Keresés

Részletes keresés

VDTN Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68058
Pedig akkor nagyon örültetek ennek.
Előzmény: Redhot100 (68056)
Redhot100 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68057
Ismerjük egymást faszkalap?
Előzmény: Törölt nick (68054)
Redhot100 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68056
Ki emlékszik ilyen eredményekre! Megnéztem, igen 2.2
Előzmény: VDTN (68055)
VDTN Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68055
Eddig jó...
Előzmény: Redhot100 (68053)
Redhot100 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68053
Emlékeim szerint ez 85ben volt!
VDTN Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68052
Mit játszottunk az UEFA kupa évében a Fradival a Sóstói standionban?
Előzmény: Redhot100 (68051)
Redhot100 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68051
Cimbora! 1980óta járok aktívan meccsre, ha van időd kiszámolhatod ez hány meccset jelent! Segítek: kb. 600 személyes jelenlét, itthon és külföldön!!!
Szurkoltam nektek Fehérváron a kupamenetelés idején is, többek között a Real ellen! Az egy más csapat volt, nem volt tele közpénzekkel és nem sikálták el a közel 500 millás Apeh tartozást sem!


Szombaton is meglátogatom a párt csapatát! Ha gondolod összefuthatunk valahol a környéken, sajnos olyankor mindig felszívódtok!!
StevenGerrard Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68049
Mekkora tetü ez a törpe rósa meg pár cimborája a zöld csapatban.A legnagyobb hülye pedig a bíró ,aki megengedi a pályára nem illő elemek ámokfutását.Csak nézi ,mint valami idióta...Bravo magyar bírók,szánalom.
márk,R.B.D. Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68048

mega-giga-óriás LOL :D

 

hát,ki vagy te,eszetlen????

 

ez nagyon-nagy.

 

 

Előzmény: Redhot100 (68044)
Borsy02 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68047
Pont az a poén ebben, hogy az mondja, hogy valaki új a pályák környékén, aki még csak néhány éve jár meccsekre.
Előzmény: Parmi (68046)
Parmi Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68046
:)))

Annyira új vagyok, hogy pont az elmúlt hetekben voltam az 500. Vidi meccsemen. Az Üllőin voltam 24szer eddig, igaz ezek között van válogatott (olimpiai) meccs is, nem csak Fradi-Vidi. De volt olyan, amikor kb.10 Vidistát láthattál a vendégben, az RBD drapit (meg az Air Mitringet) én hordtam. Ja, asszem, te akkor még nem jártál, mert ez lehet régebben volt, mint 15 éve...
Előzmény: Redhot100 (68044)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68045
Szerencsére nincs szó arról, amit a Nemzeti Sport vasárnapi száma állít, Polonkai Attila nem a kezdés előtt lett rosszul, és semmilyen ijedelem nem volt a csapat öltözőjében az MTK elleni mérkőzést megelőzően. "Az első félidő vége előtt nagyjából öt perccel éreztem, hogy megfájdult a fejem, s mire az öltözőbe értem, valóban nagyon rosszul éreztem magam", mondta el honlapunknak Polonkai. "Ilyen még sosem fordult elő velem. Hevesen vert a szívem és erősen szédültem. A csapatorvos megvizsgált, s megállapította, hogy leesett a vérnyomásom, de minden tünet arra utalt, a meleg miatt lettem rosszul." Ezt később a mentősök is megerősítették, akik azért mentek fel Polonkaihoz, mert a második félidő kezdése miatt dr. Kator Miklósnak ismét el kellett folglalnia a helyét a kispadon, viszont - teljesen érthető módon - nem akarta felügyelet nélkül hagyni a játékost. "Szó sincs róla, hogy Attila már a mérkőzés előtt rosszullétre panaszkodott volna", cáfolta a Nemzeti Sportban megjelenteket dr. Kator. "Ha ez így törént volna, sem én, sem dr. Mezey György, vezetőedző nem vállalta volna a kockázatot, hogy pályára küldje a játékost. Attila egyébként perceken belül jobban érezte magát. Ennek ellenére hétfőn tüzetesebb vizsgálat alá vetjük, hogy megnézzük valóban minden rendben van-e vele."

