Keresés

Részletes keresés

Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.30 0 0 299
Szia! Irj nekem az erga56@freemail.hu címre és ott megírom neked.
Előzmény: cukorfa (298)
cukorfa Creative Commons License 2007.06.29 0 0 298
még valami.. bocsi.. nem teljesen ide illik. de hátha. szóval.
nagyon szeretnék tetoválást. nem tudtok budapesten valami JÓ tetoválószalont? Szóval ahol jó munkát végeznek. (és nem kell szülői engedély. XD najó... )
cukorfa Creative Commons License 2007.06.28 0 0 297
Köszi szépen csajok! :)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 296
Szia! Ha a szauna kikoptatná akkor a fürdés, mosdás, napozás és minden egyéb is rossz hatással lenne rá, de ha már meggyógyult a seb, akkor a bőröd ránőtt a festékre és ha akarnád sem tünne el egykönnyen. Jó nyarat neked és csinálj nyugodtan bármit amihez kedved van.
Előzmény: cukorfa (294)
ligustrum Creative Commons License 2007.06.28 0 0 295
Ha begyógyult akkor lehet szaunázni. Nem puhulhat már fel a felesleges, kilökődött festékréteg, ami a problémát jelentheti amíg nem teljes a hámosodás.
Előzmény: cukorfa (294)
cukorfa Creative Commons License 2007.06.28 0 0 294
Hali! Újabb hülye kérdés, csak a lelki megnyugvásom érdekében. :)
Ha a szemöldök már teljesen begyógyult, akkor ugye lehet szaunázni? Szóval az nem koptatja ki vagy hasonló?
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 293
Szia! A következő emailre írj, ha felszeretnél kerülni: Az oldalt szerkeszti: Pilát Erika
info@sminktetovalasok.hu
Előzmény: Katapuszi (292)
Katapuszi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 292
Bocsánat a cím helyesen sminktetovalas.lap.hu csak megzavart az oldal közepén lévő hirdetés. Bocsi
Előzmény: Katapuszi (291)
Katapuszi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 291
Sziasztok! Ezt már látátok? www.sminktetovalasok.lap.hu. Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan lehet felkerülni a lapra. A segítséget előre is köszönöm.
Előzmény: Tiffany2006 (290)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.18 0 0 290
Szia! Én a korrekciót 3 hét után javaslom mert ha már nem is látszik sebesnek a tetoválás, igazából akkor gyógyult, de van akinek még ekkor is jobban fáj mint az első beavatkozás. Azzal viszont teljesen egyetértek, hogy 3 hónapon belül meg kell csinálni. erga56@freemail.hu ha még van kérdesed, ezen elérsz.
Előzmény: cukorfa (289)
cukorfa Creative Commons License 2007.06.18 0 0 289
Ó, köszi, akkor mindenképpen elmegyek jövőhéten. :) Csak ezt akartam tudni. ^^
Előzmény: ligustrum (288)
ligustrum Creative Commons License 2007.06.17 0 0 288

Szia cukorfa!

 

Én a vendégeimtől azt szoktam kérni, hogy 2hét után, és 3hónap között jelentkezzenek korrekcióra! A 2hét azért kell, hogy teljesen "meggyógyuljon" a tetoválás, a 3hónap pedig azért, hogy a köv. festékadag még ua. a bőrrétegbe kerüljön. Ha ennél később jelentkezel az már egy teljesen új tetoválásnak számít! De mindenképpen beszéld meg a kozmetikussal! :-)

Előzmény: cukorfa (287)
cukorfa Creative Commons License 2007.06.17 0 0 287
Hali! Az lenne a kérdésem, hogy hónapok elteltével is lehet menni korrekcióra? Vagy van bizonyos időpont amin belül el kell menni? Köszi!
ligustrum Creative Commons License 2007.06.17 0 0 286

Szia Jenny,

 

Nem szabadna foltosnak maradnia a szemöldöködnek!!! Én azt javasolnám, hogy ha most nem is mész vissza, de mindenképpen jelezd a problémát a kozmetikusnak.  Sajnos ez a veszély fennáll, ha a tetoválást nem olyan géppel készítik, ami tartalmaz beépített automatikát. :-(    A te esetedben gondolom ez így történt, és itt a kozmetikus kezére van bízva, hogy a tűt a bőrben milyen mélyen "nyomja" . Sajnos, mivel ezeket az apró eltéréseket emberi kéz képtelen érzékelni, vérezhet a tetoválás, ami kimossa a festéket, így nem egyforma mélyre kerül a pigment, azaz foltosodik.  De nem akarlak elkeseríteni, egy kis odafigyeléssel korrigálható még a hiba! :-)

Jó nyaralást, Üdv.: Ligustrum

Előzmény: MissJenny (285)
MissJenny Creative Commons License 2007.06.16 0 0 285

Sziasztok!

