Keresés

Részletes keresés

mammamija Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11954
Én a két nőcis rendrakókat láttam ilyen lakásokban:)) Szerintem ez kamu, vagy tényleg lehet így élni?
Előzmény: Törölt nick (11951)
ZsuR Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11953
En is szeretek rendezkedni - de ez a garazs... a gyerekem 26 eves koraig itthon lakott, es a garazs az ove volt (kisajatitotta)... aztan amikor elment, minden polcot, meg a maradek kacatjait itt hagyta. A ferjem meg nem szeret kidobni semmit sem... igy aztan van kupi.

Mikor kezdtuk a hazat felujitani, akkor tele volt mindenfelevel - mert majd meg kell a kovetkezo dolognal... ami igaz is volt, de
Most ha a furdoszobat akarjuk atepiteni, kell hely ahova betehetem a megrendelt dolgokat, mert a hazban nem akarok felfordulast.

No meg az egyszerusites... annyi a lom, ami nem kell - ki kell dobni. Vegre a ferjem is belatta... persze o rendezi a sajatjat - de bele kell szolnom, mert tul sokat tartana meg.

Eleg hosszu a garazs, a belso falat bepolcozzuk, ami arra felfer azt megtartjuk, ami nem - kidobjuk... szoval lesz szelektalas... A hatso falat mar lealapoztam, most szarad, es utana festem a masodik reteget, valami maradek szint. Van egy irdtatlan lila szinem :)), elronottam, de azt hiszem a garazsba jo lesz. Erdekes, nem szeretem a lilat a falon...
Előzmény: Törölt nick (11950)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11952

Hát ez pech...

 

Akkor majdnem egyforma a csempénk, csak az enyém kicsit szebb :DD

Előzmény: Törölt nick (11947)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11951
Valamelyik csatornán régen láttam egy műsort: egy csoport rendet rakott rendetlen háztartásokban, egy nő volt a vezetőjük. Hihetetlen, hogy ezért még fizetnek is valakinek...
Előzmény: Törölt nick (11950)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11950
Mondanám, hogy megyek segíteni... Én szeretek rendezkedni, de tudom, hogy mindenkinek az a jó, ha magának rendezkedik, legalábbis ott van a helyszínen és instruál. Tizenéves koromban rendet raktam nagyanyámnál amolyan unatkozós nyári szünetben, de nem igazán köszönte meg. Pedig még a padlást is rendberaktam... ( 8-)) )
Férjem először furcsállta, hogy néha átrendezem a dolgokat, de most már kihasználja (nekem kell a szerszámos polcokat is rendben tartanom). Egy gond van, ha nem emlékszem vissza, mit hova raktam (ez ritkán fordul elő). Az ő személyes dolgai szigorúan tabuk, még takarítani sem lehet az íróasztalán és a polcán.
Amikor majdhogynem évente költöztünk, akkor különösen jól jött a "rendezkedési mániám".
Előzmény: ZsuR (11948)
mammamija Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11949
Hagyd már... először én nagyon berágtam rá, de most már csak elnézően mosolygok.
Előzmény: Törölt nick (11947)
ZsuR Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11948
Bizony ennel meg garazst rendezni-festeni is erdekesebb; pedig azt utalom nagyon, es megis csinalni kell... :((
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11947
Na, így lenézni mindenkit.. mit képzelsz magadról? Csak te ismeheted pl valentinot, csak te tudod a frankot??
Elmondanám, hogy az én fürdőszobám VALÓBAN valentino csempével készül, csak én nem döngetem a mellem, mint te, hogy valentino ajánlásával. Mit ajánlott neked valentino?
Előzmény: Törölt nick (11914)
mammamija Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11946
hajajj, front van...
:(
esotherica Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11945
Te figyelj, kicsit nyugodjál le! Fényt kaptál?
Ráugrottál vadul arra a képre, ami éppenséggel tényleg nem a troll lakásából való, hanem bemutatta a kurvamenő csempéjének a dizájnajánlását.
Lapozz lejjebb, és mikor olyan fotókat látsz, ami kapcsán azt sem tudod eldönteni, hogy sírj avagy nevess... na, akkor jó helyen jársz.

