Keresés

Részletes keresés

tristen Creative Commons License 2013.03.10 0 0 4000

Szia!

 

Örülök, hogy nyílik a tulipánod. Ez jó!

 

Tanulni pedig sosem késő, az idegen nyelveket illetően pedig habár közhely, de érdemes tanulni bármilyen nyelven, mert az embert eleve gondolkodásra készteti, ami pedig megmozgatja az agyad és így tovább. És ahány nyelven beszél az ember, annyira érzi magát értékesebbnek, :)

 

hali :)

Előzmény: climbz (3994)
Landsmann_ Creative Commons License 2013.03.10 0 0 3999

Így van. Mint ahogy írtam is az előbb, nálam a nátha is előhozza a fájdalmat. Inkább húzó érzés ez mint igazi fájdalom. A sok köhögés, tüszkölés és orrfújás. Külön-külön egyik sem erős, inkább a gyakori és hosszú időn át tartó erőkifejtés miatt szokott fájni.

Előzmény: dalmata13 (3998)
dalmata13 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 3998

sok mindentől függ ,volt bútorszállító ismerősöm akit huszonéves korában műtöttek,máig is bútort szállit.engem hatvanévesen mütöttek panaszom nincs de bizonyos mozdulatokra nagyon tud fájni a műtött rész és nem mindig az erőltetés hozza ki, úgy értem nem a hirtelen nagy súly mozdítása.

Előzmény: golgemáj (3997)
golgemáj Creative Commons License 2013.03.10 0 0 3997

Azt szeretném kérdezni az itt tartozkodó már sérvműtéten túl eső emberektől, miután meg lettek műtve ki az aki fizikai, netán nehéz fizikai munkát végez vagy utána a fizikai munkásnak éhen kell halnia, ha nem erőlködhet és nem emelhet nehezet vagy kíváncsi lennék a személyes tapasztalatokra főleg arra hogy ki mit dolgozik konkrétan.

Landsmann_ Creative Commons License 2013.03.10 0 0 3996

Én most éppen takonykórral küzdök, úgyhogy fel is készülök a fájdalamkra. A sok orrfújást, tüszkölést, majd köhögést csak egy ideig tolerálja a műtéti terület.

dalmata13 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 3995

:-) ez egy régi rajzom anno domini 2004-es mint ahogy a kép alján látszik.Többször át lett alakítva ,eredetileg egy egeret tartott a kutyus a mancsában,később lett belöle virág aminek szine és formája is többször változott.

Előzmény: tristen (3993)
climbz Creative Commons License 2013.03.09 0 0 3994

Sziasztok!

 

Fiúk aranyosak vagytok, de tényleg!

 

Tristen emlékszel a tulipánokra amit adventkor ültettem. Elkezdtek kibújni:)))

 

Mi jól vagyunk! Zalán beszedett valami vírust de már jól van. Elkezdtem németet tanulni. Nem tudom miért van tanulási kényszerem:))) Lehet, hogy valami psychiátriai betegség:DDDD A tanárnő nem kispályázott, átvettünk vagy másfél havi tananyagot. Lesz mit tanulni.

 

Szép hétvégét!

tristen Creative Commons License 2013.03.09 0 0 3993

Nagyon jó a kép, még nekem is teszik! :)

Előzmény: dalmata13 (3989)
tristen Creative Commons License 2013.03.08 0 0 3992

Szia!

 

:)))

 

Ez a minimum!

 

hali :)

Előzmény: Teextinna (3990)
Teextinna Creative Commons License 2013.03.08 0 0 3991

Szia dalmata!:-)

Köszönöm szépen Neked is, nagyon kedves és figyelmes vagy!:-))☺☺☺

Előzmény: dalmata13 (3989)
Teextinna Creative Commons License 2013.03.08 0 0 3990

Szia tristen!:-)

Köszönöm szépen, nagyon kedves és figyelmes vagy!:-))☺☺☺

Előzmény: tristen (3986)
dalmata13 Creative Commons License 2013.03.08 0 0 3989

tristen Creative Commons License 2013.03.07 0 0 3988

Ez a húzó érzés nálam is meg van. Először megijedtem ettől, de mára már nem érdekel. Lehet, hogy mind a kettőnknek a lágyéki résznél több idegszál van, vagy nem tudom. Nálam is ugyanez van! Ha felszedek pár kilót, feszül a seb, vagy a háló vagy nem tudom, hogy mi.

