Keresés

Részletes keresés

harangszó Creative Commons License 2006.04.23 0 0 219
Ma már raktárban vannak a 4"x5"-ös és a 120-as kamerák. Tavaly augusztus óta minden digi.
Előzmény: Coolplay (214)
areacode212 Creative Commons License 2006.04.23 0 0 218
Javitas:


"de itt vegre marcsak a piaci ar 1/3-a korul dolgozunk ami-t elegge fernek erzek...."=
de itt vegre mar a piaci ar 1/3-a korul dolgozunk ami-t elegge fernek erzek....
Előzmény: areacode212 (217)
areacode212 Creative Commons License 2006.04.23 0 0 217
Hello!

Ja, megneztem en is es tetszenek!:)
A dohanyzos munkas emberes portreddal meg mar valahol szembe is talalkoztam a neten, ha jol emlexem!:) talan az F.HU-n?

Hogy, hogy is kezdtem/uk? Hat eloszor is az OSSZES ismerosomet /foleg az amikat/ elarasztottam a tennyel, hogy fotozok/ eloszor csak csupan a beszelgetes reszekent, de az elso munka nyelbeutese utan viszont kifejezetten reklam cellal!/ Aztan osszejott egy melo...Egy belso design fotozas...Nem lettek olyan pro kepek, de a mezonyben a legjobbak/eleg gyengecske verseny volt:)/ amik azota mar egy konyvben vannak...Aztan nekik csinaltunk meg egy par munkat, de vegul is csak kibukott a dolog/miutan folterkepeztuk a tarifakat/, hogy csak a nagy $$$ akartak megsporolni es mindezido alatt csak a portfoliojukat rakattak velunk ossze!!!

Ok tudom 2 oldala van a dolognak, hogy egy kezdo fotos mi a f***** akar, de a masik oldalon meg ott van az is, hogy ha a konyvukbe megfelelt akkor ne szurjak mar ki a szemem/unk apro penzzel, kb a 1/20-a penzt fizettek ki melonkent .... !!!!!!! :(
Aztan persze jottek az ujabb erdeklodok akik szrettek volna valami mast /EU-keletEU/ latni a kepeiken, mint ugy altalaban..... Volt egy par ilyen olyan sikertelenseg is persze mind e kozben.....

Most eppen egy eletrajzi konyv illusztraciojin dolgozgatunk amihez annyi kedvunk nincs, mint egy vasarnap reggel 4-kor decemberben disznot vagni!!!!!!! :), de itt vegre marcsak a piaci ar 1/3-a korul dolgozunk ami-t elegge fernek erzek....

Nagy vonalakban ennyi....


Amugy fotos galeriakkal dunat lehet rekeszteni/NYC/, akar online is ugy hogy arra is indulhatsz...Van rengeteg lehetoseg portfolio leadasahoz is elkovetkezendo kiallitasokra....

Mara ennyi asszem!!!!!


ps>: Azert szerintem sokat fog dobni az egesz ugyon, ha majd eltoltesz itt egy par honapot es atitatodsz majd egy kis NYC eleterzessel-style-val....

Előzmény: Coolplay (216)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.23 0 0 216
Én Pécsre járok a Simonyi Károlyba...

Én is nagyon digre vagyok szokva, fura lenne hogy ha nem látnám egyből a végeredményt :)
Te mint kezdő hogy kezted kint?
Te is megnézted a képeim? :)
Előzmény: areacode212 (215)
areacode212 Creative Commons License 2006.04.22 0 0 215
Hello!

A Prater-ben tanulsz??

Volt mostanaban egy probalkozasunk ahol exereket kellett fotozni egy website-hoz...Hatalmas dragakovek /a gyuruk olyan $15-20 ezer korul voltak/, de azt mondtam magamnak, hogy ezt azert erdemesebb lett volna suliban tanulni,marmint a vilagitasrol egy ket dolgot....Rengeteget szivtunk a kovekkel amiknek csillogni kell es a femmel aminek meg mar-mar matt-nak kell lennie....Szo ami Szo a suli az jo!!!!! Sok sikert!