Amúgy nem csak Neked, másnak is. Előbb tessék egy picit visszalapozni, és utána arcoskodni. Méghogy nem mutattunk saját fotókat?! Pár héttel ezelőttig mást sem csináltunk...
Előzmény: Meló-dia (11938)
mammamija Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11944
Parasztpad az okvetlenül kell! Nélküle az egész smafu. Szúettét akarsz, vagy pingáltat?
Előzmény: Törölt nick (11934)
ZsuR Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11943
KEdves Kekember - vedd mar eszre, te fikazol... senki mas nem teszi, csak te... ha abbahagyod, nem lesz fikazas.
Előzmény: Törölt nick (11934)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11942

Neeem...!

Veled ellentétben, nekem saját ötleteim vannak. ;)

 

Perszehogy van másik klotyó...

Majd arról is teszek be képet, mert nem mindennapi a burkolata annak se :)

Előzmény: mammamija (11941)
mammamija Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11941

Ja és a kabinnak + a wc-nek olyan közös üvegajtaja lesz, mely egy sínen fog elmozdulni, és vagy a wc-t takarja, vagy a kabint. -kicsit ütős lesz ;)

 

jajjdemilyen praktikus! Ez is Valentino ötlet????

Egy ekkora házban talán lennie kellene egy másik klotyónak is... bár ha elképzelem az üvegajtó rángatását az éppen tusoló illetve pipilő egyedek között rámtör a röhögés:))

Előzmény: Törölt nick (11917)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11940

Miért a hülyeséget hányod a falra?

 

Miért nem teszelfel inkább valami képet az építkezésdről, esetleg a saját ötleteidről, amiket hasznosíthatnánk, vagy megvitathatnánk?

Előzmény: Meló-dia (11939)
Meló-dia Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11939
"Építkezéshez pedig a fentről, lefele sorrendet ajánlom a belső munkákhoz."
Hogy te mit ajánlasz, az a legteljesebb mértékben érdektelen....
Előzmény: Meló-dia (11938)
Meló-dia Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11938
Engem már azzal se győznél meg... !
Leégtél előttem!
Ha még nincs készen a kéglid, akkor nem a váza az elsődleges....
Ezt mindenki tudja, aki valaha is volt ilyen helyzetben...
Te a semmiről nyitottál itt vitát....
Ebben pedig, most már tényleg remélem, senki nem lesz a partnered....én legalábbis többé már nem....
Előzmény: Törölt nick (11937)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11937

Hát neked aztán van humorérzéked :DD

 

Majd berakom a tulajdonilapot, okés? :D

 

Egyébként, ha visszatekersz egy kicsit, találsz olyan képet amin rajta vagyok. ;)

 

 

Építkezéshez pedig a fentről, lefele sorrendet ajánlom a belső munkákhoz.

Előzmény: Meló-dia (11936)
Meló-dia Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11936
Mégegyszer megnéztem a képet: nem laksz ott, és váza meg más dekoráció van a fürdőben?!
Ezt ugye, nem kell elhinnünk?!
Csak, mivel én is építkeztem, ezért tudom, hogy nem ez a sorrend!
Ez vagy katalógus, vagy a másé, de inkább az 1.verzió!
Elvesztetted a szavahihetőségedet, most már végleg!


Előzmény: Törölt nick (11934)
Meló-dia Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11935
Csak egyetlen tárgybeli eltérést kell igazolnod az előző képhez képest!
(egy csavarhúóz, szerszám, bármi!)
Ez nem jelenthet akkora gondot, ha valóban tiéd a kégli:)!
Előzmény: Törölt nick (11934)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11934

Nem tudok "lakott" képet dobni, mert nem lakok még ebben a házban.

 

Pl a fürdőből is hiányzik még néhány bútor, olyan mint a parasztpad, amit majd egyszer talán találok valahol, mert az ikeaban nem kapni ilyet.

