Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

cszoleee Creative Commons License 2002.08.06 0 0 48
Sziasztok

A hírdetés a Veterán magazinból: Velorex 350-es (1967) felújításra szoruló állapotban, forgalmival. Tel: 06/30/319-0437 vagy 06/62/239-602.

Felhívtam: Hódmezővásárhelyen van a Velorex, személygépkocsinak van vizsgáztatva, nincs műbőrkasztnija, a motor beállva, 5 évig egyhelyben állt, az ára :85000 Ft.

Ha valakit érdekel...

ricsosz Creative Commons License 2002.08.05 0 0 47
Hello!

Nos ezeket ismerem tudom jol miröl is van szó... Amiket néztem azokon még megvannak az eredeti középen lyukas patentok is.... De itt Egerben van egy mühely ahol ugyan nem eredeti de eredetihez hasonlo/nincs a közepén lyuk/ gombokat tudnék venni. Hát nem tom az 50 nagyon sok pénz és annyit tuti nem adok érte.

Bye

Ricsosz

Előzmény: cszoleee (46)
cszoleee Creative Commons License 2002.08.05 0 0 46
Szia
Tényleg lehet Csehországban venni (3cég foglalkozik ezzel, és mind a háromnál háromféle közül lehet választani) ha komolyabban érdekel akkor klikk ide: http://zitex.hyperlink.cz/
Amúgy lehet varratni is pl. Graboplastos műbőrből. Amit érdemes viszont Csehországból rendelni azok a rögzítő kütyük amivel rögzíteni kell a műbőr kasztnit.

Ha bármi info kell: www.velorex.com

ricsosz Creative Commons License 2002.08.05 0 0 45
Nem kell veterán se csak feladni egy hirdetést...
Nem tudom mi lesz még a gyári ponyva csehektöl ténleg 50 eft körül megszerezhetö?? Vagy megéri varratni inkább???

Bye

Ricsosz

Előzmény: cszoleee (44)
cszoleee Creative Commons License 2002.08.05 0 0 44
szia

Ha Eger környékén akarsz Velorexet venni, akkor vegyél egy Veterán magazint abból nézd ki az olyan régi motorokat hírdetőket akik Eger környékiek, Ők biztosan tudnak szerezni Neked egyet. Egy jobb állapotú Velorex kb. 200000 Ft. Olcsó nehéz jó állapotút venni, de nem lehetetlen, csak sokat kell telefonálgatni.

ricsosz Creative Commons License 2002.08.05 0 0 43
Hello!

Nos igazándibol valahol Eger környékén kéne Velorex vagy nem is tudom tudod az a 50 eft a két rozsdás vázért elvette a kedvem... meg annyiért az böven sok szerintem és egy nagy kupac pénz kéne a rendbehozatalra...Mert ugyi láttam 150-180 komplett jot is hirdetve... Bár ha két velorex van akkor a másodikat kkissé átalakitanám ... Komplett hdemo hifi rozsafa kormány rendes bör ülések stb stb.

Bye

Ricsosz

Előzmény: cszoleee (42)
cszoleee Creative Commons License 2002.08.05 0 0 42
Szia

Visszatértem a szabadságról :-((. Látom mások is bekapcsolódtak a fórumba. Voltam az ecseri piac motoros szekciójában egy pár hete és ott is van egy eladó Velorex váz, ha érdekel, mondjuk kicsit le van pukkanva van de helyrehozható. Próbálok utánnajárni, hogy hogyan lehet autós klubot létrehozni.

ricsosz Creative Commons License 2002.07.29 0 0 41
Hello!

Na megvan az ára 50 eft akarnbak érte... kicsit el vannak varázsolva... az egy nagy kupac pénz a két rozsdás vázért... Hát verolex nem lesz...
akkor inkább a régi álom a Volvo
Bye

Ricsosz

ricsosz Creative Commons License 2002.07.28 0 0 40
Hello !

