Keresés

Részletes keresés

tristen Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3262
Közben most jöttem rá, hogy a férfiak érthetetlenségéről volt szó! :) Sebaj!
Előzmény: tristen (3261)
tristen Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3261
Sziasztok!

A nők érthetetlenek!

A férfiak egyszerűbbek és kiszámíthatóbbak! A faroknövelés lehet egy hobbi is. :))))))))))))))))))))))

faroknövelésre fel!
Roles Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3260
En se ertem a noket! :D
Nalunk pasiknal ez a farok meret egy ,,betegseg,, , minnel nagyobb-vastagabb annal jobb,annal nagyobb az egonk. :D


Törölt nick Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3259
Akkor a mai naptól kezdve az a pár milliárd hapsi, aki annak örül, ha normális méretű, vagy annál nagyobb farka van az egyszerre megnyugszik és nem foglalkozik a témával és te már mentesítve is vagy egy dilemmától:-)
Annacica15 Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3258
Nem értem a pasikat.Miért akarják a farkukat növelni?Mindenkinek akkora van amekkorára nőt.Magamból kiindulva,ha egy pasiba szerelmes vagyok akkor nem a farka miatt szeretem.A sexuális feszültséget meg le lehet küzdeni azzal,hogy a tiszta szerelemtől átadva élvezzük egymás testét.Szal nekem volt egy pasim akinek kb. 12cm volt és mégis csodás pillanatokat éltem meg vele.Az orgazmus nem a mérettől függ.
Roles Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3257
Hali sracok!

Kosz a valaszokat :)

Azert egy 19 cm hosszu,es 6 cm vastag faroknak jobban orulek! :D
Elkezdem en is a nyujtasokat ,talan sikerul 1-2 cm-t nyerni. :D
Arra gondoltam,hogy heti 3 alkalommal (hetfo,szerda,pentek) nyujtanam 30 percig.
Szerintetek ez keves?
tristen Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3256
Hozzátenném, hogy eddigi munkálkodásom eredménye közel egy 17 cm-es farok, de átmeneti a növekedés(em). Bathmate -tel próbálkozom amúgy....
Előzmény: tristen (3255)
tristen Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3255
Szia!

Szerintem a 16,5 és 17 cm -es farok nem kíván méretnövelést. Nekem ha ekkora farkam lenne, a legtöbb csajt meghúznám. :)))))))))))))))))))))))))))))


hali :-)

Előzmény: Roles (3252)
én is próbálkozom Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3254
Roles , ajánlanám , hogy olvasd el a 3195-ös bejegyzést.Nagyon sokan ezt használjuk most , kisebb változtatásokkal .

És persze nézd meg Maflo oldalát is.

Szép napot mindenkinek. És kitartást :-)

meg persze a jól bevált jelmondatunk " faroknövelésre fel!!!!!!!!!!!!! " :D
Előzmény: Roles (3251)
Roles Creative Commons License 2010.04.23 0 0 3252
A jelenlegi parametereim: 16,5-17 cm vastagsag 5 cm
Roles Creative Commons License 2010.04.23 0 0 3251
Hello mindenkinek!
Meg uj vagyok a forumon. :)
A mereteimmel eddig meg soha se voltak gondok,de ugy mint a legtobb ferfi,azon a filozofian vagyok,hogy minnel nagyobb annal jobb. :D (Bar,ez nem mindig igaz)
Szeretnem kerni a segitsegeteket,hogy irjatok par olyan gyakorlatot vagy ezkozt ami nektek is bevalt.
Elore is kosz!
manhati Creative Commons License 2010.04.23 0 0 3250
Eladó egy hibátlan bathmate, akit érdekel írjon. manhati@freemail.hu
tristen Creative Commons License 2010.04.22 0 0 3249
Nagyon nyomd be, és akkor máris 2 centimétert nőttél.. :))))))))))
Előzmény: Lefety Lóri (3247)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.04.22 0 0 3248

Ja még egy kérdés Jelq-sokhoz!

Sokan írták hogy 800 meg 1000 ismétlés ... nem sok az egy kicsit??? Én régebben is kb 300 vagy 400at csináltam és elég is volt, viszont kíváncsi lennék hogy ti milyen gyorsan csináljátok. Mert én régen úgy nyomtam hogy kb 3-4 másodperc volt egy húzás na és az úgy 300*4=1200 az 20perc.

Ha ezt úgy 800ra számolom az már kb 3/4ed óra. Pihenés nélkül

Mostanság gyorsabban csinálom és próbálok többet de úgy 500 600 után már valahogy nemjó:S

Lehet visszatérek a régi módszerhez.

