Keresés

Részletes keresés

kekec54 Creative Commons License 2014.08.31 0 0 9656

Tisztelt Fitt!

Én a saját esetemet írtam le, ahol a "jogomat" eltöltöm.Elolvastad amit eddig írtam?Ha padig kötözködni szeretnél, akkor megkérlek szakadj le rólam!:)

fittt Creative Commons License 2014.08.31 0 0 9655

valóban nem gondoltam se a takarítóra, se a karbantartóra, mert jellemzően ezekkel az emberekkel nem találkozik normál esetben az ember, ha ügyet intéz egy cégnél - mitől volt számodra segítőkész a karbantartó???

a recepcióst nem venném egy kalap alá, mert ő, ha nem is teljesen beavatott az átverésekbe, de tapasztalja a napi szintű elégedetlenkedő, reklamáló telefonálókat, személyesen panaszt tevőket, így tudnia kell, h mi zajlik a recepcióján túl is - leginkább a prezentációjuk végén bedőlő balekokon való közös mulatásban biztos részt vesz.

h ezt a munkát tudja végezni, ahhoz gyomor kell

de valószínűleg tükör nem volt a recepción... - ennyi

Előzmény: kekec54 (9654)
kekec54 Creative Commons License 2014.08.31 0 0 9654

Tisztelt Fitt!

 

Igen csak félre értettél, én az ott dolgozókra értettem, miért haragudjak a recepciósra, karbantartóra és a takarító személyzetre?

fittt Creative Commons License 2014.08.31 0 0 9653

nem szeretek ismeretlenül véleményt nyilvánítani emberekről, DE

valakikről, akik számukra is tudottan egy átverés aktív közreműködői azt állítani, hogy segítőkészek...

na emellett nem tudtam elmenni...

alkalmazottként is tudniuk kell hogy miben vesznek részt... - már az alkalmazotti státuszuk is megkérdőjelezhető a korábbi hszk-ből kiolvasva, m be sincsenek jelentve...

 

a segítőkészséget - én csak is jó értelemben tudom használni

ezt semmiképp nem használnám a mézes-mázos, túl-modoros, makkos-cipős ügynökös stílusra, ami egyben az átverés egyik eszköze - így próbálnak a bizalmadba férkőzni, hogy aztán majd jól lehúzzanak az újabb trükkükkel :(

szóval a tulajdonosokkal együtt egytől-egyig megvetendők

Előzmény: kekec54 (9652)
kekec54 Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9652

Tisztelt Mérges!

Azt kell mondanom, hogy van.Akivel ott találkoztam, azokra nem lehet panasz, mindenben segítőkészek!:)

Ők is alkalmazottak! Én a tulajdonosokra,vezetőkre   lennék már kíváncsi, akik  csalárd módon, különféle hazugságokkal  a mézesmadzagot elhúzták a bagólesőnk előtt!:)Miért bujkálnak, ha olyan nagy változást szeretnének?PL:Ökrös Péter, aki engem húzott be a csőbe, másodszor.

mérges vagyok Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9651

A Holiday Club Héviz Kft-nek összesen nincs 3 embere!

Előzmény: kekec54 (9650)
kekec54 Creative Commons License 2014.08.27 0 0 9650

Ma éppen a HCH keresett,  hogy mikor beszéltünk utoljára, mikor voltunk megbeszélésen, egyeztetésen? Használjuk e a heti jogunkat?Megkérdeztem a hölgytől, miért ennyire felkészületlen, ha tudja hova szól a jogunk, akkor miért nem nézett utána a használatról a  kérdése előtt?

Ismét találkozóra invitált az új székhelyükre a Jókai utcába, egy 6 szemközti beszélgetésre, nagy változásokat szeretnének a tulajdonosok.Egy forintot sem fizetek, mondtam és megkérdeztem a cég tulajdonosaival lesz a megbeszélés? Nem felelte, Hévízről jön három megbízott!Elmeséltem neki, hogy egy fórumon informáljuk már egymást az átveréseikről, gyorsan elköszönt, hogy majd informálja a főnökeit  a véleményemről és újból keresnek!:)

mukka49 Creative Commons License 2014.08.27 0 0 9649

Pont ma 1 hónapja alakult. Minden cégről található adat a http://ecegjegyzek.hu/ oldalon ingyen.

Előzmény: webmacska (9648)
webmacska Creative Commons License 2014.08.27 0 0 9648

Szeretnék érdeklődni,hogy valaki hallott - e a Holiday Consulting International Kft- ről., vagy esetleg már találkozott velük.

mangólia Creative Commons License 2014.08.23 0 0 9647

Múlt héten vettünk részt az előadáson.Ugyanaz mint a többi.Lelkünkre kötötték ,hogy csak ketten  mehetünk.Amikor megkérdeztem,hogy miért hiszen csak az én nevem van a jog,azt válaszolták,hogy a döntéseket úgyis a házastárssal kell megbeszélni.Jó eladást kívántak,egész biztos megegyezünk,semmit nem kell fizetni!Nekünk is Hajdúszoboszlót ajánlották fel,hogy azt 3 M Ft-ért 1 éven belül eladják a Gyulaival együtt.  Ebből én az eladás után 1 M-t kapok.Persze nekem is kéne valami kis költséget fizetnem havonta,de én ezt nem vártam meg,mert eljöttünk.Nem tudom,hogy valaki elfogadta-e,mert elég gyorsan felálltak az emberek.Bár én olvastam itt olyan hozzászólást,hogy valakinek sikerült így megszabadulni a jogától.   