Ugyancsak az MTK elleni mérkőzésen sérült meg Marko Andics, akit az első félidőben hordágyon kellett végül elhozni a pálya széléről. Nos, a vizsgálatok megállapították, hogy a jobb bokája fordult ki, miután hátulról kapott egy rúgást. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy az esetet megúszta bokaszalag húzódással, viszont emiatt kétséges a következő bajonoki fordulóban, a Ferencváros elleni pályára lépése.

Horváth Gábor is cserét kért a mérkőzés vége előtt. Mint elmondta, egész héten kezeléseket kapott a vádlijára, s kisebb Achillesz problémákkal küzd. Miután az MTK elleni mérkőzés második félidejében is azt érezte, hogy "befáradtak" az izmai, nem akart komolyabb sérülést kockáztatni, ezért kérte vezetőedzőnktől a cserét.
Redhot100 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68044
Neked valami üldözési mániád van, hogy állandóan a zöldeket hozod fel? Te szerencsétlen, láthatóan új vagy a pályák környékén!
Előzmény: Parmi (68043)
Parmi Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68043
Gondoltam, hogy ezt a részt fogod majd kiemelni...

Pedig a többi is érdekes, s vicces, hogy pont ti jöttök elő a bíróval. Ennél mulatságosabb már csak az lenne, ha zöldek hoznák fel ezt a kérdést...
Előzmény: ChrisRea (68042)
ChrisRea Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68042
"kuss a neved" otthon is így köszönsz ?


Előzmény: Parmi (68041)
Parmi Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68041
Nem hinném, hogy ti (vagy a fradisták) lennétek olyan helyzetben, hogy a bíróval kéne példáloznotok... Még jó pár évig kuss a nevetek ebben az ügyben, annyi jogtalan előnyt kaptatok már....
Előzmény: ChrisRea (68037)
Sestakert Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68040
"Az idént én a szezonra értem, ami most kezdődött."

Értem. Egy gyengébb ellenfelet kivertünk egy erősebbel szemben alulmaradtunk.
A Basel elleni vereségek okairól (is) itt olvashatsz:
http://www.dvsc.hu/Lapok/hirek_hud.aspx?id=4254

"Mellesleg ha szerinted tavasszal sziporkázva nyertetek, gratulálok"

?

"hit és komoly teljesítmény nélkül sansztalanok voltatok, jó magyar recept szerint."

Ezek a jellemzők a foci VB-n jellemzői voltak néhány sztárcsapatnak, tehát a
recept nem magyar.
Előzmény: Törölt nick (68035)
Borsy02 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68039
Remélhetőleg nem súlyos a sérülése.
Előzmény: roland88 (68038)
roland88 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68038
vagy ha a bíró megadja a nyilvánvaló kiállítást Andic hátulról való szétrúgásáért...
Előzmény: ChrisRea (68037)
ChrisRea Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68037
vagy ha a bíró megadja a nyilvánvaló tizenegyest az első félidő végén Pál visszarántásáért...
Előzmény: Törölt nick (68024)
Borsy02 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68036
Mezey nyilatkozata:

http://www.nb1.hu/popupindex.php?itemid=98254

Minden szurkolót a helyszínre vár a Fradi ellen. Már nem kell a szurkolókat elküldeni...
bobday Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68034

Én azt olvastam Urbányi és Tököli szövegelésért való kiállításíg a Kecsó pariban volt, 3-2 volt akkor. Lehet nem véletlenül szövegeltek? Kihasználta a Loki, hogy ez most nem tévés meccs és elővették a szekrényből a jó öreg bundát? Csak mert ilyesmi a hírnevük... ;)

Előzmény: Törölt nick (68029)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68033
Igen vicces a debreceniek degradálása a rendkívül veszélyes Maribor elleni teljesítmény után.
Előzmény: Törölt nick (68029)
bobday Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68032

Miért kéne kölcsönadni? Az idei meccseink felén játszott. Majd fog is még. Jelenleg Nagy Dani jobb, gyakorlatilag eldöntötte az Mtk meccset is. Gosztonyinak az a dolga bebizonyítania edzéseken, hogy ki tudja szorítani. 19 éves... Kurvára utálom, hogy az MTK elrontja a játékosokat azzal, hogy korán bedobja és nincs rivális. Vissza lehet emlékezni Danikának mennyi ideig tartott mire beverekedte magát a stabil kezdőcsapatba. Még 2 éve is Simek játszott. Azóta meg az nb1 3 legjobb játékosában bent van.