Szerintem igazabol teljesen mindegy, hogy digi vagy film a lenyeg a lenyeg! :) Reszemrol/mint kezdo/ sokkalta konyebb es persze koltseg kimelobb is a digi-vel turni, meg ha az elejen a vaz egy kicsit dragabb is, mint az analog!

sok sikert

ac212:)
Előzmény: Coolplay (214)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.22 0 0 214
A suliba sok a digi, analog szinte nincs is azt a gyakhelyemen tanulom legalább is a laborozást, én eddig csak digit használtam és majd most gondoltam hogy veszek egy egy analog vázat meg most szerertnék kicsit komolyabb obikat is venni de mindent majd sorjába...Akinél vagyok gyakorlaton az is foglakozik épület fotózással azonkivül táj, város meg reklám....Gondolom te is műszaki géppel nyomod..
Előzmény: harangszó (213)
harangszó Creative Commons License 2006.04.21 0 0 213
Nézd, nekem építészeti fotó a területem. Interiors, exteriors. Kórházak, iskolák, gyárak, irodák...reklámböl csupán az építészetben használt elemek a vonalam. Amit nálad láttam az meglepöen jó zsáner. Azon kívül imádom a ff-et, - én azon nöltem fel - de sajnos itt nincs piaca. Néha néha egy egy jobb architect-et érdekli a ff, de csak akkor ha már látja.
Nem tudom ma mennyit tanítanak digitálist, azt nyomjad és minden szines.
Előzmény: Coolplay (212)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.21 0 0 212
Gondalataid csak vannak a képekről :) Nem értem hogy ez miért baj hogy ha közlöd velem...
Egyenlőre mindent lefényképezek ami tetszik aztán majd lesz valami, még a suilból vissza van ezenkivül egy év úgy hogy majd addigra tényleg rájövök mik érdekelnek a legjobban most úgy látom a reklám irányba szertnék elmozdulni....
Lehet hogy new yorkba már mindjárt az iskola után megyek ki, egy év a nyelvtanulássé lenne, és addigra már azért biztos látni fogom hogy kint milyen lehetőségeim van..
Ez az előre látható terv...
szivattyu Creative Commons License 2006.04.21 0 0 211
Jó lenne tudni, hogy merre tartassz. Mi az a terület ahol dolgozni/kreálni szeretnél?
Sorry, de én kritikára nem vállalkozom.
Előzmény: Coolplay (210)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.21 0 0 210
Összefoglva mit gondolsz a képeimről? :) csak is öszintén.....
szivattyu Creative Commons License 2006.04.20 0 0 209
Valami block van a Mozilla-mon, Explorerral megjött.
Előzmény: -Survivor (208)
-Survivor Creative Commons License 2006.04.19 0 0 208

mukodik az.

itt van ni.

http://www.fw.hu/sztyu/

 

a kepekhez viszont nem ertek.

az a te asztalod.

 

.

Előzmény: szivattyu (207)
szivattyu Creative Commons License 2006.04.19 0 0 207
Nem nagyon akar müködni. De nem is hiszem, hogy bármiféle képbírálatnak lenne itt értelme.
Amit nem említettem, hogy az aszisztenseknek egy igen erös fiókja müködik a legerösebb USA profi fotós szövetség ASMP alatt.
Ezen kívül ezeknek mindenütt vannak helyi alapszervei is.
Check: www.asmp.org
Előzmény: Coolplay (206)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.18 0 0 206
Képeim
Sajnos csak most lett teljesen jó a link, nem lehet törölni a hozzászolásokat?
Az első reklámos probálkozásom :)Ez a kép nincs a többi között..
Coolplay Creative Commons License 2006.04.18 0 0 205
Képeim
Bocs csak most jöttem rá hogy megy itt ez a linkelés...
Coolplay Creative Commons License 2006.04.18 0 0 204
[url=http://forum.origo.hu/topiknyitas.jsp?id=90714]
Coolplay Creative Commons License 2006.04.18 0 0 203
Köszi hogy ennyi sort rámszántál :)
Igen korektül hangzik..
www.fw.hu/sztyu a jobbalsó sarokban tudsz váltani képeket ezek egy kivételével mindd 2005 szeptember utániak...
Előzmény: szivattyu (202)
szivattyu Creative Commons License 2006.04.18 0 0 202
Ezen a néven folytatom:

