Keresés

Részletes keresés

Latex Bond Creative Commons License 2008.02.21 0 0 652

Igazad van! :o) Ezt tényleg rosszul tudtam... Sorry!

A midi definíciója szerint valóban térd és lábszárközép között végződik.

Szóval akkor én arra a szoknyahosszra gondoltam, amiben a szűk ceruzaszoknyák végződnek és nem tipikus minik. Azoknak mi a nevük?

Előzmény: 2heroine (651)
2heroine Creative Commons License 2008.02.21 0 0 651
Előzmény: Latex Bond (648)
2heroine Creative Commons License 2008.02.21 0 0 650
Előzmény: 2heroine (649)


2heroine Creative Commons License 2008.02.21 0 0 649

Legyen hát....  show down:

 

http://www.highglossdolls.com

 

 

Előzmény: Latex Bond (645)
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.21 0 0 648

Az a maxi...

A midi szigorúan térdig ér és akinek hosszú a felső combja azon azért nem annyira trampli... ;o) Itt csak azért javasoltam, mert pont kitakarja a szintén "kurvás", ám de szerencsére ismét reneszánszát élő haritartót.

Előzmény: 2heroine (646)
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.21 0 0 647

Jaj nekem, megégtek a sütijeim... :o))

 

2heroine Creative Commons License 2008.02.21 0 0 646

A midi szoknya nők elleni bűntett! :) Épp vádli közepén vágja el a lábat, trampli megjelenés garantált.

Kizárólag miniben vagy maxiban vagyok hajlandó outfitnessezni.. :)

 

Előzmény: Latex Bond (644)
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.21 0 0 645
Ezt az oldalt történetesen én sem ismerem, úgyhogy akár meg is írhatod a címét... Pláne, hogy itt valószínűleg kedvenc latex ruháim képezik a lényeget!
Előzmény: 2heroine (630)
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.21 0 0 644

Kérünk szépen majd egyszer lehetőség szerint egy fotót erről a "konszolidált outfit"-ről! :o))))

 

Na, itt van egy olyan együttes, ami így, ebben a formában "nem utcára való". :P

De ha felveszünk hozzá egy blézert és egy midi szoknyát, máris "szalonképessé" válik. :o)))

 

Előzmény: 2heroine (643)
2heroine Creative Commons License 2008.02.21 0 0 643
Valami ilyesmiről beszéltem én korábban. Ma például fekete bőr miniszoknya van rajtam, de ezt nem tetézem azzal, hogy tűsarkú csizmát húztam volna hozzá, hanem az egyik jó kis lapossarkú fűzős csizmámba bújtam. Így konszolidált, decens, de mégis vagány is egy kicsit az outfit. :)  
Előzmény: Latex Bond (640)
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.21 0 0 642

Tényleg szenzációs ez a csizma!! Nekem is nagyon-nagyon tecc! :o)))) Viszont akkor ezt harival nem ajánlatos viselni, csak mezítláb vagy amit nagyon utálsz: zoknival. :o)))

A pillangó egyébként a nagykorúvá válást szimbolizálja.

Lehet azon izgulni és morfondírozni, hogy vajon a csizma viselője milyen szimbólumot nyomtat éppen a bőrére... :o)))

Előzmény: 2heroine (641)
2heroine Creative Commons License 2008.02.21 0 0 641

 

 

'With her Tattoo-me boots, Emily Jane Atkinson has developed a way of tattooing oneself without the use of inks and needles. The boots have changeable linings. Each of them have a different pattern on and when worn they leave an imprint on the legs, thus creating a temporary tattoo. Each lining depicts a rite of passage, the cherry symbolises losing your virginity, and it can also be used to allow your partner to know that you are ready for a sexual relationship. The butterfly symbolises coming of age and the doves symbolise new beginning.'

 

A lényege, hogy a csizma belső bélése cserélhető, rajtuk nyomott minta van, mely a csizmát viselve, majd azt levéve, a vádli bőrén egy nem végleges tetoválást eredményez... :) A különféle minták különféle jelentéssel bírnak... cseresznye: a szüzesség elvesztése, illetve utalás a leendő partner felé, hogy kész vagy vele szexuális kapcsolatra lépni, a galamb egy új kezdetet jelent.