 

Ha foltos maradt a tetoválás korrekció után is, akkor mi a teendő?

Sötétebb néhány helyen és úgy néz ki mintha seb lenne rajta, de persze már hetek óta begyógyult. Messziről nem látszik, meg nem is feltünő csak engem zavar.

Most nyáron már nem megyek el újabb tetoválásra, mert megyek nyaralni de ősszel megszeretném csináltatni. Ugyanoda menjek vissza? Vagy nem is érdemes?

Kellemes 7végét!

Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 284
Szia! Egyetértek az előttem szólóval. Tudok neked segíteni, ha megkeresel az erga56@freemail.hu címen, képeket is küldök a saját munkáimról és árakat is ha gondolod.
Előzmény: PéeM (282)
neophron Creative Commons License 2007.06.11 0 0 283

Szia PéeM

 

Nézegettem a honlapot, tényleg elég profinak tűnik (én is sokat megnéztem). Egy dologra azért felhívnám a figyelmed: A before-after képek a long-time-liner honlapjáról vannak leszedve. Ez elég általános, tapasztalatom szerint ezek a képek köszönnek vissza (már ha vannak képek) a legtöbb, ilyen technikát használó kozmetikus honlapján itthon és külföldön egyaránt. Nekem a problémám főleg azzal van, hogy a lány minden bizonnyal nem ezzel a technikával tetovál. Bár nem írja (nem értem miért, hiszen fontos lenne...), de a színskála alapján SoftTap-ot használ. Ez tudtommal eléggé különbözik a long-time-liner technikától. Sőt!!! Állítólag minden tetoválógépet használó technikától különbözik, mivel itt nincs is gép csak vmi. tűt nyomkodnak kézzel a bőrödbe. Na én annak idején ezt nagy ívben kerültem, a fórumokon felszedett info-k alapján.

Ez persze nem zárja ki, hogy a lány valóban ügyes, de én a helyedben először utánanéznék annak, hogy mit is kapok a pénzemért.

Remélem segítettem :-).

Előzmény: PéeM (282)
PéeM Creative Commons License 2007.06.11 0 0 282

Helló lányok, sziasztok!

 

Nemrégen én is rászántam magam a szemöldök tetoválásra. Sajnos a sok szedéstől és festéstől teljesen megriktult. :-( Ezért gondoltam, hogy talán meg kéne csináltatnom a szemöldök tetoválást. Nézegettem ezzel kapcsolatos oldalakat, de ami nekem nagyon szimpi volt az a www.sminktetovalasok.hu oldal. Az egyik előnye az, hogy közel van hozzám, nem kell átutaznom a városon. Viszont tapasztalatok is érdekelnének Erika munkáiról. Tudnátok ebben segíteni? Hátha valaki járt nála...

 

Köszi, előre is!

pm

Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 281
Szia! Nem túl jó, hogy leszedted, de ha nem lett foltos, talán már beépült a festék. Amig sebes, kézzel nem nagyon szabad hozzányúlni nehogy elfertőződjön. Drukkolok hogy jó legyen, de ha elmész a korrekcióra után hagyd amíg magától lepotyog. :-)
Előzmény: Ud-t-ka (280)
Ud-t-ka Creative Commons License 2007.06.05 0 0 280

Sziasztok!

 

Gyönyörűségesen megcsinálták a szemöldökömet szombaton, kenegettem egész eddig körömvirágbalzsammal, de eddig bírtam, le kellett szednem a sebet....