 

Ha sportolok, máris fáj, húzódik, olyan érzés, mintha sebtapaszt akarnának órákon keresztül letépni rólam szép lassan.. .

De pár nap múlva elmúlik. Kétségtelen ma már a számomra, hogy ezt már csak a sárga föld fogja kiszívni, ugyanis téged idéztelek most!

 

Na szóval arra kérlek, hogy máskor azért ilyen sok időre ne vesszél el!

 

hali :) 

Előzmény: Landsmann_ (3987)
Landsmann_ Creative Commons License 2013.03.07 0 0 3987

Igen régen írtam, így aztán nem hallottatok felőlem. Nálam különösebben nincs semmi. Nem fájdogálok. Azazhogy Nyár végén, ősz elején egy pár kilót felszedtem és azt bizony éreztem. A jobb oldalamon húzódott rendesen. De azt hiszem már visszanyertem a versenysúlyomat, mert már minden oké. Vag visszafogytam, vagy megnyúltam belülről. Nem méretkőztem, így aztán nem tudom. De mindjárt megmérem magam.

Noshát, 65 kg-t mutatott a mérleg, pizsamában. Akkor viszont mégsem fogytam. Így tehát mégiscsak megnyúltam belülről. De ehhez kellett 3-4 hónap mire a húzó érzés elmúlt. Nem zabáltam többet mint korábban, kevesebbet sem mozogtam, szóval nem tudom a hízás okát. De voltam én már 72 kg is, igaz az jóval a műtét előtt. Na az mindenképpen sok volt már.

Előzmény: tristen (3985)
tristen Creative Commons License 2013.03.07 0 0 3986

Szeretettel köszöntöm a két Hölgy tagunkat a Nemzetközi Nőnap alkalmaból! :)

 

Íme egy tavaszi kis virágkompozíció!

 

 

Jó egészséget kívánok és további szuper évet!

tristen Creative Commons License 2013.03.07 0 0 3985

Okés, igazad van! :-)

 

Amúgy a gázláng ügy még nem biztos, majd elválik hová teszik az aranyat érő kis testecskémet! :)

 

Ha most morbid szeretnék lenni, lehet, hogy vízbe fulladok, ezt sem lehet kizárni.

 

Na jó, hagyjuk most ezt a dolgot egy időre, tegyük be az alsó fiókba! :)))))))))))))))

 

Amúgy hogy vagy? Hogy mennek a dolgaid mostanában? 

 

hali és kitartás! :)

 

Előzmény: Landsmann_ (3983)
tristen Creative Commons License 2013.03.07 0 0 3984

Szia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Én tényleg hiányoltalak! Nem tudtam mi van Veled, de most már jobban vagyok, hogy írtál! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

hali :)))))))))

Előzmény: Landsmann_ (3980)
Landsmann_ Creative Commons License 2013.03.07 0 0 3983

Hm, azért ennyire nem kéne készülődni a másvilágra. :) Én szeretem ugyan a meleget, de azért a gázláng már nekem is sok. Inkább maradnék egyben. Ki tudja, egyszer az utókor archeológusai vagy hogy a francba hívják őket, majd azon fognak tanakodni, mi a fene lehet az a kis műanyag darab a csontvázon. :D

Előzmény: tristen (3973)
Landsmann_ Creative Commons License 2013.03.07 0 0 3982

Mondom, ezt a nicket nem én választottam, valahogy hozzámvágták. :) A név végén van egy _ is.

