törölt nick (15962)
Bagolylaci Creative Commons License 2016.03.05 0 2 15964

Tudod mennyit öltem ebbe amit leirtam ?  Kb fél napot vagy annyit sem , azt is kikapcsolódásképen ...:) Szerintem itt egyikünk sem a Kenóból él , és nem is erre kivánja alapozni a jövőjét. Én például kedvtelésből , játszom nagyritkán , a kis kombinációk esélyeit , pedig levezetem pontosan %-osan ha igényli valaki , és időm adódik rá... ( egyébként jómagam nyugdijas vagyok , már "rokkantnyugdijas" 29 -éve , tehát nem kell dolgoznom,rendezett a " státuszom " ..és rá sem vagyok szorulva - utalva ,hogy dolgozzam ,  mondjuk arra sem , hogy itt a Kenón , vagy bármi szerencsejátékon milliókra hajtsak. Amire szükségem van minden megvan , többre ( luxusra ) meg nem vágyom . 

 

Kellemes Hétvégét és Sok Szerencsét ! 

Előzmény: Törölt nick (15962)
blondy100 Creative Commons License 2016.03.05 0 2 15963

Azért mindenki hálás lenne érte ha ki javítanád az esetleges hibákat. de így csak provokációnak és hozzá nem értésnek tűnik az okoskodásod.

 

Előzmény: Törölt nick (15962)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!