Lefety Lóri Creative Commons License 2010.04.22 0 0 3247

Hali!

Én nem értem ezt a benyomom a vonalzót dolgot...

Én mindig úgy mérem hogy a vonalzó végét finoman a bőrömhöz érintem de csak épp annyira hogy ne nyomja "magamba" mert úgy már nem a kiálló részt mérem hanem azt is ami a bőröm vagy hasfalam alatt van.

Annyi hogy az én vonalzóm spéci előzőleg leírtam már hogy miért (0ról indul nem 0.5röl). Mert ugye ha benyomom akkor sztem egy jó cm-rel többet lehet mérni. Most akkor ki hogy szokta ez érdekelne, mert lehet máris nőttem egy centit :D:D Egyébként hónap végén írom az eredményt ;)

Előzmény: Maflo (3246)
Maflo Creative Commons License 2010.04.22 0 0 3246
Legeslegszabályosabb mérés = mindig ugyan úgy!
Ez adja a legpontosabb eredményeket. Amugy én benyomtam a vonalzót csontig és a farkam párhuzamos (90° a felső testtel) volt a talajjal kb 40 cm-es terpesz állásban.

Majd írd meg az eredményt!

Maflo
Előzmény: matador11 (3245)
matador11 Creative Commons License 2010.04.21 0 0 3245
Rod2946

nem akarlak elkeseriteni de ez ugyanaz ,mint a jelq. :)
De te tudod.


Nekem meg volt a 6. edzés napom,holnap még csinálok egyet,aztán mérünk.
Amúgy ti ,hogy mértek a legeslegszabályosabban?
tristen Creative Commons License 2010.04.20 0 0 3244
Igen , akkor mérj majd! :-)
Előzmény: Törölt nick (3242)
Rod2946 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 3243

javaslom a jelqdevice.com-t /nem vagyok tulajdonos:-)) / én szerintem beszerzek egy ilyet.

egyébként Pártus vezér, biztos, hogy elfogod érni a célod, ha kitartó leszel. itt igazából a kitartás a lényeg, én 3 hét alatt meguntam a jelq-t, ezért veszek egy ilyen eszközt, hátha akkor nem unom meg:-))) A "sufni tuning" nyújtó eszközök pedig elég félelmetesen hangoznak. ez olyan mintha összedobnál egy kocsit, ahelyett, hogy vennél:-))

Előzmény: Pártus vezér (3238)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.19 0 0 3242
Jelenteném ma járok a 7. napnál napi 800 és 1000 kihúzással. Szal most megyek is " edzeni " itt az ideje a mai adagnak is... Viszont nem tudom mikor mérjek legközelebb sztem Május 13.-án mérek azaz egy hónappal a kezdés után.
Pártus vezér Creative Commons License 2010.04.19 0 0 3241
Köszi a jókívánságokat! :) Viszont kívánok neked is minden jókat.
Előzmény: tristen (3240)
tristen Creative Commons License 2010.04.19 0 0 3240
Ja és még valami!

Hihetetlen kitartást olvastam abból is ki, hogy végigolvastad az egész témát. Már nálam egy hatalmas jelest bevéstél a képzeletbeli bizonyítványodba! :)

KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Pártus vezér (3238)
tristen Creative Commons License 2010.04.19 0 0 3239
Szia!

Sok sikert Neked!

A leveledből az elszántságot valamint a tenni akarást olvastam ki. Nagyon sajnálom, hogy ilyen a véleményed a nőkről. Én még mindig úgy gondolom, hogy ha nem csak szeretkezés van két ember között, hanem lelki kapcsolat is, akkor nem korlátozódhat ez csakis a a mellekre valamint a farkakra.

Mindazonáltal az általad leírottakkal tulajdonképpen egyetértek.

A nyugdíjas anyukádnak, amennyiben fizikálisan ép, és egészséges, a szociális kapcsolatok fenntartása érdekében, valamint, hogy ne hulljon ki idő előtt a társadalomból; hogy ne legyenek mentális betegségei, mint a csakis önmagunkkal való állandó foglalkozás, tehát időnként el kellene mennie , ide oda. Mint pl. egy idősek klubjába. Lehet, ahol laksz, nincs ilyen. Ezt nem tudhatom!

