Keresés

Részletes keresés

TOMIbá Creative Commons License 2002.07.16 0 0 499
Baszja meg a lóbőr!

Igazad van, nem így gondoltam.
'Úgy' gondoltam:)

Előzmény: Korallvirág (497)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.16 0 0 498
offkűtemmélton

Mijú! Nem úgy értettem :) Te mondtál/mondanál valaha olyat egy számodra kedvesnek tűnő lányról (nyilvánosság előtt), hogy úgy elégített ki orálisan (ez most csak a te kedvedért), mintha egy boci bekapta volna az ujjadat? Hogy béna volt és tapasztalatlan, de lelkes? :)

Előzmény: TOMIbá (495)
Korallvirág Creative Commons License 2002.07.16 0 0 497
Kivéve, ha nem???? Ezt biztos, hogy így gondoltad?
Előzmény: TOMIbá (495)


Korallvirág Creative Commons License 2002.07.16 0 0 496
Szerintem neked is jó lehet látni a barátodat, miközben nyalakodik, legközelebb nézz oda ;o)

Ma reggel éppen ez történt, arról jutott eszembe a kérdés :-))) Csukott szemmel jobban tudok koncentrálni az érzésre, viszont izgalmas a látvány is, úgyhogy oda-oda nézek:)

Előzmény: johnny_bravo (490)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.16 0 0 495
Nekem a szopásról csak jó jut eszembe:)

Kivéve, ha nem harapnak 'rá' matyóhimzést:)

Előzmény: miu_miu (494)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.16 0 0 494
off kösz:)
on Tegnap este még eszembe juott vmi jó a szopásról, de mára elfelejtettem.... :(
Előzmény: TOMIbá (493)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.16 0 0 493
off:)

Üdv a fedélzeten:)

Előzmény: miu_miu (491)
vasmalac Creative Commons License 2002.07.16 0 0 492
cikíííícc te --- !!!! :D röf-röf
Előzmény: miu_miu (491)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.16 0 0 491
Hmhmhmhm. Arról van szó, hogy ha két ember összeérett, szeretik egymást, egy hullámhosszon vannak, nagyon is jó vulgáris szavak ill. kifejezések használata szex közben. Természetesen, ha spontán jön és nem lealázás céljából. Van olya férfi, aki nem szeret ingerlő szavakat hallani bnőjétől, nejétől?
És a lányok többsége, akinek valóban nincsenek gátlásai szex közben, hasonlóképpen szereti, ha bizonyos trágár szavakkal izgatják. (na, jó - én szeretem - mások nevében nem tudok nyilatkozni)

Ol. volt egy bnőm, akit szex közben 'lekurvázott' a pasija ill. azt susogta neki, hogy 'sikíts te kurva'. Erre a csaj adott neki egy qurva nagy nyaklevest és kiadta az útját, mondván, hogy őt senki nem kurvázhatja le büntetlenül. Hát ez van.
:))

Előzmény: johnny_bravo (483)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.07.16 0 0 490

Egyértelmű, hogy egy normális férfi odanéz. Esetleg a visszatartás miatt érdemes a szemet behunyni, és Balázs Palira gondolni... :o)

Szerintem neked is jó lehet látni a barátodat, miközben nyalakodik, legközelebb nézz oda ;o)

Előzmény: Korallvirág (487)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.07.16 0 0 489

Egyetértek, nekem pl. nem is kellett soha felszólító módot használnom, spontán az igazi...
Előzmény: Korallvirág (486)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.16 0 0 488
Há má jó hoty nésszük, he:)

Vizualitásos tipusúak lennénk vaty mi:)

Előzmény: Korallvirág (487)
Korallvirág Creative Commons License 2002.07.16 0 0 487
Fiúk, csukott szemmel élvezitek vagy nézni is szeretitek, ha orálisan kényeztetnek benneteket? /ill. leszopnak, ahogy tetszik :-)))/
Korallvirág Creative Commons License 2002.07.16 0 0 486
Hja, az én érzékeny lelkem pl. nem bírja a felszólító módot:) Ez van:)
Előzmény: johnny_bravo (485)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.07.15 0 0 485
Állatira tetszett a 446-os szöveged, és vettem a poént.

Engem az bosszant, hogy a nyers szöveg elővezetése mindig a 22-es csapdája...

Mond olyat hazai nő, hogy "Talk dirty to me"??? :o)

Férfi vs. női lélek:
Van olyan pasi, akit zavar, ha kedvese azt mondja: "nyald a pinám"???
Ezzel szemben fordított helyzetben gubanc lehet, köszönhető ez nagyrészt bizonyos kifejezések társadalmi méretű lejáratásának.

Előzmény: TOMIbá (484)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.15 0 0 484
Na dzsoni bátyó, most TE is magkapod a magadét a többiektől:)

Lásd(446)

Előzmény: johnny_bravo (483)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.07.15 0 0 483

Nekem az a gondom, hogy társadalmilag teljesen le van járatva az ebben a topicban oly gyakran emlegetett "Szopjál le" és "Szopjál" kifejezés.

Szóval kissé röhejes, hogy lányok szájából is úton-útfélen hallani ezt a (sajnos) káromkodássá fajult szót.

Szóval ez a kifejezés elvesztette "varázsát", és egyébként is honnan a francból tudhatnám, hogy szívem (bármely) hölgyének MIKOR mondhatok ilyet??? Vagy mondhatok-e EGYÁLTALÁN?