Előzmény: kekec54 (9634)
Mandala74 Creative Commons License 2014.08.23 0 0 9645
Üdvözletem!

Az Inseln kft-ről van tapasztalata valakinek?
freicafe Creative Commons License 2014.08.22 0 0 9644

Foghíjasak a hozzászólások! Cenzúrázva lesz ez is? 

A minap felhívott egy üdülési jog újraértékesítésével foglalkozó cégtől valaki. Megkérdeztem tőle, hogy honnan tudja a telefonszámomat? Azonnal megszakította a vonalat. Ne fizessen előre senki egynek sem!

 

kekec54 Creative Commons License 2014.08.22 0 0 9643

28.heti 2 személyes  hévízi HCH üdülési "jogom" van. Tegnap kerestek a HCH IMMO-tól telefonon. hogy mi a szándékom az üdülési jogommal, el szeretném e adni?Felhívta a hölgy  figyelmemet, hogy senkivel sem szabad tárgyalnom, előleget fizetnem, mert átvernek, csak velük!:) Ő szintén a tulajdonosok megbízásából,de egy cég alkalmazottjaival való megbeszélésre invitált.Én nem tetszémet fejeztem ki emiatt, mert miért nem vállalják a tulajok az arcukat és elmeséltem neki, hogy legutóbb  a Délibáb utcai közponjukban, szintén egy ingatlan befektető cég próbált még ( előszőr 2,8 milliót, beintettem, hogy erre annyi nincs, utána bankkölcsönnel, aztán már csak a felét próbálta így lehúzni még rólam, egy új konstrukcióért, mert ez így szerinte elavult amit el szeretnék adni).Most  a HCH már  Budapest Jókai utca 2 vagy 3.-ba található a HCH. Kérdésemre szemtelenül megkérdezte nem kaptam erről értesítést? SAJNOS NEM, ENNYIT SZÁMÍTUNK NEKINK:( Az üdülőjog az én nevemen van, én vettem, mégis ragaszkodnak a párom megjelenéséhez.Ezútán közöltem vele, hogy egy a véleményünk, nem fizetünk többet, csak amit kellett eddig, el szeretnénk adni ha lehet(vágyálom), vagy használjuk amíg telik rá.

Érdekelne, hogy más valakit kerestek emiatt?

ásítósmacska Creative Commons License 2014.08.21 0 0 9642

Ha a gugliba beütöd, hogy Royal marketing üdülési jog, és a tárolt verzióra kattintasz, akkor még ott van az ominózus hsz.

 

:)

Előzmény: emil777 (9639)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.08.21 0 0 9641

Már volt róla szó korábban:

 

 

újmóni márc. 5. ©
1911

Ha jól nézem, idén alakult cég...

 

http://www.ceginfo.hu/ceg/royal-marketing-europa-kft-34943007.html#cegkivonat

 

 

A többit a fantáziádra bízom. :)

 

 

Egy fillért se fizess nekik előre!

De úgy nem fogják elvállalni. Ez bizonyítja, hogy csak a lehúzásra mennek.

 

Előzmény: Jóska24 (9640)
Jóska24 Creative Commons License 2014.08.21 0 0 9640

Érdeklődnék valaki tud e információval szolgálni a Royal Marketing Európa kft.-vel kapcsolatban.Szeretném eladni üdülési jogomat. Az előbb említett cég azt ígérte hogy segít az értékesítésbe,közvetítésbe.

emil777 Creative Commons License 2014.08.21 0 0 9639

No, úgy látom, Bástya elvtárs titkársága (értsd cenzúra) dolgozik :)

Egy csomó olyan bejegyzés eltűnt, amiben nevükön nevezik ezeket a férgeket

 

Emil

ásítósmacska Creative Commons License 2014.08.20 0 0 9638

azért ne kelts hiú reményeket!

A sok évvel ezelőtti szerződésekkor még nem ugyanez a fogyasztóvédelmi törvény (14 napos elállási jog) volt érvényben!

Visszamenőlegesen semmilyen törvény nem hatályos!