A pillangót viszont nem értem, please help me! :)))

 

Ja, és egyébként kell ilyen nekem!!!! :)

 

Latex Bond Creative Commons License 2008.02.21 0 0 640

Tökéletesen egyetértek azzal, hogy a hölgyek többsége nem szereti a rá irányuló túlzott figyelmet - legalábbis azt, ami kizárólag a bájainak szól és ezt meg is értem! :o)

A "nem utcára való" jelzőt egyes ruhadarabokra azonban én továbbra sem szeretem hallani/alkalmazni, mert az, hogy egy ruha esetenként figyelemfelkeltőbb a kelleténél, még lehetne kezelni annak "lágyításával" - akár az "utcai öltözködésben" is (ha már erre a szófordulatra áll rá minduntalan a nyelvünk, bár ezt sem tudom, mit is akar jelenteni egész pontosan, mert én amikor ruhát öltök magamra, akkor általában az utcára is kilépek, tehát ilyen megközelítésben minden ruhám utcai).

De nem úgy, hogy végleg száműzzük a mindennapi divatkelléktárunkból! Különösen a már taglalt okok miatt: régen ennek semmiféle negatív felhangja nem volt, ha valaki ilyet vett föl vagy ne adj' Isten hordott rendszeresen (a bőr ruházattal továbbra sem értem, mi a gond?...). Akkor napjainkra miért lett az? Mert a férfiak manapság már akkor is levetkőztetnék a szemükkel az utcán szerencsétlen nőt, ha mondjuk zsákruhában menne ki oda. Továbbá azért, mert sok helyen a munkáltatónak is vannak elvárásai az alkalmazottak ruházkodásával szemben - véleményem szerint eléggé helytelenül, mert én spec. utálom, ha valaki beleszól az öltözködésembe. Értsd: ne ez alapján ítéljenek meg, hanem a tudás alapján! (Lásd N.C.I.S-ben a gótikus csaj véleményét erről! :o))) )

Egyébként meg ez legfőképpen magyar jelenség, hogy ennyire kiemelten foglalkozunk a másik külsejével, tapasztalatom szerint ez sok más országban egyáltalán nem mérvadó.

 

De nagyon elkanyarodtam a témától és úgysem fogja osztani a véleményemet senki... :o)))

 

Mint azt egyszer már írtam, ilyen erővel a nőknek idővel nem is szabadna kilépni a házuk kapuján, mert MINDIG LESZ olyan ruhadarab rajtuk, ami felkelti majd az ellenkező nem érdeklődését. Ha mondjuk a combcsizmát végleg száműzik egyszer valamilyen okból, akkor majd lesz valami más, ami erotikusan stimulálóan fog hatni az akkori kor nemzedékére.

Ez a divattól és a szokásoktól függ és attól, hogy mit kiáltanak ki éppen szexisnek és a "valóban rossz lányok" miben kelletik épp magukat az utcán vagy a sztriptíz bárokban. Magától értetődő, hogy egyetlen magára valamit is adó hölgy sem akar még távolról sem hasonlítani a saját testéből élő réteghez, mert jaj, mit szól majd hozzá a társadalom?

A bajt én mindössze abban látom, hogy ez a képzettársítás csupán konkrét ruhadarabokhoz rögzült - valljuk be, méltatlanul. Eljön egyszer majd az az idő is, amikor már a juhász-suba vagy a hótaposó is erekciót vált ki az erősebbik nemből? :o))) Mit fognak majd akkor fölvenni a nők???

Lásd a burkhá-t a muzulmánoknál, ahol ez a viselet már az egész testet (még a fejet is) elfedi. Ott ezzel megszűnt a ruha által kiváltott szexuális késztetés.

 

A sok nyálverés után (vagy helyett :o) ) jöjjön mára is egy pár kép. (az alsónál csak egy részlet látszik a csizmából, de szerintem már az is önmagáért beszél! :o) )

 

 

Előzmény: Csizma Matyi (632)
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.02.21 0 0 639

Végül, de természetesen nem utolsó sorban, egy újabb híresség. A hölgyet Sofia Vergarának hívják, bár egyesek szerint Sofia Viagrának kellene. :-) A képet elnézve, talán ez a kijelentés nem túlzás...

A farmer+csizma "kombi" még mindig az egyik kedvencem. :-)

 

cs3
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.02.21 0 0 638

Bár ez a fehérnemű, nem "fehér nemű", de azért nem rossz. :-)

 

cs2
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.02.21 0 0 637

Tegnap kiugrottam az USA-ba "partyzni" egy kicsit a lányokkal. :D

 

cs1
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.02.21 0 0 636
b1
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.02.21 0 0 635
Én nem ismerem...
Előzmény: 2heroine (630)
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.02.21 0 0 634
Köszi! Tetszenek! :-)
Előzmény: Latex Bond (628)
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.02.21 0 0 633
Lényeg a lényeg én "támogatom" a lábkeresztbevetős ülést. :-)
Előzmény: Rubenszi (622)
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.02.21 0 0 632
Én sem azt mondtam (pontosabban írtam). hogy nem nézném el a barátnőmet egy ilyen "szerkóban" (sőt...) csak nem az utcán. Az, hogy "nem utcára való" szerintem nem degradáló. Úgy gondolom, hogy egy ilyen öltözék nagyon is figyelemfelkeltő, hogy ne mondjam (illetve írjam) kihívó viselet a hétköznapokban - legalábbis szerintem. :-) Persze vannak olyan hölgyek, akik kifejezetten élvezik az így rájuk irányuló figyelmet, de a nagy többség nem így van vele...
Előzmény: Latex Bond (624)
Rubenszi Creative Commons License 2008.02.21 0 1 631
Extrém:-). Na de ehhez tényleg lábak is kellenek..
2heroine Creative Commons License 2008.02.20 0 0 630