Végül is repedezett már, egész könnyen lejött...szerintetek gáz? Mert nem lett foltos meg semmi...csak elméletilg meg kellett volna várni, hogy magától essen le...most egy kicsit aggódok...fene a hisztis formámba :)

P. Barbi Creative Commons License 2007.05.30 0 0 279
Sziasztok!

Én tegnap csináltattam a szemöldököm. Naon jó lett, csak még sötét, de majd halványodik. Ha valaki debreceni tudok egy jó kozmetikust és olcsó is. Írj a mailemre ha szeretnéd tudni.
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 278
Szia! A körömvirág inkább zsiros alapu általában.
Előzmény: myrtill82 (276)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.24 0 0 277
sziasztok! asszem meggyógyultak a szemöldökeim. az egyiken még van egy kis seb.
jó halványak lettek, szóval jól jön majd a korrekció..:) de az alakjuk naon tetszik.
egyébként tegnap este álmomban belekaptam a szemöldökömbe, és le is vittem vele egy kis sebet.
álmomba így megvakartam, vagy nem tudom mi volt.. érdekes. :)
de nem lett semmi gáz.
myrtill82 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 276
hogyhogy a körömvirág vizes alapú???nem zsíros ikább?
nem értem
Előzmény: ksyl (262)
neophron Creative Commons License 2007.05.24 0 0 275

Ezt találtam a www.swtattoo.com -on. Ez persze rendes tetoválásra vonatkozik, de nem hiszem, hogy nagy különbség van ebből a szempontból.

 

"Egy régi és tévesen elterjedt szokás szerint a tetovalást  Vaselinnel,Körömvirág krémmel, vagy más testápolóval kell ápolni. A Vaselin nem hagyja a bőrt lélegezni, ezért a gyógyulás folyamata hosszabb időt vesz igénybe és a színek tartósságát is gátolja. A Körömvirág krém is Vaselin alapú, ezért ez sem ajánlott.A testápolók többsége zsíros alapú és nem steril. Ezért ajánlott a Panthenol hab, vagy a Phlogosam hab változata, amit gyógyszertárakban vásárolhatsz meg."

Előzmény: myrtill82 (273)
neophron Creative Commons License 2007.05.24 0 0 274

Én vizes alapúval kentem, és gyorsan rendbejött. Én úgy látom a kozmetikusok sem értenek ebben egyet, az enyém (aki különben hozzá is szólt a témához :-)) ezt javasolta, és sokan mondják ugyanezt. Úgy gondolom (bár érteni nem értek hozzá) ha ne adj' Isten zsírossal kenegettem volna sem lenne most más a színe. (Pláne nem a formája.) Én nem hiszem, hogy kipotyogna belőle a festék bármitől is, és azt is nehezen hiszem el, hogy például vízzel ki lehetne mosni. Szerintem ezek legendák...

Előzmény: myrtill82 (273)
myrtill82 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 273
atyaég!!!
egyszer azt olvasom hogy vizes alapú legyen a krém,máskor meg hogy zsíros legyen,akkor melyik miért jó és akkor a másik miért nem?(inkább most kérdezek ne akkor kelljen kapkodni a fejem mikor eljutok végre hogy megcsináltatom)
Előzmény: Tiffany2006 (272)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 272
Szia! Biztos hogy nem a krémtől lett olyan. A legjobb krém a tetoválásra az Alsol vagy a Bepanthen. Gyulladásgátló és hámosító mindkettő. Az fontos, hogy zsiros krémmel kell kenni, tehát a vaselin alapu krémek teljesen jók, mert amelyik hidratáló az kiszedi a festéket. Én Ausztriában tanultam a tetoválást, orvos is tartott előadást és ő mondta, én hiszek benne, mert nekem minden vendégem rendben van. Zsiros körömvirágkrém is teljesen megfelelő én azt adok a vendégeimnek.
Előzmény: MissJenny (270)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.22 0 0 271
nah vettem körömvirág krémet.. be is kentem egyből. de olyan fura az állaga ennek.
fura vele bekenni a szemöldököm. ez tuti nem szívja ki a színét?
mert amikor bekenem akkor olyan fehér, persze a krém miatt:)
Előzmény: ligustrum (269)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.22 0 0 270

Én meg pont az olvastam itt a fórumon hogy vaselin alapú körömvirágkrémmel kell kenegetni. Be is szereztem. Ezek szerint nem tett jót neki hogy mind a 2x ezzel kentem :(

 

 

Előzmény: ligustrum (269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!