 

Ha van kedved mesélni, a szívatásról szívesen olvasnánk.... :))))))

Előzmény: Törölt nick (9637)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.20 0 0 9637

Üdv mindenkinek! Nemrég voltunk egy 3nap 2 éjszaka wellness napon mert elfogadtan egy meghívást jó pillanatomban egy Auchan bevásárláskor. Nos azt tudtam előre hogy 90percet kell majd végigülni egy előadáson de azt mondták promóció az adott szálloda önreklámja. Gondoltam jó egye fene most az egyszer belefér. Utazás előtt egy ismerősöm mondta hogy termékbemutató üdülési joggal stb. Jól felfújtam magam hogy hülyének néznek ezek?? Elmentünk mert fél áron volt az egész út de úgy megszívattam ezeket a hiénákat hogy még most is csuklanak!!!!!! A lényeg az hogy utána olvastam és mindenki akinek van ilyen szerződése keresse meg a sorok között hogy van e írásban 14 napos visszalépési kitételről az aláírást követően ugyanis a szerződés addig nem érvényes amíg ez nem szerepel írásban benne aláírva mindkét fél (eladó vevő) részéről!! Visszamenőleg évekig érvénytelen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

csecsike11 Creative Commons License 2014.08.17 0 0 9635

állítólag az Eurobenefit új köntösben és névvel

Előzmény: kekec54 (9634)
kekec54 Creative Commons License 2014.08.16 0 0 9634

Figyelemmel kísérve ezt a fórumot és a "józan eszemre hallgatva" nem dőlök be senkinek. Amim van,  2 személyes nyári hévízi, HCH IMMO. Részt vettem néhány "behúzós" itt említett és más előadáson és beszélgetésen.Elmondtam nekik, hogy semmit  sem vagyok hajlandó többet befektetni, megkerestek és  így én adok el, ha kell akkor vigyék a megadott összegért, ha nem, áll a fenti mondat és használom amíg tudom.Most a napokban többször kerestek az SWF HOLDER Kft.-től.A Szent Gellért-tér 3. a címük.Tud valaki valami érdemlegeset róluk?

Tudom ez egy olyan mókuskerék amiből nehéz kiszállni.DE, talán lehetséges.Köszönöm előre is a válaszokat.

muci46 Creative Commons License 2014.08.14 0 0 9632

kedves tekkys!

Szépen kérnélek, hogy valami módon értesíts, hogyan sikerült értékesíteni az üdülési jogodat, mert nagyon érdekelne (vagy telefonszám, vagy e-mail címedet megadnád) nagyon megköszönném!

Mindenképpen szeretnék kapcsolatba kerülni veled, hogy a részleteket megtudhassam.

segítséged előre is köszönöm: muci46                                                                                                                                                                                              

Előzmény: tekkys (9624)
klaritk Creative Commons License 2014.08.11 0 0 9629

szia!volt konkrét találkozó,engem is hívtak.érdemes e elmenni

 

Előzmény: gianni76 (9618)
Replay Creative Commons License 2014.08.11 0 0 9627

Olvass vissza, volt erről korábban szó. A lemondás nem ér semmit, nem szünteti meg a jogot. Van akinek igy lett végül két üdülési joga, mert rábeszélték, hogy vegyen egy másik jogot, amibe beszámítják az előzőt, amiről nem adásvételi készült csak lemondási papir és majd az új jogot jól el tudják adni.

Előzmény: FNZ (9625)
Cenerentola Creative Commons License 2014.08.11 0 0 9626

Igen, lemondhatsz róla, jó pénzért. Mármint Te fizeted a jó pénzt azért, hogy leírják a nevedről. Ne nevess ki, tapasztalatból beszélek. Eladásban viszont ne reménykedj, a lottó ötösre több esélyed van.

Előzmény: FNZ (9625)
FNZ Creative Commons License 2014.08.09 0 0 9625

hali!

 

megkeresett a pro holiday, hogy aug.31-ig menjek be hozzájuk és értékesítik (nemtud rá garanciát vállalni), kiadják az üdülési jogomat vagy lemondhatok róla (sokan ezért mennek be állítólag).

le lehet mondani ezeknél a jogról? volt már aki lemondta? valóban meg is fog történni és nem fogok később csekket kapcsi?

ez nem átverés lehet?

tekkys Creative Commons License 2014.08.08 0 0 9624

A Timeshare Market INC Kft. sok utánajárásunk után visszautalta a befizetett 20 ezer forintunkat és kaptunk egy igazolást, miszerint megszüntették  a szerződésünket.

A Dobogómajori szerződést felajánlottuk az Abbázis Közhasznú Alapítványnak és elfogadták. Igaz, hogy sok pénzt buktunk, de legalább többet nem kell semmit sem fizetni.

zöldijjasz Creative Commons License 2014.08.07 0 0 9623

Csini26

Bele ne menjen nekünk is ezt mondták a Time Shore Market-nél, de mi kiröhögtük őket ami nem tetszett máris lelohadt az a bicskanyitogató mosolyuk. Ha szüksége van tv-re stb-re akkor vegye meg ne adja oda nekik még ha azt mondják is hogy felhasználható. Ez csak duma. Üdv.

Előzmény: csini26 (9469)
zöldijjasz Creative Commons License 2014.08.07 0 0 9622

Üdvözlet mindenkinek

 

Az előbb regisztráltam és írtam nem kevés hozzászólást a témához de mire befejeztem elszállt.

mergests Creative Commons License 2014.08.03 0 0 9617

ne játszd el itt kérlek az elégdett ügyfelet..mindenki tudja h te is ott dolgozol ezért írsz ilyeneket...

Előzmény: vargakalman (9609)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!