Ha most kezdessz akkor fiatal vagy, kicsit több az idöd, s mindenhol szivesen fogadják az agilis fiatalokat. Tehát ne akard elsó nap meghödítani a piacot. Nem fog menni. Viszont ha kijössz legyen nálad valami vizuális és készülj fel, hogy a legalacsonyabb beosztásoz is alaposan megnéznek. Sokat számít a karakter, lelkesedés, tudásvágy.
Nem tudom NY-ban mit fizetnek egy aszisztensnek, de meg lehet belöle élni. Késöbb (2-3 év) ónálló aszisztens is lehetsz, ami annyit jelent, hogy jobb pénzért alkalmi lag aszisztálsz, igy lehet már saját kliensed is (soha nem a gazdádé) és több idöd marad keratív munkára, hogy aztán teljesen önnálósulj. Nem az az érdekes, hogy milyen papítjaid vannak, hanem, hogy mit tudsz és milyen a hozzáállásod. Nem könnyü, de ha ezt választod akkor megéri.
A reklám ma talán a legjobban komputerizált része a szakmának, tehát egyes fö photo és grafikai programok ismerete (PS) elengedhetetlen.
Előzmény: Coolplay (201)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.17 0 0 201
Konrétan bármi érdekel..
De leginkább reklámfotó....
Még csak most csinálom a sulit úgy hogy nem tom mit hoz a sors.....

Nincs véletlenül msn-ed?
Ja és köszi hogy te is írtál....
harangszó Creative Commons License 2006.04.17 0 0 200
Milyen fotós?

Mi a specialitása?

Riport?
Esküvö?
Portré?
Corporate?
Food?
Divat?
Építészet?
Reklám?


Van-e komoly portfolioja?
Mennyire digital?
Van-e felszerelése?
Milyen?

Rendszerint úgy kezdik, hogy beállnak egy nagyobb stúdióba asszisztensnek. Ott ellesik az üzleti és szakmai trükköket, azután megprbálnak önállósulni. Lapnál nehéz kenyér, kihajtják a belit az embereknek és nem fizetnek sokat, ha csak nem stár riporter valaki.
És akkor van a papparazzi.
Gyilkos hely. Sosem csináltam.
Előzmény: Coolplay (197)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.16 0 0 199

Köszi hogy írtál :)

Elég jól fejlödök....

Előzmény: areacode212 (198)
areacode212 Creative Commons License 2006.04.16 0 0 198
Szerintem biztosan hamarabb szerzed meg az elsomelodat,mint otthon....Rengeteg fotos-ra van szukseg....Hatalmas piac.... Szerintem ha erdekel es van szemed is hozza biztosan labdaba fogsz tudni rugni!

sok sikert

ac212:)
Előzmény: Coolplay (196)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.16 0 0 197

Kössz  Survivor,   én voltam a vak....

Coolplay Creative Commons License 2006.04.16 0 0 196
Ha egy  kezdő fotos kimegy new yorkba mik az esélyei?  (tehetséges emberről van szó...)
harangszó Creative Commons License 2006.04.16 0 0 195
Mi a kérdés?
-Survivor Creative Commons License 2006.04.16 0 0 194

bocs, most jottem be a kerteszkedesbol...
mar hogy nem talalod?

"......harangszó...."

 

Adatlap

Adatlap Nick: harangszó Email: eval(unescape('%64%6f%63%75%6d%65%6e%74%2e%77%72%69%74%65%28%27%3c%61%20%68%72%65%66%3d%22%6d%61%69%6c%74%6f%3a%52%61%67%69%6b%61%40%61%6f%6c%2e%63%6f%6d%22%20%3e%6b%fc%6c%64%3c%2f%61%3e%27%29%3b')) küld Weboldal: Bemutatkozás: Hozzászólások (522) Státusz: Nyitott topikok Topikgazda:


 

Előzmény: Coolplay (193)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.15 0 0 193
Nem tom lehet én vagyok a béna nem de nem találok ilyen nevű felhasználót.... :(
Coolplay Creative Commons License 2006.04.15 0 0 192
Kössz
-Survivor Creative Commons License 2006.04.15 0 0 191
kerdezd meg bimbamhangot ( harangszo alias ragika)
asszem O is fotos.
es szeleskoruek az ismeretei a temaban.

.
Előzmény: Coolplay (190)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.15 0 0 190

Köszi, Deák úrnak írtam egy e-mailt de nem kaptam választ

Esteleg úgy gondoltam hogy van itt valaki akinek  fotos ismerőse van és tudja mi a pálya...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!