Kívánom, hogy mielőbb költözz be az új lakásodba, de már egy nővel, akinek megfelelsz így is, ahogy megszült az édesanyád!
Előzmény: Pártus vezér (3238)
Pártus vezér Creative Commons License 2010.04.19 0 0 3238
Sziasztok. Először szólok hozzá a fórumhoz.Mindenekelőtt gratulálok azoknak akik eredményt értek el a faroknövelésben.Én azzal kezdtem hogy végigolvastam az egész fórumot.Hát nem volt semmi, ráment majdnem egy hetem.De szerintem a jó munkát előbb a szakirodalmi tudás alapozza meg, így legalább semmi hülyeséget nem akarok kérdezni. Én úgy látom,bár még tapasztalatom nincsen a növelésben, hogy érdemes belekezdeni.Kezdő paraméreteim: 12,5 / 3,5. / 11 kerület. Nekem senki ne mondja hogy a nőknek nem kell a nagy szerszám.Azt elfogadom hogy az átlagos nekik kielégítő, de a kicsi az hátrányt jelent.Sajnos kár hogy nem tizenévesen láttam meg ezt a topikot, sok csalódástól megmenekültem volna. Majdnem minden nőnek,akivel voltam ,kevés volt a méretem. Ezt nem mondták szembe de ordító dolog volt miután lekerült a nadrág.Láttam a sok kiábrándult női arcot....elég para mit ne mondjak.Volt olyan barátnő is, akivel két hónapja jártam és már szerelmesek kezdtünk lenni egymásba, de az első ágyjelenet után bottal üthettem a nyomát.Nem akarok panaszkodni csupán leírom a tapasztalataimat. Amúgy most már 30-on felül vagyok, tehát nőni biztos nem fog nekem. Legalábbis magától :) De teszek róla.
Amit észrevettem, hogy nagyon lusták vagyunk mi férfiak, mégha ilyen komoly munkát is akarunk véghezvinni, sokan belefognak ebbe és képtelenek végigcsinálni, utána meg siránkoznak hogy nem lehet növeszteni a farkat.
Az én célom az hogy 15/4-4,5 es méretet elérem. Fogok jelentkezni rendszeresen és beszámolok majd az eredményekről.
Pumpát fogok venni ,de egyenlőre kivitelezhetetlen, mert nincs még kész a lakásom és a nyugdíjas anyámmal lakom aki nem megy el sehová.( szívás)
De ha a Jóisten is úgy akarja akkor a nyáron elkészül a lakásom és akkor nekikezdek levegős pumpával.Valamiért nekem az szimpibb. Sok rosszat hallottam a betmenről olvasgatva ezen a fórumon.Tehát marad a kézzel való nyújtás.Próbáltam magamnak szerkeszteni egy melegítő kapucni összefogóból nyújtószerkezetet, de elég fájdalmasan szaggatja a makkom. Úgy érzem hogy kézzel jobb eredményt lehet elérni.
Gondolkodom amúgy valami új eszköz megalkotásán, ha majd sikerül megalkotnom a péniszmaszter2010- et akkor jelzem.
.........egy szónak is száz a vége!....Faroknövelésre fel!!!!4 :)
tristen Creative Commons License 2010.04.18 0 0 3237
mázlista :)
Előzmény: pimpa1982 (3236)
pimpa1982 Creative Commons License 2010.04.18 0 0 3236
az enyém tök rendben van
tristen Creative Commons License 2010.04.18 0 0 3235
Így van! :-)
Előzmény: én is próbálkozom (3234)
én is próbálkozom Creative Commons License 2010.04.18 0 0 3234
Látom mindenki komolyan veszi a pénisznövelési hétvégi pihenőnapokat :)
Maflo Creative Commons License 2010.04.16 0 0 3233
Az eredményeimben bízhatsz. Nincs miért kamuznom és az oldalt is azért csináltam, h segítsem a kisfarku népet a fejlődésben, és hogy rendes általam mért eredményeket tehessek közzé. És a tény, hogy nincs anyagi hasznom a honlapból, az még jobban alátámasztja azt, hogy nem vagyok kamu. Amúgy meg a farkam a bizonyíték, de az csak az én és a barátnőm néznivalója, szóval... hinni kell. :P

Annyit szolnék még, hogy az újrakezdés óta nem nagyon nőtt tovább, szóval, szerintem 20% a limit. Érjétek el ti is! ;)

jelq honlap

Szép estét.

Maflo
Előzmény: Törölt nick (3227)
tristen Creative Commons License 2010.04.16 0 0 3232
Így van, faroknövelésre fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)
Előzmény: én is próbálkozom (3231)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!