Annyira nehéz a nők gondolatait, érzéseit lekövetni, hogy mesterien el lehet rontani a legjobb együttlétet is egy "Szopjál" üzenettel...
(Bár még nem próbáltam, mert nem vagyok hülye)

Sokkal 1szerűbb, ha a férfiember nem keresi a bajt, és nem így fejezi ki magát. Számtalan egyéb "finomított" kifejezést használtam/használok én is sikerrel, de ezt nincs kedvem kipróbálni, túl nagy a kockázat.

Pedig baromi jó lenne (látom, pár millió férfitásam helyeslően bólogat) kicsit nyersen beszélni néha, de biztos én vagyok fasz... :o)

A "Kapd be a faszom"-mal is dettó ez a gond. Kiváló lenne, de a sok hülye bunkója lejáratta...
Egyetért velem itt valaki?...

miu_miu Creative Commons License 2002.07.15 0 0 482
Én pedig pont azt tapasztaltam, hogy a körülmetélt bizony sokkal érzékenyebb :) Talán kkérdezd meg, hogy hogyan szeretné bla-bla. Sz@r ügy ha tényleg nem bukik rá... Nekem is volt hasonló cipőm :(
Előzmény: t-ne (480)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.15 0 0 481
Olvasd ela 255. hsz-t. Ott van egy link, ami segíthet.Kicsit meg kell feszíteni a torkod, miközben benne van a pénisz. Aztán előtte elszopogathatsz egy Mebucain fájdalomcsillapító bogyót. De mondom, olvad el azokat a tanácsokat. :)
Előzmény: Nick oLette (479)
t-ne Creative Commons License 2002.07.15 0 0 480
Sziasztok,
dicsérjetek meg, végigolvastam a topikot. :o)

Szal a helyzet (nálam - és gyanítom, sok más lánynál) az, hogy ha az emberlánya a párját nagyon szereti, akkor igenis bármit megtesz neki. Exemet utáltam ilyen gyönyörökben részesíteni, ő nagyon szerette (volna), jött az a bizonyos fejlenyomás, meg a többi... :o( Aztán persze el is váltunk (bár nem ezért - hehe).
A párommal most az a helyzet, hogy én bizony szívesen megteszem/-ném neki, mert nagyon szeretem (őt), de neki ez vmiért nem jó. Persze jó, jó, izgató, kellemes, de ANNYIRA nem jó. Én pedig annyira szeretem ilyenjor hallani, látni, érezni, hogy neki jó......
Mondjuk körül van metélve, és azt mondja, hogy neki a makkja nem elég érzékeny ehhez. Elolvasgattam itt a tanácsokat, hát majd alkalmazni fogom a praktikákat :o).
t*-né

Előzmény: Nick oLette (479)
Nick oLette Creative Commons License 2002.07.14 0 0 479
Sziasztok, van valami ötletetek, hogyan lehet a deepthroat közben _nem_ megfulladni? Az a probléma, hogy nemrégiben kezdtem hozzá a gyakorláshoz - a párom nagyon oda van érte, tök jó látni, mennyire jól esik neki! - és nekem is baromi izgis, megy is, csakhogy szinte azonnal elkezd folyni az orrom meg a könnyem is... (közben meg papírzsepit előkeresni, trombitálni, könnyet törölgetni szerintem ugyanolyan kiábrándító, mint mondjuk orális szex után rögtön kiugrani az ágyból és szaladni kiköpni) Szóval, ha jól emléxem, visszaolvasva ilyen tüneteket itt senki nem írt le, úgyhogy heeelp, lécci!
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.07.12 0 0 478
Természetesen nem mindegy, és én sem mondanék ilyet soha egy hölgynek, de ha a partnerem meg akarná tenni, hát nem tiltakoznék. Akár álszentség ez, akár nem.
Bár most, hogy belegondolok, el tudok képzelni olyan esetet, amikor nem engedném. Például (feltéve, de nem megengedve), ha a partnerem éppen azelőtt szerezne tudomást arról, hogy mástól is elfogadtam ilyen szolgáltatást... :-)
Előzmény: TOMIbá (470)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.12 0 0 477
Elmagyaráznám, de észrevetted, hogy topikot is kezdünk rendesen lerombolni:)

Vam mél címed?:)

Előzmény: miu_miu (476)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.12 0 0 476
? az a libuska :))
Előzmény: TOMIbá (475)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.12 0 0 475
off:)
Az lilu_lilu, nem miu_miu?
Előzmény: miu_miu (474)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.12 0 0 474
A csirke: jóóóóó!
A legfontosabb, hogy a sz@r műanyag kajákat elkerüld!
Előzmény: standby (472)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.12 0 0 473
Baszja meg, TYÚKLEVES:)
Előzmény: TOMIbá (470)
standby Creative Commons License 2002.07.12 0 0 472
a csirkehussal mi a helyzet?
rengeteg csirkemellet eszek kombinalva sajttal, tejszines izekkel, fokhagymasan, etc...
+ vagy 1 liter tej naponta (csupa ero, csupa izom :)))
Előzmény: TOMIbá (469)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.12 0 0 471
Vodka: vezető állásban vagyok, ezt nem díjazná a polisz:)
Előzmény: miu_miu (466)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.12 0 0 470
Végül is igazad van kismalac, tök mindegy, hogy az újházy csúkhúslevest hollóházi porcelánból vagy vályúból esszük:)
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (465)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!