Na Velorex... Valahol a Te cikkednek köszönhetö hogy mindig megfog a kis kocsi...
Nos a multkor lett volna kettö együtt papirokkal 80 eft ért de el puskáztam...
Most van 2 romos és rozsdás hát végül is kb 150 eft talán megcsinálható lenne... vagy nem?
Kérdés megéri e vagy inkább a régi álom a Volvo maradjon...Majd kiderül ha minden igaz ma délután hogy mennyi a velorex a Volvonak csak jövöhéten hétközben tudok utánna járni...Na mind1

Bye

Ricsosz

Előzmény: granturismo (39)
granturismo Creative Commons License 2002.07.22 0 0 39
Persze megkaptam köszi. Jó nyaralást!
Előzmény: cszoleee (38)
cszoleee Creative Commons License 2002.07.22 0 0 38
Szia

Remélem, megkaptad az e-mail-t, én most elmegyek szabadságra (2 hétre), nem leszek net közelben, majd ha visszajövök még társalgunk, addig is minden jót kívánok.

Üdv.

cszoleee Creative Commons License 2002.07.17 0 0 37
Szia

120000 Ft körül volt a kettő együtt. Örülök, hogy Te is Pesten vagy, ugyanis akikkel eddig beszéltem azok mind elég messze laktak( pl. Keszthely).

granturismo Creative Commons License 2002.07.17 0 0 36
Pesterzsébeten lakom és a XIII. kerületben dolgozok és szivesen segítek ha valamiben kell.
Ezek a Velorexek kb. milyen árban lehetnek?
Előzmény: cszoleee (35)
cszoleee Creative Commons License 2002.07.17 0 0 35
Szia

Én tudok két darab eladó Velorexet, ha még megvannak érdemes őket megnézni, bár műbőr kasztnija egyiknek sincs a tulaj száma:06-20-972-89-37.

cszoleee Creative Commons License 2002.07.17 0 0 34
Szia

Még egy dolgot árulj el: hol laksz, ugyanis jól jönne a segítséged a szerelésben. Én Százhalombattán lakom, de egész nap Budapesten vagyok.

granturismo Creative Commons License 2002.07.17 0 0 33
Tudom, hogy lehet venni, de ez a gép már annyira át van berhelve, hogy inkább eladnám és vennék egy másikat. Vagy elcserélném.
Előzmény: cszoleee (32)
cszoleee Creative Commons License 2002.07.17 0 0 32
Szia

Igen a Nagy Robi keszthelyen dolgozik, valamelyik szállóban. Neki eladó, vagy már eladta az egyik Velorex-ét (piros fémkasztnis).
Ha érdekel, lehet venni gyári új műbőr kasztnit Csehországban (kb 50000 Ft), meg mindenféle alkatrészt is. Sajnos azt a 94-es Auto Motor cikket nem olvastam, ha be tudod szkennelni, küld el nekem, köszönöm.

Üdv.

granturismo Creative Commons License 2002.07.16 0 0 31
Régebben jobban foglalkoztam a témával. Mostanában nincs annyi időm. Egy 72-es évjáratú darabom van teljesen szétszedve. Lemezből van karosszéria csinálva rá, szóval az eredetisége már problémás. A papírjai rendben vannak, a nevemen van, viszont az eredeti motorja nincs meg. Viszont vettem régebben hozzá egy másik motort amihez megvan az eredeti forgalmi is. Szerelésben nagyon sok tapasztalatom van. Rengeteg irásos anyagom van Velorex szereléshez.
Van egy kis füzetkém amiben van egypár Velorexes neve.
Így elsőre a Nagy Róbert neve ismerős. Ő keszthelyi valamilyen szállodában dolgozik asszem.
Ittvan még a Dobóczi Zsolt barátom neki már nincs Velorexe de nagy rajongó volt. Vele írtuk az Auto Motorba a Velorex cikket 94-ben.
Előzmény: cszoleee (30)
cszoleee Creative Commons License 2002.07.16 0 0 30
Szia

Mostanában kijárkaltam a veterán börzékre (Campona,Csepel) és találkoztam egy-két Velorex tulajjal, és őket is érdekelné a klub, csak akkor még nem tudtam, hogy van ez a topik, de ezután mondani fogom nekik.
Akikről tudok: Veres Zoltán (műrepülő bajnok)
Dr. Kovács Gellért
Nagy Róbert
Újlaki Péter
a MAMI motoros iskola műhelyfönöke
és még egy-két ember akiket csak arcról ismerek.