 

Aztán, kell még a pulttal azonos kisszekrény a wc-mögé, egy szifontakaró, meg még néhány apróság.

 

   

Előzmény: Meló-dia (11932)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11933

"Megnezni a masiket, kerdezni, valaszolni, otleteket felhozni... ez a celja."

 

Pont erre számítottam én is, de hát nem ez megy.

Idáig csak az ikea linkeket láttam meg a döglött demokat.

Meg a fikázást.

 

Meg egyedül a te (illetve a 2000mestered) alkotásait láttam, ami mondjuk messze nem azén izlésem, mert nekem nem a színkörök a kiindulási alapom, és nem az a célom, hogy minél összemosódottabbak legyen a lakás színei.

 

Ja és a jó pozícióban lévő lakberendezőtől láttam még egy fehér fürdőt, amiben egy kék csík fut körbe.

 

Ennyi... 

Előzmény: ZsuR (11929)
Meló-dia Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11932
Márpedig túlságosan steril., katalógusszerű,mondhatnám "döglött" a fürdőd Kékember!
De, tudod, mit?!
Győzz meg minket!
Dobj egy törölközőt, vagy más, oda nem való tárgyat a mosdópultra, és fotózd le úgy a fürdődet, mintha "lakott" lenne!
Talán jobban meg tudsz győzni minket arról, hogy a tiéddel villogsz!
Előzmény: Törölt nick (11924)
badhool_16 Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11931

Na lepek ebedelni aztan elkezdem kifesteni a gyerekszobat.

Nem erek ra egesz nap itt hadakozni.:)

badhool_16 Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11930

Hidd el eleg jo pozicioban vagyok:)

 

 

Előzmény: Törölt nick (11928)
ZsuR Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11929
:)) Hat pedig kellett volna kicsit visszaolvasni - illilk is, hogy ugy mondjam - de hat attol meg te nem leszel lakberendezo-szakerto, hogy telerakod a hazadat draga izlestelen cuccokkal...

Ebben a topikban nem lakberendezok irnak (bar vannak azok is), hanem azok akik a hazukat, lakasukat "lakberendezik" sajat izlesukre . Megnezni a masiket, kerdezni, valaszolni, otleteket felhozni... ez a celja. Ki hol vasarol es mit, milyen az izlese az egyeni dolog - nem illik, nem okos lefikazni... Az onjelolt zsenik meg... hogy is mondjam... hat ciki! Ha nem erzed, az akkor egy magyarazat arra, miert teszed.

Felporgetted a topikot, ketsegtelen, de ki a fenenek hianyzik ez a porges? Ha egy temat akar az ember keresni, hozzaszolni, allandoan utban vannak az idetlensegid, lehet kerulgetni.
Előzmény: Törölt nick (11927)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11928
Hát ha jól látom, te se törtél fel a lakberendezésből...
Előzmény: badhool_16 (11926)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11927

Hát igen...

 

Sajnos nem olvastam vissza afórumban mielött lefikáztam az IKEAt, így nem tudhattam, hogy mindenki ott vásárol.

 

Őszintén szólva, ez fel se merült bennem, egy lakberendezési topikban, mert, szerintem az ikea + a lakberendezés nem emlithető egy lapon.

 

 

Előzmény: ZsuR (11925)
badhool_16 Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11926

Es mi volt az utmutatas?

A csik ami korbe megy???

Ehhez kellett Valentino?:)))

Ha akarok belinkelek neked 30 jobb furdot, mint a tied a munkaimbol, de nekem nem okoz magomlest, ha egy Mekk mesterrel versenyzek.

En ebbol elek, de te ehenhalnal a lakberendezesbol.

Ez teny.

Előzmény: Törölt nick (11924)
ZsuR Creative Commons License 2009.06.20 0 0 11925
Azota van fikazas itt a topikon, miota te fikazol. Ha nem teszed, ujra kellemes lesz a hangualt mint elotted.
Előzmény: Törölt nick (11924)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!