Keresés

Részletes keresés

microsoft Creative Commons License 2000.06.12 0 0 340
Hi. Anélkül, hogy minden buzinak lehordanátok, ebben a topicban fel sem merült Keanau Reeves, Brad Pitt, Mulder ügynök vagy Bruce Willis neve? Érdekes, hogy még mindig a svárcenegger típusú férfi dívik a hölgyek körében.

Üdv,
microsoft

Alice Creative Commons License 2000.06.02 0 0 339
Én tudom: Michael Wincott a neve.
Előzmény: nepperina (338)
nepperina Creative Commons License 2000.06.02 0 0 338

Nem tudjátok véletlenül, mi a neve annak a színésznek, aki a Paradicsom meghódításában
játszott egy spanyol főnemest, Moxicát és a Hollóban is láttam. Derékig érő hosszú haja van...
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.29 0 0 337
Ricky sose fog erre járni?
Előzmény: noimporta (335)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.05.26 0 0 336
megint csak azt tudom írni, amit a másik topikban már leírtam:
noimporta! te aztán irígylésreméltó kollekcióval rendelkezel!!!!!!!!!

lina

ui: én is tuti elájultam volna

Előzmény: noimporta (335)
noimporta Creative Commons License 2000.05.26 0 0 335
Hát engem is majdnem... mindenesetre örömömben úgy elkezdtem bőgni, hoy legalább öt percig abba sem bírtam hagyni. elvégre nem minden nap történik ilyesmi velem! Arról nem is beszélve, hogy Ricky az első kedvencem, akitől van autogramom...
Előzmény: Törölt nick (334)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.26 0 0 334
hát engem biztos fel kellett volna locsolni :o)
Előzmény: noimporta (333)
noimporta Creative Commons License 2000.05.26 0 0 333
Sajnos még nem... csak az történt, hogy egy barátnőmmel együtt tavaly előtt küldtünk neki egy kis szülinapi ajándékot. Kb. két-három hónap múlva jött nekem egy nagy sárga boríték, ahová a címem érdekes módon fénymásolva volt, a saját kézírásommal (mint később rájöttem, valószínűleg a csomagolásról szedték le). Belül pedig egy eszméletlen jó fénykép... először csak azt néztem, hogy hú de jó kép, ki küldhette? aztán észrevettem rajta azzal az összetéveszthetetlen kézírással, hogy "Para María, Besos, Ricky Martin"... azt hittem, ott ájulok el!
Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.26 0 0 332
neki is bak a horoszkópja mint nekem :o))))))))) nem is kérted? csak nem hallott már a hiredről?
Előzmény: noimporta (331)
noimporta Creative Commons License 2000.05.26 0 0 331
Ja, és 1971. december 24-én született, szép karácsonyi ajándék lehetett anyucinak...
Előzmény: noimporta (330)
noimporta Creative Commons License 2000.05.26 0 0 330
Sajnos a személyes találkozó még nem jött össze, de névre szóló autogramom már van tőle, ráadásul úgy, hogy még csak nem is kértem! :)

Ja, és ehhez mit szólsz? Nekem mozgó változatban is megvan... itt épp a Susanát énekli Buenos Airesben, szintén '96-ban.

Előzmény: Törölt nick (329)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.26 0 0 329
akkora nagy fan vagy, személyesen még nem találkoztál vele? hánybaisszületett Ő????
Előzmény: noimporta (328)
noimporta Creative Commons License 2000.05.26 0 0 328
Ezt a képet most találtam, egyszerűen zabálnivaló...


Errről meg már nem is beszélve...


Egy ismerősöm most mondaná, hogy rámtört a pedofília. Pedig nem is!

Előzmény: Törölt nick (327)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.26 0 0 327
Hát az beztos:o) mostanában mindig megy az MTV-n a klipje rávagyoktapadva
Előzmény: noimporta (326)
noimporta Creative Commons License 2000.05.26 0 0 326
Róla még készakarva sem készíthetnek, csak hamisíthatnak... :) Szerencsére Ricky minden koncertje teljesen élő, még a zene sem megy playbackről! Tegnap otthon már megint a Vina del Mar '96-on adott koncertjével gyilkoltam magam, elég hatásosan :D Azt látnod kellene, teljesen kikészülnél tőle!
Előzmény: Törölt nick (325)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.26 0 0 325
hát nemcsodálom :o)))))
remélem ricky-ről nincsenek olyan hangfelvételek mint iglesias-ról
Előzmény: noimporta (324)
noimporta Creative Commons License 2000.05.26 0 0 324
Aha, vagy úgy... :)

Egyébként mit tippelsz, az index mellett éppen hol gyilkolom magam? Naná, hogy az RMLAC fotófórumán... mami, én már teljesen kikészültem.