Ezt az oldalt ismeritek, ahonnan ezek a fotók vannak...? Szándékosan nem írom meg az oldal címét.... :p

 

2heroine Creative Commons License 2008.02.20 0 0 629
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.20 0 0 628

Pár igazán feszes csizma többféle színben Csizma Matyinak...

Csak hogy ma mindenkinek kedvezzek egy kicsit! :o))

 

 

 

Latex Bond Creative Commons License 2008.02.20 0 0 627

Amikor a csizma és a haj vége majdnem összeér... Tudjátok, a seggig érő dolgok esete... :o))

 

2heroine Creative Commons License 2008.02.20 0 0 626
Ááááááá... de jó, de érdekes! És még piros is! KÖSZÖNÖM! :))
Előzmény: Latex Bond (625)
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.20 0 0 625

Heroine, csak Neked az imádott öszvér-stílushoz: :o)))) (szintén 70-es évek, mert ma ilyen hangulatban vagyok...)

CIPŐ+LAKKZOKNI:

 

Előzmény: 2heroine (623)
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.20 0 0 624

Nos, én viszont nagyon is szívesen elnézem a barátnőmet ilyen szerelésben... :o)

És szerencsére neki a bőrrel nincs is semmi gondja (csupán a combcsizmákkal :o( )...

Nem értem egyébként, hogy a bőrruházathoz miért kellene hasonlóan téves kényszerképzeteket társítani, mint ami a combcsizmák esetén is már kiirthatatlanul kialakult? Félretéve azt a tényt, hogy tudom, kit ábrázol a kép és mit akar a hölgy sugallni a külsejével, ettől még általában véve egy ehhez hasonló összeállítást (egyszerű bőr blézer, bőrnadrággal és tűsarkú csizmával) még nem kéne, hogy "nem utcára való"-nak degradáljunk. Persze tudom, hogy hiába kardoskodom a véleményem mellett - kb. Sziszifusz egy eredményorientált személyiség volt hozzám képest :o) -, de azért a bőrruháknak már tényleg nem kellene úgy bedrótozódniuk az emberek agyába, hogy ez nem hétköznapi viselet. Ez szerintem igenis LEHET egy hétköznapi viselet, csak persze viselkedni is meg kell tanulni benne. Ilyen ruhában elég egy apró kacér mozdulat vagy pillantás és az egész összhatás máris hibás többletjelentőséggel bír, mint amit önmagában a ruha jelenteni akar.

De ez csak az én szerény véleményem, mielőtt megint mindenki rám rontana... :o)

És ahogy azt már többször is bizonygattam, szerintem combcsizmát is lehet viselni "decens", visszafogott módon és nem a vele kapcsolatban rögzült előítéleteket és "kurvás" jellegét erősíteni.

Az már pedig csak a sors iróniája, hogy ezt az előítéletet kizárólag a hölgyek szüntethetik meg, hogy végre a térd- és combcsizmák visszakerülhessenek megint az őket megillető helyükre, a "mindennapi", téli öltözködésbe. :o)))) (Ugyanis a 60-as évek vége, 70-es évek eleje táján még ott volt... Anyámnak is volt egy pár... :o)) )

 

Egy idézet a csizmadivat történelméből:

"For instance, many styles of expensive knee-high leather dress boots can look quite elegant and conservative when worn with certain outfits, but when worn with a retro mini-dress or hotpants in a club, they instantly become go-go boots."

azaz: "...Például a drága, alkalmi bőr térdcsizmák számos típusa is teljes mértékig elegáns és konzervatív benyomást keltett, ha a megfelelő ruházattal viselték, de egy korabeli miniruhával vagy forrónadrággal párosítva egy szórakozóhelyen máris party-csizmává vált."

És hogy a retro-feeling-et erősítsem, egy kis modellkínálat a 70-es évek elejéről:

 

Előzmény: Csizma Matyi (604)
2heroine Creative Commons License 2008.02.20 0 0 623

Nánanána-ná-ná-na. :p Nekem tetszik bibí!

 

Az alja bőr, a teteje velúr. :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!