 

Gosztonyi jól játszott korábban, de eredménytelenek voltunk vele. Egy rossz meccs után pedig kikerült. Megesik. Ilyen helyzetben az MTK langyijában nem volt. Ha kiharcolja magának a játékot akkor játszani fog, ha nem, akkor Lencse mennyiségű percet kap.

 

Most rossz, hogy nincs ligakupa. Viszont előre sajnálom az MK ellenfelünket, várhatóan egy bizonyítani akaró Bozovic, Vaskó, Gosztonyi, Djordjic, Lencse, Nikolics akivel fel kell venniük majd a harcot.

Előzmény: Törölt nick (68026)
Sestakert Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68031
"a Loki idén semmit nem csinált"

- megnyerte a bajnokságot a Videoton előtt úgy, hogy ponthátrányból indult
a tavaszi szezonnak, így jogot szerzett a BL-ben való indulásra

- a BL-selejtezőben túljutott az első körön

Ahhoz, hogy egy győztes párharc után még legyen esélyünk az EL csoportkörre,
_valamit_ csinálni kellett!

Azt a csapatot amely, az idén _semmit_ nem csinált, azt Videotonnak hívják!

Ne nullázd le a teljesítményt légyszíves, még akkor sem, ha semmi rendkívülit
nem látsz benne!
Előzmény: Törölt nick (68029)
Lecsó. Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68030
Nem vagy te véletlenül újságíró? :))
Egy-két ember véleményét ráhúzni a kocsmánkra. Vannak ott fikagépek is szép számmal :))
Egyébként én is amondó vagyok, hogy jó lehet a Loki.
A kupában is.
Mi nem a tavalyi csapatunkkal játszunk, mint ti, menet közben is csiszolódunk.
Reménykedek.


Előzmény: Törölt nick (68029)
Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68025
A Vidit nem, tésztás Gyurit meg ti is szidtátok még két fordulóval ezelőtt. Egy gusztustalan féreg, a magyar futball sírásója.
Köszi a barátságos fogadtatást, megint sikerült levennetek a Vidi-szimpátiámból, csá.
Előzmény: palmirotogliatti (68016)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68024
Nagy adag szerencse is kellett a győzelemhez.Az MTK ha berúgja csak az egyik 100%-os ziccerét akkor lehet minden másképp alakul a derbin.
Ferencváros ellen ilyen hibák sokba kerülhetnek.Fradi csatár Heinz vagy ki rák nem fog ilyen helyzetekben hibázni,de a Rósa sem.Hátul nem voltunk a helyzet magaslatán.

Ami még komikus számomra már évek óta az az MTK rendezése.

Legutóbb villany ment el,most meg a kapuban lyukas a háló több helyen.Már komolyan mondom veszek nekik villanykörtét,hálót.
extasee Creative Commons License 2010.08.15 0 0 68023
bobday Creative Commons License 2010.08.14 0 0 68022

Én most éreztem azt először, hogy presztízs a játékosoknak minden meccs, mert senki sem akar kikerülni. Korábban volt egy alapcsapat, amibe mintha senki nem akarna bekerülni, mert a kispad 0 volt. Ma bejött egy jól játszó Vasziljevics, egy elképesztően motivált, hajtós Hídvégí aki fel-le robogott. Sehol nem volt már a siófoki lámpaláz (napszúrás...). Jót tett Hídvégínek Mezey nyilatkozata arról, hogy a támadásokat nem segítí még eléggé, mert most nagyon sokat tett hozzá. Plusz bejött egy Vaskó, aki hiba nélkül hozta le az idejét és pontrúgásoknál nagyon veszélyes volt.

Gosztonyi, Nikolics, Djordjic meg padon maradt, illetve Elek, Bozovic, Szakály, Mutumba, Lencse sehol. Durva. Mondom, iszonyú presztízsharc lesz a csapatba kerülésért. Alves 1 meccset kellett kihagyjon ahhoz, hogy rájöjjön mi van? Azóta 2 meccs 3 gól. Korábban is lehetett volna már ilyen módon motiválni... Úgy tűnik a 20 gólos nyilatkozatát komolyan gondolta.

 

A szlovák a kapuban nagyon odakoncentrál. Meghozta azt amit sem Sebők, sem Bozovics nem tudott. Szerencsét. Ránk is férne. Alumona óta nem volt szerencsemalacunk.

 

Andicsnak jobbulást!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!