Előzmény: Törölt nick (323)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.26 0 0 323
nem tüntem el csak tejesen megfelejtkeztem a topicról
Előzmény: noimporta (322)
noimporta Creative Commons License 2000.05.26 0 0 322
Winnie!

Hát mégsem tűntél el nyomtalanul? Szuper!

A plakát, amit nyertél, az a narancssárga háttér előtt álló, tenyerét kitartó Rickys plakát? Olyat én is nyertem! :)

Előzmény: Törölt nick (321)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.26 0 0 321
én a múltkor pepsi-s kupakkal 2 Ricky Matinos plakátot nyertem majdnem el szálltam wooooow
Előzmény: noimporta (320)
noimporta Creative Commons License 2000.05.26 0 0 320
Paulina,

Hogy kérdezhetsz ilyet? Azóta is a videót csőre töltve nézek minden reklámot, hogy elcsípjem, mint anno a Janet Jacksonnal közös Pepsi-reklámját... ja, és azon töröm a fejem, hogyan tudjak észrevétlenül lelopni egy plakátot egy bolt faláról... :D

Előzmény: paulinamartinez (319)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.05.25 0 0 319
Noimporta!
láttad már a ricky martinos pepsi reklámot????
ahhhhhhhhhahhhhhhhhhhhhhhhhahaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.05.25 0 0 318
Bocs, nem olvastam végig a topicot. Szerepel már benne Gedeon Bácsi, minden nők bálványa??

gb

holdkölyök Creative Commons License 2000.05.25 0 0 317
marilyn manson
newgolddream Creative Commons License 2000.05.25 0 0 316

Sziasztok!

Hát...lehet, hogy most fog mindenki kirugdosni innen, de íme az én listám (a sorrend nem biztos, mert nehéz választani):

1. Brett Anderson (Suede)
2. Damon Albarn (Blur)
3. Liam Gallagher
4. Sacha Mitchell (Dallas, Egyről a kettőre)
5. Michael Stipe (R. E. M.)
6. George Clooney
7. Alex James (Blur)
8. Jim Kerr (Simple Minds)

több most nem jut eszembe

ambrozia Creative Commons License 2000.05.24 0 0 315
A barátnőm kedvence David Boreanaz a Buffy-ból. Most már saját sorozata van az Angel. Állítólag nagyon jó, én még nem láttam, de mindját meg kell néznem. ;-)))
noimporta Creative Commons License 2000.05.22 0 0 314
Alice,

ez az illető ebben a hétvégi tv2-s filmben volt? Ajjaj, akkor én lemaradtam róla, mint a borravaló... na mindegy, előbb-utóbb tuti, hogy megismétlik.

Ó, ha tudnád, miről maradsz le, ha kihagyod a La Mujert... rengeteg röhögésről, na meg Marióról. Nem mondhatnám, hogy meggyőzően tud vakot játszani... :) Egyébként érdekes, hogy mennyi minden történt már abban a sorozatban, ahhoz képest, hogy még csak a 75. rész körül járnak... bár igaz, hogy csak 130 részes, így nincs is olyan sok idejük.

Na tessék, pont amit mondtál, a két topik tényleg összeolvadóban van...

Előzmény: Alice (312)
Famous Creative Commons License 2000.05.21 0 0 313
Jééé, egy noi topic:)

egyet mondok, Paul Newman:) Lehet, hogy volt mar, de meghalok ha vegig kell olvasnom az egeszet:)

Alice Creative Commons License 2000.05.21 0 0 312
Hú, de régen voltam itten!

noimporta, végül is megint hozzád beszélek főleg (remélem örülsz :O), de nem akartam a sorozatos topikba írni, mert végül is ide tartozik, amit akarok. Bár a két fórum időnként eléggé összeolvad....

Szóval: Tegnap este néztem egy kalandfilmet a TV2-n (ma lesz a 2. rész), és abban láttam egy csodaszép valakit. A neve Marco Bonini, a filmben Rashid-nak hívták. Mindenkinek ajánlom figyelmébe!

A La Mujer-t már nem nézem sohasohase.

noimporta Creative Commons License 2000.05.03 0 0 311
Alice,

ugye? Tudom én, mi a jó... és ha látnád azt a Kairo-klipet, amit a másik topicban emlegettem... Abszolút nem csodálom, hogy Eduardora bízták a klipbeli ágyjeleneteket :D
Ezek alapján feltételezhetem, hogy néha-néha belenézel majd a Sonadoras-ba? Ja és tényleg, alkalmanként nézed még a La Mujer de mi Vida-t?

Egyébként tegnap, hála Oneillnek, akitől kaptam egy rakat új Stargate-epizódot, sikerült újfent megállapítanom, hogy Alexis Cruznak jogosan bérelt a helye a top 5-ömben... :)

noimporta

Előzmény: Alice (310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!