Velorex forever!!!!

granturismo Creative Commons License 2002.07.10 0 0 29
Ha csak erre a topicra alapozol akkor eléggé kislétszámú társaság lesz:-)
Ketten csinálunk klubot?:-)
Előzmény: cszoleee (28)
cszoleee Creative Commons License 2002.07.10 0 0 28
Sziasztok
Jövő év elején szeretnénk megalapítani a Velorex klubot Magyarországon, minden jelenlegi, vagy jövőbeni Velorex tulajdonos jelentkezését várjuk itt a topikban.
granturismo Creative Commons License 2002.05.16 0 0 27
Milyen Made in Holland? Ez egy PAV csehszlovák utánfutó.
Előzmény: Köt-Köt-Kötöde (26)
Köt-Köt-Kötöde Creative Commons License 2002.05.14 0 0 26
Verolex utanfuto / Made in Holland:


Itt pedig a modern, negykereku valtozat szinten 350-es Jawa motorral


(Ebbol mindossze 50 darab keszult)

granturismo Creative Commons License 2000.10.05 0 0 24
http://www.velorex.com/
Előzmény: gyurici (23)
gyurici Creative Commons License 2000.10.05 0 0 23
Hali!

Légyszi áruld el nekem a Velorex lap címét!

Köszike!

Előzmény: granturismo (22)
granturismo Creative Commons License 2000.10.02 0 0 22
A Velorex honlapján vannak.
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.02 0 0 21
Granturismo, fantasztikusan hangulatos képek! Honnan szedted? Gratulálok!
Előzmény: granturismo (19)
gyurici Creative Commons License 2000.10.02 0 0 20
Hali Népek!

Én tudok egy tuti Velót eladót,bár lehet hogy kicsit borsos pínzír.Ha valakit érdekel leirom a telszámot.
Amugy láttam a gépest. Majdnem elcseppentem.

Mahagóni müszerfal,Bőrözött bukókeret és kormány,Frankó ülések,Teljesen vízmentes ponyva ami ezüstösen csillog villog(nem bőr),KENWOOD rádió hangszórókkal, stb...

Akié a gép: Varga József
tel.:06-30/232-47-00

Na szasztok: gyurici.

granturismo Creative Commons License 2000.09.30 0 0 19
Hi! Nehogy elsüllyedjük már.

A Rexi a világ legegyszerűbb autója (autó kis jóindulattal) és minden megoldás szinte hihetetlenül egyszerű és mégis működik.
Egy Velorex utazás pedig semmilyen egyéb közlekedési eszközzel való utazáshoz nem hasonlítható, hihetetlen élmény.
És ha egyszer sok Velorexes találkozna mint 65-ben.



GT

Riff-Raff Creative Commons License 2000.09.06 0 0 18
Azt nem tudom, hogy a Velorex hogyan ment hátrafelé, de létezett valamikor valahol olyan indítómotor is, ami indításkor nem forgatta a motort, hanem hintáztatta. Ehhez kisebb teljesítményű indítómotor is elegendő volt. Egy kicsit meglendítette az egyik irányba, aztán elengedte, aztán a másik irányba, és így tovább, egyre nagyobb kilengésekkel, amíg el nem ért akkora lendületet (jobban mondva impulzusnyomatékot), hogy át tudta fordítani a motort, onnantól már tudta forgatni. Kétütemű motor esetén ha nem volt szerencséje az embernek, akkor visszafelé indult be, ilyenkor újra kellett próbálkozni. Bár a visszafelé forgás valószínűleg csak akkor derült ki, amikor sebességbe tette és megpróbált elindulni. :-)
Előzmény: Törölt nick (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!