Előzmény: dalmata13 (3981)
dalmata13 Creative Commons License 2013.03.07 0 0 3981

örülök ,hogy hírt adtál magadról látom annyi változott,hogy nagy L-el írod a nickneved. Még peci is bekukkanthatna és újból kerek lenne a világ:-)

Előzmény: Landsmann_ (3980)
Landsmann_ Creative Commons License 2013.03.07 0 0 3980

Adj isten! Úgy hallom, valaki hiányol. Nos, megmondom őszintén, azóta tűntem el az Index fórumáról, mióta baromkodtak ezzel az Indapessos marhasággal. Márpedig én nem drótozok össze semmit semmivel. HOyg mégis hogy kerülök ide, na az jó kérdés. Valahonnan van egy nickem, amit én sosem hoztam létre. A blog.hu-ra volt egy belépésem, akkor adta a rendszer ezt a nicket. Jó ideje nem is próbáltam. De ha már ide lökték, tettem egy próbát. A blog.hu-n keresztül léptem be, mert azt hiszem itt nem engedett volna be a rendszer, mivelhogy én ilyen nickel sosem regisztráltam. Na mindegy.

Szóval attól, hogy nem írtam, még olvasgattam.

tristen Creative Commons License 2013.03.06 0 0 3979

Szia!

 

Nem látom borúsan a jelenemet, én ilyen vagyok!

 

Neked is jobbulást, mielőbbi gyógyulást! :))

 

hali és kitartás!

Előzmény: tuti44 (3978)
tuti44 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 3978

Szia!

Ne lásd ilyen borúsan a jövőt. Ahány ember, annyi eset ez a műtét utáni gyógyulás is. Olvastam olyat is, hogy évekig fájdalmas volt valakinek a műtét helye, majd egyszer csak elmúlt.

Sajnos, ezek szerint mi az érzékenyebb kategóriába tartozunk. Mielőbbi jobbulást Neked!

Előzmény: tristen (3973)
tristen Creative Commons License 2013.03.05 0 0 3977

Szia!

 

Köszi szépen, most már jobban megértettem ezt az egészet! Végre tisztábban látok!

 

Kellett már nekem ez az eligazítás!

 

:)

Előzmény: dalmata13 (3976)
dalmata13 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 3976

Minden sérv esetében van egy sérvkapu, azaz egy nyílás, amin keresztül a sérv kitüremkedik. Lágyéksérv esetén ez a hasfal veleszületett vagy szerzett nyílása. ***nos ha jól tudom ezen a vele/ünk/született nyiláso/ok/n szállnak le a herék a herezacskóba.Utána bezárul de szerintem mindig egy nyitvalévő gyengepontja a testünknek,megerőltetés miatt vagy az idő múltával ahogy öregszünk ezek a kapu körüli szövetek elgyengülnek,átengedik a mögöttük levő tartalmat ,belek.stb.Én régen mindig mérges voltam az idős rokonokra miért nem vigyáznak magukra miért emelgetnek miért nem mérik fel reálisan,hogy ők már nem képesek valamire,nos az esetek 80%-ban nem ők a hibásak.hanem az elgyengült sérvkapuk.Gondolom.Visszatérve minden sérvkapu ahol a sérv kialakul,kibuggyan ami a heréket  kiengedő ágyéki nyilásokat illeti az meg egy velünkszületett ketyegő bomba.

Előzmény: tristen (3975)
tristen Creative Commons License 2013.03.04 0 0 3975

Tulajdonképpen mi az a sérvkapu? Valaki megmagyarázhatná már nekem...

tristen Creative Commons License 2013.03.04 0 0 3974

Sziasztok!

 

Volt itt landsmann kolléga annak idején, eltűnt. Nekem hiányzik! :(

 

Legyen szép estétek! :)

tristen Creative Commons License 2013.03.04 0 0 3973

Szia!

 

Engem 2010-ben műtöttek és még mindig fáj, de szarok rá! Már bocs, ez van, egyszer majd befordulok a koporsóba (jut eszembe ha minden igaz hamvasztva leszek..) oszt jónapot! :))))

 

KITARTÁS!

Előzmény: tuti44 (3971)
tristen Creative Commons License 2013.03.04 0 0 3972

Szia!

 

Minden jól fog alakulni majd meglátod!

 

KITARTÁS!

Előzmény: DEU36 (3969)
tuti44 Creative Commons License 2013.03.04 0 0 3971

Szia!

Téged mikor műtöttek? Nekem ötödik hónapja volt a műtétem és még mindig fáj.

Előzmény: tristen (3962)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!